Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. szeptember 29., csütörtök 13:54

Hát most kikapott a bayern, én ettől annyira nem esek hasra. Tavasszal leszek kíváncsi ki mit fog mutatni. Érdekes lesz ha olyanok lesznek a csoport 2.-ok mint a Bayern, PSG, City vagy Dortmund.

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2016. szeptember 29., csütörtök 13:44

Jelenleg az Atletico előrébb jár. Ezt meccs előtt is lehetett sejteni. Carlo elképzelései egyelőre nem annyira köszönnek vissza, bár EB után, érdemi alapozó munka nélkül ez nem is csoda. Talán tavaszra azért majd feljavul a csapat.
Ami azért problémás: Müller helye egyrészt nem világos, másrészt a 33 éves Ribéry és a 32 éves Robben jelenti a pluszt a támadásoknál. Őket sem Costa sem Coman nem fogja tudni érdemben pótolni.
A középpálya lyukas, Xabi már rég nem üti meg tempóban a BL szintjét. Minden tiszteletem az övé, de már lassú és körülményes egy ilyen meccshez.
Thigao visszavont szerepkörben játszik, nincs aki elöl szervezzen, Vidal nem épp a legjobb irányító...
Szerintem a 4-3-3 nem a legjobb alapfelállás ezzel a kerettel, de erre majd az idő választ ad.
Egy biztos kell egy klasszis szélsőt venni nyáron, és időt kell adni Carlonak, hogy dolgozzon.

Éppen egy generációváltás közepén van a Bayern, kíváncsi vagyok mennyire sikerül ez idő alatt ottmaradni a top4-ben Európában.

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. szeptember 29., csütörtök 13:28

Tanulságos volt ez a tegnapi forduló.Számomra mindenképpen.Mindenki,legalábbis nagyon sokan azt várták,hogy a Bayern majd egyből szintet lép Carlóval és Top esélyessé lép elő.Egy meccsből nem lehet messzemenő következtetést levonni,de én úgy látom hogy ez nem így van,dolgozni kell még ezen neki,nem keveset.Persze ez természetes is.Az atletico meg brutálba nyomta,nagyon egybe vannak,szerintem valami hasonlót akar Zidane nálunk is megvalósítani,hogy mindegy ki játszik működik a machine,csak hozzánk illő stílusban.Ehez idő kell..A döntőre úgy is megzuhannak majd egyébként,főleg ha velünk játszanak.Guardiolaval kapcsolatban meg azt el kell ismerni amit barcelonaban csinalt korszakalkotó volt.Igaz,hogy minden adott volt hozzá,de felismerte a lehetőséget és összerakta a gépezetet.Viszont utána münchenben áldozatul esett az egójának.Meg akarta mutatni,hogy bárhol képes rá és ismételten sikeres lesz a saját játékàval.Nagyon elbaszta,ha lett volna esze,csak hátradől,az a csapat amit átvett brutál focit nyomott és ő ezt lebutította egy lagymatag szarrá.Visszament agyonveretni a bayernt barcelonàba,azt a csapatot ami sźó szerint kivégezte előtte katalánékat.Végül is ilyen egy beépített ügynök...Viszont azt el kell ismerni,hogy a tavalyi évre igenis fejlődött játékban és mindenhogy a csapata,és ez azt mutatja,hogy képes tanulni,akár a hibáiból is,ellentétben mondjuk Mourinhoval.A cityhez véleményem szerint nagyon jó helyre ment,se múltjuk se játékuk nem volt,ott mindenképp előrelépés,nem fognak kételkedni benne a játékosok mint a bayernnél,vakon mennek utána és így lehet igazán dolgozni.A játékoskeret elsőrangú,a focihoz nem hülye,tényezők lesznek.Emberileg meg vitán felül áll,hogy egy gusztustalan beképzelt kis patkány,csak rá kell nézni,de ez minket érdekeljen a legkevésbé.Én elnézve a mezőnyt még mindig magunkat látom a legerősebbnek,nyilván formailag javulni kell,de a Barca szerintem még mindig orrnehéz kicsit, és fogható hátul.Persze mi is kaptunk gólokat mostanában,de az inkább a koncentráltság hiànyából fakad és Ramos összekapja majd magát a nagy meccsekre...

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. szeptember 29., csütörtök 13:10

BBeno írta:ezt is már kitette valaki? most visszanéztem 3 oldalt de nem láttam. bocs ha volt. my bad.
ne aggodj én tőled láttam először :lol:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. szeptember 29., csütörtök 12:59

ezt is már kitette valaki? most visszanéztem 3 oldalt de nem láttam. bocs ha volt. my bad.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. szeptember 29., csütörtök 12:57

Bbeno amúgy te Explorert használsz?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. szeptember 29., csütörtök 12:40

pierre fia kapta meg Ronci mezét.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. szeptember 29., csütörtök 12:21

Pisti írta:Ugyanúgy meglehetne nézni Simeonet igazi nagy csapatnál. Ezt a favágó stílust se lehet megcsinálni minden csapatnál.
Na igen...most hogy 18ig szol csak a szerzodese ami szerintem azt jelentheti hogy lèpni akar kivancsi leszek máshol mit fog tudni építeni vagy fog-e más focit is játszani.
A helyében amugy maradnék...azt hittem ezt a fajta tüzet nem lehet sokaig fenn tartani..aztán tegnap is lathattuk mennyire kiteszi szivet lelket a palyara mindenki...Simeone is ugy pattogott ott mint a BL dontoben..nem semmi a fazon.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3848
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2016. szeptember 29., csütörtök 12:16

BBeno írta:csak hogy mindig legyen valami amin lehet csámcsogni

állítólag kedd óta senki sem beszél keylorral. :coffee:

erre csak annyit tudok mondani ember hibázik, nem gépek ezek.

Casillasnak voltak ettől nagyobb hibái is.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Pisti
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016. szeptember 14., szerda 8:42

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pisti » 2016. szeptember 29., csütörtök 12:10

morientes írta:
Pep-t is megnézném egy kisebb csapat élén hogy mire menne. Szerintem nem alkotna maradandót, sőt.
Megnèznèm mihez kezdene egy atleticoval.Az alapoktól.Semmihez.
Ugyanúgy meglehetne nézni Simeonet igazi nagy csapatnál. Ezt a favágó stílust se lehet megcsinálni minden csapatnál.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. szeptember 29., csütörtök 11:52

Ha ez igy mukodne akkor senki nem beszelne a masikkal, mert mindenkinek volt mar legalabb egy durva hibaja. A csapaton belul jo a hangulat, abban szerintem semmi nincs ha a jatekosok megbeszelik egymas kozott a tortenteket, ahogyan valoszinuleg CR is elmondta Balenek hogy megfoghatta volna vagy barmi, ebben nincs semmi. Nem mellesleg pont Keylor az aki mindenkivel jo kapcsolatot apol es nem egy feszultseg generalo ember. Szerintem.
:goat:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. szeptember 29., csütörtök 11:33

Pep-t is megnézném egy kisebb csapat élén hogy mire menne. Szerintem nem alkotna maradandót, sőt.
Megnèznèm mihez kezdene egy atleticoval.Az alapoktól.Semmihez.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2016. szeptember 29., csütörtök 11:19

BBeno írta:csak hogy mindig legyen valami amin lehet csámcsogni

állítólag kedd óta senki sem beszél keylorral. :coffee:

Én az ilyeneknek nem szoktam, de konkrétan ennek főleg nem hiszek :|
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1184
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Bencze » 2016. szeptember 29., csütörtök 11:13

Chris írta: Pep milyen "igazából", milyen téves kép az amit a média beadott nekünk? Én annyit látok, hogy megszállottja ennek a labdatartós focinak, képes ezrét bárkit bármikor beáldozni. Alkalmazkodni nem szeret, ezért a nagy meccseket rendre elbukta, amikor valaki megtalálta az ellenszert.
Pont ez a lenyeg, keptelen az aktualis ellenfel miatt valtoztatni a taktikajan, tehat nem mindenidok egyik legjobb edzoje ahogy ezt mindenhol hallani lehet.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. szeptember 29., csütörtök 11:08

csak hogy mindig legyen valami amin lehet csámcsogni

állítólag kedd óta senki sem beszél keylorral. :coffee:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. szeptember 29., csütörtök 11:08

Zizou tavaly vissza tudta adni az önbizalmat a játékosoknak es küzdöttek valakiert, taktikailag o sem tett hozza többet mint Benitez előtte, de érte küzdöttek, ennek eredményeképpen összejött.
Ez mondjuk így nem igaz. Reaktiválta Casemirot, a csapat sokkal szervezettebb lett. Hogy csak a lényeget emeljük ki.
pep-el egy baj van,az ami a barcával is,meg messivel pl...hogy jó edző,meg sikereket ért el,de nagyon durván nem az aminek a média beetette nektek.
Pep milyen "igazából", milyen téves kép az amit a média beadott nekünk? Én annyit látok, hogy megszállottja ennek a labdatartós focinak, képes ezrét bárkit bármikor beáldozni. Alkalmazkodni nem szeret, ezért a nagy meccseket rendre elbukta, amikor valaki megtalálta az ellenszert.
A többi emberi oldala, meg szerintem itt nem sokakat érdekel. Engem nem érdekel, hogy mennyire álszent vagy sem, a focit a pályán játsszák.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. szeptember 29., csütörtök 11:04

lestat írta:Maradjunk annyiban hogy Carlo megette a szaros pep fèle Bayernt.
Egyébként igen. Legjobb összehasonlítás a két edző közötti mérleg.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. szeptember 29., csütörtök 11:00

Azert egy edző megitélésénél betolni ilyen szar statokat. :lol:
Akkor igen Zidane a legjobb. :lol:

Maradjunk annyiban hogy Carlo megette a szaros pep fèle Bayernt.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. szeptember 29., csütörtök 10:59

lesliejr írta: De nagyon mellé nem nyúlsz vele az is biztos.
Ahogy Mourinho-t is lehet ekézni, osztani, aztán ha a következő idényre összeáll amit elképzeltek, akkor féltávnál a két manchesteri csapat fog vezetni több ponttal a többiek előtt.
Igen, velük nem lehet mellényúlni ez így van. Azonban Pep a Barca-n kívül nem hozott nagy áttörést, Bl-t nem nyert. Volt egy zseni Messi-je. Mou meg 3. évére tönkrebassza az adott "szeretett" csapatát. Meg lehet nézni, hol lesz a MU 3 év múlva az irányítása alatt. Pep-t is megnézném egy kisebb csapat élén hogy mire menne. Szerintem nem alkotna maradandót, sőt.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. szeptember 29., csütörtök 10:58

MesQueUnClub írta:Igazából 3 ev múlva lesz viszonyítási alapunk, hogy ugyan annál a klubnál ugyan annyi ido alatt, melyik mit ért el. Az meg természetesen mindenkinek szíve joga, hogy személyisége miatt ne szivlelje Pepet. :)

pep-el egy baj van,az ami a barcával is,meg messivel pl...hogy jó edző,meg sikereket ért el,de nagyon durván nem az aminek a média beetette nektek.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 104 regisztrált és 0 vendég