Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. május 15., vasárnap 20:40

dzsi91 írta:cigizek egyet aztán jövök :mrgreen: addig idézd kérlek,hogy mikor mondtam,hogy megnyerjük a bajnokságot.
Kitettem, hagyjuk. BL topic, BL döntő. Két madridi csapattal. Peace
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. május 15., vasárnap 20:39

Tessék. Be is jött amit leírtam, győzelem után egyből a Madriddal kell foglalkozni :lol:
De hát jól van, ha ez nekik jól esik...kompenzálni kell jó 40-45 év árnyékban élést.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. május 15., vasárnap 20:39

cigizek egyet aztán jövök :mrgreen: addig idézd kérlek,hogy mikor mondtam,hogy megnyerjük a bajnokságot.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. május 15., vasárnap 20:37

Ah, nem ér ennyit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2016. május 15., vasárnap 20:36

Realista24 írta:Na, hajrá.
:lol: :lol: :lol: :lol:
varatlanutazas írta:
Akkor tőled is megkérdezem, hogy Európát miért nem domináltátok idén? Légyszi ne bonyolítsd túl a választ, csak egyszerűen, maximum 2 mondattal, mond el nekem. Köszi. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. május 15., vasárnap 20:31

Na, hajrá.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. május 15., vasárnap 20:13

Nekem a "volt egy kiemelkedő csapata" ütött be, mint a romlott kefir.
Nem illik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. május 15., vasárnap 20:09

Idèn a CdR lesz a legnagyobb trofea,jol mondom? :kivagyhe:
Helyesbitek,a Liga...csak valahogy mindig elfelejtem hogy megnyertètek :hmmm:
No majd ha harminc folott lesz a bajnoki cim,kezdek aggodni...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. május 15., vasárnap 20:07

Szokásos.

Mondjuk engem teljesen hidegen hagy a téma, örülök, hogy nem egy olyan csapatnak szurkolok, ahol adócsalások, dopping gyanú, színészkedés, twitter szájhősködés, instagramon nőnek öltözés, illetve a rivális indok nélküli folyamatos élcelése van a középpontban.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2016. május 15., vasárnap 19:59

ziro4vr írta:Megnyernek egy kupát, aztán megint megy az emberkedés. A leépülés heteiben persze síri csend volt.
Azt nem értem mondjuk, hogy a "világ legjobb csapata" meg a "világ legjobb támadó hármasa", hogyhogy nincs a BL döntőben? Vagy Európa nem számít a világhoz, csak Spanyolország? :D (Azt már csak alsó hangon jegyzem meg, hogy ugye még csak a legjobb 4-be se kerültek, nem hogy a legjobb 2-be. :) )

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. május 15., vasárnap 19:59

ziro4vr írta:Megnyernek egy kupát, aztán megint megy az emberkedés. A leépülés heteiben persze síri csend volt.
Megértem őket. Közeledik a jó idő, medence mellett egy jó hűtött kefír, aztán mehet a fórumozás.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. május 15., vasárnap 19:54

Megnyernek egy kupát, aztán megint megy az emberkedés. A leépülés heteiben persze síri csend volt.
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. május 15., vasárnap 19:49

pekedli írta:
András93 írta:De egy BEK cím már akkor is többet ért mindnél. Most, ha megnézzük csak az európai kupák számát, akkor több van a Barcelonának (12 oda, 11 ide), na de azért minőségben...
Ebben nincs vita köztünk a BL (BEK) mindig is a legrangosabb kupa volt (lesz) de aki csak azt számolja és tekinti igazi nagy sikernek szemellenzővel figyeli a focit. A Madridnak volt egy kiemelkedő csapata az ötvenes években (minden elismerésem az övék) és nagy szerencséjére akkor találták ki ezt a kupasorozatot meg is nyerték 5 x. A 20-as években az MTK járt a világ előtt (bár most tartanánk itt) verte a Madridot,Bayernt,stb. na és ha akkor kezdik mondjuk a BEK-et? lenne vagy 3-4 kupájuk az tuti. De tudom nincs "HA" és ne is legyen csak az zavar mikor nem reálisan értékeli valaki a múltat és jelent ennyi. Részemről befejezve :agree:
A madridnak volt egy kiemelkedő csapata,aztán még egy akik bepakoltak még 3 bl-t a vitrinbe akkor amikor elvileg a barca uralta a világ futballját.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2016. május 15., vasárnap 19:47

Ebben nincs vita köztünk a BL (BEK) mindig is a legrangosabb kupa volt (lesz) de aki csak azt számolja és tekinti igazi nagy sikernek szemellenzővel figyeli a focit. A Madridnak volt egy kiemelkedő csapata az ötvenes években (minden elismerésem az övék) és nagy szerencséjére akkor találták ki ezt a kupasorozatot meg is nyerték 5 x. A 20-as években az MTK járt a világ előtt (bár most tartanánk itt) verte a Madridot,Bayernt,stb. na és ha akkor kezdik mondjuk a BEK-et? lenne vagy 3-4 kupájuk az tuti. De tudom nincs "HA" és ne is legyen csak az zavar mikor nem reálisan értékeli valaki a múltat és jelent ennyi. Részemről befejezve
dominanciát tekintve BL-t és a bajnokságot kell tekintetni, bár egy klub történelmét tekintve összességében nem egyedüli fokmérő, mert más trófeák is vannak, és sok körülmény is közrejátszik. szerintem ez így helyes.

De dzsi91-nek igaza van abban, hogy amikor a Barca a Keket meg a VVk-t nyerte akkor azért nem dominálta a világot.
A Barca történelmének nagy évtizedei 1950 után: 50es évek, és a 60as évek eleje. (de ezek az eredmények homályba borulnak a Real Madrid miatt)
70es évek közepe. (egy kis ideig)
90es évek eleje.
2000es évek második fele, 2010es évek.

1988 az első BEK döntő hosszú évek után. Bár ott kikaptak. Akkor kezdte el formálni Cruyff a Barcát, de akkor azért a Real Madrid jóval erősebb volt, tekintve, hogy a katalánok 91ig nem nyertek semmit.

Igazából az utóbbi jó 7-8 évben Messi a különbség, ezért nem tudjuk őket megcsapni a bajnokságban.
Messi előtt valóban totálisan mások voltak az erőviszonyok.

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: András93 » 2016. május 15., vasárnap 19:44

petiamadridista írta:hát nem bántásból de ez barátok közt is 12-12. :mrgreen:
Nagyon hozzászoktam a 9-hez. :D

Ehhez a 10-hez annyira nem is akarok. Úgy hogy két hét múlva legyen 13-12 a javunkra.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. május 15., vasárnap 19:43

Nincs ezzel gond csak ne nézzük már le a többi UEFA által rendezett kupát mert azokat sem ingyen osztogatják!
Nem ha ti nyeritek.Ha mi,akkor termèszetesen mikiegèr kupa.Idèn a CdR lesz a legnagyobb trofea,jol mondom? :kivagyhe:
A Madridnak volt egy kiemelkedő csapata az ötvenes években
Legyen inkább hatvanas.Csak a rend kedvèèrt.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. május 15., vasárnap 19:36

pekedli írta:Dzsihad91 UEFA és KEK sikereket minősített le a hozzászólásával erre reagáltam. Ha van türelmed visszanézni biztos találsz olyan Madridi BL győzelmet is ami hasonlóan a Barcáéhoz nem jöhetett volna létre ezen logika alapján. Nincs ezzel gond csak ne nézzük már le a többi UEFA által rendezett kupát mert azokat sem ingyen osztogatják!
Realista24 írta:Ha lennének szárnyaim, akkor jó eséllyel repülni tudnék. Ha Messi nem kap hormonkezelést, akkor egy cirkuszban lenne labdazsonglőr.
"Ha nem adunk fél év előnyt a Barcának a Madrid nyeri a bajnokságot" az ilyen és ehhez hasonló hozzászólások hemzsegnek az utóbbi napokban ................................................................
Dzsihad?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pekedli
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2015. december 28., hétfő 8:13

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pekedli » 2016. május 15., vasárnap 19:34

András93 írta:De egy BEK cím már akkor is többet ért mindnél. Most, ha megnézzük csak az európai kupák számát, akkor több van a Barcelonának (12 oda, 11 ide), na de azért minőségben...
Ebben nincs vita köztünk a BL (BEK) mindig is a legrangosabb kupa volt (lesz) de aki csak azt számolja és tekinti igazi nagy sikernek szemellenzővel figyeli a focit. A Madridnak volt egy kiemelkedő csapata az ötvenes években (minden elismerésem az övék) és nagy szerencséjére akkor találták ki ezt a kupasorozatot meg is nyerték 5 x. A 20-as években az MTK járt a világ előtt (bár most tartanánk itt) verte a Madridot,Bayernt,stb. na és ha akkor kezdik mondjuk a BEK-et? lenne vagy 3-4 kupájuk az tuti. De tudom nincs "HA" és ne is legyen csak az zavar mikor nem reálisan értékeli valaki a múltat és jelent ennyi. Részemről befejezve :agree:

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2016. május 15., vasárnap 19:32

De egy BEK cím már akkor is többet ért mindnél. Most, ha megnézzük csak az európai kupák számát, akkor több van a Barcelonának (12 oda, 11 ide), na de azért minőségben...
Real BEK/BL 10, UEFA-Kupa 2
Barcelona BEK/BL 5, KEK 4, VVK 3
hát nem bántásból de ez barátok közt is 12-12. :mrgreen:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. május 15., vasárnap 19:14

Meg ezt az 1988at sem értem, miért pont onnan?
Mert a statisztika úgy adja ki a legjobban a Barca dominanciáját. Ezért értelmetlenek a statisztikák, mert mindent úgy lehet alakítani ,hogy jó legyen.

Ilyen erővel mi vagyunk a jobb csapat, mert az elmúlt 3 évből 2-szer döntőzünk a BL-ben...Aztán még sincs így.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 228 regisztrált és 0 vendég