Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. június 7., vasárnap 14:41

:lol: :lol: :lol: :lol:
az ilyen nyomorultat már csak a szöveg miatt is hagyni kellett volna. mert az nem kötözködés amit csinál, nem szúrkálódás, hanem kritikán aluli teljesítmény. tényleg csak röhögni lehet rajta.

zsidrák :Đ :Đ

ui: már a neve is hihetetlen kreatívságról árulkodott.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Toti 2015. június 7., vasárnap 14:42-kor.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. június 7., vasárnap 14:40

Amúgy nem tudom, miért van lenézve még mindig a Juve. Ugyanúgy lehetett volna ez 2-1 tegnap, mint ahogy lett 1-3. Lehet, hogy nem pörgetik a faszukon a labdát, de csapatként bőven a legjobbak között vannak. Szerencséjük volt, vagy sem az elődöntőben, én nem tudom eldönteni, azonban megérdemelték szerintem a döntőbe jutást.
Tegnap meg nyilvánvaló volt, hogy hátul úgy szaladgáltak össze-vissza, mint a mérgezett egerek, egy vezér Chiellinivel én meg vagyok győződve, hogy nem lett volna ekkora káosz, és akár még az összhang is meg lett volna, de még így is szorossá tették, és majdnem beütött a csoda is. Mi lett volna, ha, 34952. epizód, de bőven lehetett volna ez az elejétől szoros.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2015. június 7., vasárnap 14:38

Szegényt nagyon frusztrálhatja, hogy sose volt még foci meccsen és csak a fotelből nézi.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. június 7., vasárnap 14:36

Az a szomorú inkább,hogy ő elhiszi,hogy mi egésznap magunkba roskadva bömbőlünk mert most éppen nem megy a csapatnak. :lol: Sajnos az ő élete valószínűleg ennyiben ki is merül, ha megy a csapatának őrjöng, ha nem akkor full letargia.

Punci,Kutya,barátok esetleg egy állás jót tenne neki, kevésbé lenne frusztrált.Őszinte részvétem Messiás. Ja és Gratula a csapatodnak, jók voltak... :)
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 7., vasárnap 14:33

palesz77 írta:Fosi bazdmeg.. :fpalm: A Barca drukkereket égeted csak, minek kell ez? Örülj a győzelemnek a medence mellett a haverokkal, ne itt. Győzni is tudni kell, nem csak veszíteni, gondolom erről te még nem hallottál.. Csak a klub és a szurkolóik megítélésén rontasz az ilyenekkel, bár sejtem mennyire érdekel.. :roll:
égők vagytok amúgy is, a bárszának drukkolni, pfff :Đ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 7., vasárnap 14:30

minek kell ez?
Bakancslistán volt, hogy beszóljon R24-nek. Sokan vannak ezzel így.








:lol: :lol: :lol: just trolling
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. június 7., vasárnap 14:25

akit egész gimi alatt meggatyáztak
Milyen gimi alatt? Jó ha az általános felső tagozatába már járhat. Gyerek még, persze ettől függetlenül anyu meg apu eléggé kudarcot vallott a nevelésével abból a szempontból, hogy értékesebbek legyünk a létével ahelyett, hogy csak a létszámot növeljük.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. június 7., vasárnap 14:19

Fosi bazdmeg.. :fpalm: A Barca drukkereket égeted csak, minek kell ez? Örülj a győzelemnek a medence mellett a haverokkal, ne itt. Győzni is tudni kell, nem csak veszíteni, gondolom erről te még nem hallottál.. Csak a klub és a szurkolóik megítélésén rontasz az ilyenekkel, bár sejtem mennyire érdekel.. :roll:

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: volt » 2015. június 7., vasárnap 14:16

ateeemadrid írta:Az mondjuk szép. No offense, de az ilyeneket miért nem lövi le valaki? :-(
Kár lenne a golyóért. :-(

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 7., vasárnap 14:15

amikor leírja a gép mögül, hogy nagy a pofád...

az ilyenek miért nem érzik, hogy saját magukról állítanak ki szegénységi bizonyítványt? ? ? ? :lol: zsidrák
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. június 7., vasárnap 14:15

Az mondjuk szép. No offense, de az ilyeneket miért nem lövi le valaki? :-(

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. június 7., vasárnap 10:57

Kerlon írta:Ehhez még hozzátartozik, hogy oltogatják a Juvesokat is. Tudnak minek örülni, aztán csodálkoznak, hogy azt mondjuk, hogy a Barcás szurkolóknál rosszabb nincsen.
A fele nem is Barca szurkoló... hanem mindig az adott legsikeresebb csapat szurkolója. Úgy vélem az igazi drukker a saját csapatával foglalkozik, az ellenféllel meg csak annyira, hogy gratulál nekik és kész. De ezek... szánalom, ami a fácsén is megy.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 7., vasárnap 10:54

Ehhez még hozzátartozik, hogy oltogatják a Juvesokat is. Tudnak minek örülni, aztán csodálkoznak, hogy azt mondjuk, hogy a Barcás szurkolóknál rosszabb nincsen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 7., vasárnap 10:33

Amúgy milyen nyomorúságos élete lehet annak, akinek a kedvenc csapata BL-t nyer, majd az az első, hogy idejön trollkodni. Részvétem.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 7., vasárnap 10:31

VanillaSky írta:Egyébként elég eseménytelen végjátékra sikeredett ez a BL végjáték. Persze az egyetlent mi okoztuk az elődöntőben, hogy ki bírtunk esni, de a döntő már unalmas volt, semmi meglepetés, semmi izgalom.
Mert papírforma volt. Én megmondtam, hogy minimum lesz 2 közötte, azért meglepett, hogy csak az utolsó pillanatban jött be a dolog.

Hatalmas szégyen volt ez a BL kiesés így utólag. A Barcának meg minden feküdt idén... 2 komoly ellenfél, egyik tele sérültet, másik tele eltiltottal, a 3. komoly rivális meg elbalfaszkodja az elődöntőt. De tényleg csak gratulálni lehet nekik, mert decemberben rajtuk röhögött az egész fórum, most meg 3 kupa a zsákban, nekünk meg annyi örömünk van a szezon végére, hogy Khedira távozik.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. június 7., vasárnap 10:30

Realista24 írta:
úgy is visszajövök ahogy azt már 8-10 x meg is tettem :mrgreen: Tehetetlenek vagytok az ilyen szálkákkal a körmötök alatt!!! :Đ :Đ
Töröltem a hozzászólást, de erre azért reagálok. Innentől kezdve akkor lehet az összes Barcást egy hsz után kivágom.

Idejött trollkodni a Bl után?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 7., vasárnap 10:27

úgy is visszajövök ahogy azt már 8-10 x meg is tettem :mrgreen: Tehetetlenek vagytok az ilyen szálkákkal a körmötök alatt!!! :Đ :Đ
Töröltem a hozzászólást, de erre azért reagálok. Innentől kezdve akkor lehet az összes Barcást egy hsz után kivágom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

cart
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: cart » 2015. június 7., vasárnap 10:20

R.M.C.F írta:
Csabi írta:a büdös életben meg se fogja közelíteni.
Aki ezt nem látja az menjen el kaparós sorsjegyet árulni
Attól még, hogy nem fogja megközelíteni, a Barcánál lesz a Messi és Ronaldo utáni korszak legjobbja.
Jelenleg nincs olyan Neymar kortársai között, akit egy lapon lehetne említeni vele.
Mondjuk az átigazolása előtt is a legtöbben lenézték meg fikázták itt, aztán második szezonjában már BL gólkirály lett...

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. június 7., vasárnap 10:18

Anthony írta: nekem nem kellene Pogba, a labdavezetése, a passzai bizonytalanok, ez nem a 100 milliós szint).
Abban egyetértek, hogy nem ér 100 milliót. Viszont nekem tetszett a tegnapi játéka. A legtöbb labdát simán megtartotta és meg is verte elég simán a Barca védőit, plusz jól is tette tovább a lasztikat. Ha Verratti nem jön össze, akkor azt sem fogom bánni, ha Pogba jön, csak tényleg ne 100 körüli áron.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. június 7., vasárnap 10:11

Egyébként elég eseménytelen végjátékra sikeredett ez a BL végjáték. Persze az egyetlent mi okoztuk az elődöntőben, hogy ki bírtunk esni, de a döntő már unalmas volt, semmi meglepetés, semmi izgalom.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 132 regisztrált és 0 vendég