Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 28., hétfő 13:21

olyan embert kell játszatni egy real madridban, akit inspirál, hogy 80000 szidja az anyját, akit még jobb teljesítményre sarkall az utálat, irigység, gyűlölet
A recept a skirhez a mai világban ez a mentalitás.Nem csak a fociban,hanem az élet minden területén...csak így lehet...

Matt@:Lehet hogy a szavazásnál győzelemre nyomtál,de emlékszem pár kommentre,amik által finoman szólva sem,tartottad esélyesnek a Real Madridot.Még idehaza sem...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. április 28., hétfő 13:15

En 1-3at tippelek vagy 2-3 bizom benne hogy Pep eltaktikazza magat..nekunkesnek az biztos de lehet hogy a kesbe is bele rohannak..Real Madridnak nekiesni az kesz ongyilkossag ..nem hinnem hogy annyira nekunk esnek..ha az elso felido meg 0-0akkor mar kockaztattniuk kell ..ahogy halad az ido ez mind mind nekunk kedvez es ezt Ancelotti nagyon jol tudja..nem fog eszetlenul tamadni a bayern nem hulyek ..az ido nekunk dolgozik es Szerintem Ronaldoek kivegzik oket

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. április 28., hétfő 12:57

Matt009 írta: De a kupadöntő előtt is 50-50-et mondtam esélyekben. Ez nem hiszem, hogy pesszimizmus. A pesszimizmus a tuti vereség lett volna.
Ez szúrta a szememet. Emlékszem, hogy valaki írta, hogy sima Barca win lesz és helyeseltél, hogy szerinted is. Még meg is lepődtem, hogy vannak ilyen pesszimista emberek :mrgreen: Lehet bizonygatni, hogy reálisan nézed illetve ítéled meg a dolgokat, de sokkal inkább elmegy a pesszimizmus irányába, mintsem egészséges optimizmuséba vagy a realitás felé. No offense :)

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. április 28., hétfő 12:29

Mattnek: Nem értem miért jó minden meccshez úgy hozzáállni hogy kikapunk, csoda ha nyerünk/továbbjutunk. Legyen már hited a csapatban, főleg hogy most közelsem realista módon állsz a dolgokhoz, sokkal inkább pesszimistaként. Van amikor jól látod a dolgokat, de az hogy mindenben csak a rosszat látod meg az nem éppen előnyös tulajdonság, ha meg nyerünk akkor szerencsénk volt, az ellenfél nem vette komolyan, vagy antifocival nyertünk - mindig jön valami kifogás. Én csak annyit kérnék (miután beharangoztad hogy 2 vagy 3-0-ra kikapunk), ha esetleg megnyerjük a párharcot, sőt még a visszavágót is, ne örülj a sikernek úgy mint ahogy a többiek. Mert ezzel pontosan az a célod hogy ha nyerünk: BL döntő, Hala Madrid, én vagyok a legnagyobb madridista. Ha kikapunk: én megmondtam. Na ezt hanyagold, ha kérhetem.
Nagyon el vagy tévedve barátocskám.

Kibaszott szelektív a memóriája egyeseknek, mert csak azt jegyzik meg, amikor pesszimistán írok a csapatról, de amikor optimistán, arra nem emlékszik senki. A BVB elleni meccsek előtt én voltam az egyik legpozitívabb ember, én sima továbbjutást vártam, az odavágó előtt például 3-0-ás hazait tippeltem, sokan voltak a fórumon akik negatívabbak voltak, bégették, hogy ez a BVB veszélyes, meg nehéz meccsek lesznek, meg akár még ki is eshetünk... A realitás a sima továbbjutás volt, amit meg is alapoztunk, csak majdnem sikerült elkúrnunk. De például az Atma elleni kupa elődöntő előtt is továbbjutást vártam és a bajnokin is a mi győzelmünket. Szóval elég pozitívan álltam hozzá a dolgokhoz.
Azt meg mindig is mondtam, hogy 5 csapat van, akik ellen félteném magunkat (BM, Barca, Chelsea, City, PSG), akármelyikük ellen félteném a csapatot ma is. Ebből következik, hogy én a Barca és a BM elleni meccsek előtt nem vártam tuti Real sikert, az összes többin azt vártam. De a kupadöntő előtt is 50-50-et mondtam esélyekben. Ez nem hiszem, hogy pesszimizmus. A pesszimizmus a tuti vereség lett volna. Jah és ezt ugyan nem tudom bizonyítani, egy modi talán láthatja, hogy szerdán én a mi győzelmünkre nyomtam a szavazásnál. Volt pár negatívabb arc... De higgyetek, amit akartok.

Na meg olyan mondatok vannak a számba adva, amik nem tőlem származnak. Én nem mondtam azt, hogy úgyis kiesünk. Azt mondtam, hogy 49-51 az esélyünk, és azt mondtam, amit pár hsz-szel feljebb nem kipécézett kollégák tárgyalnak, miszerint 1 rúgott gól nem biztos, hogy elég lesz. Ha 1 rúgott gól nem biztos hogy elég, akkor ebből következik, hogy 3 gólt is van esélyünk kapni. Én erre hívtam fel a figyelmet, hogy szerintem van 3 rúgott gól a BM-ben. Az lehet, hogy nem jön ki belőlük, de képesek annyit rúgni. Többet nem nagyon hiszem, ahhoz már a mi jelentős asszisztálásunk is kell. De bőven benne van, hogy szarul alakulnak a dolgok a számunkra.

A következő dolog, amit meg kell jegyeznem az az, hogy az odavágó előtt meg egész tavasszal nagyon sokat féltették a csapatot a BM-től nem csak én. (A fórum többsége. Kisebbségben voltak a kincstári optimisták.) Okkal féltettük a csapatot, mert függetlenül a BM teljesítményétől, mi bizony elég szarul teljesítettünk a rangadókon. Többek között a bajnokság is azokon a meccseken ment el, és a nehéz stadionokból sem hoztuk el a 3 pontot jó százalékban. Ez ekkora számban több volt, mint pech, meg véletlen, ez tendencia volt.
Azonban jött 2 jó meccs, és a fórum 90%-a elfelejtette az elmúlt 3-6-9 hónapot, és minden féltésük elszállt, és elkezdték bégetni, hogy jobbak vagyunk, mint a BM, meg ez a BM szar, meg ha továbbmennek az malaccal lesz... Hát már bocsáss meg, de ez tipikus szurkolói elfogultság. 2 jó meccs, és a sok hiba, szar teljesítmény el van felejtve? És én vagyok a hülye, aki megpróbál szélesebb intervallumot nézni, és nagyobb mintából véleményt alkotni? Biztos, mert annak vagyok beállítva. Én nem vagyok pesszimista. Csak nem felejtettem el a csapat idei és elmúlt évekbeli bénázásait. De ha azok nem lettek volna, és minden mást figyelmen kívül hagynék, és csak az odavágó meg a 2 keret alapján kellene tippelnem formát, maximális teljesítménypotenciált figyelmen kívül hagyva, józan ésszel nem tippelhetnék 51-49-nél jobbat a Real javára. Ennél nem hiszem, hogy sokkal rosszabb az általam vélt 49-51. Én nem azt mondtam, hogy esélytelenek vagyunk, hanem azt, hogy nagyon nehéz lesz továbbjutni, és bizonyos feltételeknek ahhoz teljesülniük kell (idegenben lőtt gólt, szilárd védekezés, és nem szabad gólt kapni az első harminc percben/vagy addig, amíg nem találunk egy gólt, és nem lehet hosszabbítást mert sem fizikálisan, sem mentálisan nem fogjuk bírni). Nem pesszimista vagyok, hanem a realitás talaján maradtam, és megpróbáltam úgy véleményt alkotni, hogy a vágyaim és reményeim nem homályosítják el a látásom.

Az meg személyes vélemény, hogy szerintem ez a BM jobb, mint amire a fórum jelenleg taksálja. És mindössze az MU elleni 2 és a Real elleni 1 meccs alapján zuhant ennyit a BM reputációja. Volt 1-2 ember, akik eddig is mondogatták, hogy nem olyan jó ez a BM, de most hirtelen túl sokan lettek. De attól, hogy én ezt így látom, attól még szerintem nem vagyok totál idióta. Csak nekem nem elég 1-2 meccs, hogy a véleményemet gyökeresen megváltoztassam, mint egyesek.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. április 28., hétfő 12:25

hehe írta:
Csabi írta:úristen de monumentális pofa van a bájernesknél, azt a rohadt. ilyenek mennek, hogy sokkal jobbak vagyunk mint a madrid, megfordítjuk. pokollá tesszük az allianz arénát a madridnak, stb. remélem ezek a nagy szavak pont annyira lesz elég mint amennyire nekünk szokott. :roll:
az a baj, hogy ők németek, a spanyolok, élen a ramosokkal pl inkább csak jártatják a pofát. a bayern nagyon közel van a történelemíráshoz
nekik lehet hinni, ha nem is jön össze az eredmény, de ki fogják tenni a belüket a pályán, vérgőzös, lőporszagú kedd este lesz.
Na ez biztos! Viszont van egy olyan érzésem, hogy mi is megmutatjuk, hogy mire vagyunk képesek, és nem csak 20 percre mint Joséval. :workout: :box: :rock:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. április 28., hétfő 11:22

mert ha hamar betalálnak onnan mi összeomlunk...
az összes ilyen játékost basznám ki nyáron, aki összeomlik a nyomás alatt :lol: :lol: a higuainok, özilek miatt nem jutunk soha egyről a kettőre.
leverik a lécet, mert (RMCF, gyere kórusban) nem elég jók fejben.

hát mi ez? addig szép minden csak, amíg megjön a fizu a számlára? :lol:

olyan embert kell játszatni egy real madridban, akit inspirál, hogy 80000 szidja az anyját, akit még jobb teljesítményre sarkall az utálat, irigység, gyűlölet
Kép
Kép
Kép

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. április 28., hétfő 11:09

Becksy23 írta: A tippem a visszavágóra:
Bayern München - Real Madrid 0-1
Csodával érne fel, ha lehoznánk kapott gól nélkül a visszavágót...szerintem lehetetlen, hogy ne rúgjanak gólt. Nagyon kell figyelni, mert az első 25-30 perc maga lesz a pokol...nagyon jó lenne elkerülni, hogy gyors gólt lőjenek, mert ha hamar betalálnak onnan mi összeomlunk...

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. április 28., hétfő 10:37

Írnék pár sort a visszavágó előtt, kiváncsi vagyok van-e aki hasonlóképpen látja a dolgokat. Először is, a Bayern közelsem azt a futballt játsza Guardiola-val, mint amit a Barca-val játszatott. Persze a labdabirtoklás, és ezzel az ellenfél hibákra kényszerítése, fejben összemorzsolása, és hogy elhitessék velük hogy esélyük sincs az megvan itt is. De a Barca-nak talán a legnagyobb fegyvere volt (főleg a nagy meccseken) hogy nagyon jól lőtték be a védelem mőgé a labdát, miután egyfolytában indultak a résekbe. Ellenünk is többnyire ilyen gólokat szereztek, mert megvoltak hozzá az embereik akik észreveszik, és odateszik a labdát a beindulóknak, valamint azok az emberek is, akik remekül mozogtak üresbe. Ezzel szemben a Bayern (megintcsak a komoly mérkőzésekre tudok hívatkozni, Freiburg-ok ellen nem nézem őket, és nem is számít), a szokásos 40-50 passz után szélről belőtt labdákkal próbál veszélyeztetni, ami védekezési szempontból sokkal könnyebb. A sprintben érkező ellenfelet nagyon nehéz felvenni, utolérni, itt viszont csak mellé kell állni, és ki kell fejelni a labdákat, amivel nem szokott gond lenni. Még ha gyors kontrákkal akarnának szélen mőgénk kerülni akkor lehetne ok az aggodalomra, de felállt védelem ellen, amikor lezárjuk majd a széleket is Di Maria-nak és Bale-nek vagy Modric-nak köszönhetően, szerintem annyira nen kell magunk alá csinálni, személy szerint több esély látok egy kontragólra tőlünk, minthogy ők ezenmódon bevegyék a kapunkat.
nagyjából adom.
bár robben (aki kábé négyszer jobb játékos, mint ribery) befele indulásai és hosszú tekert lövései rohadt veszélyesek.
ha götze játszik, akkor középen is kreatívak és veszélyesek lesznek, kontrából verni kell nekik 2-3 gólt, aztán basszák meg magukat mind.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2014. április 28., hétfő 10:18

Írnék pár sort a visszavágó előtt, kiváncsi vagyok van-e aki hasonlóképpen látja a dolgokat. Először is, a Bayern közelsem azt a futballt játsza Guardiola-val, mint amit a Barca-val játszatott. Persze a labdabirtoklás, és ezzel az ellenfél hibákra kényszerítése, fejben összemorzsolása, és hogy elhitessék velük hogy esélyük sincs az megvan itt is. De a Barca-nak talán a legnagyobb fegyvere volt (főleg a nagy meccseken) hogy nagyon jól lőtték be a védelem mőgé a labdát, miután egyfolytában indultak a résekbe. Ellenünk is többnyire ilyen gólokat szereztek, mert megvoltak hozzá az embereik akik észreveszik, és odateszik a labdát a beindulóknak, valamint azok az emberek is, akik remekül mozogtak üresbe. Ezzel szemben a Bayern (megintcsak a komoly mérkőzésekre tudok hívatkozni, Freiburg-ok ellen nem nézem őket, és nem is számít), a szokásos 40-50 passz után szélről belőtt labdákkal próbál veszélyeztetni, ami védekezési szempontból sokkal könnyebb. A sprintben érkező ellenfelet nagyon nehéz felvenni, utolérni, itt viszont csak mellé kell állni, és ki kell fejelni a labdákat, amivel nem szokott gond lenni. Még ha gyors kontrákkal akarnának szélen mőgénk kerülni akkor lehetne ok az aggodalomra, de felállt védelem ellen, amikor lezárjuk majd a széleket is Di Maria-nak és Bale-nek vagy Modric-nak köszönhetően, szerintem annyira nen kell magunk alá csinálni, személy szerint több esély látok egy kontragólra tőlünk, minthogy ők ezenmódon bevegyék a kapunkat.

Mattnek: Nem értem miért jó minden meccshez úgy hozzáállni hogy kikapunk, csoda ha nyerünk/továbbjutunk. Legyen már hited a csapatban, főleg hogy most közelsem realista módon állsz a dolgokhoz, sokkal inkább pesszimistaként. Van amikor jól látod a dolgokat, de az hogy mindenben csak a rosszat látod meg az nem éppen előnyös tulajdonság, ha meg nyerünk akkor szerencsénk volt, az ellenfél nem vette komolyan, vagy antifocival nyertünk - mindig jön valami kifogás. Én csak annyit kérnék (miután beharangoztad hogy 2 vagy 3-0-ra kikapunk), ha esetleg megnyerjük a párharcot, sőt még a visszavágót is, ne örülj a sikernek úgy mint ahogy a többiek. Mert ezzel pontosan az a célod hogy ha nyerünk: BL döntő, Hala Madrid, én vagyok a legnagyobb madridista. Ha kikapunk: én megmondtam. Na ezt hanyagold, ha kérhetem.

A tippem a visszavágóra:
Bayern München - Real Madrid 0-1
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. április 28., hétfő 10:18

Csabi írta:úristen de monumentális pofa van a bájernesknél, azt a rohadt. ilyenek mennek, hogy sokkal jobbak vagyunk mint a madrid, megfordítjuk. pokollá tesszük az allianz arénát a madridnak, stb. remélem ezek a nagy szavak pont annyira lesz elég mint amennyire nekünk szokott. :roll:
az a baj, hogy ők németek, a spanyolok, élen a ramosokkal pl inkább csak jártatják a pofát. a bayern nagyon közel van a történelemíráshoz
nekik lehet hinni, ha nem is jön össze az eredmény, de ki fogják tenni a belüket a pályán, vérgőzös, lőporszagú kedd este lesz.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. április 28., hétfő 10:12

úristen de monumentális pofa van a bájernesknél, azt a rohadt. ilyenek mennek, hogy sokkal jobbak vagyunk mint a madrid, megfordítjuk. pokollá tesszük az allianz arénát a madridnak, stb. remélem ezek a nagy szavak pont annyira lesz elég mint amennyire nekünk szokott. :roll:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. április 28., hétfő 9:55

ma reggel úgy ébredtem, ha nem jutunk be a béelldöntőbe, akkor elások valakit.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Donát » 2014. április 28., hétfő 9:30

A BL döntőre nem törlik el az eltiltásokat?

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 27., vasárnap 21:30

Realista24 írta:
Dortmundban is megszeppentek egy picit a fiúk.
Nem a szurkolókkal volt ott gond, nem először jártak ott. A 3-0 volt a (legfőbb) hátráltató tényező szerintem, és az ebből következő nagyképű hozzáállás.
pontosan. majd pont ők szarnak be amikor a campban évekig vért hánytak rájuk 94.000en.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 27., vasárnap 21:20

Dortmundban is megszeppentek egy picit a fiúk.
Nem a szurkolókkal volt ott gond, nem először jártak ott. A 3-0 volt a (legfőbb) hátráltató tényező szerintem, és az ebből következő nagyképű hozzáállás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. április 27., vasárnap 21:07

Toky írta: Dortmundban is megszeppentek egy picit a fiúk.
Ez lesz a Bayern veszte ha kiesnek, hogy a Dortmund meccsre alapoznak, nagyon elhitte mindenki, hogy:

1.Az Allianz Aréna ugyanolyan félelmetes
2.Nem tanulunk a hibáinkból
3.Ugyanaz a mentalitás lesz egy bl elődöntő visszavágón mint egy lefutott párharc visszavágóján
4. CR

Nagyon izgulok a kedd miatt, de egyszer már nekünk is pattanhatna befelé, fújhatna nekünk a bíró, potyázhatna egyet Neuer...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. április 27., vasárnap 20:21

L.Miki írta:A Barca elleni kupadöntőn sem szartuk össze magunkat amikor kiegyenlítettek.
RealRaúl77 írta:Hosszú évek után szerintem több ízben is megmutatta már ez a csapat végre, hogy ha nagyon kell, akkor tud most már fejben erős is lenni. Ezt bizonyítja a kupadöntő, és az odavágó is. De ha Pepe sérülése nem komoly (nem tudom mi van vele), és 100%os állapotban tud pályára lépni ugyanaz a védelem 1, max 2 gólnál többet nehezen fognak a bajorok lőni, mert a világ egyik, ha nem a legjobb védelme lesz előttük (szerdán igenis az volt)...
Azért a kupadöntő semleges pályán volt, "fele ház" Real szurkolóval. Most az Alianz arénába megyünk. Dortmundban is megszeppentek egy picit a fiúk. Konkrétan mindkét dortmundi gólhoz mi adtuk a gólpasszt, egyiket pont Pepe. :roll:

De ha nagyon nekünk esnek, azzal azt kockáztatják, hogy Ronaldo, Bale, Di María és Benzema fogja tornáztatni Neuert. Egy nyílt sisakos párharcból nem biztos, hogy ők jönnek ki jobban.

Én amúgy döntetlenre nyomtam: 2-2 lesz. :mrgreen:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. április 27., vasárnap 20:18

Hosszú évek után szerintem több ízben is megmutatta már ez a csapat végre, hogy ha nagyon kell, akkor tud most már fejben erős is lenni. Ezt bizonyítja a kupadöntő, és az odavágó is. És ez számít a legtöbbet. Taktikailag, fejben, akaratban, küzdésben sehol sem volt ez a bayern hozzánk képest.
Jobban fognak hajtani, otthon lesznek, talán erősebb kezdővel is fognak felállni, ez oké. De ha hozzuk védekezésben a szerdai teljesítményünket, akkor nem lehet baj!! Több, mint valószínű betalálnak még így is, hisz kapott gól nélkül ezt a párharcot csoda lenne lehozni, kb képtelenség. De ha Pepe sérülése nem komoly (nem tudom mi van vele), és 100%os állapotban tud pályára lépni ugyanaz a védelem 1, max 2 gólnál többet nehezen fognak a bajorok lőni, mert a világ egyik, ha nem a legjobb védelme lesz előttük (szerdán igenis az volt). De még egyszer ismétlem: ezek a fentiek csak akkor állnak fent, ha a szerdai teljesítmény, koncentrációt, küzdést hozzuk.
A döntő tényező az lesz, hogy mennyi helyzetet tudunk majd kialakítani -ebből nem lesz sok-, és hogy ezekből mennyit tudunk gólra váltani -ebből kell 2, de legalább 1. És gyorsan. Fontos lesz lélektanilag, hogy mi találjunk be először. Erőt ad, ráadásul a németeknek is jobban kell jönnie, egyre jobban feladják a védekezést, kontrákból egyre veszélyesebbek leszünk!
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. április 27., vasárnap 19:46

hunmadridista írta:a Bayern nagyon nekünk fog jönni és mint tudjuk 1 kapott gól után ezek mégjobban vérszemet fognak kapni, mi meg szerintem összecsináljuk magunkat...
A Barca elleni kupadöntőn sem szartuk össze magunkat amikor kiegyenlítettek. Szerintem mi is még jobban akarnánk, még az lenne a szép ha összecsinálnánk magunkat (amire persze volt már példa). Ezt nem engedhetjük meg magunknak és tudja ezt jól Ancelotti is szerintem.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. április 27., vasárnap 19:43

RealRaúl77 írta:Van egy olyan megérzésem, hogy a Bayern kettőt fog rúgni nekünk. Vagy annyit sem, de valamiért azt érzem, hogy annál többet nem fognak tudni.
Azon fog múlni a dolog, hogy mi tudunk-e lőni egyet.

Csak megérzés. Nem tudom megalapozni.
Én nem tartom kizártnak azt sem, hogy 1 lőtt gól nem lesz elég nekünk...a Bayern nagyon nekünk fog jönni és mint tudjuk 1 kapott gól után ezek mégjobban vérszemet fognak kapni, mi meg szerintem összecsináljuk magunkat...
sok gólos meccs lesz és szerintem kelleni fog több gól is tőlünk...csak ami nagy baj, hogy 4-5 helyzetnél nem hiszem, hogy több lesz nekünk...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 137 regisztrált és 0 vendég