Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. május 5., csütörtök 9:43

Ursus írta: 180 perc
A donto csak 90 perc. Ezert is van mas varosban.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ursus » 2016. május 5., csütörtök 9:39

Ez a döntő élvezetes focit szerintem csak akkor hozhat ha az első 20 percben mi rúgnánk egy gólt, ha nem így lesz akkor azt sem tartom elképzelhetetlennek hogy 180 perc 0-0 és tizik döntenek.

Benzema és Ronaldo elengedhetetlen hogy 100%-os legyen ahhoz,hogy játékban föléjük tudjunk kerekedni és a széleken meg tudjuk bontani őket ahogy azt a Bayern többször is tette az elődöntő során. Nekem pl. az őszi meccsunk amit játszottunk ellenük a ligában az egy nagyon jó alap, igaz akkor még Benitez volt de azon a meccsen nem nagyon tudtak velünk mit kezdeni, csak azzal a hatalmas Arbeloa hibával tudtak vissza jönni a meccsbe.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8428
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. május 5., csütörtök 9:38

Ahogy vártam még anno a sorsolás előtt, ha az Atletico összekerül a Bayernnel kiejti őket, ez be is jött.
Saját meccseinktől már jobban féltem, de csak behúzták a srácok :agree:
Amit fontos kiemelni, eddig a BLben csak két meccsen kaptunk gólt, ami elképesztő.
Volt az a Shaktar elleni 3-4, ahol 0-4re mentünk és kiengedtünk nagyon a végére (X is tökéletes lett volna nekünk amúgy), illletve a Wolfsburg elleni 2 gól...
Tehát volt egy negyedórás zárlat egy már megnyert meccsen, meg az a bizonyos Wolfsburgi 2-0.
Ha belegondolunk, hogy ezeken kívül gólt se kaptunk, azért az elég komoly teljesítmény és kellett is, ahhoz hogy idejussunk.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. május 5., csütörtök 9:32

Süti írta:másrészt a Real Madridról beszélünk, ha célfocit szeretnék nézni, talán a másik madridi csapatnak szorítanék. :) Ettől függetlenül persze a szar talán túlzás, de ha nem a Real játszik, valószínűleg elkapcsoltam volna ezt a meccset. :)
Mindig ez a romantikázás...

Bl elődöntő.Benzema másfél meccset,Cr egy meccset hiányzott,amikor meg pályán voltak érződött,hogy nincsenek rendben.Casemiro lesérült és nem volt idegenben lőtt gólunk.

Oké,hogy a semlegesek ezt leszarják de akik végig követik az egész szezont szerintem érezhetik,hogy ez így azért jó volt.Nyilván jobb lett volna egy 5-0 de ez is rendben volt.

És még így is megvoltak a helyzeteink,lehetett volna 3-4 is közte.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. május 5., csütörtök 9:31

Ettől függetlenül persze a szar talán túlzás, de ha nem a Real játszik, valószínűleg elkapcsoltam volna ezt a meccset. :)
Itt most tènyleg csak a gyozelem volt a fontos,mindegy hogyan,mi modon,Benzema nem volt,Ronaldo sztm nem volt 100%,labdaszerzo kpnk sem volt,szal nyogvenyelosen de megvan.
Zidane ezt meccs elott meg is mondta,hogy nem lesz sètagalopp.
Sajnos elmultak már azok az idok mikor bármalyik csapat is gálafocit eroltet,ha benne van a bukta egy fontos meccsen... :(
Nyilván ha manchesterben sikerul golt szereznunk,akkor nyitottabban,támadobb felfogásban játszunk.De mivel ez nem volt,a leheto legjobb modszert kellett megtalálni.
Rèszemrol èrdekes modon,egy percig nem forgitt a fejemben hogy kieshetunk,ez a city...hát csak azèrt jott madridba hogy ne tomjèk ki.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. május 5., csütörtök 9:23

Realista24 írta:
Szarnak nevezni a focinkat túlzásnak tartom. A meccs maga szar volt, a focink tökéletes celfoci. Rughattunk volna négy gólt is, de minden kimaradt. Remelem a döntőben ezek mind bemennek.
Egyrészt én minden alkalommal azt várom, hogy lefocizzuk az ellenfelet, pláne otthon, pláne egy ilyen harmatgyenge Cityt, másrészt a Real Madridról beszélünk, ha célfocit szeretnék nézni, talán a másik madridi csapatnak szorítanék. :) Ettől függetlenül persze a szar talán túlzás, de ha nem a Real játszik, valószínűleg elkapcsoltam volna ezt a meccset. :)
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. május 5., csütörtök 9:09

Egyébként nem értem miért volt öngól, akkor Xabi szabadrúgás gólja is az.Ilyenkor mindig a lövőnek szokták adni, legalább is jópár CR gólra emlékszek ami megpattant és neki adták :mrgreen: .De ki nem szarja le, jöhet milánóban egy Godin öngól is felőlem :D
Azèrt mert a fifa szabályzat szerint,a nem kapu felè tortèno labdatovábbitás,amibe beleèr az ellenfèl játèkosa,ès a kapuba talál,az ongol.
Na most Bale esetèben vitatnám ezt,szal neki adom a fifa meg nyajja ki :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. május 5., csütörtök 8:56

sebydani írta:
Veidt írta: de cserebe kozepen a mar akkor is oreg Tiago helyett ott van Correa, aki egy allat.
Ah igen, termeszetesen Augusto Fernandezre gondoltam "allat" szo alatt. Koszi. :)
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. május 5., csütörtök 8:38

Realista24 írta:
Süti írta:Who cares, hogy jutottunk el ide, a Rafa féle traumából úgy felállni, hogy versenyben vagyunk a Ligáért, és döntőt játszik a csapat, az elképesztő.
A döntőt pedig hozni kell, egyszerűen így kell lennie. Addigra mindenki szépen felépül, a kopaszunknak is lesz ideje kitalálni a tökéletes taktikát, és ha 1 góllal szar focival is, mint ma a Cityt, de elhozzuk a 11.et. A semlegesek meg sírjanak csak, nem ez lesz (ha az lesz) a történelem első szar BL döntője, a '03as Juve-Milannal is vallatni lehetett volna, de szerintem ez akkor kb 0 Milan szurkolót érdekelt. :)
Szarnak nevezni a focinkat túlzásnak tartom. A meccs maga szar volt, a focink tökéletes celfoci. Rughattunk volna négy gólt is, de minden kimaradt. Remelem a döntőben ezek mind bemennek.
Amúgy ez jogos, bár amit néha műveltünk azt fájdalom volt nézni. Viszont a Cityt megfogtuk keményen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. május 5., csütörtök 7:57

morientes írta:
nem hittem, hogy egy öngólt látok majd csak 2 meccs alatt.
Naaa...ez azèrt nem az a fajta ongol volt,ha valaki nem látta a meccset mèg azt gondolja hogy vmelyik city játèkos volt hulye...
Ha ti rugjátok,az èv golja,Messi vagy Neymar mennybemegy :lol:
Egyébként nem értem miért volt öngól, akkor Xabi szabadrúgás gólja is az.Ilyenkor mindig a lövőnek szokták adni, legalább is jópár CR gólra emlékszek ami megpattant és neki adták :mrgreen: .De ki nem szarja le, jöhet milánóban egy Godin öngól is felőlem :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. május 5., csütörtök 7:38

nem hittem, hogy egy öngólt látok majd csak 2 meccs alatt.
Naaa...ez azèrt nem az a fajta ongol volt,ha valaki nem látta a meccset mèg azt gondolja hogy vmelyik city játèkos volt hulye...
Ha ti rugjátok,az èv golja,Messi vagy Neymar mennybemegy :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. május 5., csütörtök 7:02

Süti írta:Who cares, hogy jutottunk el ide, a Rafa féle traumából úgy felállni, hogy versenyben vagyunk a Ligáért, és döntőt játszik a csapat, az elképesztő.
A döntőt pedig hozni kell, egyszerűen így kell lennie. Addigra mindenki szépen felépül, a kopaszunknak is lesz ideje kitalálni a tökéletes taktikát, és ha 1 góllal szar focival is, mint ma a Cityt, de elhozzuk a 11.et. A semlegesek meg sírjanak csak, nem ez lesz (ha az lesz) a történelem első szar BL döntője, a '03as Juve-Milannal is vallatni lehetett volna, de szerintem ez akkor kb 0 Milan szurkolót érdekelt. :)
Szarnak nevezni a focinkat túlzásnak tartom. A meccs maga szar volt, a focink tökéletes celfoci. Rughattunk volna négy gólt is, de minden kimaradt. Remelem a döntőben ezek mind bemennek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. május 5., csütörtök 1:42

Who cares, hogy jutottunk el ide, a Rafa féle traumából úgy felállni, hogy versenyben vagyunk a Ligáért, és döntőt játszik a csapat, az elképesztő.
A döntőt pedig hozni kell, egyszerűen így kell lennie. Addigra mindenki szépen felépül, a kopaszunknak is lesz ideje kitalálni a tökéletes taktikát, és ha 1 góllal szar focival is, mint ma a Cityt, de elhozzuk a 11.et. A semlegesek meg sírjanak csak, nem ez lesz (ha az lesz) a történelem első szar BL döntője, a '03as Juve-Milannal is vallatni lehetett volna, de szerintem ez akkor kb 0 Milan szurkolót érdekelt. :)
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. május 5., csütörtök 1:13

Nem a játékosokra értem.

Összességében szerintem semmivel sem kell jobban tartanunk tőlük mint 2 éve.Hiába van 1-1 posztra most talán jobb emberük.

Ugyanezt a focit tolták 2 éve is.Ebben a szílusban amit nyomatnak az a max amit 2014ben csinaltak meg most, ennél jobban védekezni nem lehet.Ennél jobban cigánykodni sem lehet.Gólerősebbbek sem mondanám őket max most máshogy jönnek össze a gólok.

Persze az atleti lett volna az utolsó csapat aki el döntőzni akarok,de sokkal kevésbé tartok tőlük mint akkor.

Azért mi kicsit más tészta vagyunk mint tiki takáék.Egyrészt mi nem ragaszkodunk az "elveinkhez" mint tette az a barca és a bayern,küzdeni is sokkal jobban tudunk és a kezdőnk fizikálisan is sokkal erősebb mint a 2 fcb-nél.

Én nem félek most annyira... ha fullra felépül mindenki akkor nem.

De tényleg mocsok nehéz lesz ezt aláírom.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ónó » 2016. május 5., csütörtök 1:12

Hát szép kis visszhangja van a meccseinknek...
Először is, gratulálok a csapatnak, szervezetten védekeztek, jól léptek át támadásba, és a legnagyobb fegyvertény, hogy ennyi sérült félsérült játékossal is döntősök vagyunk.
Döntősök!
Ezt a "semlegesek" nyeljék le. Úgy oldottuk meg ezt a két meccset, hogy élni nem hagytuk a cityt. Nem volt gördülékeny a támadás építés, lassúak voltunk, mégis egyedül nekünk voltak helyzeteink. Egy percig nem álltunk kiesésre, mint ahogy a másik döntős atletico sem.

Mondhatja bárki, hogy a foci halála ez, könnyű ág, el szint... Én azzal is kiegyeznék, ha fordítva lenne ez, kapnánk a nehéz ellenfeleket sorra és nyernénk a csodafoci stílussal. Piros meg tizi. Nekem erről ez a véleményem. Lehet egymást cukkolni, lehet fikázni, de ha már betaláltok figyeljetek az öngólokra is.
És am sem értem mire fel ez a felháborodás... le volt irva egy két helyen, hogy bajnokság>BL.
Örülök a továbbjutásunknak, a továbbiakban ígérem csöndben maradok, örülök magunknak, hiszen DÖNTŐZÜNK! :)
Zidane! Le a kalappal! Ha egyszer meglátom meghívom egy kőbányai-centes kombóra :)
DÖNTŐSÖK!!! :mrgreen:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. május 5., csütörtök 1:05

Veidt írta: de cserebe kozepen a mar akkor is oreg Tiago helyett ott van Correa, aki egy allat.
Correa tényleg nem rossz de támadó/csatár :D Tiago meg nagyon nem ugye. Augusto Fernandez egy poszt vele, Carrasco pedig szélső. Szóval nem jöttem rá kivel keverted, de valakivel igen :D Legalábbis posztra nézve.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. május 5., csütörtök 1:01

Hat ez az Atma mindenkeppen erosebb az akkorinal.
Oblak es Courtois hasonlo teljesitmenyt hoz, a vedosor szinten (Miranda helyett van Gimenez ugye). Szelen Raul Garcia helyett Saul van aki kevesebb mezonymunkat tesz az asztalra, de cserebe kozepen a mar akkor is oreg Tiago helyett ott van Correa, aki egy allat. Gabi szerintem rengeteget fejlodott jatekintelligenciaban az elmult 2 evben, Bayern meccsen is alig volt rossz megmozdulasa, labdat talan egyet passzolt el az egesz meccs alatt. Masik szelen Koke maradt, de o is fejlodott osszjatekban. Nem veletlen hogy o ugratta ki legtobbszor Griezmannt ebben a szezonban. A ket csataruk rendesen kicserlodott, errol lehetne sokat irni, de szerintem a 2-2 csatart osszevetve is jobb a mostani paros, es ha hozzavesszuk ehhez hogy a mogottuk levo kp is fejlodott, akkor ez meginkabb igaz. Pad is sokkal erosebb lett mostanra.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. május 5., csütörtök 0:52

Én értem a semlegesek fanyalgását, de most komolyan.

Nem volt idegenben lőtt gólunk.Innentől szerintem mindenkinek tiszta volt,hogy nagyon rádogunk menni a védekezésre.

Casemiro kidőlt,ígx Modricék nem merészkedtek előre.Benzema nem volt és Cr sérülten tolta.

Vállalhattunk volna több kockázatot, de minek? Ha jobban kinyílunk akkor lehet kitömjük őket de lehet kapunk egyet és vége.

Ezen a meccsen az volt a gond,hogy nem jött össze az első félidőben a 2 gólos előny.Akkor biztos támadólag jöttünk volna ki a másodikra és hazaküldjük a city pár gombóccal.

De 1-0ás félidő után nagy butaság lett volna jobban nekik menni amikor még így is sok helyzetet alakítottunk ki megerőltetés nélkül.

A cityt meg ne tőlem kérdezzétek hogy mit akart :lol: szerintem pelle mutatta a fákkoz manchesterbe ezzel és gardiolának aki jövőre vitézkedhet az EL-ben :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. május 5., csütörtök 0:41

nmate írta:
dzsi91 írta:Döntőben meg esélyesebbnek tartom magunkat mint 2 éve...ha ugyanilyen okosak leszunk mint ma.
Na, én ezt nem látom így. Ez az Atma nehezebb falat, mint az akkori. Rutin jóval több van már nekik, mint anno. Mi gyengültünk egy DM-val, viszont lesz egy Kroos - Modric páros Casemiroval kiegészítve, nem kellenek Khedirák a pályára. Illetve Carvajal is jobb játékos lett, nagy fegyver.
Írtam,hogy ha ilyen okosan játszunk.

Erősebbnek nem mondanám ezt az Atleticot, Griezmann miatt max látványosabb.Most nem costa cigánykodja össze a gólokat hanem Grízes húz egy szép megoldást.

Mi meg védekezésben jelenleg jóval erősebbek vagyunk mint 2 éve Casemiroval.Támadásban meg amúgy is jobbak voltunk.

Viszont.Én 2 éve rettegtem, a nyomás miatt ami rajtunk volt, a 10ik...szinte már a betegei voltunk és meg is szenvedtünk vele Ramos fejeséig.

Most viszont egy mentálisan sokkal erősebb csapatot látok.2 éve nyertünk,a szokásos Realnak mindig nyerni kell nyomáson kívül viszont más nem lesz.

Sőt most még talán esélyesek sem vagyunk.Az Atleticobak meg hiába mondják,hogy nem az egész meccs a bosszúról fog szólni.Ha vezetnek akkor is ott lesz a fejekben az egyenlítés 2 évvel ezelőtről ha meg mi vezetünk akkor végképp.

Jól is elsülhet az extra motiváltságuk,de ha mi leszünk a higgadtabbak akkor ez szerintem könnyebben lehet meg mint 2014.

Vért fognak inni és ha nem úgy alakul a meccs ahogy szeretnék idegbetegségre számítok részükről.

Úgy érzem a lélektani előny nálunk lesz most.Ezt ha kihasználjuk nyerünk.

Persze nem lepődnék meg ha a végén ők nyernek.De szerintem egy ilyen mentalitású csapat túl érzelmes ahhoz,hogy elvinatkoztasson a 2 évvel ezelőtti döntőtől és inkább negatívan fog hatni rájuk mint pozitívan.Szerintem túlpörgik majd.Nekünk okosan kéne,akkor meg lehet.

De foci az nem lesz az hót zicher :D fudevárommár
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. május 5., csütörtök 0:40

dzsi91 írta:De aki focit akar látni az idén ne nézze a bl döntőt,azt az atleti nemhagyná. :D
Én amúgy ettől komolyan tartok.. Minden rosszindulat nélkül, de a mostani párharcotok is elég szenvedős volt egy hozzám hasonló, nagyjából semleges szurkoló számára - még ti is szidjátok a meccset, szóval ez gondolom nem ér senkit váratlanul.. :lol: A City érezhetően nulla játékerőt képviselt támadásban, és sajnos ezzel ti is teljes mértékig tisztában voltatok, így nem is próbáltátok megerőltetni magatokat, vagy összejött egy helyzet komolyabb erőlködés nélkül, vagy hagytátok a dolgot kb. Nem hülye húzás nyilván Zidane részéről, de én azért több izgalmat reméltem így a 180 perc alatt egy elődöntőben, nem hittem, hogy egy öngólt látok majd csak 2 meccs alatt.

A fináléra jobban felpörögtök majd nyilván, de ott meg az Atletico beáll bekkelni, tördelik a játékot, húzzák az időt, fetrengenek.. A 10 emberrel a 16-oson belül meg ti se hiszem, hogy tudni fogtok kezdeni valamit, úgyhogy fél óra után már vagy CR rálövi ahonnan tudja, vagy ívelgetések lesznek javarészt, ami meg szintén nem túl szemetgyönyörködtető látvány - remélem nem lesz igazam. Jelenleg csak abba bízok, hogy szép egyéni megoldások lesznek meccs alatt, de ha az Atletico még ezeket is megöli, akkor lehet végig se nézem - nagy veszteség leszek, tudom.. :lol: Szurkolni úgyse tudok normálisan ezen a meccsen, nektek ugye alapból necces lenne, az Atletico meg pont az ellentettje annak, amit én a fociban szeretek, úgyhogy nekik se menne.
nmate írta:Na, én ezt nem látom így. Ez az Atma nehezebb falat, mint az akkori. Rutin jóval több van már nekik, mint anno.
Ez meg szerintem is igaz, emlékszem még 2 éve a 93. perc körül volt egy szabadrúgásuk 20-25 méterről, és ahelyett, hogy gurigázni kezdtek volna, rálőtték, ti elmentetek kontrából talán, és utána jött a Ramos fejes. Vagy valahogy így volt, a lényeg, hogy nagyon rutintalanul oldották meg azt a szitut, és döntő jelentőségű volt, mint utólag kiderült - nem mintha aznap győzelmet érdemeltek volna a bekkelésükkel. Idén ilyen biztos nem lesz, védekezni még talán jobban is tudnak azóta, a kotráik veszélyesek, nehéz dolgotok lesz nagyon.

Abba viszont szinte biztos vagyok, hogy Bale fejelni fog egy gólt. Nem tudom miért, de van egy ilyen érzésem, nagyon beindult góllövésben az utóbbi időben, fejjel kegyetlen, adná magát..


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 145 regisztrált és 0 vendég