Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8311
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. március 17., péntek 17:13

Mester77 írta: Every team's chances of winning the Champions League, according to FiveThirtyEight 🏆

AC. Milan 3%
Chelsea 5%
Inter 6%
Benfica 10%
REAL MADRID 13%
Napoli 17%
Bayern München 18%
Manchester city 28%

:hmmm:
Amugy kit erdekel nyilvan, de az ilyeneken meg mindig beszarok. :lol: kesz szerencse hogy legalabb a Benficat megelozzuk!

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2023. március 17., péntek 17:12

Every team's chances of winning the Champions League, according to FiveThirtyEight 🏆

AC. Milan 3%
Chelsea 5%
Inter 6%
Benfica 10%
REAL MADRID 13%
Napoli 17%
Bayern München 18%
Manchester city 28%

:hmmm:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2023. március 17., péntek 17:09

Zubkov írta:
Faust írta: En ugy gondolom, hogy ha tovabbmegyunk, a City/Bayern nyertese kicsap minket. Akkor mar inkabb a Bayern, toluk nem sajnalnam a BL-t. De fosok ettol az elmebeteg norvegtol, szerintem iden behuzzak.
Azért mert most lőtt egy ötöst ennek a vérszegény redbullnak? Amiből egy 11es, egyet rá rúgtak, másik hármat meg összesen 13 méterről rúgta be , de azokat se mindet sikerült elsőre 🤣. Persze ha elé pattan berúgja... de ez a 2023as Haaland eddig minden csak félelmetes, ahogy a city sem....


A chelsea meg... hát ha ellenük zúgunk ki a BLből akkor ne is akarjunk nyerni. Tényleg simának kellene lennie ha nem sérül le egy két fontos játékosunk elölről.

Azért egyik csapatot se kéne ennyire lenézni és Chelsea se olyan gyenge azért, mint ahogy itt egyesek beállítják.

Avatar
Zubkov
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2021. szeptember 17., péntek 17:33
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Zubkov » 2023. március 17., péntek 16:58

Faust írta: En ugy gondolom, hogy ha tovabbmegyunk, a City/Bayern nyertese kicsap minket. Akkor mar inkabb a Bayern, toluk nem sajnalnam a BL-t. De fosok ettol az elmebeteg norvegtol, szerintem iden behuzzak.
Azért mert most lőtt egy ötöst ennek a vérszegény redbullnak? Amiből egy 11es, egyet rá rúgtak, másik hármat meg összesen 13 méterről rúgta be , de azokat se mindet sikerült elsőre 🤣. Persze ha elé pattan berúgja... de ez a 2023as Haaland eddig minden csak félelmetes, ahogy a city sem....


A chelsea meg... hát ha ellenük zúgunk ki a BLből akkor ne is akarjunk nyerni. Tényleg simának kellene lennie ha nem sérül le egy két fontos játékosunk elölről.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. március 17., péntek 16:39

Yellow card risks for the 2nd leg:

Chelsea: Thiago Silva, Reece James, Kalidou Koulibaly, Conor Gallagher, Mykhailo Mudryk, Kepa, Enzo Fernández.

Real Madrid: None.


ebből is lehet majd előnyt faragni
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. március 17., péntek 16:29

Remy írta:
dzsi91 írta: Mondjuk ha a chelsean túljutunk megint mi leszünk az underdogok onnantól meg ismerjük a forgatókönyvet :D Én azért nem fosnék annyira tőlük. Nyilván erősek de mindkettőnek összeszorul a seggluka ha mi jövünk szembe…

Inkább bayernt szeretnék, halaand azért brutál cheatkód. Meg a müntyen talán egy hangyafasznyival lassabb csapat.

De a chelsea ellen is simán kizúghatunk ha bénázunk.

Az azért gond, hogy idegenben játsszuk a visszavágókat bár tavaly is londonban ütöttük a chelseat.

Másik ágon sztem milan-inter elődöntő lesz és milan döntő.Napolira szépen rápakolták az esélyesek terhét amit még a city meg a párizs se bírt el eddig.

De a chelsea ellen is simán kizúghatunk ha bénázunk.
Miert a Milan, Inter, Benfica nem erezheti itt a nagy eselyt? Mindezt ugy h joval gyengebb erot kepviselnek, mint a Napoli.
Sztem nemérted amit írtam. A napolit sok helyen esélyesként tartják számon, még gvardiola is nyomta roluk a bullshitet. Az ajaxot is leszopatták már ezzel.A többiek pont az esélytelenek nyugalmával mehetnek ami nekik tökjó.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27362
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. március 17., péntek 16:16

dzsi91 írta: Mondjuk ha a chelsean túljutunk megint mi leszünk az underdogok onnantól meg ismerjük a forgatókönyvet :D Én azért nem fosnék annyira tőlük. Nyilván erősek de mindkettőnek összeszorul a seggluka ha mi jövünk szembe…

Inkább bayernt szeretnék, halaand azért brutál cheatkód. Meg a müntyen talán egy hangyafasznyival lassabb csapat.

De a chelsea ellen is simán kizúghatunk ha bénázunk.

Az azért gond, hogy idegenben játsszuk a visszavágókat bár tavaly is londonban ütöttük a chelseat.

Másik ágon sztem milan-inter elődöntő lesz és milan döntő.Napolira szépen rápakolták az esélyesek terhét amit még a city meg a párizs se bírt el eddig.

De a chelsea ellen is simán kizúghatunk ha bénázunk.
Miert a Milan, Inter, Benfica nem erezheti itt a nagy eselyt? Mindezt ugy h joval gyengebb erot kepviselnek, mint a Napoli.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. március 17., péntek 16:16

Sierra írta: Konkrétan BL-ben még veretlenek, pedig egy PSG-Barca ellen tolták a csoportban.
PSG - Juve*

ha a Chelsea ellen továbbmegyünk, akkor az elődöntő is patent meccs lesz.

nyerje a Napoli, ha nem mi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kercsó 2023. március 17., péntek 16:18-kor.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. március 17., péntek 15:38

dzsi91 írta: Másik ágon sztem milan-inter elődöntő lesz és milan döntő.Napolira szépen rápakolták az esélyesek terhét amit még a city meg a párizs se bírt el eddig.
Én a Benficát nem írnám le, elég bitang formában vannak. Portugál bajnokságban meg a BL-ben is. Konkrétan BL-ben még veretlenek, pedig egy PSG-Barca ellen tolták a csoportban. :D És mindkettőt megelőzték. Simán kiejthetik az Intert sztem. Illetve Napoli is ütni fogja a Milant 2 meccsen szvsz.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. március 17., péntek 15:31

Mondjuk ha a chelsean túljutunk megint mi leszünk az underdogok onnantól meg ismerjük a forgatókönyvet :D Én azért nem fosnék annyira tőlük. Nyilván erősek de mindkettőnek összeszorul a seggluka ha mi jövünk szembe…

Inkább bayernt szeretnék, halaand azért brutál cheatkód. Meg a müntyen talán egy hangyafasznyival lassabb csapat.

De a chelsea ellen is simán kizúghatunk ha bénázunk.

Az azért gond, hogy idegenben játsszuk a visszavágókat bár tavaly is londonban ütöttük a chelseat.

Másik ágon sztem milan-inter elődöntő lesz és milan döntő.Napolira szépen rápakolták az esélyesek terhét amit még a city meg a párizs se bírt el eddig.

De a chelsea ellen is simán kizúghatunk ha bénázunk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. március 17., péntek 15:24

illgner írta: A másik ágon a Napoli elég esélyes a döntőre. Ha nem élnek ezzel a lehetőséggel, akkor nagyot hibáznak, mert ilyen csak 100 évente adatik, hogy toronymagas olasz bajnokként csak olaszokat kell vernie a döntőbe jutáshoz.
Ilyen gyenge 4-es ág nem emlékszem lett volna valaha. Innen tényleg illene bemennie a döntőbe a Nápolynak, bár a bajnokságban az Inter mondjuk elkapta őket... Ismerik egymást az olaszok, nagy bírkózás lesz, de hogy ekkora mákja, hogy volt ennek a 4-esnek :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

illgner
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. március 17., péntek 15:19

A másik ágon a Napoli elég esélyes a döntőre. Ha nem élnek ezzel a lehetőséggel, akkor nagyot hibáznak, mert ilyen csak 100 évente adatik, hogy toronymagas olasz bajnokként csak olaszokat kell vernie a döntőbe jutáshoz.

Tjacks
Hozzászólások: 2680
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. március 17., péntek 15:14

Pad'em írta: Hát ha ti féltek ettől a Chelseatől... Én címvédőként nem fogok beszarni egy szedett-vedett összevásárolt, koncepció nélküli brigádtól, akik 10-ek otthon, egy nímand 0 európai tapasztalattal bíró edzővel. Lőttek január 1-től számolva 10 gólt 14 meccsen :lol: A Benficától jobban tartanék. Ha ezeket nem verjük ki rutinból, úgy hogy a bajnokságba kb üdülhetünk, akkor nagyon morci leszek.

Ezt a bosszú dolgot is hagyjuk inkább, már a Poolnak se nagyon akar összejönni. Immunisak vagyunk a bosszúra.

Remélem a Bayern elpakolja a Cityt, egy Real v Bayern messze-messze az Európai klubfutball csúcsa lenne.
Tjacks írta: Dobjátok a tűzre, ilyet nem mondunk hogy sima lesz :mrgreen:
Ja, ezen fog múlni, hogy mit gondolok innen :lol: anyám
a lényeg hogy veszed a poént padre :D

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. március 17., péntek 15:13

Pad'em írta: Hát ha ti féltek ettől a Chelseatől... Én címvédőként nem fogok beszarni egy szedett-vedett összevásárolt, koncepció nélküli brigádtól, akik 10-ek otthon, egy nímand 0 európai tapasztalattal bíró edzővel. Lőttek január 1-től számolva 10 gólt 14 meccsen A Benficától jobban tartanék. Ha ezeket nem verjük ki rutinból, úgy hogy a bajnokságba kb üdülhetünk, akkor nagyon morci leszek.
SZtem nem ezzel van a probléma, hanem hogy a LaLiga csapatai ellen is szenvedünk, ha beállnak bunkerezni. És akkor bizony megáll a tudomány, mint láthattuk. Én a Chelsea-től is hasonlót várok.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. március 17., péntek 15:10

Hát ha ti féltek ettől a Chelseatől... Én címvédőként nem fogok beszarni egy szedett-vedett összevásárolt, koncepció nélküli brigádtól, akik 10-ek otthon, egy nímand 0 európai tapasztalattal bíró edzővel. Lőttek január 1-től számolva 10 gólt 14 meccsen :lol: A Benficától jobban tartanék. Ha ezeket nem verjük ki rutinból, úgy hogy a bajnokságba kb üdülhetünk, akkor nagyon morci leszek.

Ezt a bosszú dolgot is hagyjuk inkább, már a Poolnak se nagyon akar összejönni. Immunisak vagyunk a bosszúra.

Remélem a Bayern elpakolja a Cityt, egy Real v Bayern messze-messze az Európai klubfutball csúcsa lenne.
Tjacks írta: Dobjátok a tűzre, ilyet nem mondunk hogy sima lesz :mrgreen:
Ja, ezen fog múlni, hogy mit gondolok innen :lol: anyám
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. március 17., péntek 15:06

Ha esetleg tovabbjutunk a Chelsea ellen (en azert valoszinusitem, hogy kiutjuk az angolokat), jobb lenne a Bayernnel meccselni. Nincs kiemelkedo jatekosuk (ugy ertem, nem egy jatekosra jatszanak), egysegesen jok, tamadofutballt jatszanak, es pikans parharc lenne.
:goat:

illgner
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. március 17., péntek 15:03

Chelsea nagyon gyenge mostanában, ez jó sorsolás. Az elődöntő lesz a karcos, szerintem a Bayern kiveri a Cityt, eddig 100 %-osak a BL-ben.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. március 17., péntek 15:02

flori írta: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Liverpool
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Chelsea
🇫🇷 PSG
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Chelsea
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Manchester City
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Liverpool
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Liverpool
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Chelsea

Azt hiszem nincs mit magyarázni. :)
ez undi nagyon :x

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2023. március 17., péntek 15:00

Real Madrid's UCL KO stage opponents since 2016/17:

🇮🇹 Napoli
🇩🇪 Bayern
🇪🇸 Atletico
🇮🇹 Juventus
🇫🇷 PSG
🇮🇹 Juventus
🇩🇪 Bayern
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Liverpool
🇳🇱 Ajax
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Manchester City
🇮🇹 Atalanta
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Liverpool
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Chelsea
🇫🇷 PSG
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Chelsea
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Manchester City
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Liverpool
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Liverpool
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Chelsea

Azt hiszem nincs mit magyarázni. :)
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Tjacks
Hozzászólások: 2680
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. március 17., péntek 14:57

Pad'em írta: A negyeddöntő sima, ez a Chelsea nulla a 50 fős keretükkel, viszonylag sima továbbjutásra számítok. Aztán viszont jön kb a döntő, az megint csak komoly párharc lesz :)

Tulsó ágon viszont mind a 4 csapat élete lehetősége előtt.
Dobjátok a tűzre, ilyet nem mondunk hogy sima lesz :mrgreen:

Látom el lett intézve hogy a legnagyobb eséllyel döntőzzön egy olasz csapat :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 152 regisztrált és 0 vendég