Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miro » 2016. április 12., kedd 11:36

petiamadridista írta:Én semmi esélyt sem adok a fiainknak.

nézem pl hogy a Wolfsburg továbbjutására 1.9es odds van a másik meccsen bármelyik továbbjutóra is közel 2es.
egy laza variációval bárki 4szeres pénzt csinálhat ma.
és ez a Wolfsburg továbbjutás nagyon tutinak néz ki.
ezt még lehet meg is teszem.
Tudom nem szép dolog, de én konkrétan már nem is emlékszem, hogy mikor fordított meg a csapat párharcot. (jó ha az ilyen szuperkupa meccseket nem számolom..)
Olyan baromi messze van az a 2002es Bayern elleni fordítás, hogy szinte nem is emlékszem rá, csak homályos foltok vannak meg..
arról nem is beszélve hogy pl tavaly már megvolt a továbbjutás, le kellett volna zárni egy sima hazai meccset, 1-0 volt ide az elődöntőben, továbbjutásra álltunk gyerekek.
2012ben 2-0 volt 15 perc után, azthittem hogy ledaráljuk a Münchent a f.szba egy négyessel.. (pláne hogy ott is már 1-0 is elég lett volna..) aztán pufff..
Lyon 2010???
szinte azonnal a kezdés után kiegyenlítettük a párharcot.. és megint elkezdődött a pöcsörészés..
Nagyon erre mutat minden. Vernek egy gólt a srácok, aztán nekiállnak buzizni..
És oda a lehetőség.
Én nem élem bele magam, nem akarok ismét csalódni.
Akkor inkább már keressek rajta egy kis pénzt..
Szerintem ami ajandek az az hogy a wfl golt fog rugni. Erdemes nagy penzzel...
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2016. április 12., kedd 11:27

Psg és Real továbbjutást várok.
Bár, a Psg-nek nehéz lesz. :mrgreen:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 12., kedd 11:23

0-2 hendire 2,05 a szorzonk. 3+ Real gólra 1,5 a szorzó...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. április 12., kedd 10:53

petiamadridista írta:
Te Peti, fogadjunk! Ha továbbmegyünk te kapsz egy hónapot, ha kiesünk, én! Deal? :lol:

Na jó inkább 2 hetet. :Đ
Legyen, de hát ezt Realistának kell jóváhagyni. :) :D
Nem lesz ellenére szerintem. Ha kiesünk ezen balfaszok ellen, jobb is ha nem jövök kicsit. :lol:
Nem illik.

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2016. április 12., kedd 10:52

Mondjuk a legkönnyebb ellenfél most van.
persze, de itt meg nagyobb a különbség. (mármint gólokban)
A Bayern vagy a Juve ellen 1-0 is elég lett volna a továbbjutáshoz.
A Dortmund ellen meg az utolsó 5 percben jöttek a gólok...
Előtte csak kihagyott helyzetek voltak mind2 oldalon.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. április 12., kedd 10:50

petiamadridista írta:Tudom nem szép dolog, de én konkrétan már nem is emlékszem, hogy mikor fordított meg a csapat párharcot
Mondjuk a legkönnyebb ellenfél most van. A Bayern, Dortmund, Juve jóval erősebbek voltak. A Dortmund ellen 4-1-ről majdnem sikerült a fordítás, pedig az a Dortmund tényleg 3-szor erősebb volt, mint ez a Wolfsburg. Első 20 percben kell 1 gól, ha az nincs akkor lesz probléma.

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2016. április 12., kedd 10:49

Te Peti, fogadjunk! Ha továbbmegyünk te kapsz egy hónapot, ha kiesünk, én! Deal? :lol:

Na jó inkább 2 hetet. :Đ
Legyen, de hát ezt Realistának kell jóváhagyni. :) :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. április 12., kedd 10:48

Te Peti, fogadjunk! Ha továbbmegyünk te kapsz egy hónapot, ha kiesünk, én! Deal? :lol:

Na jó inkább 2 hetet. :Đ
Nem illik.

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2016. április 12., kedd 10:43

Én semmi esélyt sem adok a fiainknak.

nézem pl hogy a Wolfsburg továbbjutására 1.9es odds van a másik meccsen bármelyik továbbjutóra is közel 2es.
egy laza variációval bárki 4szeres pénzt csinálhat ma.
és ez a Wolfsburg továbbjutás nagyon tutinak néz ki.
ezt még lehet meg is teszem.
Tudom nem szép dolog, de én konkrétan már nem is emlékszem, hogy mikor fordított meg a csapat párharcot. (jó ha az ilyen szuperkupa meccseket nem számolom..)
Olyan baromi messze van az a 2002es Bayern elleni fordítás, hogy szinte nem is emlékszem rá, csak homályos foltok vannak meg..
arról nem is beszélve hogy pl tavaly már megvolt a továbbjutás, le kellett volna zárni egy sima hazai meccset, 1-0 volt ide az elődöntőben, továbbjutásra álltunk gyerekek.
2012ben 2-0 volt 15 perc után, azthittem hogy ledaráljuk a Münchent a f.szba egy négyessel.. (pláne hogy ott is már 1-0 is elég lett volna..) aztán pufff..
Lyon 2010???
szinte azonnal a kezdés után kiegyenlítettük a párharcot.. és megint elkezdődött a pöcsörészés..
Nagyon erre mutat minden. Vernek egy gólt a srácok, aztán nekiállnak buzizni..
És oda a lehetőség.
Én nem élem bele magam, nem akarok ismét csalódni.
Akkor inkább már keressek rajta egy kis pénzt..

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. április 12., kedd 9:46

ennyit kérek :salute:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2016. április 12., kedd 9:39

hehe írta:
Ha most sem lesz akarás a csapatban, akkor ez a gárda, ebben a formában elmehet a 'csába.
hányszor de hányszor nyaljuk be, ugyanez a gárda adta fel a bájern ellen, ugyanez a gárda adta fel a juventus ellen, a barca ellen, az atma ellen, mindig minden egyes esetben, ahol nem volt elég a mezt kivinni a pályára, hanem focizni is kellett volna.


de ne legyen igazam.
Az biztos, hogy nyáron egy alapos nagytakarítás kell. Van egy maroknyi játékosunk, akiket semmi esetre sem engednék el, a többiek felôlem mehetnek, mert egy csomóban nincs meg az az akarat, ami a sikerekhez kell. (Sajnos egyesekbôl a tudás is hiányzik, de szerencsére nem ez van többségben.)
Tényleg nem tudom, mi hiányzik a keretbôl, de egész évben van egy baromi nagy hiányérzetem. Papíron nincs olyan csapat Európában, aki ellen esélytelenként indulnánk, gyakorlatilag meg kapunk kettôt egy német középcsapattól... Nem láttam az odavágó elsô felét, és mikor a másodikra leültem, az az érzésem volt, hogy Real vezet 3-4 góllal és totál leszarják, hogy kellene még csinálni valamit.
Viszont most egész héten ment a hergelés ezerrel, szóval, ha így sem képesek elérni a továbbjutást, akkor nagyon-nagyon kellemetlen lesz a szezon további szakasza, mindenki számára.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. április 12., kedd 9:26

Már nagyon régen nem vártam ennyire meccsnapot, mint a mostanit. Oda kell tenni magunkat, csapatként kell funkcionálni, és akkor nem jelenthet problémát a dolog.
(Megálmodtam, 4-0 lesz, lehet pakolni pontos eredményt beten. :agree: :mrgreen: )
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. április 12., kedd 9:15

sztem itt zidane-nak fog szökni a málna, az idegtől.
modrics kritikán aluli szinte egész évben, kreativitás nem nagyon van elöl, ramos meg gondoskodik a tizi+piros kombóról.

ne legyen igazam.
Ha most sem lesz akarás a csapatban, akkor ez a gárda, ebben a formában elmehet a 'csába.
hányszor de hányszor nyaljuk be, ugyanez a gárda adta fel a bájern ellen, ugyanez a gárda adta fel a juventus ellen, a barca ellen, az atma ellen, mindig minden egyes esetben, ahol nem volt elég a mezt kivinni a pályára, hanem focizni is kellett volna.


de ne legyen igazam.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2016. április 12., kedd 9:14

Lehet kicsit túl optimista vagyok, de én egy 4-1-et érzek mára.
Ha most sem lesz akarás a csapatban, akkor ez a gárda, ebben a formában elmehet a 'csába.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 12., kedd 8:55

Vesszen az összes hitetlen a wolfsburggal együtt
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. április 12., kedd 8:51

na ahogy ígértem (mondjuk ki nem szarja le mi? :lol: ) ma visszajöttem. még az odavágón ígértem meg hogy addig semmi. :mrgreen:

ma oda kell baszni.
hagyjuk a szarságot.
hagyjuk az odavágót.
szökjön a málna! :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. április 12., kedd 8:41

ma kiesünk.
fejben gyenge a társaság 1-2 kivétellel.
Kép
Kép
Kép

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. április 12., kedd 8:35

chronic írta:
Pipita írta:
A ziccereik ma is meglesznek a Wolfoknak, emellett a Dante-Naldo kettős valószínűleg élete meccsét fogja lehozni, szóval sok esélyt nem látok. Persze azért bízok.
Hát az ívelgetésekkel nem sokra fogunk menni ma sem. A majdnem gólunk is földön lett megjátszva. Meg jó lenne, ha visszazárnának elől is.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: chronic » 2016. április 12., kedd 8:33

Pipita írta:Most akkor az UEFA lefizette a Real Madridot, hogy kapjon ki, hogy több bevételt generáljon a visszavágó? Vagy a Madrid akarta turbózni a saját BL reklámjait?
Véletlenül se játszottunk rosszul, mint számtalanszor már a szezon során..
Csak most nem egy Las Palmas-hoz látogattunk.. 2-0, a végén örülhettünk is ennek az eredménynek, mert volt még vagy 2-3 tiszta ziccerük.

A ziccereik ma is meglesznek a Wolfoknak, emellett a Dante-Naldo kettős valószínűleg élete meccsét fogja lehozni, szóval sok esélyt nem látok. Persze azért bízok.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. április 12., kedd 8:02

Az a baromi szar ebben az eredményben, hogy 3-0-nál is idegeskedhet az ember a 80. percben. Én is azt mondom, hogy nem a taktikázás kell, hanem nekik esni és verni annyi gólt amennyit lehet. Nem gondolom, hogy ne lehetne 4-et rúgni nekik.
Az első félidő után legalább 1-0 kell, az a nagyon minimum. Még egy olyan kimenetel elképzelhető, hogy 2-0 és hosszabbítás. Ott meg lehet 1-2 gólt lőni.
Sajnos az ilyen nagy nekibuzdolós, fogjunk össze meccseknél szokott aztán 1-0 után a 70. percben bekapott gól jönni, majd 20 perc reménytelen szenvedés még 3 gólért... ne legyen igazam.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 101 regisztrált és 0 vendég