Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. április 27., szerda 14:36

En meg leszarom hogy megerdemeljuk-e vagy sem ha megnyerjuk.

A spanyol csapatok folenye meg vegkep hidegen hagy.

A barcanak is csak mi habtorgatjuk fel hogy triplaztak meg max a Chelsesek...de ettol fuggetlenul mindenki valami korszakos zseninek tekinti oket es senkit nem izgat megerdemeltek-e vagy sem.

Az emberek csak a gyoztesekre emlekeznek.

Persze jol habgzik ez a dolog hogy barkit elkell verni stb...de Zizou szerintem nincs kesz egy Atletico elleni hadjaratra.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. április 27., szerda 14:33

A szivem az Atleticot választja ma. Mutassak csak meg hogy a spanyol csapatok mindenki felett állnak. Meg nem lenne rossz ha Guardiola csapata ismét kiperegne az elődöntőben. A bajorokkal jobb lenne dontozni de ha nem tudunk bárkit elverni akkor nem érdemeljük meg a Tizenegyediket.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. április 27., szerda 14:28

dzsi91 írta:
lestat írta:
Nemhiszem hogy a San siro miatt kapunk ki HA tovabjutunk a Bayernnel..abbol a csapatbol mar senki nincs ott.
Hát nyilván nem azért kapnánk ki, de az ilyen dolgokra is odaszoktam figyelni, nekünk is szerencsét hozott ,hogy május 24ikén egy spanyol csapat ellen döntőztünk csak úgy mint 2000ben :mrgreen:
Jolvan igazad van...nekem is megvannak a babonás szokásaim. :lol:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. április 27., szerda 14:25

lestat írta:
Nemhiszem hogy a San siro miatt kapunk ki HA tovabjutunk a Bayernnel..abbol a csapatbol mar senki nincs ott.
Hát nyilván nem azért kapnánk ki, de az ilyen dolgokra is odaszoktam figyelni, nekünk is szerencsét hozott ,hogy május 24ikén egy spanyol csapat ellen döntőztünk csak úgy mint 2000ben :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. április 27., szerda 14:19

dzsi91 írta:
hunmadridista írta:Mai meccsre egy 0-0-át vagy 1-0-át érzek az Atletinek...piszok szoros lesz ez a párharc is...
Atleti-Real döntőt viszont nem akarok...bosszúra éhesek ellenünk...nem hiányzik...
Hát a bayernnek is van mit törleszteni felénk+ a San Siroban nyertek 2001ben bl-t...

De egyébként én is inkább az Atletico-t kerülném, de mind a kettő cseszett nehéz lesz na. :mrgreen:

Amiben biztos vagyok,hogy a cityből mindkettő kiverné a szart is, szóval jó lenne nem kiesni.
Nemhiszem hogy a San siro miatt kapunk ki HA tovabjutunk a Bayernnel..abbol a csapatbol mar senki nincs ott.

En is inkabb Bayernt szeretnek...a 2014 es is oriasi makkal lett meg. Gondolok itt a Ramos fejesre.

Aki dontozik az ugyis extramotivalt.
Kar beledunlani extra okokat mint Pep bucsuzasa vagy a revans lehetosege.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. április 27., szerda 14:13

hunmadridista írta:Mai meccsre egy 0-0-át vagy 1-0-át érzek az Atletinek...piszok szoros lesz ez a párharc is...
Atleti-Real döntőt viszont nem akarok...bosszúra éhesek ellenünk...nem hiányzik...
Hát a bayernnek is van mit törleszteni felénk+ a San Siroban nyertek 2001ben bl-t...

De egyébként én is inkább az Atletico-t kerülném, de mind a kettő cseszett nehéz lesz na. :mrgreen:

Amiben biztos vagyok,hogy a cityből mindkettő kiverné a szart is, szóval jó lenne nem kiesni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. április 27., szerda 14:11

atma - bájern 2:3 :mrgreen:

mindegy ki jut tovább, ha mi is bejutunk, akkor meg kell nyerni a döntőt.
Kép
Kép
Kép

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2016. április 27., szerda 14:10

Mai meccsre egy 0-0-át vagy 1-0-át érzek az Atletinek...piszok szoros lesz ez a párharc is...
Atleti-Real döntőt viszont nem akarok...bosszúra éhesek ellenünk...nem hiányzik...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. április 27., szerda 14:07

Mondjuk ez a bayern meccs az atletico-nak is egy nagy vizsga... Rendben van,hogy a 2 spanyolt nagyon meg tudják szorongatni, de minket ismernek játszanak velünk meg a barcával kb évente 2-4-6 meccset... kiváncsi vagyok,hogy egy hasonló játékerővel elbírnak-e egy másik ligából.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. április 27., szerda 14:06

Mondjuk necces lenne még egy Atletico - Real döntő... Atletico 3. döntője lenne, ezt is képesek lennének elcseszni? 2 vesztes döntő után ezek még jobban rápörögnének. (Bár ebből még akár előny is származhatna... :hmmm: )
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. április 27., szerda 14:04

Sima BM, 0-2. Lewa & Müller, Coman illetve Costa forintos labdája után.

Amúgy baszki, essen csak ki az Atleti. Barca ellen nekik szurkoltam inkább, de most nyilván nem fogok. Rühellem a BM-t, de ha véletlen döntőznénk, akkor inkább a BM jöjjön.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. április 27., szerda 14:01

Nem szeretek úgy meccset nézni,hogy nem tudok kinek szorítani, lehet végig se tudom majd nézni...Egyszerűen egyik csapatot sem szeretem és még csak azt sem tudom eldönteni melyik csapatot szeretném látni a döntőben ellenfélként ha bejutnánk.

Ennyiből azért szar,hogy a barca kiesett, akkor legalább tudtam volna szurkolni az ellenfelüknek :mrgreen: De tényleg, teljesen leszarom melyik jut tovább, mindkettő piszok nehéz lesz a döntőben, mindkettő a bosszút akar állni rajtunk... talán egy picivel a bayernt jobb szeretném milánóban, márcsak azért is,hogy végre legyen egy nagy európai klasszikus döntő.

A tippem egy szoros atletico győzelem, 2-1 vagy egy döntetlen 1-1...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. április 27., szerda 13:01

Ma 2-1 Atletico.


Amúgy nem tudom, hogy kivel járnánk jobban a döntőben (már, ha bejutunk :mrgreen: )
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. április 27., szerda 12:57

na, ma este nem csodálkoznék, ha szökne a málna.

tippem 1-1
müller elé vhogy majd odapattanik a labda aztán bütyökkel ( :lol: ) beteszi.
aztán a második félidő derekán torres bólint egyet.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. április 27., szerda 12:51

ziro4vr írta:Na látjátok, mondom én. :mrgreen:

Egyébként ha nincs Cé vagy Benz, akkor Iscot vagy Jamest vetném be. Jesé kevés, LV erényei meg az angolok ellen nem jönnek ki annyira.
LV azaz álomcsere, aki feltud pörgetni egy meccset és megtudja húzni a váratlan-t 1 v 1ekbe. Jesé hasonlóan tud meccsekbe beszállni, de mind2nek kell, hogy vagy Cé vagy Karim a pályán legyen.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. április 27., szerda 12:42

Na látjátok, mondom én. :mrgreen:

Egyébként ha nincs Cé vagy Benz, akkor Iscot vagy Jamest vetném be. Jesé kevés, LV erényei meg az angolok ellen nem jönnek ki annyira.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. április 27., szerda 12:35

ziro4vr írta:
nmate írta:Szerintem majdnem biztos, hogy nem lesz 2-3 gólnál több. 1-0, vagy 2-1 ide, amit reálisnak tartok, de inkább az 1-0-ra szavazok.
Szerintem kettőt lövünk nekik, bár nem mindegy kik kezdenek. Egy kapott gól benne van, de megoldható feladat. Nem aggódok túlzottan. Bármennyire is szarok az elődöntős statok sz elmúlt években.
Nyolcból hétszer mentünk tovább 0-0-ás első meccs után.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. április 27., szerda 12:24

nmate írta:Szerintem majdnem biztos, hogy nem lesz 2-3 gólnál több. 1-0, vagy 2-1 ide, amit reálisnak tartok, de inkább az 1-0-ra szavazok.
Szerintem kettőt lövünk nekik, bár nem mindegy kik kezdenek. Egy kapott gól benne van, de megoldható feladat. Nem aggódok túlzottan. Bármennyire is szarok az elődöntős statok sz elmúlt években.
Nem illik.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. április 27., szerda 11:33

Hazai pályán verni a city-t...nem egy lehetetlen feladat. Nyilván jó lett volna egy gól, meg persze ki is eshetünk, de nagyobb kockázatot kár lett volna talán vállalni. Helyzeteink így is voltak, a citynek meg gyakorlatilag helyzete nem volt.A két legbiztosabb góllövönk hiányzott/félig sérült volt, így nehezebb belemenni egy adok-kapokba, a biztosabb véekezés jobb ötletnek tűnt.CR-rel nyilván támadólag léptünk volna fel, mert a tűzerő miatt egy több gólos meccsből valószínűbb volt, hogy jól jövünk ki, a tegnapi támadókkal ez nem így volt.

Jobb esélyünk van tovább jutni, mégcsak olyan nagyon nagy meccset sem kell játszanunk hozzá, annyi kell, hogy a szerencse/véletlen/apróságok ne a city irányába dobják a dolgokat.

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2016. április 27., szerda 11:26

Sztem ma egy szoros meccsen az Atleti nyer. 1-0. Jó kis 3,4-es odds.

A vv pedig 1-1 lesz.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég