Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 16., csütörtök 11:05

h3x0r írta:
dzsi91 írta:Ez arra ment akik most összevissza szarják magukat a barcától,meg triplázásról beszélnek, szerintem az a szánalmas,az volt szeptemberben is amikor eldőlt a bajnokság.
Vagy novemberben, amikor a Messinek vege, a Barcanak annyi hsz-ek voltak. :)
Senki nem mondta,hogy 20pontal fogunk bajnokságot nyerni. Én tartom,hogy ez a Barca egy spanyol kupánál nem fog többet nyerni. A bajnokságban 2-3 hét alatt adtunk le 8 pontot(+4ről -4),egy ilyen volumenű balfaszkodás nálam inkább a mi szégyenünk, leírtuk nem 1szer,hogy a barca akkor lesz trófea közelben,ha mi balfaszkodunk, hát balfaszkodtunk.A bl-ben meg ha meg ha megtesszük nekik azt a szívességet,hogy otthagyjuk őket egy Porto-Juve-Atma trióval,ha esetleg behúzzák akkor is jár a pacsi a csapatunknak.

Messi feltámadása az egyedüli dolog ami váratlan volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dzsi91 2015. április 16., csütörtök 11:07-kor.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 16., csütörtök 11:03

Az a kínos, hogy most van csúcs Madrid meg stb, erre a Bárszá áll mindenhol jobban. Ezt nehéz lenyelnie a sok "úriembernek". Ez van, megittuk eddig a rövid pad levét, reméljük, hogy megint április-májusban jön a csúcsformánk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. április 16., csütörtök 10:57

meg triplázásról beszélnek
Mondjuk ha egy csapat első a saját bajnokságában, kevesebb, mint 10 fordulóval a vége előtt, bejutott a CdR döntőjébe valamint gyakorlatilag a BL elődöntőben is ott van, ott miről kéne beszélni? Sokkal valószínűbb, hogy 1-2-3 kupával zárják a szezont, semmint üres kézzel. A két csapat formáját meg igen, a bajnokság finisében kell hasonlítani, mert itt számít igazán.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 16., csütörtök 10:57

amikor a Messinek vege, a Barcanak annyi hsz-ek voltak
Mondjuk ez igaz volt.
Ha Messinek nem ment, akkor a Barcának sem. Amióta megkapta az új generációs szörpöt, azóta parádézik a Barca újra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. április 16., csütörtök 10:54

dzsi91 írta:Ez arra ment akik most összevissza szarják magukat a barcától,meg triplázásról beszélnek, szerintem az a szánalmas,az volt szeptemberben is amikor eldőlt a bajnokság.
Vagy novemberben, amikor a Messinek vege, a Barcanak annyi hsz-ek voltak. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 16., csütörtök 10:53

Mekkora divat lett ez a szánalmasozás. Már minden az?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 16., csütörtök 10:49

miro írta:
Tegye fel a kezét aki szerint ezt a psg-t mi nem vertük volna bucira?
Szánalmas ezzel foglalkozni,nekünk nem sikerült,most aztán valami kifogás kell a Barca győzelmére.. :roll: :/ :kivagyhe:
Ez arra ment akik most összevissza szarják magukat a barcától,meg triplázásról beszélnek, szerintem az a szánalmas,az volt szeptemberben is amikor eldőlt a bajnokság.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. április 16., csütörtök 10:49

A Bayernt én egyelőre még nem temetném...rengeteg volt a hiányzó, nem beszélve arról, hogy a Porto élete meccsét próbálta játszani egy brutális katlanban...a visszavágó nagyon nehéz lesz a németeknek, de nem lehetetlen...
A Barca nagyon simán lesimázta a PSG-t ahogy arra számítottam is...a visszavágón akár mehet náluk a B csapat is, azzal is behúznák a meccset...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 16., csütörtök 10:47

morientes írta:
Tegye fel a kezét aki szerint ezt a psg-t mi nem vertük volna bucira?
:hmmm:
Akkor az atmát is meg kelkett volna
Nem.Az Atletico hiába nem jobb képességű csapat mint a psg, sokkal nehezebb őket legyűrni.Ezt a b csapattal felláló PSG-t lerendeztük volna mi is. De abban igazad van,hogy fölösleges mással foglalkozni, amíg nem vagyunk ott az elődöntőben nem érdekel se a barca se a bayern sorsa.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miro » 2015. április 16., csütörtök 10:47

Tegye fel a kezét aki szerint ezt a psg-t mi nem vertük volna bucira?
Szánalmas ezzel foglalkozni,nekünk nem sikerült,most aztán valami kifogás kell a Barca győzelmére.. :roll: :/ :kivagyhe:

morientes írta: :hmmm:
Akkor az atmát is meg kelkett volna,ha nem is bucira,de legalább meg.Ugyan úgy dominált a barca mint mi,csak berúgták a helyzeteket.Szal fölösleges már megint bagatelizálni,kisebbíteni,csúsztatni a tényeket.
Ez nem a rayo vagy az eibar vagy a granada..mindegy hogy játszik e Ibra,Verratti vagy Silva.
Amúgy meg fölösleges mással foglalkozni,nekünk kellett volna ha nem is simázni,de nyerni kedden.És ha már ez nem jött össze,akkor a jövőhéten kötelező.
+1.
Nyerni kell,tovább kell jutni,és ennyi.
Attól hogy még a Barcelonával akarnak egyesek farkat méregetni nekünk semmivel sem lesz jobb,és igen,triplázhatnak,bőven benne van.
Akik ütik őket hogy Valencia szint,meg nincs középpálya nincs védelem,akkor azok abba gondoljanak bele hogy mi tőlük kikaptunk pár hete,sőt ők vezetik a bajnokságot is.
Akkor mi milyen gyengék lehetünk a gondolkodásmódot folytatva........ :roll:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 16., csütörtök 10:39

Tegye fel a kezét aki szerint ezt a psg-t mi nem vertük volna bucira?
:hmmm:
Akkor az atmát is meg kelkett volna,ha nem is bucira,de legalább meg.Ugyan úgy dominált a barca mint mi,csak berúgták a helyzeteket.Szal fölösleges már megint bagatelizálni,kisebbíteni,csúsztatni a tényeket.
Ez nem a rayo vagy az eibar vagy a granada..mindegy hogy játszik e Ibra,Verratti vagy Silva.
Amúgy meg fölösleges mással foglalkozni,nekünk kellett volna ha nem is simázni,de nyerni kedden.És ha már ez nem jött össze,akkor a jövőhéten kötelező.

A bayern meg... :D Nem láttam a meccset de az eredmény magáért beszél.Nem baj,Pep majd megint elmegy pihenni...aztán feltűnik majd manchester kék felén :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. április 16., csütörtök 10:35

dzsi91 írta:Mindig jókat nevetek akik bedőlnek ezeknek a nyilatkozatoknak.Suarez és Neymar azért nyilatkozza le,hogy a barca álmai klubja, mert a barcelona játékosa, semmi másért.Aztán lehet,hogy 5 év múlva a legnagyobb Culé-k lesznek, de ha ide jöttek volna ugyanezt a dumát nyomnák.
Ezeken en is nagyot szoktam nevetni. A ket spanyol csapatnal 3 dolgot kell az atigazolashoz:
1. "gyerekkori almom valt valora azaltal, hogy a Barcaba/Realba, a vilag legjobb csapataba igazolhattam"
2. "Messi/Ronaldo a valaha volt legjobb, segiteni fogom, hogy ujabb aranylabdat nyerjen"
3. alairni a szerzodest

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 16., csütörtök 10:34

Géci írta:Én jobban örülök Jamesnek mint Suareznek. :) A brazilt kicsit sajnálom, hogy nem itt kötött ki, de van egy olyan érzésem, hogy a barcának lesz baja bőven apucival...
Én meg sokkal jobban örültem volna Suareznek, Neymart meg kummára sajnálom. De nem törtük meg a hagyományokat; folytattuk, hogy a két "legjobb" opcióból a rosszabbat választjuk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. április 16., csütörtök 10:33

Ha Robbenék visszatérnek nem sok esélye van a Portonak. Ilyenkor mindig megrázza magát a bayern és jön a 3-0 vagy 4-0 az allianzban.
Love football, hate antifa.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. április 16., csütörtök 10:26

Én jobban örülök Jamesnek mint Suareznek. :) A brazilt kicsit sajnálom, hogy nem itt kötött ki, de van egy olyan érzésem, hogy a barcának lesz baja bőven apucival...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 16., csütörtök 10:16

Mindig jókat nevetek akik bedőlnek ezeknek a nyilatkozatoknak.Suarez és Neymar azért nyilatkozza le,hogy a barca álmai klubja, mert a barcelona játékosa, semmi másért.Aztán lehet,hogy 5 év múlva a legnagyobb Culé-k lesznek, de ha ide jöttek volna ugyanezt a dumát nyomnák.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. április 16., csütörtök 10:15

Guardiola-t megvédeném, mert bár tényleg nem az a csapat amelyik triplázott, de rengeteg a hiányzójuk, nem csak most, hanem egész évben. Vannak hibái, mert remek vezető, de ez mellett rendkívül makacs. Mániája védőből középpályást csinálni és fordítva. Ha emlékeztek még nálunk ha baj volt az utolsó 10 percre a taktika Piqué kapu elé tolása volt. Mascherano-ból ő csinált védőt, de volt h Busquets v Yaya volt hátul, pl egy BL döntőben. Én még nem írnám le őket, de ehhez kellene pár játékos visszatérése. Azért a Götze-Lewa-Müller nem egyenlő a Ribéry-Lewa-Robben sorral. Főleg Robben, idén messze a legjobbjuk. Ennyi hiányzót ti se meg a PSG se bírt el.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 16., csütörtök 10:11

hanem, hogy a Barcát választotta.
*az apja.
Neymaréknak adtak segítséget a választáshoz, de róla is már kb. a klub VB döntő óta cikkezgettek. Valamennyi alapja biztos volt.
Persze, hogy volt alapja, nem azt írtam, hogy csak rólunk cikkeztek, de egyértelmű, hogy miért a Barcába igazolt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Chris » 2015. április 16., csütörtök 10:09

Így van szerintem is a harapás volt a fordulópont. De pont itt jönnek be a marketingszempontok. A Real is ki tudta volna húzni októberig Suarez nélkül. Inkább arról volt szó, hogy Suarez helyére kapóra jött a kölyökképű, mosolygós James, jó nagy hypeot is kapott, ráadásul dél-amerikai. A pénz meg nyilván nevetségesen magas volt, egyszerűen nem a játékosért, hanem a marketingért tettük le a 80-at. Suarez meg a világ tán legjobb csatára volt ugyanennyiért.
Neymarnál nem nagyon követtem az eseményeket, de ez az álmaim csapata, nekem mindig olyan utólagos magyarázkodásnak tűnik. Láttunk már nem egy példát, amikor egyik pillanatról a másikra hirtelen más lett az az álomcsapat (Özil és a Barca jut most eszembe).

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. április 16., csütörtök 10:08

Realista24 írta:...
Nem azt mondom, hogy az "álmai váltak valóra", hanem, hogy a Barcát választotta. Aztán lehet, hogy tényleg a Real mondott le róla. Az esetleges érkezéséről már a harapás előtt is írtak. Neymaréknak adtak segítséget a választáshoz, de róla is már kb. a klub VB döntő óta cikkezgettek. Valamennyi alapja biztos volt.
Dupla D írta:...
Elképzelhető, hogy ez lett volna a kimenetel.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 158 regisztrált és 0 vendég