Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. április 13., vasárnap 18:54

hunmadridista írta:A döntőben a legrosszabb elvérezni...a cél kapujában...egy elődöntőbeli kiesést könnyebben megemészt az ember. Bár idén azért kipróbálnám 2002 után, hogy milyen érzés BL döntőben szurkolni saját csapatodnak :)
Könnyebb megemészteni ez tény, de ha elvérzünk az elődöntőben, akkor az esélyt sem kapjuk meg, hogy megnyerjük a trófeát, tehát inkább a döntőben kapjunk ki, minthogy kiessünk az elődöntőben.
Legyünk ott, és majd elválik, hogy mi lesz, de ha be sem jutunk, akkor baszhatjuk...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. április 13., vasárnap 18:54

viszont a döntőben ahol minden egy meccsen dől el ott azért a chelsea ellen nagyon komolyan szenvednénk, ott sokkal jobban félnék tőlük mint két meccsen.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. április 13., vasárnap 18:51

A döntőben a legrosszabb elvérezni...a cél kapujában...egy elődöntőbeli kiesést könnyebben megemészt az ember. Bár idén azért kipróbálnám 2002 után, hogy milyen érzés BL döntőben szurkolni saját csapatodnak :)

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2014. április 13., vasárnap 17:49

zalkrisz írta:Mikor lesz a döntő egyébként? Ha esetleg bejutunk, akkor tuti fosni fogok amíg vége nincs. Azt még valahogy csak csak elviselem, hogy kiesünk az elődöntőben, de a döntőben nagyon nem kéne elbukni, mert akkor a földről kéne összeszedni engem :roll:
Május 24.
Képzelheted engem honnan kellett összekaparni az otthon elbukott BL döntő után... Vesztesként kikerülni egy ekkora döntőből rettenetesen szar.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. április 13., vasárnap 17:37

Mikor lesz a döntő egyébként? Ha esetleg bejutunk, akkor tuti fosni fogok amíg vége nincs. Azt még valahogy csak csak elviselem, hogy kiesünk az elődöntőben, de a döntőben nagyon nem kéne elbukni, mert akkor a földről kéne összeszedni engem :roll:

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2014. április 13., vasárnap 17:25

Ramioli írta:En sokakkal ellentetben akik nem varnak csodat,en csodat varok!!!de legalabbis azt hogy a beluket rakjak ki a gyepre!!ha ugy sem jon ossze de latom hogy megprobaltak mar boldog leszek!! Utana szurkolok Mou vagy Simeonenak !!mert nincs olyan csapat akinel jobban gyulolnem az Fc Bayern munchent!! Mar a Rumenigge korszak ota utalom amikor meg ott jatszott!! Nem is ertem hogy lehet Magyarkent annak a fereg klubnak szoritani!! Robbent meg a loszaju Muller fejet szeretnem latni ahogy fekszenek a fuvon osszetorve!! Olyan jo volt 2eve is!! ;)nagyon szep latvany volt! Gnom Ribery aki verig van sertve hogy o nem kaphatott arany labdat!! !
Csak magadat minősíted ezzel. Nem ez a színvonal a jellemző errefelé hála Istennek. :)

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. április 13., vasárnap 16:29

Géci írta:
Ramioli írta:Lehet ma visszahozzuk a sevillai 3 pontot?? barkán már sikerül , most az atletico is bukhatna :-) nem lenne hülyeség , de még egy X sem :D
Szerintem ezt nem ide akartad :D
nem ide :D na mindegy köszi!

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. április 13., vasárnap 16:26

Ramioli írta:Lehet ma visszahozzuk a sevillai 3 pontot?? barkán már sikerül , most az atletico is bukhatna :-) nem lenne hülyeség , de még egy X sem :D
Szerintem ezt nem ide akartad :D

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. április 13., vasárnap 16:24

Lehet ma visszahozzuk a sevillai 3 pontot?? barkán már sikerül , most az atletico is bukhatna :-) nem lenne hülyeség , de még egy X sem :D

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. április 13., vasárnap 13:58

Én szerintem életembe nem írtam ide olyat, hogy nincs esélyünk xy ellen. Egy ilyen játékosokkal rendelkező csapatra meg nem is lehet. Minden csak akarat kérdés, de a nagy presztizsű meccsekre mindig felpörögnek a srácok. Ha egy bayern elleni meccsre nem pörögnek fel akkor semmire... Amùgy meg ùgy is azt akarja a sors, hogy Real - Chelsea döntő legyen :lol: :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 13., vasárnap 12:11

Bl dontoben Dante hozta ossze a tizit, asszem. Jo vedo, de egy brazl kh-ben mindig ott a hiba, kiben tobb (luiz) kiben kevesebb (TS). Boatenget az veri meg aki akarja, ha Martinez lesz hatul, az se sokkal jobb. Sot orulhetunk is, ha a tavalyi Schweini-Martinez parost megbontja a kopasz. De a fo hibapont valoban Rafinha, ideggyenge, fullatlag jatekos. Nem bele szerelmes pep, hanem lahmba, mint intelligens, jol helyezkedo, stabil ember a kp-n, amit ertnek is, ha nem lenne a kp tele ilyen emberekkel illetve lenne rendes jobbhatved rajta kivul.
Nem illik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 13., vasárnap 12:09

Amiért itt egyesek (többek között te) lesajnálják a BM-et,
Nem nekem volt ugyan címezve,de én is 50/50-re adom a meccset,ahogy azt már írtam a minap.A bayern is verhető,ez bebizonyosodott már,ha csak a Di Matteo féle chelseat nézem...pedig akkor a bayern sztm volt olyan jó mint ez a mostani.A Real meg magasan jobb mint az a chelsea.A lényeg,hogy idehaza nyerni kell,münchenben meg gólt kell szerezni,ami ha azt vesszük milyen támadóink vannak,(Ronaldo,Bale,Benzema),nem ördögtől való.
Én azt hiszem hogy kicsit inkább te értékeled alul a Realt,és többre a bayernt,mint ami,így aztán felvetődik a kérdés,hogy akkor ki is sajnál le kit...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morientes 2014. április 13., vasárnap 12:11-kor.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. április 13., vasárnap 11:43

Manchasteri meccsben pici mák is volt, ha nem egyenlít 20 másodpercre rá a bayern hááát még érdekes is lehetett volna , mert attól csuklott meg a Munited , de nincsen olyan hogy ha..:-))

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. április 13., vasárnap 11:41

illetve a bajorok középső védelme sem éppen egy áthatolhatatlan fal (bár a miénkhez képes az :lol: ), egy-egy ellentámadással abszolút meg lehet bontani a hátsó alakzatot
Tavaly is ezt mondták, aztán egy gyenge Cityből kukázott Boateng élete meccsét hozta a BL döntőben. Dante játékában azt mondják benne van a hiba, én fontos meccsen még nem láttam hogy bakizna, meglátjuk. Alaba kb. a legjobb balhátvéd jelenleg, én ha lehetne egy az egyben cserélném Marceloval, akinek mostanában elvétve vannak jó meccsei ráadásul elég sérülékeny is lett. Az egyedüli reményünk Rafinha lehet akibe Pep szerelmes vagy nem tudom, de sokat nyomatja. Az a tag bőven verhető a jobboldalon. Viszont ha Lahm visszakerül akkor pokoli nehéz dolgunk lesz az biztos. Nem áll nagy nevekből a védelmük, de jóval kevesebb hibával játszanak mint a mi "nagynevű" védőpárosunk akik mostanában rendszeresen a kiélezett meccseken vétik a legnagyobb hibákat.
szerintem ezt nem azért írta a kedves fórumozó társ, mert elvertük az Almeriat, hanem egyszerűen vannak itt olyanok, akik nem látják verhetetlennek a Bayernt, hanem bíznak a csapatban hogy képesek odaverni nekik
Nem verhetetlenek az biztos, de korábban asszem istimester leírta, hogy nálunk túl sok agysebész és hangulatember van, ahhoz hogy 180 percen keresztül koncentráltan tudjon játszani a csapat. Meglátjuk, de nem kell arcoskodni, mert nem mi vagyunk az esélyesek.
Love football, hate antifa.

Avatar
'Az
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014. január 25., szombat 15:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'Az » 2014. április 13., vasárnap 11:33

realistahuni írta:Most azért mert hazai pályán elvertünk egy nulla Almeriat? Ne már...
szerintem ezt nem azért írta a kedves fórumozó társ, mert elvertük az Almeriat, hanem egyszerűen vannak itt olyanok, akik nem látják verhetetlennek a Bayernt, hanem bíznak a csapatban hogy képesek odaverni nekik :)
tegnap is láthattuk a BVB által hogyha valaki elhiszi magáról hogy megverheti a Bayernt, az képes lehet rá, hiába mondja nekem bárki hogy nem vették komolyan a rangadót, 1. Pep nem vesz félvállról egy ilyen presztízs meccset, le is nyilatkozta, 2. ezzel egyenesen arányosan a gála csapat volt a pályán, és azokat ütötte meg igen szépen Reus vezérletével a Dortmund.

"Winners focus on winning, losers focus on winners. - Conor McGregor

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. április 13., vasárnap 11:23

realistahuni írta:Tényleg nagy hullámvasút ez a fórum. :D
Lesznek itt még nagy hullámzások az odavágóig. :D

Egyébként nálam még mindig a Bayern az esélyesebb, annak ellenére, hogy a Manchester és a Dortmund ellen enyhén szólva nem szerepeltek meggyőzően. Viszont talán éppen ez lehet a javukra, elemzik a hibákat, a játék azon szegmenseit, ahol még fejlődés szükséges, és szerintem egy majdhogynem tökéletesen felkészült München fog majd Madridba látogatni. A Dortmund ellen nem pörögtek nagyon, sőt, de ez nyilván máshogy lesz egy BL-elődöntőben.

Ráadásul elvileg Neuer is játszhat majd:
Nem elég, hogy a Bayern megsemmisítő vereséget szenvedett hazai pályán a Dortmundtól, a félidőben Manuel Neuert is le kellett cserélni.
Mint kiderült, kisebb vádliproblémákkal küzdött a kapus, azonban nincsen nagy baj, csupán elővigyázatosságból cserélte le Guardiola Neuert. A tervek szerint már a szerda esti, Kaiserslautern elleni kupameccsen is játszani fog.
Természetesen a Realt sem írom le, sőt, az biztos, hogy a széleken nagy veszélyt jelenthetnek majd a Bayernre, illetve a bajorok középső védelme sem éppen egy áthatolhatatlan fal (bár a miénkhez képes az :lol: ), egy-egy ellentámadással abszolút meg lehet bontani a hátsó alakzatot - csak hát szerintem a Real idén nem kontrázik olyan jól, mint Mourinho alatt például. Szóval érdekes lesz ez.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. április 13., vasárnap 11:09

Géci írta:Lesz majd itt pislogás, ha átlépünk a bayernen...
Tényleg nagy hullámvasút ez a fórum. :D
Most azért mert hazai pályán elvertünk egy nulla Almeriat? Ne már... :shutup:
Love football, hate antifa.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. április 13., vasárnap 11:06

Géci írta:Lesz majd itt pislogás, ha átlépünk a bayernen...

Hát nem tudom,személy szerint a legkevésbé sem lepődnék meg ezen. Aki látja a két csapatot idén,és nem csak néz ki a fejéből,azt szerintem tudja,hogy ki-ki párharc lesz, nüanszok fognak dönteni ide-oda. De olyan,hogy egyik-másik csapat tök simán lép tovább,azt elképzelhetetlennek tartom.
Nyilván több variációs lehetősége,erősebb padja van a BM-nek, de a tietek sem rossz annyira, ráadásul DM fut 3 ember helyett is.
Meglátjuk, odavágón sok minden kiderülhet, ha nem kaptok gólt,és akár csak 1-0ra nyertek,akkor szerintem nyert ügyetek van.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nagyi » 2014. április 13., vasárnap 10:40

Hát nagyon remélem pislogni fogunk megérdemelnénk már nagyon....

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. április 13., vasárnap 10:36

Lesz majd itt pislogás, ha átlépünk a bayernen...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 186 regisztrált és 0 vendég