Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 5., vasárnap 23:31

vagy a pool lesz az utolso meccs a szezonban, ami ele le kell ulni.
thereisonly1ronaldo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. március 5., vasárnap 23:19

Realista24 írta: Remelem mindenkik kesziti magat testben es lelekben, hogy 25 perc utan ujra nyitott lesz a parharc :mrgreen:
Ebben biztos vagyok. Aztán a 89ikben elkezdünk focizni továbbvergődünk és a következő fordulóba megint lesajnalva érkezünk és így tovább istanbulig :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 5., vasárnap 23:15

Remelem mindenkik kesziti magat testben es lelekben, hogy 25 perc utan ujra nyitott lesz a parharc :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. február 28., kedd 15:07

https://fb.watch/iZN0THMVcx/
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. február 26., vasárnap 23:40

Rafael Benítez: “The Real Madrid that won the Champions League in 2016 took advantage of the well-crafted team I created.”

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. február 25., szombat 14:38

Jim írta:
gutihaz14 írta: amit meg a hegyi iván mond az már túl megy minden szopáson. eleve nem ehhez vagyok szokva tőle :lol: :lol:

tőle csak a bárszá meg a zseni messzi amit várok
pedig a sporttv indulásakor ő fehér balettezett, a 2000-es évek elején,
a del Bosque korszakban :D

nagy szurkolónk, igaz kis időre a Barcát is dicsőítette főleg Messi miatt...
Kell a francnak az ilyen divatdrukker. :vivo:

p.csabi1
Hozzászólások: 2226
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. február 25., szombat 13:36

Hegyi Ivánnal nincs semmi baj.
Brazília a mindene meg a Real Madrid.Emelett persze elismer más csapatokat is akik olyan teljesítményt nyújtanak.
Bárcsak mindenki olyan lenne mint ő.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. február 25., szombat 12:50

gutihaz14 írta: amit meg a hegyi iván mond az már túl megy minden szopáson. eleve nem ehhez vagyok szokva tőle :lol: :lol:

tőle csak a bárszá meg a zseni messzi amit várok
pedig a sporttv indulásakor ő fehér balettezett, a 2000-es évek elején,
a del Bosque korszakban :D

nagy szurkolónk, igaz kis időre a Barcát is dicsőítette főleg Messi miatt...

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. február 25., szombat 12:41

amit meg a hegyi iván mond az már túl megy minden szopáson. eleve nem ehhez vagyok szokva tőle :lol: :lol:

tőle csak a bárszá meg a zseni messzi amit várok
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. február 25., szombat 12:29

Donát írta:
realbeckham írta: Hat mit mondjak. Szívmelengető volt az öreg. 15 év bárszázás után így szolt rolunk... tán az en szemem is könnyes volt, ahogy láttam ezt az idős bacsikát "verset mondani" a madridrol

Birtam a műsorban, hogy az öreg, mint egy elszabadult hajó ágyú, fejjel a falnak, csak a Madrid. Elméletileg a napolival kellett volna indítaniuk a műsort, de az öreg, mint egy gyermek karacsonykor a fa előtt, nem birta ki. Akarmilyen elemzés...madrid. bármilyen statisztikaval erolkodtek hrutkáék, Iván azonnal elfojtotta, hogy hát realmadrid. Műsorvezető a műsor közepén mar elengedte az egészet, nyilasival együtt. Had beszéljen Iván.
8:30-kor ismétlik a Sport1-en, és 11:45-kor a Sport2-n, ha esetleg meghoztuk hozzá a kedvet :mrgreen: Neten sajna nem találok archívumot, ahova potenciálisan felkerülne, még ncore-on sem.
szegény nyilasi tibit már rossz hallgatni, lassú fejben, fogalma sincs mit akar mondani. szenvedés

mint a farkasházy anno a hetihetesben
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Donát » 2023. február 25., szombat 7:54

realbeckham írta: Hat mit mondjak. Szívmelengető volt az öreg. 15 év bárszázás után így szolt rolunk... tán az en szemem is könnyes volt, ahogy láttam ezt az idős bacsikát "verset mondani" a madridrol

Birtam a műsorban, hogy az öreg, mint egy elszabadult hajó ágyú, fejjel a falnak, csak a Madrid. Elméletileg a napolival kellett volna indítaniuk a műsort, de az öreg, mint egy gyermek karacsonykor a fa előtt, nem birta ki. Akarmilyen elemzés...madrid. bármilyen statisztikaval erolkodtek hrutkáék, Iván azonnal elfojtotta, hogy hát realmadrid. Műsorvezető a műsor közepén mar elengedte az egészet, nyilasival együtt. Had beszéljen Iván.
8:30-kor ismétlik a Sport1-en, és 11:45-kor a Sport2-n, ha esetleg meghoztuk hozzá a kedvet :mrgreen: Neten sajna nem találok archívumot, ahova potenciálisan felkerülne, még ncore-on sem.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. február 24., péntek 22:56

Nem fogom dícsérni őket, de van abban valami, amit Csoki írt. Az ő 433-uk (most pláne, hogy FdJ a védelem előtt van) laliga "kompatibilisebb". Amikor a bunkerezők ellen Carlo Kroost rakta 6-osba a védelem elé, a mi játékunk sem volt olyan esetleges, meg nemhiába nyert volna meg mindent is Carlo, ha 60 meccsen 60szor tudta volna felküldeni a
Kroos
Modric-James
BBC kezdőt anno.

De azért a minőség még mindig felénk billen, szerintem a mi kezdőnk erősebb. Sőt, a középpályás sorunk (Tchouaméni, Modric, Kroos, Fede, Cama, Ceba) szintekkel jobb, mint az övék. Európában ez sokat ér, laligában tudsz meccseket nyerni ennél (nem sokkal, de mégis) gyengébb játékosokkal is.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. február 24., péntek 22:38

ikarus93 írta: Ezt amugy valaki elmagyarázhatná, miért nem tényező a Barca európába,viszont a ligába meg minket is megtudnak verni.

Madrid meg forditott. Ligába nem olyan domináns a csapat mint a BLben.
A Barca jateka passzrol passzra meg van tervezve, szarra van gyakorolva. Ha otszor vegig viszik ugyanazt a tamadast, egyszer be fog jonni, mert meg mindig sokkal jobb jatekosaik vannak, mint a tobbi spanyol csapatnak. Annyira viszont nincsenek tele extra klasszisokkal, mint korabban, hogy ezt Europaban is kamatoztatni tudjak. Foleg hogy azert a legtobb csapat mar tudja, hogy kell ellenuk jatszani, a BL-ben pedig boven vannak olyan csapatok, hogy gyakorlatban is megoldjak a feladatot. Ebbol a szempontbol erdekes volt Arteta is, mikor nem voltak nezok, o pedig folyamatosan kiabalta ki kinek passzoljon.

Mig Ancelotti es ZZ se ilyen tipusu edzok. Nyilvan azert nalunk is vannak kidolgozott tamadasok, visszatero elemek, de messze nem olyan mennyisegben, mint a katalanoknal. A BL-ben persze ez jol jon, nem kell ragaszkodjunk egy adott jatekstilushoz, ha eppen ugy alakul a meccs, azonnal tudunk valtani. Az ellenfelek is nehezebben keszulnek fel belolunk, foleg hogy tamadas kozben a jatekosok nem az ezerszer vegig vitt tamadasok szerint jatszanak, hanem improvizalnak, osztonbol jatszanak, abban a pillanatban talalnak ki valamit. Ennek a hatulutoje, hogy a bekkelo spanyol csapatok vedelmet igy nehezebb feltorni.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. február 24., péntek 22:26

Hat mit mondjak. Szívmelengető volt az öreg. 15 év bárszázás után így szolt rolunk... tán az en szemem is könnyes volt, ahogy láttam ezt az idős bacsikát "verset mondani" a madridrol

Birtam a műsorban, hogy az öreg, mint egy elszabadult hajó ágyú, fejjel a falnak, csak a Madrid. Elméletileg a napolival kellett volna indítaniuk a műsort, de az öreg, mint egy gyermek karacsonykor a fa előtt, nem birta ki. Akarmilyen elemzés...madrid. bármilyen statisztikaval erolkodtek hrutkáék, Iván azonnal elfojtotta, hogy hát realmadrid. Műsorvezető a műsor közepén mar elengedte az egészet, nyilasival együtt. Had beszéljen Iván.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. február 24., péntek 22:04

Tomidzsi írta: Iván jó fej, hatalmas Madrid és Brazil fan. Ugyhogy én szeretem őt :-* :D
Megkéne hivni ide a forumra, biztos írna 1-2 érdekes dolgot.
Distán volt már annó
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2023. február 24., péntek 22:01

Iván jó fej, hatalmas Madrid és Brazil fan. Ugyhogy én szeretem őt :-* :D
Megkéne hivni ide a forumra, biztos írna 1-2 érdekes dolgot.
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. február 24., péntek 21:40

Iván kicsit haragudott a realra azert beszelt szepen a barszarol regen. De a bl tripla visszahozta az élők közé. Jobb később mint soha.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Zolee003
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2017. január 30., hétfő 21:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Ronaldinho, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Zolee003 » 2023. február 24., péntek 21:04

Donát írta:
Zolee003 írta:
Ezt a tavalyi Bl döntő után mondta ez is elég szép:
https://youtu.be/zlgt0cZQbgc
Igen, ugyanez jutott az eszembe, be is akartam linkelni, de nem találtam. Király vagy! :agree:
És ez a nyomorult kerekes csávó meg elkezd Catanachozni, de jól helyre teszi. Meg a végén még Iván folytatná, de belefolytja a szót, hogy most folytassuk az online lapszemlével...

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Donát » 2023. február 24., péntek 20:58

Zolee003 írta:
Donát írta:

A mi szívünknek kedveset szólt, emlékezz vissza arra, hogyan ömlegett anno egyszer-egyszer a Messi féle bárszáról, és azt emeld négyzetre. Levágott egy majd 5 perces monológot, szinte könnyes szemmel elcsukló hangon, hogy ez olyan foci volt Liverpoolban, ami miatt belebolondultunk ebbe a játékba. Jó volt hallgatni. Az a része lehetett kellemetlen a semlegeseknek, hogy mennyire nem adott a többiek észrevételeire. Győzködték Nyilasi, Hrutka meg a Petúr, egyre hevesebben, hogy azért bénázott nem keveset a Pool, kellettek ők ehhez a performanszhoz, de nem engedett az igazából az öreg. :mrgreen: Full olyan érzelmes szurkoló érzetét keltette, amilyen a tv-be amúgy már nem biztos, hogy való, de én élveztem, tudtam azonosulni vele. :sziv:
Szóval ajánlom visszanézni!
Ezt a tavalyi Bl döntő után mondta ez is elég szép:
https://youtu.be/zlgt0cZQbgc
Igen, ugyanez jutott az eszembe, be is akartam linkelni, de nem találtam. Király vagy! :agree:

Zolee003
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2017. január 30., hétfő 21:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Ronaldinho, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Zolee003 » 2023. február 24., péntek 20:52

Donát írta:
Nika91127 írta:

Mit alkotott?
A mi szívünknek kedveset szólt, emlékezz vissza arra, hogyan ömlegett anno egyszer-egyszer a Messi féle bárszáról, és azt emeld négyzetre. Levágott egy majd 5 perces monológot, szinte könnyes szemmel elcsukló hangon, hogy ez olyan foci volt Liverpoolban, ami miatt belebolondultunk ebbe a játékba. Jó volt hallgatni. Az a része lehetett kellemetlen a semlegeseknek, hogy mennyire nem adott a többiek észrevételeire. Győzködték Nyilasi, Hrutka meg a Petúr, egyre hevesebben, hogy azért bénázott nem keveset a Pool, kellettek ők ehhez a performanszhoz, de nem engedett az igazából az öreg. :mrgreen: Full olyan érzelmes szurkoló érzetét keltette, amilyen a tv-be amúgy már nem biztos, hogy való, de én élveztem, tudtam azonosulni vele. :sziv:
Szóval ajánlom visszanézni!
Ezt a tavalyi Bl döntő után mondta ez is elég szép:
https://youtu.be/zlgt0cZQbgc


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 216 regisztrált és 0 vendég