Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. április 16., szombat 12:16

Én csak azt nem értem, hogy paleszék miért nem gyomlálják őket, egymást húzzák le ezek a vélemények, és csak a fórum színvonala csökken. Bár szerintem már késő..
Gondolom azèrt mert okafogyottá válna ott a forum,nem maradna meg kb csak Palesz,Masque,meg GT naggyábol :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

John Connor
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015. augusztus 24., hétfő 16:02
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Ronaldo, R.Carlos, Raúl, Beckam, Ballack, Kahn, V.Nistelrooy,,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Bayern München, Dortmund, Chelsea

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: John Connor » 2016. április 16., szombat 12:05

Real szerintem nem fog nyerni Angliában, max döntetlen lesz. Madridban is szoros lesz, de szerintem tovább megy a real.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. április 16., szombat 11:46

Emberek és az ígéreteik... :roll: Na de ha elkezded a pesszimista formádat nyomatni és erőltetni legyen bármi is az első meccs végeredménye, akkor én betartom azt az ígéretem, hogy nem látunk egy darabig hsz-t tőled.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2016. április 16., szombat 11:34

NA hát ha ziro visszajöhetett amnesztiával, akkor gondolom megért engem, és szemet huny afelett, hogy nem várom ki azt a megbeszélt 2 hetet. :D Bocsi. :D

Kedd óta nem voltam, így pár gondolat.

1. Barca - Atletico párharc.:
Benne volt. A Barca kifulladt, leeresztettek, az Atletico most jó formában van. Bár én úgy voltam vele, hogy a Barca továbbmegy, 1-1 klasszis majd villan és az elég, meg hát a matracosok ellenük nem igazán szokták azt hozni amit ellenünk.
Ehhez képest nagyon érdekes volt látni, hogy az első 50 percben különösebb durvaság, és játéktördelések nélkül LEFOCIZTA az Atletico a Barcat.
Ezen meglepődtem, az hogy 10ből egyszer nyernek, pláne akkor amikor a Barca leeresztett annyira nem nagy csoda, viszont hogy fociban is jobbak voltak már meglepőbb.
Na mindegy, így alakult, nem tudom hogy ez majd nekünk jó lesz -e vagy sem, vagy egyáltalán számítani fog -e bármit, de öröm olvasni, hallgatni a Barcas sírást. Zene füleimnek. :)

Sorsolás:
Papíron a legjobb. De... hát nem tudom. Nagyon sötét lónak tűnik ez a Man City, tele vannak jó játékosokkal, ráadásul a PSG-t kiejtve jutottak el idáig. Biztos tudnak focizni is. Nyilván. :D És hát valljuk be mi is egyfajta lutri csapat vagyunk. Azért Zidane még mindig nagyon friss edző. A Barcat vertük, a matracosoktól kikaptunk (bár sok sérülttel). Az idgeenbeli mérleg vegyes, a hazai pazar.. Wolfsburgban a teljesítmény 0 volt, a Bernabeúban nagyszerű. Szóval ingoványos talaj ez. Persze a játékosok kvalitásai alapján számomra egyértelmű, hogy a legjobbak vagyunk ebből a négyesből. És nyerni kéne a BL-t, de ez nem ilyen egyszerű, még nem tudjuk, hogy mint csapat mennyire vagyunk, hol állunk..
Azért vannak kérdőjelek velünk kapcsolatban is, ahogy a City-vel kapcsolatban is , akik azért elég jól meneteltek a bajnokságban, addig amíg meg enm tudták, hogy edzőváltás lesz.. Azóta a BLben oké, a PL-ben hányás a produktumuk.
Ez az érdekesebb párharc, és nem azért mert én Realos vagyok, hanem egyébként is.

A másik Bayern - Atletico.
Mindenki tudja hogy mi várható. Ugyanazt fogják játszani amit eddig, kérdés, hogy esetleg nagyobb teret kapnak -e a szélső a Münchenben vagy sem, ha nem, akkor biztos kiesnek, ha igen akkor van esélyük.
Kurva jó csapt a Bayern, de ezt a focit nagyon jól ismeri az Atletico jól is vizsgázott belőle. Ugyanakkor kérdés, hogy mi lezs a sok sárgás matracossal, eldurran -e az agyuk.. stb stb..
Apróságok fognak dönteni, de a játék képében nem lesz szerintem meglepetés. 72-28as labdabirtoklás, kérdés az hogy kontrából, vagy hálóhoz szorításból lesz -e több..

És innen kanyarodnék a döntőre.
Ott lesz egy sötét ló, egy kérdőjeles csapat.. Amely nagyon ingadozik, és lesz egy olyan amelynek van egy kiismert játékstílusa.
Így hát a Man City - Real Madrid párharc továbbjutója lesz a veszélyesebb, de inkább úgy mondom, hogy érdekesebb. Vagy nagyon sima döntő lesz, (vereség) vagy nagyon sima döntő lesz. (győzelem) Szerintem.
De mindenképpen az azon a párharcon lévőt tartom izgalmasabbnak.

Nekünk össze kell magunkat szedni, maximum koncentráltsággal, sérülések nélkül, és egy jó taktikával simán meg lehet a 11. :)

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. április 16., szombat 11:01

Csak az Atleti ellen elmaradt 3 piros (Suarez az első, Neymar és Ini a második meccsen). Pont nekik kéne befogni. De nem megy, nem tudják. Jobban utálják a Madridot, mint szeretik a csapatukat. De ez jó, ezért is lesz a Madrid még jó sokáig No.1. Mégha a sikerek néha el-el maradoznak is.
Merci Zizou!

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Norbii » 2016. április 16., szombat 10:58

Ónó írta:Egy dolgot kérnék gyerekek ha valaki lenne olyan kedves összevághatna egy pár perces videót, amin rajta vannak ez elmúlt évek Barcelonának elfújt meccsei. Gondolok itt chelsea kiejtésre milan elleni tizikre pirosakra, még egy felsorolás is elég lenne... csak szeretném az uncsim orra alá dörgölni, mert olyan fb üzenetet kaptam, hogy azóta is csak lesek, hogy miért írta azt, hogy a legnagyobb csaló fasz banda a real madrid, a szerencsés sorsolásokkal, és hogy minden bíró minket segít... elgondolkodtam, hogy mi nézünk félre valamit? Meg van valakinek az elmult 6-8év bl sorsolása?

Komolyan nem tudtam mit visszaírni.
felesleges késziteni. Youtubon van elég videó erről:D

pl: https://www.youtube.com/watch?v=RwapyK7Rlp4

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. április 16., szombat 10:51

Azok ott a másik oldalon betegek, nem is kell rájuk figyelni. Nem csak magukat, hanem egymást is hülyítik.
Amúgy az egész szurkolói kultúrájuk az antimadridizmusra épül. Őszintén, mit vártunk?
Van pár rételmes arc, aki reálisabban látja a dolgokat, de ezek 10-ből 1, max 2. A többire tuti létezik valami diagnózis.
Hogy mindig könnyű ellenfeleket kapunk, aha. Tavaly az Atleti, Juve kettős az smafu volt. Előtte a Dortmund, Bayern szintén. Akik előtte döntőztek, és többek közt a Barca szurkolók is agyonnyálazták a Bundesligát.
Komolytalan emberek, komolytalan vélemnyei.
Én csak azt nem értem, hogy paleszék miért nem gyomlálják őket, egymást húzzák le ezek a vélemények, és csak a fórum színvonala csökken. Bár szerintem már késő..
Merci Zizou!

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2016. április 16., szombat 10:51

Navamiro írta:Idegenben győzelem? :mrgreen: Látom mi már felvettük a nagy arcot. Sztem jó lesz az x-nek is.
A regebbi szavazasokbol meg kommentekbol kiindulva, sokan nem azert szavaznak a gyozelemre, mert ok arra szamitanak, hanem mert azt szeretnek, hogy gyozzon a csapat.

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ónó » 2016. április 16., szombat 10:35

Egy dolgot kérnék gyerekek ha valaki lenne olyan kedves összevághatna egy pár perces videót, amin rajta vannak ez elmúlt évek Barcelonának elfújt meccsei. Gondolok itt chelsea kiejtésre milan elleni tizikre pirosakra, még egy felsorolás is elég lenne... csak szeretném az uncsim orra alá dörgölni, mert olyan fb üzenetet kaptam, hogy azóta is csak lesek, hogy miért írta azt, hogy a legnagyobb csaló fasz banda a real madrid, a szerencsés sorsolásokkal, és hogy minden bíró minket segít... elgondolkodtam, hogy mi nézünk félre valamit? Meg van valakinek az elmult 6-8év bl sorsolása?

Komolyan nem tudtam mit visszaírni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 16., szombat 10:18

Én reflexből arra nyomtam, mert azt hittem, hogy a tovább jutás a kérdés, aztán feltűnt, hogy van döntetlen is. :mrgreen:

Valaki most ezt linkelte be eb-n:
https://www.youtube.com/watch?v=Fv1Xkx1m9wQ :lol: tényleg fóbiás az összes szar életű
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2016. április 16., szombat 10:07

Idegenben győzelem? :mrgreen: Látom mi már felvettük a nagy arcot. Sztem jó lesz az x-nek is.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 16., szombat 9:22

Én 65-35re szazalekolom magunkat. A másik párharc meg 55-45 munchenre. Mi meg a City hasonlóan tudunk szetesni. A Bayernre az Atletico meg most melegített be, de kérdés, hogy ők mennyire bírnak majd támadni. Szerintem gyengébbek, mint egy csúcs Barca, főleg a védelem. Tamadasban talán nem annyira egy síkuak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2016. április 16., szombat 9:15

Realista24 írta:A Bayern ahogy felállt a Juve ellen, az elég németes volt nekem. Igaz hogy az olaszok elcsereltek magukat de mi nem lettünk volna erre képesek egy olasz csapat ellen.
Ez igaz. De az atletico stilusa szerintem sokkal kevesbe fekszik nekunk mint a bayerne vagy a citye.
Allandoan szenvedunk ellenuk.
Na mindegy. Elobb jussunk tovabb. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. április 16., szombat 8:09

A Bayern ahogy felállt a Juve ellen, az elég németes volt nekem. Igaz hogy az olaszok elcsereltek magukat de mi nem lettünk volna erre képesek egy olasz csapat ellen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2016. április 16., szombat 7:50

szerintem ha olyan mentalitással játszunk mint a visszavágón a wolfsburg ellen akkor otthon 2gólos győzelmet mondanék.
de ez a city nem egy apoel hogy simának kell lennie. tavaly is már az elődöntő sorsolásának pillanatában megörültünk, hogy döntőben vagyunk a bm és a barca egymással mi meg a juvét kaptuk. azt nesze.
remélem idén nem lesz ugyanaz, bár az a juve erősebb volt mint ez a city. de ők is lehetnek veszélyesek.

és én a döntőben a bayernnek örülnék jobban. ez az atletico kurva veszélyes és nem hiszem h ezt a döntőt is megnyernénk ellenük.
a bayern meg támadna és sokkal jobb ellenfél lenne számunkra.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. április 16., szombat 1:21

Ramioli írta:
hunmadridista írta:Nagyon vigyázni kell majd a City-vel...nem olyan gyenge csapat, mint azt sokan állítják...szoros párharcot várok...ha nem csak a mezt, meg a nagy pofát visszük ki a pályára, akkor meglehet a döntő...valamint most nagyon kelleni fog az idegenbeli gól is...szerintem sok gólos párharc várható...az idegenbeli találat pedig aranyat érhet...

A másik ágon én egyértelműen az Atleticot várom a döntőbe...egyértelműen Európa egyik legjobb csapata...én azt sem tartom kizártnak, hogy BL-t nyernek...
Hát igaz amit írsz, tényleg Európa egyik legjobb csapata de még azért nem Bayern szint, top után ők jönnek , Ez a Bayern ha otthon elkapja a fonalat nehogy megszórja őket:-)Németeket sem kell félteni ha küzdésről van szó.. Németországban meg a Bayern a császár.. Azt nem lehet mondani hogy egyértelműen bejutnának egy Bayern ellen 60/40 a Bayern javára kb.
Alapjáraton igaz amit írsz de ebben a bayernben már szinte semmi németes nincs Mülleren kívül.Gracias pep

Viszont azzal a focival is ki lehet csapni az atletit amit most jatszik a bayern,csak ahhoz sok mindennek kéne összeállni a bajoroknál és nem túl sok idejük van a meccsig.Én szurkolok nekik.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2016. április 16., szombat 0:42

hunmadridista írta:Nagyon vigyázni kell majd a City-vel...nem olyan gyenge csapat, mint azt sokan állítják...szoros párharcot várok...ha nem csak a mezt, meg a nagy pofát visszük ki a pályára, akkor meglehet a döntő...valamint most nagyon kelleni fog az idegenbeli gól is...szerintem sok gólos párharc várható...az idegenbeli találat pedig aranyat érhet...

A másik ágon én egyértelműen az Atleticot várom a döntőbe...egyértelműen Európa egyik legjobb csapata...én azt sem tartom kizártnak, hogy BL-t nyernek...
Hát igaz amit írsz, tényleg Európa egyik legjobb csapata de még azért nem Bayern szint, top után ők jönnek , Ez a Bayern ha otthon elkapja a fonalat nehogy megszórja őket:-)Németeket sem kell félteni ha küzdésről van szó.. Németországban meg a Bayern a császár.. Azt nem lehet mondani hogy egyértelműen bejutnának egy Bayern ellen 60/40 a Bayern javára kb.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. április 16., szombat 0:06

ericco írta:Jó lenne bejutni a döntőbe, mivel az elődöntős mérlegünk borzalmas. 1:4, nem a javunkra. Egyszer sikerült, akkor meg is nyertük.
Igazából csak szarnak tűnik,ugye mostállitouuk be a csodabarca rekordját a zsinorban 6 elődöntővel.ők 2007-2013ig 2 döntőbe jutottak be,ez nekünk is meg lehet ...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2016. április 15., péntek 22:39

Nagyon vigyázni kell majd a City-vel...nem olyan gyenge csapat, mint azt sokan állítják...szoros párharcot várok...ha nem csak a mezt, meg a nagy pofát visszük ki a pályára, akkor meglehet a döntő...valamint most nagyon kelleni fog az idegenbeli gól is...szerintem sok gólos párharc várható...az idegenbeli találat pedig aranyat érhet...

A másik ágon én egyértelműen az Atleticot várom a döntőbe...egyértelműen Európa egyik legjobb csapata...én azt sem tartom kizártnak, hogy BL-t nyernek...

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. április 15., péntek 20:55

d.gergo írta: Zsinórban hatodszor vagyunk ott a legjobb négy között, gondolom erről szól a történet.
Igen.

Remy, evés közben jön meg az étvágy B-)
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 137 regisztrált és 0 vendég