Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
30
33%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
18
20%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
6
7%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
34
38%
 
Szavazatok száma: 90

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. március 13., péntek 20:24

dzsi91 írta:nekem akarok full retard lenni( :mrgreen: ), de magát a kontaktok a kéz és a labda között én se látom,pedig megnéztem már sokszor.Mondjuk ha bíró lennék már a mozdulatért fújom a tizit,mert így nem nyújtózkodnak még a mennyei megyeiben sem a védők. :D Szval sztem ezt bármelyik bíró befújta volna,de lehet,hogy tényleg nem ért labdát a kéz. :D

De nincs olyan, hogy a mozdulatért befújod, a kéz akkor kéz ha akadályozza a labda útját,a játék folytonosságát,ha elakarja ütni,de nem éri el,az a kutyát sem kell hogy érdekelje,mert az nem kéz. Ha bal lúdtalppal odarúgok az ellenfél felé,de nem találom el,luftot rúgok,az nem szabálytalan,hiába vörös a fej és dől belőlem a "megöllektegeci"......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 13., péntek 10:55

de azért megvan a képessége,
Özilnek is megvolt :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. március 13., péntek 10:42

Kicsit még murinnyózzunk. :mrgreen:
Szóval elolvastam kompany írását, mert élvezem a stílusát és nagyon sokszor egyetértek vele, részben most is.
De ezzel a résszel pl. nem:
Ha Mourinho most kapott volna ki így először, még lehetne bízni a stílus újragondolásában, de így, hogy négyszer sem értette meg, mit hibázik ilyenkor, ez alighanem így marad az idők végezetéig.
Ennyire azért még nem írnám le Mourinhot, 52 éves, szerintem fog ő még meglepetés(eke)t okozni BL-ben is, a bajnokságokat tekintve pedig már elég szép eredményei vannak. Amit az Interrel lenyomott anno, az nem volt véletlen azért, az akkori játékosállománya köröket ver szerintem a mostani Chelseare. Oscar amióta átjött Európába 2 Juve elleni meccsen kívűl teljesen tucat, Costaról mindent elmond, hogy gól nélküli az idei BL-ben, Hazardban én speciel semmi átütőerőt nem láttam a két PSG elleni meccsen. Terryék is szépen benyelték mind a három fejest, erre azt hiszem senki nem számított, ja és Fabregas sem hozta a híres őszi formáját. Persze ettől függetlenül bőven Mourinho a legnagyobb hibás, mert neki van szabadkeze az igazolásoknál és a taktikánál is. Most megnyeri a PL-t, kap még egy évet Abramovicstól, aztán valószinüleg lelécel Londonból. Nem volt nekem sem szimpatikus soha, főleg amikor erőltette a KHÖD-öt, de azért megvan a képessége, én egyelőre nem írnám le még.
Love football, hate antifa.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. március 13., péntek 8:04

Silva kezezését illetően: Szerintem sem volt kontakt, de sokat elárult, hogy nem kezdett reklamálni valamit volt egy ilyen: "igen, jogos volt" biccentése, mikor mintha valamelyik csapattársa rákérdezett volna.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 13., péntek 7:29

erősebb csapat esett ki
Ez olyan, mint a tavalyi Bayern erősebb a Realnal Matt féle elemzés?
10 emberrel focizott a PSG egy órát(?), mégis le lettek focizva.

Talán azt lehet mondani a Chelseare, hogy a taktikailag erősebb (?) csapat esett ki, de hát láthatjuk mit ért a fostalicska taktikája már az első meccsen is, úgyhogy még ezt sem merem leírni. Mourinho túl van misztifikálva.

Elmentek a döntetlenért és azért, hogy talán összekapar Ivanovic egy gólt egy szöglet után. Otthon szintén ugyanerre az impotens játékra alapoztak. Aztán megszerzik a győzelmet, és beállnak védekezni egy kitámadó...big joke, nagy vicc.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2015. március 13., péntek 1:36

dzsi91 írta:Mondjuk ha bíró lennék már a mozdulatért fújom a tizit,mert így nem nyújtózkodnak még a mennyei megyeiben sem a védők. :D Szval sztem ezt bármelyik bíró befújta volna,de lehet,hogy tényleg nem ért labdát a kéz. :D
De az, h valaki kézzel el akarja ütni ( biztos vagyok benne, h nem akarta és én azt se látom, h hozzá ért volna) a labdát, de nem sikerül neki, az nem ugyan az, mint, hogy egy utána rúgásért a szándékot büntetve befújom azt. Ha valaki nem kezezett, hiába akart azért nem jár semmi szerintem. Szóval itt, ha nem volt kéz akkor kamu volt, nyújtózkodhat ő akárhogy. De szerintem csak pont rossz szögből látjuk, tuti, h a bíró nem fújta volna be ilyen simán, ha ennyire véleményes lenne.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2015. március 12., csütörtök 23:55

így nem megy fel fejelni egy védő a 16oson belül.... befújta a spori jogosan, erre próbált még mondani valamit TS de rögtön leesett neki, hogy mekkora nagy okosságot művelt és inkább kussolt.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. március 12., csütörtök 23:51

dzsi91 írta:nekem akarok full retard lenni( :mrgreen: ), de magát a kontaktok a kéz és a labda között én se látom,pedig megnéztem már sokszor.Mondjuk ha bíró lennék már a mozdulatért fújom a tizit,mert így nem nyújtózkodnak még a mennyei megyeiben sem a védők. :D Szval sztem ezt bármelyik bíró befújta volna,de lehet,hogy tényleg nem ért labdát a kéz. :D

Pontosan ezt mondom én is... Látszódott, hogy úgy ment fel. Most az meg bíró legyen a talpán aki méterekről megmondja, hogy hozzá ért vagy sem. Tényleg videóról is csak talán-talán megmondható az eset.
ZIDANE

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 12., csütörtök 23:44

nekem akarok full retard lenni( :mrgreen: ), de magát a kontaktok a kéz és a labda között én se látom,pedig megnéztem már sokszor.Mondjuk ha bíró lennék már a mozdulatért fújom a tizit,mert így nem nyújtózkodnak még a mennyei megyeiben sem a védők. :D Szval sztem ezt bármelyik bíró befújta volna,de lehet,hogy tényleg nem ért labdát a kéz. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. március 12., csütörtök 23:29

4. thiagosilva kezezése kamu.
:lol:

Párszor már bedobtam hozzád a trópusi viharos "you just went full retard"-os képet szóval nem nyúzom tovább a poént, de . . . :mrgreen:

Hát az, hogy nem volt kéz?! :lol:

nézd már meg, rendesen nyújtózkodik Ő és a 3 agysejtje is :roll:

Konkrétan lehet nem ért úgy a labdához esetleg csak súrolta... de aki egy ilyet bemer játszani az tényleg agyilag nulla. Most mondja már meg (az amúgy is szar bíró) méterekről, hogy az ott hozzáért vagy sem. Videóról sem lehet teljesen :roll:
ZIDANE

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. március 12., csütörtök 23:07

doncsontos írta:
hehe írta: 4. thiagosilva kezezése kamu.
http://vignette2.wikia.nocookie.net/mon ... 0212003602

Nem hibája. A dobrai brazilok is a pályán voltak. :lol:

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2015. március 12., csütörtök 23:06

hehe írta: 4. thiagosilva kezezése kamu.
http://vignette2.wikia.nocookie.net/mon ... 0212003602
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. március 12., csütörtök 20:37

A másik antifocit játszó mumus (Atleti) sajnos még nem esett ki :mrgreen:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. március 12., csütörtök 18:20

biztos kitárgyaltátok már, de én csak most jutottam idáig:

1. diego costa a legnagyobb gyökér, aki valaha futballpályára lépett. az a sok kis nűansznyi megnyilvánulás, ami csak a lassításban látszik, és finomság, ami mutatja, mekkora cigány az ember. házár tizijánél is az a vigyor a psg tábor felé... materazzi terézanya mellette.
2. ki a fasz volt ez a bíró már megint? mennyit kapott abramovicstól? vagy épp hol tartják fogva a családját? vagy épp, hova dobták a hulláikat éjfélkor?
3. zlatan pirosa még sárga se.
4. thiagosilva kezezése kamu.
5. cselszi megint egy darab kidolgozott gólt nem tudott összehozni, murinnyót évekkel ezelőtt el kellett volna tiltani a futballtól, olyan szinten kártékony és gyilkolja ezt az amúgy gyönyörű sportágat.
6. psg lefocizta a cselszit a picsába 10 emberrel is. gg murinnyó once again.
7. brazil bekk barátaim azért odabólintottak kettőt az amúgy 2 méteres világlegjobbja kurtoának, még most is szedi ki a hálóból a bogyókat.

erről ennyit, bájerntől kell tartanunk a legjobban, ők bosszúra szomjaznak. húzható a béellcímvédés, csak modrics legyen egészséges és krósz ne fogyjon el teljesen.
Kép
Kép
Kép

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. március 12., csütörtök 18:13

Azert mekkora poen mar, mikor sok oldalon barcasok irjak hogy milyen undorito ahogy a chelsea korulveszi a jatekosokat. Bezzeg mikor ok is ezt csinaltak, akkor csak a biro munkajat segitettek. :lol:

Mondjuk erdekes, hogy akkoriban egy cikk se jelent meg errol a jelensegrol, most bezzeg mindenhol a fooldalon hozzak le.. :hmmm:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 12., csütörtök 16:54

Sajnos a végletek fórumán ilyesmiről csak ritkán lehet normális keretek között vitázni.... :)
Azt hiszem a tények magukért beszélnek...
Mikor róla van szó,azért a legtöbben megemlékeznek az itt végzett munkájáról.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. március 12., csütörtök 16:43

Messiás írta:
Realista24 írta:Grande Jose!Mourinho :salute:
Piros betűs ünnep volt amikor eltakarodtal innen a szaroddal.

A taktikai géniusz, a zseni a milliárdos keretevel a legjobb 16-ba jutott. Nincs ra mas szo, Unicum.
Remelem ezek utan is lesz aki visszasírja emberelonyben hazai pályán x-re jatszani....
Elképzelem mi lett volna ha o az edzőnk most a Schalke ellen.
0-1 utan beallunk védekezni :lol:
+1 Azért most kíváncsian várom a nagy istenítői megszólalnak-e és megvédik a világlegjobbedzőjét? :mrgreen:
Én hatalmasat csalódtam benne tegnap, minden téren, de az itt végzett munkájáért még mindig hálásak lehetünk neki. Sajnos a végletek fórumán ilyesmiről csak ritkán lehet normális keretek között vitázni.... :)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. március 12., csütörtök 16:36

Arsenal továbbjuthatna, aztán kaphatnánk őket.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 12., csütörtök 16:34

Már nem azért,de ha Mou megint nem szarakodik a védjük az eredményt taktikával,akkor az a PSG-t gólokkal kellett volna verni otthon.
De ismét nem tudott túl lépni az árnyékán.Én nem akadnék föl ha a párizst kapnának,sokkal jobban feküdne még ennek a nem túl acélos realnak is,mint ha pl a chelsea megy tovább,aztán összesorsolnak...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 12., csütörtök 15:39

Hát majd májusban visszanézve azok ágak lesznek, akkor is ha sorsolták. :mrgreen:

Mind1 jöjjön egy erős csapat kivéve a két fcb-t,azokat későbbre hagyjuk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég