Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. május 15., vasárnap 19:14

Meg ezt az 1988at sem értem, miért pont onnan?
Mert a statisztika úgy adja ki a legjobban a Barca dominanciáját. Ezért értelmetlenek a statisztikák, mert mindent úgy lehet alakítani ,hogy jó legyen.

Ilyen erővel mi vagyunk a jobb csapat, mert az elmúlt 3 évből 2-szer döntőzünk a BL-ben...Aztán még sincs így.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: András93 » 2016. május 15., vasárnap 18:38

pekedli írta:Dzsihad91 UEFA és KEK sikereket minősített le a hozzászólásával erre reagáltam. Ha van türelmed visszanézni biztos találsz olyan Madridi BL győzelmet is ami hasonlóan a Barcáéhoz nem jöhetett volna létre ezen logika alapján. Nincs ezzel gond csak ne nézzük már le a többi UEFA által rendezett kupát mert azokat sem ingyen osztogatják!
Én egyáltalán nem nézem le. A KEK volt a második számú kupasorozat Európában, legalábbis hivatalosan (lásd Európai Szuperkupa). Az UEFA-kupa csak a 3. volt, bár a valóságban az UEFA-kupát sokan erősebbnek vélték a KEK-nél. Talán nem véletlen, hogy utóbbi szűnt meg és olvadt bele az UEFA-kupába.

De egy BEK cím már akkor is többet ért mindnél. Most, ha megnézzük csak az európai kupák számát, akkor több van a Barcelonának (12 oda, 11 ide), na de azért minőségben...
Real BEK/BL 10, UEFA-Kupa 2
Barcelona BEK/BL 5, KEK 4, VVK 3

Az 1 (illetve korábban 2 meccsen) megnyerhető Szuperkupát nem veszem ide, az azért tornának nem nevezhető. :)
dzsi91 írta:Meg ezt az 1988at sem értem, miért pont onnan? akkor már legyen 85 ,hogy mind az 5 ligacímünk bennelegyen amit zsinórban szereztünk :mrgreen:
Cruyff edzősége óta kerültek igazán az európai élmezőnybe. Ezért. Bár az nem lassan 40 éve volt, hanem 30. :D

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. május 15., vasárnap 18:29

pekedli írta:Dzsihad91 UEFA és KEK sikereket minősített le a hozzászólásával erre reagáltam. Ha van türelmed visszanézni biztos találsz olyan Madridi BL győzelmet is ami hasonlóan a Barcáéhoz nem jöhetett volna létre ezen logika alapján. Nincs ezzel gond csak ne nézzük már le a többi UEFA által rendezett kupát mert azokat sem ingyen osztogatják!

Na ki ne találd már ,hogy az uefa kupa meg a kek volt a "crème de la crème" , itt erre az oltári baromságra regáltam,hogy 40 éve uralja a barca a futballt :lol: :lol: Minden tiszteletem a világszintű uefa kupának meg keknek,de valahogy nem tudom elképzelni,hogy onnan hogy lehet dominálni a világ fociját :lol:

Én nem keresek olyan madridi bl győzelmet ami nem jöhetett volna létre,te hoztad fel az egész témát.

Meg ezt az 1988at sem értem, miért pont onnan? akkor már legyen 85 ,hogy mind az 5 ligacímünk bennelegyen amit zsinórban szereztünk :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. május 15., vasárnap 18:17

Mindenre van magyarázat, szokás szerint. :) :) :)

Avatar
pekedli
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2015. december 28., hétfő 8:13

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pekedli » 2016. május 15., vasárnap 18:13

Dzsihad91 UEFA és KEK sikereket minősített le a hozzászólásával erre reagáltam. Ha van türelmed visszanézni biztos találsz olyan Madridi BL győzelmet is ami hasonlóan a Barcáéhoz nem jöhetett volna létre ezen logika alapján. Nincs ezzel gond csak ne nézzük már le a többi UEFA által rendezett kupát mert azokat sem ingyen osztogatják!
Realista24 írta:Ha lennének szárnyaim, akkor jó eséllyel repülni tudnék. Ha Messi nem kap hormonkezelést, akkor egy cirkuszban lenne labdazsonglőr.
"Ha nem adunk fél év előnyt a Barcának a Madrid nyeri a bajnokságot" az ilyen és ehhez hasonló hozzászólások hemzsegnek az utóbbi napokban ................................................................

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. május 15., vasárnap 17:44

András93 írta:
pekedli írta:Azért ha nem variálják meg a BEK-et és az eredeti kiírás szerint menne ma is a Madrid is gyarapíthatta volna az UEFA kupáinak számát...
Mondjuk akkor ti sem tripláztok 2009-ben és 2015-ben. :)

Megelőztél :D

https://www.youtube.com/watch?v=HUgZCpNWmqQ#t=00m11s
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: András93 » 2016. május 15., vasárnap 17:38

pekedli írta:Azért ha nem variálják meg a BEK-et és az eredeti kiírás szerint menne ma is a Madrid is gyarapíthatta volna az UEFA kupáinak számát...
Mondjuk akkor ti sem tripláztok 2009-ben és 2015-ben. :)

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2016. május 15., vasárnap 17:36

Én a Real Madridot érzem erősebbnek.
Példa:
Ha mi rúgjuk az elsőt akkor jobban benne van, hogy lecsorog a meccs 1-0val
Ha ők, akkor kevésbé.

Szoros lesz, de én 51-49re a Real Madridot tartom favoritnak.
Mindenki dicséri az Atma védelmét.
De Zidane óta a Real Madrid hány gólt kapott, és az Atletico menyit.
Nem tudom mekkora lehet a differencia, de szerintem nem nagy..
És akkor még ott a rúgott gólok száma.
Bár legutóbb kikaptunk, de eléggé kiherélt kezdővel álltunk fel, remélem most egészséges lesz mindenki.
Nagyszerű lenne nyerni.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. május 15., vasárnap 17:36

Tottenham :) :)
Ha nagyobb vesztes csapat, mint az Arsenal...

bazmeg ezt nem ide. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nmate 2016. május 15., vasárnap 17:39-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. május 15., vasárnap 17:21

pekedli írta:
dzsi91 írta:Már 40 éve? :lol: akkor biztos csak álmodtam a jó kis uefa kupás meg kek-es barcáról amíg mi bejártuk a világot amsterdamtol glasgow-ig :lol:
Azért ha nem variálják meg a BEK-et és az eredeti kiírás szerint menne ma is a Madrid is gyarapíthatta volna az UEFA kupáinak számát...
Ha lennének szárnyaim, akkor jó eséllyel repülni tudnék. Ha Messi nem kap hormonkezelést, akkor egy cirkuszban lenne labdazsonglőr.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pekedli
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2015. december 28., hétfő 8:13

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pekedli » 2016. május 15., vasárnap 17:11

dzsi91 írta:Már 40 éve? :lol: akkor biztos csak álmodtam a jó kis uefa kupás meg kek-es barcáról amíg mi bejártuk a világot amsterdamtol glasgow-ig :lol:
Azért ha nem variálják meg a BEK-et és az eredeti kiírás szerint menne ma is a Madrid is gyarapíthatta volna az UEFA kupáinak számát...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. május 15., vasárnap 15:50

dzsi91 írta: "Any men who must say I am the king,is no true king" Tywin Lannister...
Ha már királyozol. :D
Pele: "If I am the king, then Messi has been the prince over the past 15 years. I cannot call him the king because there is only one king."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. május 15., vasárnap 15:47

Remy írta:Tegnap megjelentek a statokkal is a facebookon.
"Since 1988, we are the best team in the world.
More UCL's and Leagues than anyone else in Europe.
Act like it. Cruijff did."
Cirka 40 éve a világ előtt !! Csak a Barca
:salute: :mrgreen:
Már 40 éve? :lol: akkor biztos csak álmodtam a jó kis uefa kupás meg kek-es barcáról amíg mi bejártuk a világot amsterdamtol glasgow-ig :lol:

"Any men who must say I am the king,is no true king" Tywin Lannister...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. május 15., vasárnap 15:45

Összeállt ez a Real az év végére. Nagyon fegyelmezett, koncentrált játékot mutatnak be hónapok óta. Hajlottam arra 1-2 hete hogy az Atlético (az extra motiváció miatt) esélyesebb, de igazából egyre inkább azt gondolom, hogy 1-2 hiba fogja eldönteni az egész meccset. Olyan nüanszra gondolok, mint egy felesleges szabálytalanság (nálunk ebben Ramos a király) abból szabadrúgás 30 méterről -> fejesgól, ilyenek, nem kell nagy dologra gondolni. 150 %-ig kell koncentrálni, az Atlético szinte képtelen hibázni évek óta.
Mindenesetre úgy néz ki sem rossz formára, sem sérülésre, stb. nem foghatjuk az esetleges vereséget, ahogy az ellenfél sem.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. május 15., vasárnap 15:24

Tegnap megjelentek a statokkal is a facebookon.
"Since 1988, we are the best team in the world.
More UCL's and Leagues than anyone else in Europe.
Act like it. Cruijff did."
Cirka 40 éve a világ előtt !! Csak a Barca
:salute: :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. május 15., vasárnap 15:21

Lelki szegények. Szar lehet nekik. :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. május 15., vasárnap 15:18

Messi: "We don't want Madrid to win anything."
Bartomeu (Barcelona president): "UEFA must give the Champions League to Atletico."
:coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: András93 » 2016. május 15., vasárnap 14:47

Áthozom a spanyol topikból ide, mégiscsak a BL-ről van szó.
dzsi91 írta:Most még nem,de ha ezek a szakadékok tovább növekszenek (és a bl-ben is ugyanez van.Van a 3 nagy meg aki éppen odavergődik a 4 közé) lehet,hogy tényleg szükség lesz valami szuperligára,vagy a bl-t átalakítani(amire nagyon ráférne egy takarítás).
Az UEFA az elitnek kedvez.
"... az UEFA rendeltetése szerint 54 tagállam labdarúgó szövetségének érdekképviseleti szerve, a kontinens labdarúgásában egyedülálló kiegyensúlyozatlan erőviszonyok helyreállításának érdekében nem hogy nem tesz jelentősebb lépéseket, hanem a folyamat egyik fontos generálójának is tekinthető."

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. május 15., vasárnap 11:59

Jó ez a téma,hogy ki az esélyes a Bl döntőben.Nem lehet kijelenteni,hogy mi vagyunk,de az atleticot kikiáltani meg nonszensz.Erősebbek mint 2éve,ez igaz lehet,jobbak támadásban,és ugyanúgy egyben vannak.Viszont megszűntek kiscsapatnak lenni.Nem lenne meglepetés ha nyernének,és nekünk se tudnak már meglepetést okozni.Vérbosszú,ugyan..Élet-halál meccs lesz ezt mindenki tudja,ők az elsőért,mi a 11.ért küzdünk,de már mi is tudunk harcolni.Nem gondolnám,hogy a játékosok be lennének szarva,vagy nem tennék oda majd magukat ugyanolyan keményen mint bármelyik atleticos.Nem gondolnám,hogy egy fejben félelmetesen erős Navas,egy mindig ultramotivált Cr,vagy egy csupaszív Marcelo,(Carjaval),ne mozgatná meg az összes tartalék mentális és fizikai energiáját ezen a meccsen.Szerintem mindenki a maximumot fogja hozni,és a játékosállományt elnézve talán ez nekünk kedvezhet.Persze sok múlhat apróságokan,aznapi formán,bírón,vagy akár a szerencsén,de az oddsok kb 2.40-3.10,ide,mint a bet365nél:)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. május 15., vasárnap 11:11

Èn attol tartok hogy Gyulavitèznek puffan el a feje,az angol biro meg nem fogja ugy tolerálni mint mondjuk a spanyolok akik fèlnek tole :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 166 regisztrált és 0 vendég