Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. május 26., hétfő 7:59

http://sportgeza.hu/futball/2014/05/25/ ... albekkben/
Ez itt meglepően korrekt cikk, jól látja a dolgokat.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. május 26., hétfő 6:48

Ramioli írta:Szerintem ezzel a 10kel lekerult egy nagy teher..mert hiaba mondjak ,hogy nem volt a megszalottja meg a rabja..hat valamilyen szinten az volt a csapat!! Innen felszabadultabban jatszhat es ez jo hatassal is lehet! nem akarok nagyon eloreszaladni de ezek utan talan benne lehet a cimvides is..elso eve Ancelottinak egy mas stilust probal megvalositani..jovore ez a csapat megjobban osszeall(hat) 1-2emberrel kiegeszilve egy felelmetes egyseges csapat lehetunk!!
Nem akarok negatív lenni, de az ellenkezője is benne van. A BL győzelem és a fárasztó VB után leeresztünk, jön 2 rossz meccs, és Mou utolsó évéhez hasonló kínszenvedés is előfordulhat, pláne ha halálcsoport jön a BL-ben. Úgy gondolom, hogy a jövő évi szezonunk 3 dolgon fog múlni:

1. szeptember-október eredményei (ha itt 3 ponton belül maradunk az első helyezetthez, akkor jó lesz)

2. BL csoport erőssége

3. Luis Enrique Barcája milyen szintet üt majd meg. Ha bukdácsolnak, és az első rangadókat bukják, akkor könnyű szezonunk lesz, de ha kompaktak lesznek, akkor vérgőzös lehet a szezon, és minden pontért meg kell harcolni. Ránk férne egy könnyebb, kevésbé szoros, kevésbé rekorddöntögető bajnokság. Az Atmától nem félek, nem hiszem, hogy tartják a szintet. Februárra -10-ben lesznek a listavezetőhöz képest minimum.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. május 26., hétfő 6:02

Szerintem ezzel a 10kel lekerult egy nagy teher..mert hiaba mondjak ,hogy nem volt a megszalottja meg a rabja..hat valamilyen szinten az volt a csapat!! Innen felszabadultabban jatszhat es ez jo hatassal is lehet! nem akarok nagyon eloreszaladni de ezek utan talan benne lehet a cimvides is..elso eve Ancelottinak egy mas stilust probal megvalositani..jovore ez a csapat megjobban osszeall(hat) 1-2emberrel kiegeszilve egy felelmetes egyseges csapat lehetunk!!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. május 26., hétfő 4:42

volt írta:Olvasgattam más csapatok (bayern :vivo: ) fórumát ,hogy mit szólnak a győzelmünkhöz. Hát felbas***ák az agyam :cens: :cens: Primitív emberek fórumoznak, kész vicc ami ott megy... még a moderátorok is ízléstelen jelzőkkel illetik a csapatot, játékosokat. Utálat sugárzik az egész közösségből (tisztelet a kivételnek kb. 2 fórumozó).
Szerintük mi nem érdemeltük meg a Bl győzelmet mert:
-Mert a döntőben nem mi vezettünk hanem futottunk az eredmény után, az ő csapatuk(bayern) bezzeg soha nem futott az eredmény után. Micsoda érv..
-BVB ellen ki kellett volna esnünk, több helyzetük volt akar 5 gólt is rúghattak volna( ja, de nem rúgtak), hozzáteszem mi is lőhettünk volna még párat.
-A döntőben malac góllal egyenlítettünk, ( :mrgreen: ) az Atma gólja tök tudatos, semmi mák nem volt benne :mrgreen:
-Csak 2 percet kellett volna hosszabbítani ( persze,mivel a 3.-ban jött a gól :vivo: , szerintem meg már félidőbe le is fújhatták volna a meccset mert a matracosok jobban megérdemlik a győzelmet, mivel ők a kisebbik csapat :Đ )
-Nem érdemeltük meg a BL-t mer a ligában csak 3. helyen végeztünk. Háááá ennek meg mi a fas :cens: om köze van a BLhez? :kivagyhe:
- Atma érdemelte volna meg, mivel veretlenül eljutottak a döntőig. Bezzeg a döntőben már fas :cens: t se játszottak.
- A mi sorsolásunk gyenge volt, az Atmájé meg nehéz. Már állítólak 3-4 éve nekünk sorsolják a gyenge ellenfeleket :mrgreen: de csak most sikerült bemakkolnunk a döntőt. Közben meg a két döntős jött szembe meg a schalke, matracosoknak meg a gyenge milan(?),barca és chelsea.
-BVB ellen csak azért jutottunk tovább mivel náluk sok sérült volt, bezzeg nálunk mindenki egészséges volt. :vivo:
Remélem nem gond ,h úgy írtam mintha a csapat része volnék, de szurkolóként én a részének érzem magamat :sziv:
Ha nem jó helyre írtam akkor elnézést, de ezt valaki(k)nek le kellett írnom.
Hogy egy klasszikust idézzek:"No time for losers 'Cause we are the champions "

Megvannak zavarodva,minden elit klub szurkolói nagyon csalódottak, a 10 az nagy szám, nagyon nagy főleg bayor földön ahol 3 döntő kell 1 címhez...

Vannak korrekt arcok azokkal kell foglalkozni a többi vergődésen én nagyon jókat nevetek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: volt » 2014. május 26., hétfő 3:33

Olvasgattam más csapatok (bayern :vivo: ) fórumát ,hogy mit szólnak a győzelmünkhöz. Hát felbas***ák az agyam :cens: :cens: Primitív emberek fórumoznak, kész vicc ami ott megy... még a moderátorok is ízléstelen jelzőkkel illetik a csapatot, játékosokat. Utálat sugárzik az egész közösségből (tisztelet a kivételnek kb. 2 fórumozó).
Szerintük mi nem érdemeltük meg a Bl győzelmet mert:
-Mert a döntőben nem mi vezettünk hanem futottunk az eredmény után, az ő csapatuk(bayern) bezzeg soha nem futott az eredmény után. Micsoda érv..
-BVB ellen ki kellett volna esnünk, több helyzetük volt akar 5 gólt is rúghattak volna( ja, de nem rúgtak), hozzáteszem mi is lőhettünk volna még párat.
-A döntőben malac góllal egyenlítettünk, ( :mrgreen: ) az Atma gólja tök tudatos, semmi mák nem volt benne :mrgreen:
-Csak 2 percet kellett volna hosszabbítani ( persze,mivel a 3.-ban jött a gól :vivo: , szerintem meg már félidőbe le is fújhatták volna a meccset mert a matracosok jobban megérdemlik a győzelmet, mivel ők a kisebbik csapat :Đ )
-Nem érdemeltük meg a BL-t mer a ligában csak 3. helyen végeztünk. Háááá ennek meg mi a fas :cens: om köze van a BLhez? :kivagyhe:
- Atma érdemelte volna meg, mivel veretlenül eljutottak a döntőig. Bezzeg a döntőben már fas :cens: t se játszottak.
- A mi sorsolásunk gyenge volt, az Atmájé meg nehéz. Már állítólak 3-4 éve nekünk sorsolják a gyenge ellenfeleket :mrgreen: de csak most sikerült bemakkolnunk a döntőt. Közben meg a két döntős jött szembe meg a schalke, matracosoknak meg a gyenge milan(?),barca és chelsea.
-BVB ellen csak azért jutottunk tovább mivel náluk sok sérült volt, bezzeg nálunk mindenki egészséges volt. :vivo:
Remélem nem gond ,h úgy írtam mintha a csapat része volnék, de szurkolóként én a részének érzem magamat :sziv:
Ha nem jó helyre írtam akkor elnézést, de ezt valaki(k)nek le kellett írnom.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 25., vasárnap 22:01

Arpinho írta:
dzsi91 írta: És egy ilyen drámai döntő, egy ekkora Comeback nekem sokkal jobban bejön mint egy lesimázott 4-0...Istenem debüszke vagyoook. :salute:
Nekem is bejövősebbek, csakhát az idegrendszer panaszkodott utána :/
Ne is mond! Ùgy a 90.percnél már azt se tudtam, hogy, hogy fogjam a fejem... Közbe meg a barcások nyomták a hülyeségüket. Na de aztán a mennybe voltam :)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. május 25., vasárnap 21:57

Arpinho írta:
dzsi91 írta: És egy ilyen drámai döntő, egy ekkora Comeback nekem sokkal jobban bejön mint egy lesimázott 4-0...Istenem debüszke vagyoook. :salute:
Nekem is bejövősebbek, csakhát az idegrendszer panaszkodott utána :/
Nem akarom elvinni a fórumot spirituális irányba de a meccs előtti imámban kértem a mindenhatót(nem vagyok hívő csak nem bíztam a véletlenre), hogy legyen meg, ha akar nyugodtan meg is kínozhat büntetőpárbajjal bármivel csak legyen meg.Hát a kurvaanyját rendesen szófogadó volt, azért ilyen brutál infarktust nem kértem. :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Arpinho
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013. június 1., szombat 18:21
Kedvenc játékosaid: Ramos, Modric, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Arpinho » 2014. május 25., vasárnap 21:42

dzsi91 írta: És egy ilyen drámai döntő, egy ekkora Comeback nekem sokkal jobban bejön mint egy lesimázott 4-0...Istenem debüszke vagyoook. :salute:
Nekem is bejövősebbek, csakhát az idegrendszer panaszkodott utána :/
"Goals are the most important in a match. You can play well for 90 minutes, but if you don't score, you don't win."
-Raul-

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. május 25., vasárnap 21:36

Egyébként valaki mutassa már meg a 2002es bl döntőt mindenkinek ahol 2-1re vezettünk és 7perces hosszabbítást pakolt rá a bíró a meccsre, jaaa az nem száááámít tudom, rég volt :D de elképesztő ,hogy a 2009es Chelsea meccs után, a 2011es Real-Barca után már csak egy hosszabbításba tud mindenki belekötni,vagy lemaradtam és a bíró bólintott a kapuba a 93ik percben?



Életem legszebb futball éve volt ez, a bosszú éve megkapta mindenki a barca a dortmund, a bayern és végül az Atleti... európa 3 bajnokát vertük meg ebben a sorozatban, az olaszt a németet és a spanyolt. És egy ilyen drámai döntő, egy ekkora Comeback nekem sokkal jobban bejön mint egy lesimázott 4-0...Istenem debüszke vagyoook. :salute:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Jim » 2014. május 25., vasárnap 19:53

nagy meccs volt, szép fordítás gratulálok a csapatnak :)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. május 25., vasárnap 19:35

Csabi írta:mi egy meccsen védekeztünk 2014-ben, a bayern ellen otthon, DE ott is mi lőttünk többet kapura, mi voltunk a veszélyesek.
Én azt sem hívnám feltétlenül buszozásnak. Fogtuk a területeket. :mrgreen:
Meg azért ott sem az volt, hogy közvetlenül a 16-osunk előtt passzolgattak, a közelébe nem sokszor sikerült kerülniük.

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2014. május 25., vasárnap 19:31

Részemről nem maradt más az idei BL-ből, mint gratulálni a győztesnek !
Nehezebben lett meg mint gondoltam, sőt... Le a kalappal a Real Madrid előtt !
Kijárt már egy győzelem a Madridnak, az elmúlt évek elődöntői után.
Jövőre viszont Ti lesztek az üldözöttek. Meglátjuk a La Bestia Negra szelleme kísért-e majd. :)
Jövőre visszavágunk ! :)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 25., vasárnap 19:07

once. a por! :mrgreen:

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. május 25., vasárnap 18:16

DavieS írta:Na azt mondjátok meg, hogyan nevezik a 11.-et... :mrgreen:

Ezt a Decimát már unom :mrgreen: :mrgreen:

la undécima ... :mrgreen: :mrgreen:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. május 25., vasárnap 18:12

matador írta:
így hát a tegnapi meccs volt életem sportélménye.
2004-es vízilabda döntő, 2011 Federer-Djokovic Roland Garros elődöntő, és a tegnapi a top3 nálam.
Ebben a sorrendben.
Én most kapásból nem tudnám hova tenni, de az biztos, hogy ott van a top 10-ben. Amikor még ma is teljesen libabőrös lettem, minden alkalommal, ahogy a gólokat visszanéztem (vagy 10-szer), az nem semmi. :)
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: DavieS » 2014. május 25., vasárnap 18:08

Na azt mondjátok meg, hogyan nevezik a 11.-et... :mrgreen:

Ezt a Decimát már unom :mrgreen: :mrgreen:
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nagyi » 2014. május 25., vasárnap 18:02

MEEEEEGVAAAAAN!!!!!!!

Kész vagyok régen vártunk már rá.

Gratulálok az egész csapatnak.

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: volt » 2014. május 25., vasárnap 18:01

Lehet tudni mennyi Atmás és mennyi Realos volt a stadionban és a Cibeles téren mennyi szurkoló ünnepelt?

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. május 25., vasárnap 17:54

Csabi írta:amúgy az is kurva érdekes, hogy itt van ez az atlético. na a cselzi mourinhóval egész évben meccsről meccsre basztatva volt, hogy buszoznak. ők ugyanazt csinálják, szögeletből adnak gólokat, beívelések, stb. hát a döntőn a 45. perctől felfele 3 passzt nem tudtak adni egymás után pontosan. 1-0-ás győzelmekkel meg bekkelésekkel lettek bajnokok. az nem busz, az PASSION. mi egy meccsen védekeztünk 2014-ben, a bayern ellen otthon, DE ott is mi lőttünk többet kapura, mi voltunk a veszélyesek. 1 hónapig az volt mindenhol: buszozunk. kurva szánalmas.
Az emberek buták és barcások , csúnya kombó ez. Nem érdemes olyan szurkolókkal foglalkozni akik lőtávon belül sincsenek ... :) hogy is van? 10 10 10 10, nem elég? 32 32 32 32.... jaaaaaaaaj de beképzelt vagyok igaz? :) vissza a helyére mindenki :)
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. május 25., vasárnap 17:50

Szerintem egy hónapig csak vigyorogni fogok :D

Lehet akár 5 kupás évünk is... :) mint tavaly az überkorszakosbayernnek... :)

A jövőszezonnal reális elvárás a bajnoki cím +soksok mikiegér kupa +bl elődöntő onnan meg lesz ami lesz... nyilván ha valaki címet kell védjen azok csak is mi lehetünk , a klub futball királyai B-) de tényleg nem lehet elvárás egy bl címvédés,meg kell próbálni aztán ha nem jön össze akkor nem fogok a kardomba dőlni. :agree:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 209 regisztrált és 0 vendég