Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 23., csütörtök 7:38

Az xGnel mar csak az rosszabb, hogy ezen vitatkoztok :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. február 23., csütörtök 7:36

dzsi91 írta:
1-1. Ennyit érnek a statisztikák :D
Mennyit? Az elso felidoben a Citynek voltak helyzeteik, ok is lottek golt. Ferni linkje is ezt mutatja. A masodikban a Lipcse is megjelent a palyan, voltak helyzeteik, lottek is egy golt. 15 perces osszefoglalo alapjan a City valamivel kozelebb allt 1-1 utan a gyozelemhez, de a helyzetek alapjan realis az eredmeny. https://www.eredmenyek.com/merkozes/8ML ... sztikaja/0
Vagy ezek kozul melyik statisztika mutat mast?

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. február 23., csütörtök 6:28

en nem ertem guardiolat. nem eloszor hozza le a meccseket hogy nem cserel semmit. 2 kezdore valo jatekosa van de o nem cserel...
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

petiamadridista
Hozzászólások: 5254
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. február 22., szerda 22:30

dzsi91 írta:
Toti írta:
Az mbappes, falcaos monaco - city parharc adta azert, ami hirtelen eszembejut, de amugy ja..
Még a city pool 18ban ami eszembejut


Spurs - City, Ajax - Spurs.
Bayern - Juve, a Barca szopasokon (Barca- Roma, Barca - Pool) kívül azok a Barca meccsek ahol a katalanok nagyot mentek és meg jók voltak. Nem elveztem de látványos volt. (15ös szezonvan pl, vagy a PSG elleni fordítás)
Az Arsenalt agyonverte mindenki.. abban mondjuk semmi érdekes nem volt mert az ágyusok sehol sem voltak 15 eve már.. szal pf.

Mi volt még. Hát ennyi. Ja Bayern - Tico 16ból.
Amúgy ha 10 évet nézek így ennyi ez a max. 2013 tavasza óta kb. Ha picit továbbmegyek akkor a 12es Chelsea menetelés, aztán 11es Bayern - Inter. És ennyi 13 év alatt.

Még egy PSG - Chelsea feldereng az évtized közepéről.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. február 22., szerda 22:30

ferni írta:
Peti765 írta: Én a Lipcse City meccsel próbálom kínozni magam, még nem jöttem rá mi a taktikája a Lipcsènek nézni a meccset?0:1 nél passzolgat a City hátul ezek meg 10-15 méterről nézik.. :ike:
Érdekes :sly:
43. percben mentem fel megnézni a statokat a meccsről, nem hittem el amit láttam :lol:
1-1. Ennyit érnek a statisztikák :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. február 22., szerda 22:22

Peti765 írta: Én a Lipcse City meccsel próbálom kínozni magam, még nem jöttem rá mi a taktikája a Lipcsènek nézni a meccset?0:1 nél passzolgat a City hátul ezek meg 10-15 méterről nézik.. :ike:
Érdekes :sly:
43. percben mentem fel megnézni a statokat a meccsről, nem hittem el amit láttam :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. február 22., szerda 22:21

Toti írta:
dzsi91 írta: Ha kiveszem a Real meccseket nemtudom, hány szórakoztató meccset láttam az elmúlt 10 évben a blben.

Voltak a barsza szopások azokon jót nevettem. De nemnagyon maradt meg semmi amiben nem voltunk érintettek. Talán a juve atletico de azis Cé miatt.
Az mbappes, falcaos monaco - city parharc adta azert, ami hirtelen eszembejut, de amugy ja..
Még a city pool 18ban ami eszembejut
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2023. február 22., szerda 22:12

dzsi91 írta: Ha kiveszem a Real meccseket nemtudom, hány szórakoztató meccset láttam az elmúlt 10 évben a blben.

Voltak a barsza szopások azokon jót nevettem. De nemnagyon maradt meg semmi amiben nem voltunk érintettek. Talán a juve atletico de azis Cé miatt.
Az mbappes, falcaos monaco - city parharc adta azert, ami hirtelen eszembejut, de amugy ja..
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. február 22., szerda 22:09

Ha kiveszem a Real meccseket nemtudom, hány szórakoztató meccset láttam az elmúlt 10 évben a blben.

Voltak a barsza szopások azokon jót nevettem. De nemnagyon maradt meg semmi amiben nem voltunk érintettek. Talán a juve atletico de azis Cé miatt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Peti765
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2022. április 7., csütörtök 21:46
Kedvenc játékosaid: Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Peti765 » 2023. február 22., szerda 21:50

Én a Lipcse City meccsel próbálom kínozni magam, még nem jöttem rá mi a taktikája a Lipcsènek nézni a meccset?0:1 nél passzolgat a City hátul ezek meg 10-15 méterről nézik.. :ike:
Érdekes :sly:

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. február 22., szerda 7:17

Amúgy amikor a csapat kiment a meccs végén a szurkolókhoz megköszönni a biztatást és utánna mentek be az öltözőbe az ott maradt Liverpool szurkolók megtapsolták őket. :salute: :agree:

Ja és le a kalappal a madridi szurkolók előtt is.Hihetetlenek voltak. :agree: :salute:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. február 22., szerda 2:43

Azért ez megint fotballtörténelem volt. És akkor az ilyenek után vísít a fórum fele, ha nem tudnak felpörögni egy mallorca ellen. :D amikor tavaly megnyertük a ligát, a levegőbe csaptam, mondtam hogy szuper és mentem a dolgomra. De egy ilyen bl este után a seggemet verdesem a földhöz egész éjszaka. Nem ugyanaz a kettő, nekünk sem hát akkor a játékosoknak…

Azthiszem kloppot felraktuk a polcra simeone es gvardiola mellé, szerintem az állásába is kerültünk. Mind3 nagy edző és óriási csapatokat építettek csakhát ott a Real.

Attól függetlenül, hogy nincsenek a legjobb passzban még mindig tudnak olyan rohanós tempót diktálni meg presszingrlmi,hogy itt szerintem a vilag 90%a hatalmas verésbe szaladt volna bele.

Ez a liverpool már a végét járja de ha mi nemvagyunk ezek az elmúlt 5-6 évben lehet berántanak 3 bl-t. A matrac is hasonlóan erős volt 14-17 között. És akkor még ott volt a juve meg a bayern is.

Ami a legszebb az egészben, hogy a 20 éves takonypócaink is belenőttek ebbe az aurába nem az van, hogy holnap visszavonul benzema meg modric és akkor aztse tudjak a fiatalok,hogy mitcsináljanak. Sőt már inkább ők húzzák a szekeret és így az öregeknek van ideje varázsolni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. február 22., szerda 1:07

“Tired of being Real Madrid’s bitch.”
“The one upside is we won't be against these players again after the second leg for a long time.”
“ Fucking hell, i never wanna play them again”
“ This. I don't want revenge, I just never want to see them.”
“ I’ve abandoned revenge after last year’s final. I don’t want Liverpool anywhere fucking near Madrid. Shit I don’t even want our players to go to Madrid even for fucking holiday. That place is cursed. Now they brought that curse to fucking Anfield. Ffs”
“ At least we wont be playing them in europa league Next year”


Redditről Liverpool fanoktól, totális mental breakdown :lol:

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2023. február 21., kedd 23:41

Madrid just keep finding new ways to torture us.

(Random Pool szurkoló a meccs után. )
:lol:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. február 21., kedd 23:29

Halfkey írta: Biztos leírta már vki vmelyik topikban de én csak a kérdést láttam:

A Bl döntős béna szervezés miatt fütyülték ki az UEFAt az Anfielden a himnusz alatt.
Nagyon helyes. Amugy nagyon szimpatikus klub a Liverpool, a meccs elotti megemlekezes is kedves gesztus volt, a szurkoloik megtapsoltak Modricot, talan meg Benzemat is… ilyen egy nagy multu klub, a hagyomanyokat es a kulturat nem lehet penzert megvenni.
:goat:

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. február 21., kedd 23:26

Biztos leírta már vki vmelyik topikban de én csak a kérdést láttam:

A Bl döntős béna szervezés miatt fütyülték ki az UEFAt az Anfielden a himnusz alatt.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. február 21., kedd 23:06

grat a meccshez, szokas szerint akasztottam, de borzasztoan banom, hogy meg csak 1:0-nal pattintottalak titeket egy otossel, nem a masodik utan.
gondoltam elso meccs, benne van az x. :lol:

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. február 21., kedd 22:41

ezek az angolok vajon szetverik a sajat varosukat is a meccs utan vagy csak vendégkent ilyen kemenyek?
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sebydani » 2023. február 21., kedd 21:01

'shutterisland írta: frankfurtban kozben buta a kezdo jobbszelen, mogotte tuta. :lol:
Meg kellett nézzem miről beszélsz, azt hittem már részeg vagy :lol: :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. február 21., kedd 20:55

frankfurtban kozben buta a kezdo jobbszelen, mogotte tuta. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 146 regisztrált és 0 vendég