Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Holnap, 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
31
30%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
25
24%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
6
6%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
39
38%
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. április 23., csütörtök 13:52

Nálunk ugye nincs eltiltott, a többi csapat hogy áll ezzel?
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. április 23., csütörtök 13:50

Gilberto írta:A meccsről sajnos lemaradtam, nem tudja valaki melyik csatorna ismétli, mert nem találom a port.hu-n?
https://www.youtube.com/watch?v=iY-oYcw2_sY

Parancsolj
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. április 23., csütörtök 13:48

Nagyon orulok, h tovabb mentunk es nagy gratula a sracoknak. Tegnap elott miutan a Bayern es a Barca tovabb ment, es tegnap amint lehetett erezni, h a Juve is csatlakozik hozzajuk rossz lett volna ha meg az Atletico megy tovabb.

Juvet szeretnem a kovetkezo korben. 1. Ilyen stilusu csapatnak nincs helye a legjobbak kozott. 2. azert eleg klasszikusnak szamit egy Real-Juve parharc a BL-ben. 3. Ok a leggyengebbek most.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Gilberto
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 23:33
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Gilberto » 2015. április 23., csütörtök 13:46

A meccsről sajnos lemaradtam, nem tudja valaki melyik csatorna ismétli, mert nem találom a port.hu-n?

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11204
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 23., csütörtök 13:23

dzsi91 írta: Szerintem ez a felfogás lesz a vesztünk.0-0 az állás, nem kell sietni.Ők pont ezt várják tőlünk,hogy nekik essünk és kedvükre kontrázhassanak.Sőt azt is megkockáztatom,hogy majd megpróbálnak meglepni minket, az első 5 percet megnyomják, hátha eltesznek egy gólt.Nem kéne kapkodni, nem hátrányt kell ledolgozni, "csak" nyerni kell.Ha stabil védelemmel játszuk a focinkat, akkor előbb utóbb jönni fog a gól, szerintem ha nekik esünk és megpróbálunk minél hamarabb 1-2 gólos előnyt szerezni annak megisszuk a levét.
Ha nem is 100%osan de az olasz úgylátszik olvasta a hsz-em :mrgreen: Tényleg erre volt szükség, próbáltuk már mindenhogy de végül ez lett a helyes.Mondjuk Ramossal nagyot húzott én hülye meg beraktam volna khedirát :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. április 23., csütörtök 12:56

dzsi91 írta:
MesQueUnClub írta:Én azért örülnék a döntőben egy El Classiconak, mert addigra már mindenki felépülne nálatok, és végre olyan BL meccset láthatnánk ahol a focié a főszerep és mind2 oldalon van tudás is rendesen. Idén 1-1 a párharcok aránya, szerintem meg lehetne vele koronázni. :)
legyen így.Bár azért egy Bl döntőn nem várnék focisulit,érdemes megnézni a 2 kupadöntőnk és bajnokink közötti különbséget.
Figyelj mind2 edző mániákusan ragaszkodik a 4-3-3hoz. :D Barca is VÉGRE rájött, hogy lehet ezt a sportot kontrákkal is játszani. :) Meg úgyis sokan vergődnek ezen az MSN vs BCC (jaj de szarul hangzik) dolgon, márpedig a BL döntő az a hely ahol tényleg kijöhet, hogy melyik mennyit ér. :)
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11204
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 23., csütörtök 12:50

MesQueUnClub írta:Én azért örülnék a döntőben egy El Classiconak, mert addigra már mindenki felépülne nálatok, és végre olyan BL meccset láthatnánk ahol a focié a főszerep és mind2 oldalon van tudás is rendesen. Idén 1-1 a párharcok aránya, szerintem meg lehetne vele koronázni. :)
legyen így.Bár azért egy Bl döntőn nem várnék focisulit,érdemes megnézni a 2 kupadöntőnk és bajnokink közötti különbséget.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. április 23., csütörtök 12:41

Én azért örülnék a döntőben egy El Classiconak, mert addigra már mindenki felépülne nálatok, és végre olyan BL meccset láthatnánk ahol a focié a főszerep és mind2 oldalon van tudás is rendesen. Idén 1-1 a párharcok aránya, szerintem meg lehetne vele koronázni. :)
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. április 23., csütörtök 12:38

Azt almodtam hogy elsonek a barcat huzzak ki es a bayernt kapja utana ugy orultem a juvenak hogy felkeltem szoval nem tudom hogy otthon lesz-e az odavago de a tobbi az fixed :D
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11204
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 23., csütörtök 12:32

Én jobban örülnék ha idegenben lenne a visszavágó.Mivel az a fontosabb meccs és ott érnek többet a góljaink.Az első meccseken azért általában tapogatózás van és kevesebb gól,így akár 0-ra is lehetne hozni az első mecset mint tavaly.De mind1 igazából mind2nek megvan az előnye és a hátránya.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. április 23., csütörtök 12:22

Mondjuk tavaly a Bayernt úgy verte ki a csapat,hogy itthol kezdtek.
Na mindegy.
Legyen meg a sorsolás utánna majd okoskodhatunk itt. :lol:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 23., csütörtök 12:21

kelemen.istvan írta:
dzsi91 írta:Szerintem a Bayern-Real és a Barca-juve kombó a legvalószínűtlenebb, utána Real-Barca és Juve-Bayern és a legesélyesebb a Barca-Bayern és Real-Juve.
Szerintem ugyanannyi esély van minden párharc kialakulására. :roll: Csak szerintem nem irányítják a sorsolást? :kivagyhe:
Szerintem sem.De mondom,nekem édes mindegy kiz kapunk,csak idegenben kezdjünk.Az fontos.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11204
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 23., csütörtök 12:20

kelemen.istvan írta:
dzsi91 írta:Szerintem a Bayern-Real és a Barca-juve kombó a legvalószínűtlenebb, utána Real-Barca és Juve-Bayern és a legesélyesebb a Barca-Bayern és Real-Juve.
Szerintem ugyanannyi esély van minden párharc kialakulására. :roll: Csak szerintem nem irányítják a sorsolást? :kivagyhe:
Igen :mrgreen: Nem az egészet de bizonyos pontoknál szerintem irányítják, mondjuk ez pont nem egy olyan 4es ahol veszély van egy gyenge döntőre. De mind1 is hogy a jóisten vagy platini miatt kapjuk a juvét :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. április 23., csütörtök 12:16

dzsi91 írta:Szerintem a Bayern-Real és a Barca-juve kombó a legvalószínűtlenebb, utána Real-Barca és Juve-Bayern és a legesélyesebb a Barca-Bayern és Real-Juve.
Szerintem ugyanannyi esély van minden párharc kialakulására. :roll: Csak szerintem nem irányítják a sorsolást? :kivagyhe:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11204
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 23., csütörtök 12:13

Szerintem a Bayern-Real és a Barca-juve kombó a legvalószínűtlenebb, utána Real-Barca és Juve-Bayern és a legesélyesebb a Barca-Bayern és Real-Juve.

Döntőben ha választani kell a 2 fcb közül a barcát tartanám a nehezebbnek,de egyben őket is akarnám, kussoltassuk el őket végre.A Bayern szerintem a döntőben számunkra jó ellenfél lenne, hazai pályán óriási nyomás alatt kéne megbosszulják a a tavalyi blamát, ha okosan csinálnánk elég könnyen meglehetne.

De majd holnap kiderül mi lesz :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. április 23., csütörtök 12:11

Igazából tök mindegy kit kapunk, Juve ellen a focijuk miatt szenvednénk meg, Barca ellen a formájuk miatt, Bayern meg revansot akar. Talán Juve, de nem akarom hogy Morata véletlen kotorjon egy gólt nekünk :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 23., csütörtök 12:11

Ramioli írta:Juve szerintem nincs olyan erős szívós csapat mint az AtM jelenleg , annak a light változata , Bayernbe is sok a sérült , hasonló cipőben járnak mint mi , a Barca van a legjobb formában.. meglátjuk kit kapunk , de én Barcát érzek..
A juve,azért némileg jobb futballistákból áll,csak ott meg nincs egy olyan motivátor mint eszement cholo :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2015. április 23., csütörtök 12:07

Juve szerintem nincs olyan erős szívós csapat mint az AtM jelenleg , annak a light változata , Bayernbe is sok a sérült , hasonló cipőben járnak mint mi , a Barca van a legjobb formában.. meglátjuk kit kapunk , de én Barcát érzek..

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 23., csütörtök 11:45

Annyira tudtam hogy a juve el fog maszatolni a monacoval,de én hülye mégsem raktam meg :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. április 23., csütörtök 11:21

Elolvastam az index cikket. Nem tudom miért ír olyan ember cikket, aki semmit nem ért a focihoz. Óriási taktikai csata volt a tegnapi és végig a Real dominált. Bezzeg, ha berúgjuk a helyzeteinket és 3-0-ra nyerünk, akkor az gála és "csodajátékkal jutott tovább a Real" lenne a cikk címe. Talán a Barca elleni őszi Clásicon játszott utoljára ennyire okosan és precízen a csapat vagy pedig tavaly a Bayern elleni párharc során. Le a kalappal a csapat előtt. Mindenki jól játszott.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég