Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5147
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2023. január 15., vasárnap 10:20

Ez benne volt a super league soriban. Az első részt alig bírtam befejezni. Olyan hányadék propaganda az egész. Ceferin mint vmi sztár igazság lovagja van beállítva és milyen hősiesen küzdenek az elnyomó pénzéhes csapatok ellen, hogy megvédjék a tiszta sportot. Többi részt meg se néztem. Ez nem dokufilm.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. január 15., vasárnap 6:24

🎙| UEFA President Ceferin: “Florentino & Real Madrid think they’re some kind of an elite club that shouldn't care about anyone because they’re so important that everyone should bow down to them.” @marca #rmalive

:agree: True :kalapos:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. január 13., péntek 19:30

Nem szerződtünk még senkivel foci szezon realityre. A miértjét nemtudom, szerintem hiba, tolhatnánk.

Nézz fel Amazon primera, van City, Arsenal, Dortmund, PSG, Disney pluson Wrexham Ryan Reynoldsekkal, NFLes csapatokról Hard knocksok és All or nothingok. Egy sportcsapatot egy éven át követő sorozat teljesen valid és szokásos szórakoztató tv-s műfaj ma. Ahhoz hogy egy ilyen elkészüljön, a sportolókat és edzőket szabadidejükben is filmezik, követik, interjúztatják, az edzés és a klub életének sokkal több részét veszik. Természetesen ilyen olyan felvételek akadnak amúgy is, de a kettő messze nem ugyanaz. A Corazin film amit én láttam az ráadásul nem egy szezon sztori volt, csak a döntőről szólt kb. Nyilván azt el lehet dönteni akkor amikor már tudod hogy döntős vagy…. De olyankor már a nyári edzésekhez nem tudsz visszautazni az időben.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. január 13., péntek 17:39

Halfkey írta:
krisz24 írta:

Nekünk amúgy nincs valami film vagy ilyesmi erről a nagy menetelesről? Megnézném szívesen.
Mert ugye a barca egy ellenünk nyert meccsre felepitett egyet... :kivagyhe:
Mindenki leírja ezt a szar dumát, hogy erre csinálnak egy sorozatot, milyen nyomik blablabla. Honnan a fenéből tudták volna idény elején hogy mi lesz a szezonból? Az összes ilyen dokusorozat egy lutri, nem a bajnokokról csinálják, mert nem tudják előre ki lesz az. Lépjünk már túl ezen, nem arra ennyire büszkék hogy 4-0ra megvertek minket hogy gyorsan kitalálták kell egy film.
Akkor mi miért nem adtunk ki corazon filmet amikor nem nyertünk blt? Gondolom akkor is készültek felvételek :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. január 13., péntek 13:07

krisz24 írta:
Realista24 írta: https://twitter.com/madridissta1902/sta ... oT1BEbQN4Q

Nosztalgia vonat robog tovább.
Nekünk amúgy nincs valami film vagy ilyesmi erről a nagy menetelesről? Megnézném szívesen.
Mert ugye a barca egy ellenünk nyert meccsre felepitett egyet... :kivagyhe:
Mindenki leírja ezt a szar dumát, hogy erre csinálnak egy sorozatot, milyen nyomik blablabla. Honnan a fenéből tudták volna idény elején hogy mi lesz a szezonból? Az összes ilyen dokusorozat egy lutri, nem a bajnokokról csinálják, mert nem tudják előre ki lesz az. Lépjünk már túl ezen, nem arra ennyire büszkék hogy 4-0ra megvertek minket hogy gyorsan kitalálták kell egy film.

krisz24
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2023. január 13., péntek 12:46

Realista24 írta: https://twitter.com/madridissta1902/sta ... oT1BEbQN4Q

Nosztalgia vonat robog tovább.
Nekünk amúgy nincs valami film vagy ilyesmi erről a nagy menetelesről? Megnézném szívesen.
Mert ugye a barca egy ellenünk nyert meccsre felepitett egyet... :kivagyhe:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2023. január 13., péntek 11:00

Apple TV-n elvileg kijött valami Szuperligás focisorozat első része. Erről tud valaki valamit?
Remélhetőleg minden aspektusa be lesz mutatva a Szuperliga előnyeinek és hátrányainak.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 30., péntek 15:29

https://twitter.com/madridissta1902/sta ... oT1BEbQN4Q

Nosztalgia vonat robog tovább.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 29., csütörtök 7:04

https://twitter.com/rmfem_hd/status/160 ... 74d6oyuXBA

Megunhatatlan. :salute: :'(
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. december 20., kedd 2:06

Miutan lecsengett ez a szkriptelt bohózat lassan térjünk vissza abba a topikba ami hazai pálya és nem nyomorúltnál nyomorúltabb válogatottaknak kell szurkolni,hogy szivességet tegyenek nekünk.

Azért a psgre rohadt kíváncsi leszek, hogy mbappé mennyire teperni abban a tudatban ha fejre áll is messi kapja az aranylabdát ha blt nyernek :D nyilván nem fognak de szerintem ott bőven lesz feszkó.

Meghát ezaz egész vb rendesen taccsra teheti sok csapat bl reményeit. A city,bayern ebből jól jöhet ki vagy akár mi is ha Benzema bírna még egy fél szezont.

Egyetlen bajom az egésszel, hogy már megint a liverpoollal kell játszani akiket már annyira unok,hogy az se izgatna ha kiesnénk ellenük. Mint amikor a grundon összevissza vered a sok falábút este meg már amikor mennél haza hagyod őket nyerni, csak hogy haladjunk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2022. december 12., hétfő 18:53

Jó eséllyel akkor nem lesz Diaz ellenünk. Nem olyan nagy baj, hogy kevesebb variációs lehetősége van Kloppnak.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. november 11., péntek 18:17

Realista24 írta: Guardiola: “What if we don’t win the UCL? Then we don’t. Only Real Madrid play to win it, the rest of us, we just try.”
@btsport

Jo a szo faszikam.
Komolytalan, ha ezt Spaletti mondja vagy a Fradi edzoje, akkor oke, de egy olyan ember, aki evente milliard eurokat szor el mindenfele jatekosra, es neki van a vilag legerosebb, legmelyebb kerete, es evek ota szopik a bl-ben, miutan a Barcaval sikereket sikerekre halmozott, ez csak mentegetozes, a nyomastol es a tehertol valo megszabadulas, puncsolas. Valoszinuleg az is benne van, hogy Madridban 1-0-nal teljesen elhittek, hogy ez megvan, es 2 perc alatt kiestek. Olyan kijozanito pofont kapott, sokadjara, de a legutobbi volt a vegso, hogy jelentosen vissza kellett vennie az arcbol es az onbizalombol. Konkratan visszalepett kettot, mintha (vagy tenyleg) magaba nezett volna. Megtanulta, hogy a Real Madrid az Real Madrid, kepesek vagyunk a legszarabb idoszakokban is feltamadni.

Ja, es nekem szimpatikusabb ez a fajta Pep, mint a korabbi, akkor is, ha nem gondolja komolyan. Inkabb ez, mintha a szar omlene egy egy edzo szajabol. DE nekem orokre kokler maradt a kopasz fejevel :mrgreen: es tovabbra is remelem, hogy nem jon ossze neki a bl, valamiert imadom, amikor vesztes allasnal dorzsolgeti a kopasz fejet, hogy “hat megint mi a fuck van?! Nem ertem” :kalapos:
:goat:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. november 11., péntek 17:46

Simeone klopp gvardiola… mindegyiket megrágtuk és kiköptük. Ilyen pofonok után nem is csinálhat mást mint behódolni.

Gvardiola nekem már rég nem ellenség vagy ilyesmi. Megszokásból szekálom de odavissza végigszivattuk már vagy végignéztük ahogy valaki feldugja a seggébe az égőjét.(vagy arteta hadonászott egy villanykörtével? :lol: )

Tőlem blt is nyerhet már. Bàr szerintem haalandal sem nyerik meg. Nincs spirito a Cityben. Lélektelen az egész mintha fifáznának.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Berti » 2022. november 11., péntek 17:27

hehetheoriginal írta: Nekem tovabbra is kurva cringe ahogy előadja a kis feltunesi produkcioit, oltozoben, palya szelen
Ilyen a temperamentuma, Klopp és Tuchel is ez a kategória.
Nem kell mindenki Ancelotti-ZZ féle fapofa legyen.

Pep interakcionál folyamat a csapattal meccs közben, belenyúl, finomit. Carlo meccs előtt és az öltözőben kommunikál, a többit a játékosokra bízza.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. november 11., péntek 17:24

Nekem tovabbra is kurva cringe ahogy előadja a kis feltunesi produkcioit, oltozoben, palya szelen
thereisonly1ronaldo

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Berti » 2022. november 11., péntek 17:20

Pep jó forma amúgy, nekem már évek óta átbillent.
Az csak plusz, hogy ő az aki a legtöbbször elismer minket nyíltan.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 11., péntek 17:09

Majd iden megnyeri a BL-t, aztan visszajon a regi Pep.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. november 11., péntek 16:43

Lehet csak fel akarja baszni / motivalni a sajat jatekosait, hogy mig mi csak probalkozgatunk, ok gyozni jarnak a beellbe..
thereisonly1ronaldo

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. november 11., péntek 16:09

Realista24 írta: Guardiola: “What if we don’t win the UCL? Then we don’t. Only Real Madrid play to win it, the rest of us, we just try.”
@btsport

Jo a szo faszikam.
Nekem akkor lenne hiteles a faszi ezekkel a dumákkal, ha mindig ezt nyomta volna, nem csak azóta, hogy a postbarca érábán folyamatosan lebőg a sorozatban. Én mentegetőzésnek érzem.
Meg amúgy is ez vesztes hozzáállás, hogyan tart ezek után coldplayes motivációs pillanatokat az öltözőben? :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. november 11., péntek 16:07

Sierra írta:
Realista24 írta: Guardiola: “What if we don’t win the UCL? Then we don’t. Only Real Madrid play to win it, the rest of us, we just try.”
@btsport

Jo a szo faszikam.
Végén még ő lesz Ancelotti utódja. :D Annyira benyal mostanság. Eskü régen rühelltem, de már semmi bajom vele.
Olyan vagy mint ismerosom, aki ferrariskent szivbol gyulolte alonsot, aztan amikor alairt a ferrarihoz, fel perc alatt feddhetetlen tokeletes kedvenc lett :kalapos:
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 155 regisztrált és 0 vendég