Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2014. április 26., szombat 17:19

Akkor fogalmazok másképpen.
Direkt futballt játszik a csapat most a második félidőben.
Madridban szinte egy pillanatnyi direkt támadófutballt nem nyomtunk, inkább a teljes kontrollra próbáltunk rámenni.
Ez nem az ellenfélen múlik általában.

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: cart » 2014. április 26., szombat 17:17

Én ahogy láttam, szerintem most azt próbálták játszani, amivel tavaly BL-t nyertek. Lehet, hogy tényleg rászóltak Guardiolára :D

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. április 26., szombat 17:16

mia san mia írta:mert ez a brigád akkor igazán jó, ha ilyen tempóval tud focizni.
Ja, meg ha hagyják hogy ilyen tempóban játszanak. :) Real sem hagyta szerdán.

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2014. április 26., szombat 17:14

Én már inkább nem mondok semmit. De most a Bréma ellenni második félidő nekem azt mutatja, hogy lendületes széljáték lesz és végre a baloldal is életképesnek tűnik ma. Ribéryt meccsek óta nem láttam átjönni Robben oldalára.
Egyszóval ma szigorúan csak a második félidőt alapul véve rengeteget láttam a tavalyi Bayernből.
Én egy az egyben feltenném a tavalyi döntős kezdőt. Müllert hazai pályán hiba lenne kihagyni, Götze ma sem váltotta meg a világot, ezért nálam padozna.
Martinez nem csak azért fontos láncszem, hogy Rafi elfoglalja a helyét a padon, hanem a pontrúgásoknál nem árt még egy magas ember. Pont ezért kellene a kellemetlen stílusú Müller Mandzukic mögé.
Én ezt várnám el, de lehet, hogy teljesen mást kapunk majd.
Neuer Lahm Boateng Dante Alaba Martinez Schweini Robben Müller Ribéry Mandzukic.


Ami a legfontosabb az a LENDÜLET !! Ma végre láttam olyan jeleket ami bőven bizakodásra ad okot. Régen pörgött ennyire a csapat. Nincs mese el kell ereszteni a ménest, mert ez a brigád akkor igazán jó, ha ilyen tempóval tud focizni.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. április 26., szombat 17:05

GT37 írta:
ikarus93 írta:CR vagy Bale legalább egyszer el fog menni.
:mrgreen:

Egyébként mia san mia, ha erre jársz, felvázolhatnád, milyen kezdőre, taktikára számítasz nagyjából Pep részéről. :)
Remélem nincs annyi esze, hogy Rafinhát kitegye a kezdőből, és úgy kezdenek mint ahogy szerdán kezdtek... Engem ami bizakodással tölt el az az, hogy amikor elindul a bal szél akkor rettentően rátolodnak arra az oldalra és annyira tisztán tudunk forditani, hogy egy Bale onnan tisztán megy kapura. Szerdán Carvajal és DM nem egy ilyen labdát kapott, de DM elcseszte Carvajal meg inkább leadta Modricnak középre. DM egyszer használta ezt talán jól, és ez a gól után volt amikor CR fejese volt. Nagyon kiváncsi vagyok, hogy egy BBC mit produkál majd a BM ellen. :workout: :box:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 26., szombat 17:00

GT37 írta:
ikarus93 írta:CR vagy Bale legalább egyszer el fog menni.
:mrgreen:

Egyébként mia san mia, ha erre jársz, felvázolhatnád, milyen kezdőre, taktikára számítasz nagyjából Pep részéről. :)
A fenti kitételt azt adom.Olyan nincs,hogy valamelyik vadállat ne b.na be egyet..

Én ugyan nem vagyok az Attila,de ha Pep fejével gondolkodom..."Aki legalabb 10X nem ér labdába egy támadás alatt,azt lecserélem...: :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. április 26., szombat 16:52

ikarus93 írta:CR vagy Bale legalább egyszer el fog menni.
:mrgreen:

Egyébként mia san mia, ha erre jársz, felvázolhatnád, milyen kezdőre, taktikára számítasz nagyjából Pep részéről. :)

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. április 26., szombat 16:50

Szerintem ki fogunk kapni kedd-en a BM ellen, de tovább fogunk menni. 90%-ra veszem, hogy CR vagy Bale legalább egyszer el fog menni.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 26., szombat 15:57

50-50. a szerencse lesz a fő döntnök.
elég egy jól eltalált löket vagy egy eladott labda......roby cé.....mario gomes gólja. ....mind vakszerencse volt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. április 26., szombat 15:40

Alianzban fogunk gólt kapni? ennyire tuti?:-) ezt mondtuk sokan a Madridi meccs előtt is hogy a Bayrern tuti szerez gólt:-) nem tudom lehet most sem szerez, az is lehet hogy nem fog úgy játszani mint szerdán,, mert nem játszott rosszul a bayern véleményem szerint, csak egyszerűen nem hagytunk nekik teret, meg réseket ez a csapat dicsérete!! Kemény meccs lesz az biztos! vagyis Igy előzetesen annak tűnik ,, meg jósolhatatlan mi lesz! bIzom a csapatban és a Real Madrid jó játékában,, Remélem ott a kupadöntőn átszakadt megfordult valami mert előtte nem ment nagy csapatok ellen.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. április 26., szombat 15:19

ebben kurvára igazad van, de ha tovább is jutunk akkor pont két olyan felfogású munkás csapat jön akik ellen általában szenvedünk.
de valahogy nem tudom elképzelni azt hogyha végre valahára bejutunk a döntőbe, akkor azt ne nyerjük meg. talán még az atletico jobb ellenfél lenne, a chelsea tényleg 11 emberrel bekkelne...
Bejutni a döntőbe egy Bayern München ellen óriási lenne, döntőzni Mourinho ellen (direkt őt írom és nem a Chelseat) borzasztó nehéz lenne. Mourinho ellen alapból nehéz döntőt vívni, de ha még hozzárakjuk, hogy milyen körülmények között távozott Madridból, akkor aztán tényleg izgulhatunk. Képességekben persze jobb a mi csapatunk, de Mounak sosem kellett a végső győzelemhez ilyen szintű csapat. Fel lesz spanolva az öreg, és nem csak a döntő miatt, hanem mert jó pár játékossal meggyűlt a baja a klubban, és ezért biztosan megakarja mutatni, hogy ki az úr a háznál. Ilyen alapon a mi esélyünket is jónak látom, mert nem kizárt, hogy Iker minden labdát kifog majd, vagy hogy Ramos élete meccsét játssza majd. Mou kívülről belülről ismeri a mostani kezdő 11-ünk nagy részét, tudja, hogy mi az ami esetleg megállíthatja CR-t, mi Benzema gyenge pontja, hogyan lehet a védelmünket mattolni. A keretük lehet, hogy gyengébb, de Mourinho remek edző és olyan információkkal rendelkezik a csapatunkról, ami alapján én rendesen be lennék kaksizva ha velük kellene kiállnunk. Arról nem is beszélve, hogy bekkelésben nagy király, és ez szerintem sosem volt a mi kedvünkre. De sajnos kár is erről beszélni, nah meg arról, hogy miért is lenne jobb az AtMa mert igazából ők is kutyaerősek lennének. Ez a BL döntő, nincs könnyű ellenfél, eddig megkíméltük magunkat a gondolkodástól, mert nem jutottunk közel a lehetőséghez, most azonban rágódhatunk, hogy hogy lenne jobb. De előtte egy igen komoly akadályt kell abszolválnunk, ami megint nem tűnik kisebb fejfájásnak, mint a többi.
But he is a good boy...

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. április 26., szombat 15:07

morientes írta:Előrehozott döntő ez....nem kérdés.A foci szempontjából mindenképp.A focit értem úgy hogy mind képzettségben,mint tudásban,mint inkább a játékra kihegyezve...nem hogy vannak középszerű futballisták,(a chelsea-nél mondjuk nem,csak a mester feláldozza a kreativitást az eredmény oltárán),szóval nem egy sakk parti amihez a játékosok csak asszisztálnak,hanem kidimborodik ennél a két csapatnál talán még az egyéni teljesítmény is...valamennyire.Mert a másik két csapatnál még ennyire sem....
ebben kurvára igazad van, de ha tovább is jutunk akkor pont két olyan felfogású munkás csapat jön akik ellen általában szenvedünk.
de valahogy nem tudom elképzelni azt hogyha végre valahára bejutunk a döntőbe, akkor azt ne nyerjük meg. talán még az atletico jobb ellenfél lenne, a chelsea tényleg 11 emberrel bekkelne...
mostmár lehetne valami szerencsénk is, mert az elmúlt három elődöntőből egyszer úgy elcsalták a párharcot hogy az még mindig felkúr (igen pepe kiállítás és higuain meg nem adott gólja..) aztán gomez támaszkodó lábas iszonyú szerencsés gólja.. lewa élete meccse..
csak jussunk be.
sokan írjátok a 4-4-2t szerintem a szokásossal kéne kezdeni, isco pad és dm isco helyén. elöl bbc ha mindhárom egészséges, mert az allianzban fogunk gólt kapni de ha ezek kitámadnak márpedig ahogy telik majd az idő egyre jobban jönniük kell akkor a bbc lecsaphat. :)
phúú de várom már a meccset.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. április 26., szombat 15:01

Pedro Proenca :hmmm: Remélem a honfitársai miatt velünk lesz. :mrgreen:

De tényleg. Csak hozza le jól a meccset, és ne róla szóljon.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 26., szombat 14:55

Ez a szép. Mindkét tábor óvatos, mindkettő fél, mindkettő lázban ég, mindkettő biztatja a csapatát, mindkettő úgy gondolja, hogy innen meg lehet csinálni. Ezt jó látni. :)
Előrehozott döntő ez....nem kérdés.A foci szempontjából mindenképp.A focit értem úgy hogy mind képzettségben,mint tudásban,mint inkább a játékra kihegyezve...nem hogy vannak középszerű futballisták,(a chelsea-nél mondjuk nem,csak a mester feláldozza a kreativitást az eredmény oltárán),szóval nem egy sakk parti amihez a játékosok csak asszisztálnak,hanem kidimborodik ennél a két csapatnál talán még az egyéni teljesítmény is...valamennyire.Mert a másik két csapatnál még ennyire sem....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2014. április 26., szombat 14:47

primrose írta:
Ez a szép. Mindkét tábor óvatos, mindkettő fél, mindkettő lázban ég, mindkettő biztatja a csapatát, mindkettő úgy gondolja, hogy innen meg lehet csinálni. Ezt jó látni.
:agree: Ez így van. Reméljük, hogy egy nagyszerű meccset fogunk látni.
Az szinte biztos, mert valamelyik félnek előbb utóbb oda kell pirítania. Itt már nem lesz mese meg óvatoskodás(illetve lesz de csak egy bizonyos ideig). Ami a csövön kifér... :)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. április 26., szombat 14:36

Döntetlenre nyomtam, el kell érnünk legalább egy 1-1-et, nincs mese. De most úgy érzem meg lesz a továbbjutás. Ha úgy játszunk, mint szerdán, akkor meg kell lennie.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. április 26., szombat 14:33

Ez a szép. Mindkét tábor óvatos, mindkettő fél, mindkettő lázban ég, mindkettő biztatja a csapatát, mindkettő úgy gondolja, hogy innen meg lehet csinálni. Ezt jó látni.
:agree: Ez így van. Reméljük, hogy egy nagyszerű meccset fogunk látni.
But he is a good boy...

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2014. április 26., szombat 14:26

primrose írta:Lázban égek a keddi meccstől, mert nagyon rég álltunk már ilyen esély előtt. A félelem is óriási bennem, mert a szerdai meccset is nehéz volt végig nézni, de ami idegenben vár ránk, az maga a pokol lesz. Ne legyen igazam, de szerintem nem fogjuk tudni tartani még egyszer azt a nyomást, amit a Bayern csinált velünk idehaza. Münchenben ugyanezt fogják csinálni, de még nagyobb intenzitással, mert nagyon vinni fogja őket a haza közönség, nah meg persze az is, hogy minél hamarabb megfordítsák a találkozót. Én sajnos elképzelhetetlennek tartom, hogy ne kapjunk gólt, de ami viszont jó, hogy azt is eltudom képzelni, hogy gólt lőjünk. Egyrészről az első meccsen is sikerült ziccereket kialakítanunk, és bár egy szervezettebb Bayernt várok hátul, ha ismét betudjuk lőni az első ziccerünket, akkor komoly előnyre tehetünk szert. A Boateng féle szél elég gyenge volt, ha ismét betudunk mellőle lőni 1-2 labdát és arra jól tudnak érkezni a játékosaink, akkor megfoghatjuk a Bayernt. A védelmünknek minimum olyan szintű szervezett játékot kell mutatnia, mint az első meccsen. Coentrao, Carvajal, Pepe, Ramos, XABI, Modric... ugyanannak a szintnek meg kell lennie. Támadásban ott lesz a BBC, én személy szerint Ronaldotol várom a legjobb játékot. Nem lehetett ott a kupadöntőn, ráadásul a Bayern ellen sem élete játékát hozta. Mostanra reméljük 100%ig felépült és ismét vezérré lép majd elő. Ha Benzema ismét jobb napját fogja ki, akkor ismét több ziccert fogunk kialakítani. Könyörgöm, mind a 11 játékos legyen ott fejben, ennek kell lenniük élete meccsüknek. Engem nem érdekel, ha kapunk egy gólt, de tudjunk rá góllal válaszolni!
Ez a szép. Mindkét tábor óvatos, mindkettő fél, mindkettő lázban ég, mindkettő biztatja a csapatát, mindkettő úgy gondolja, hogy innen meg lehet csinálni. Ezt jó látni. :)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 26., szombat 14:24

Nálam már kb 55-45 a mi javunkra. A BM nem tudott felpörögni, egy hét alatt nem is fognak különösebben tudni. Illetve nem is a felpörögni a jó kifejezés.. Úgy gondolom Guardiola sokáig fullra járatta csapatát, ennek lehet több oka, dőljön el hamar a bajnokság, szokjon össze jobban a csapat, élesben tolják csak végig az új dolgokat, ugyanekkor ennek most jött el, illetve már pár héttel korábban a böjtje. Csapatszinten nem tudják azt hozni, ami miatt jogosan tartott tőlük mindenki, egyéni villanásokban meg bár bízhatnak, de egyrészt nincs formában pár kulcsember, másrészt azért nem az a fő profiljuk. Ilyenkor kéne azt, hogy az edző kitalál valami újat, trükközik, meglet, de ez nem Pep sajátja. Lesznek kellemetlen pillanataink az nem kérdés, lesz nagy nyomás, olyan percek mikor be leszünk szorítva, de ha emberienk hozzák az egyéni optimumot, bejutunk a döntőbe.
Nem illik.

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2014. április 26., szombat 14:23

morientes írta:
Proenca vezeti.
Már láttam,Csabi kiírta egy másik topicba...ennek örülök.Ezt szerettem volna,hogy ő vezesse...
Jelenleg talán a legjobb jv. Alapvetően én is örülök neki. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 182 regisztrált és 0 vendég