Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. április 29., kedd 11:30

Csabi írta:
húúú geci ma nyerni kell
nem kell. :)
De kell. :Đ

1-1 lesz amúgy. Ma jön vissza a 12 évnyi balszerencse szerencsébe konvertálva.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára nmate 2014. április 29., kedd 11:31-kor.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. április 29., kedd 11:29

húúú geci ma nyerni kell
nem kell. :)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 29., kedd 11:27

...és miután picsarészegen távoztok, a pultosok értetlenül vakargatják a fejüket..."de hát 70%-ban nálunk volt a pia..."

Óriási.... :lol: :lol: :lol: ma este ezt fogom a pultnál végig tolni.......

-"Ti BM-esek vagytok? "
- Miért?
-mert nálatok van a sok pia.....és én vagyok részeg.....höhöhö.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. április 29., kedd 11:23

primrose írta:Részemről már most tele a gatyó. Izgalom a köbön, alig bírok a munkámra koncentrálni.
Már reggel is úgy keltem, hogy "húúú geci ma nyerni kell", és reggel óta izgulok mint állat :Đ . Próbálok nem a meccsre gondolni, de állandóan tekernek elfelé a mixesek az üzlet előtt és mindenki nyomja a szokásos "na mit játszatok este" dumát :shutup: . Mindenkinek azt mondtam, hogy 2-1 ide, de csak mert nem akarok túl nagyképű lenni, de tudom, hogy sima 2-0 ide lesz a vége :Đ . Amúgy viccet férre szerintem 2-1 lesz ide... B-) Nagyon remélem, hogy bejutunk a döntőbe! Nagyon-nagyon remélem :luck: :iszunk:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. április 29., kedd 11:03

R.M.C.F írta:
tehát ti is beálltok védekezni, aztán kontrából isztok párat


nem.

Nézegetem egy darabig ahogy a pultos totojázik a pult mögötti légüres térben perceken át a piámmal,poharammal...majd megunom,elveszem tőle,és bevágom a torokba......és annyit mondok: ezt igy játszák öcsi.......

a pultos meg elsírja magát,de hááááát...az a játék ha fogdosom,forgatom,nézegetem,odaadom a másik csaposnak kicsit.....

:ozil: :ozil: :ozil: :ozil:

...és miután picsarészegen távoztok, a pultosok értetlenül vakargatják a fejüket..."de hát 70%-ban nálunk volt a pia..." :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. április 29., kedd 10:50

El Sie7e írta:
nagyon biztató hír :) tehát eddig még sosem kaptunk ki annyira, hogy az ma kiesést jelentene. tökéletes :shifty:
egy 3-2-es vereséggel kiegyeznék, Bale+ CR gólok, CR az utolsó 10 percben lő minket tovább és rekordot dönt :D
Tehát 3-1-re állnánk a 80. percig... szép és jó forgatókönyv, de az egészségünkre is gondolni kell :D A Bayern 1 percig se álljon továbbjutásra.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. április 29., kedd 10:50

Ramioli olvasgatom a hozzaszolasaid, te nagyon gyanus vagy nekem. :lol:

Egyebkent remelem osszekapjak magukat a sracok es CR is szivet, lelket kiteszi es becsulettel fog vedekezni es visszazarni. :hmmm:
Boduletes nagy nyomas ala fognak helyezni minket, csak remenykedek abban, hogy nem roppanunk ossze, mint az elmult evekben es megszakad, hogy kiesunk az elodontoben, muszaj bejutnunk, muszaj... :vivo:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. április 29., kedd 10:44

Ramioli írta:Remélem a bíráskodás korrekt lesz a meccsen, és nem fog lejteni a hazaiak fele mint amikor a barca ellen játszottak, csak 3 szabálytalan gólt lőttek , Kassait megkente Uli:-)) simán kinézem belőle azok után hogy megy a sittre -:-)) biztos ártatlan bárányka , adócsalás ez meg az:-))1 méteres les, amerikai focis elzárás, gól előtti szabálytalanság.. azt a Blt úgy megvették mint a sicc ! ott voltak a kapuban évek óta és ez miatt már frusztráltak voltak:-) :D :D Német focit fel kellett hozni a béka feneke alól :-)) Bl döntő előtt bejelentik hogy Göcze a Dortmundban folytatja :-) vajon miért:-) hogy megzavarja az ellenfelet... én már nem lepődöm meg semmin :mrgreen:
mindent bevetnek ezek amit lehet , ezek semmitől nem riadnak vissza.. Mutatják a szépet kifele, közben meg a legnagyobb Arrogáns emberek irányítják a klubot .. :D

Egy hsz-ben ennyi marhaságot összehordani azért nem semmi :mrgreen: Münchenben Kassain a lesgólt lehetett számon kérni, megy ugye ott volt a Müller elzárása, ami semmi, csak Alba puhapöcs volt. No meg 1-2 büntetőt nem adott Viktor a bajoroknak. 7-0 esetében nincs miről beszélni. Amúgy ki az a Göcze aki a Dortmundban folytatja? :mrgreen: Götzét ismerem, aki Dortmundból ment Münchenbe...peches a srác, tavaly sérülés miatt nem játszhatott a döntőben, idén meg be se jut :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 29., kedd 10:13

R.M.C.F írta: nem.

Nézegetem egy darabig ahogy a pultos totojázik a pult mögötti légüres térben perceken át a piámmal,poharammal...majd megunom,elveszem tőle,és bevágom a torokba......és annyit mondok: ezt igy játszák öcsi.......

a pultos meg elsírja magát,de hááááát...az a játék ha fogdosom,forgatom,nézegetem,odaadom a másik csaposnak kicsit.....

:ozil: :ozil: :ozil: :ozil:
:lol: :lol: milyen szép :roll: egyébként jah, nem nézegetni kell, hanem csinálni..mint az élet sok más területén is :mrgreen:
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 29., kedd 10:09

tehát ti is beálltok védekezni, aztán kontrából isztok párat


nem.

Nézegetem egy darabig ahogy a pultos totojázik a pult mögötti légüres térben perceken át a piámmal,poharammal...majd megunom,elveszem tőle,és bevágom a torokba......és annyit mondok: ezt igy játszák öcsi.......

a pultos meg elsírja magát,de hááááát...az a játék ha fogdosom,forgatom,nézegetem,odaadom a másik csaposnak kicsit.....

:ozil: :ozil: :ozil: :ozil:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. április 29., kedd 10:06

Realista24 írta:Dehogynem :lol:
jó, inkább ne fogadjunk :lol:
Jól összemixelted az elmúlt évek kieséseit :lol:
hát kibaszott mély traumák évekig élnek még tudat alatt :lol:
a taktika az, hogy amíg iván tolja a baromságait a stúdióban beállunk, aztán mehet a móka
tehát ti is beálltok védekezni, aztán kontrából isztok párat :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 29., kedd 10:05

ziro4vr írta:
R.M.C.F írta:Én lehet nem is merem nézni.....bemegyek egy kocsmába,háttal...és tolom az etanolt.
a taktika az, hogy amíg iván tolja a baromságait a stúdióban beállunk, aztán mehet a móka

Az lesz? Akkor idegbe leszek......de elmondom mit fog mondani nem nagy cucc kitalálni:

_ a focit a BM játssza, a real 16oson bekkel,pep a világ legjobb edzője, a realnak nagy mázlija volt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. április 29., kedd 10:04

Ma szabadságon vagyok,este 11-kor kiderül,hogy holnap is szabin leszek-e... :lol: Én is >szörpözni< fogok,hogy ha megint nem jönne össze a döntő,akkor könnyebben fel tudjam dolgozni,ha pedig bejutunk a döntőbe,akkor még ráteszek egy lapáttal és leiszom magam :lol:

Én nagyon szoros mérkőzést tippelek,mindkét csapat be fog találni,ami azért jó hír,mert akkor hármat kell hogy kapjunk,hogy kiesésre álljunk.

2-1 vagy 1-1 a tippem. mindkettővel továbbjutunk,hol kell aláírni?
:goat:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 29., kedd 10:02

R.M.C.F írta:Én lehet nem is merem nézni.....bemegyek egy kocsmába,háttal...és tolom az etanolt.
a taktika az, hogy amíg iván tolja a baromságait a stúdióban beállunk, aztán mehet a móka
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 29., kedd 9:59

Én lehet nem is merem nézni.....bemegyek egy kocsmába,háttal...és tolom az etanolt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. április 29., kedd 9:56

Részemről már most tele a gatyó. Izgalom a köbön, alig bírok a munkámra koncentrálni.
But he is a good boy...

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2014. április 29., kedd 9:54

A Real Madrid eddig 7 alkalommal látogatott Münchenbe a Bajnokok Ligájában, és egyszer sem tudott nyerni. A csapat neve mellett 6 vereség és 1 döntetlen áll. Bár az eredmények lehangolóak, azt azonban meg kell jegyezni, hogy az eddigi összes eredménnyel továbbjutna ma a Királyi Gárda (2-1 öt alkalommal, 3-2 és 1-1 egy-egy alkalommal). Forrás: Madridom.hu
nagyon biztató hír :) tehát eddig még sosem kaptunk ki annyira, hogy az ma kiesést jelentene. tökéletes :shifty:
egy 3-2-es vereséggel kiegyeznék, Bale+ CR gólok, CR az utolsó 10 percben lő minket tovább és rekordot dönt :D
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 29., kedd 9:42

hehe írta: sztem az első verzió lesz, ki tudja milyen kimenetellel.
keményen fogok szörpözni, a fórum közelébe nem jövök. :mrgreen:
ha a fórumozók szörpözésén múlna, 5-0ra győznénk :lol:

szerintem 1-1 vagy 2-1 nemtom, de tovább megyünk
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 29., kedd 9:40

sztem az első verzió lesz,

Orvosi segítség kellene annak aki a második verziót alkalmazná.

A fejben gyengék remélem behúzzák, a BM összeforrottabb és mázlistább csapat, kb ennyi a különbség.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2014. április 29., kedd 9:34

Én meg azt álmodtam, hogy 3:3 lesz a végeredmény.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 229 regisztrált és 0 vendég