Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. március 18., szerda 23:30

h3x0r írta:england 3
*Chelsea 3

Ja nem. 2. United 1
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nmate 2015. március 18., szerda 23:32-kor.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. március 18., szerda 23:29

Quarter finalists since 2011-12

spain 11
germany 6
france 5
italy 3
england 3 :lol: :lol: :lol:

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2015. március 18., szerda 23:22

Fel kell kötni a gatyát! bár nem vonnék párhuzamot a mai Barca -city és a hétvégi clásico között , gyengélkedés ide vagy oda azért a Real erősebb csapat mint a city (ha nem sérült a fél csapat) de azért hétvégén meleg lesz a pite az nem nagy túlzás :D

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2015. március 18., szerda 23:15

ikarus93 írta:
mia san mia írta:Én nem akarok Portot vagy Monaco-t. Komoly párharcra fáj a fogam. És egy Real elleni revansnak tudnék örülni. Szóval meredeken azt mondom, hogy ide a Real Madridot ! :)

Ennyire ki akartok esni? :Đ
Rendezni kell a számlát ;)

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. március 18., szerda 23:13

mia san mia írta:Én nem akarok Portot vagy Monaco-t. Komoly párharcra fáj a fogam. És egy Real elleni revansnak tudnék örülni. Szóval meredeken azt mondom, hogy ide a Real Madridot ! :)
Na, ezzel a forgatókönyvvel én is elégedett lennék, pláne, ha mi megkapnánk mellé a Monacót vagy a Portót. :D

A meccsünk elég érdekes volt, hihetetlen, hogy mennyire gyatra volt a helyzetkihasználás, de legalább a kreativitás megvolt. Messi nagyot játszott, kár, hogy a gól neki sem jött össze. Remélem, Neymarék pontosabbak lesznek majd vasárnap.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3852
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. március 18., szerda 23:13

mia san mia írta:Én nem akarok Portot vagy Monaco-t. Komoly párharcra fáj a fogam. És egy Real elleni revansnak tudnék örülni. Szóval meredeken azt mondom, hogy ide a Real Madridot ! :)

Ennyire ki akartok esni? :Đ
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2015. március 18., szerda 23:10

Én nem akarok Portot vagy Monaco-t. Komoly párharcra fáj a fogam. És egy Real elleni revansnak tudnék örülni. Szóval meredeken azt mondom, hogy ide a Real Madridot ! :)

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. március 18., szerda 23:07

mia san mia írta:Amúgy pedig a Bayern eddig nem volt vonzó a külföldi sztároknak. Ez esetben kiket kellett volna eddig venniük ? Szigorúan Bundesliga kettes játékosokat, nehogy valamely rivális rosszul érezze magát ? :)
Magyarországról mindig szívesen mentek ki... :D
Hagyjátok már ezt a Bayern - Barca-t :D Még a végén igazatok lesz.
Olvass eurobarcát, ott nem hiszem, hogy ezt akarnák. Gondolom Real - Bayern. :)

Amúgy nekem most hosszabb az a lista kit nem akarok, Atletico, Bayern, Juventus, Barca...
Monaco, Porto jöhet. :Đ

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2015. március 18., szerda 23:04

András93 írta:Viszont egy Bayern - Barca tényleg összejöhetne. Ott tolna egy ilyet Pep. :mrgreen:
Hagyjátok már ezt a Bayern - Barca-t :D Még a végén igazatok lesz.

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2015. március 18., szerda 23:03

Amúgy pedig a Bayern eddig nem volt vonzó a külföldi sztároknak. Ez esetben kiket kellett volna eddig venniük ? Szigorúan Bundesliga kettes játékosokat, nehogy valamely rivális rosszul érezze magát ? :)

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. március 18., szerda 23:01

nmate írta:Szerintem ebbe mi, Real drukkerek ne menjünk bele :lol: Csak mi a világ minden pontjáról gyűjtjük ezeket.
Hát és az mennyivel jobb is? :D
Na, de egyébként azért remélem nem veszi túl komolyan, még is csak az egyetlen bayernes itt. És normálisan is szokott írogatni.

Viszont egy Bayern - Barca tényleg összejöhetne. Ott tolna egy ilyet Pep. :mrgreen:
mia san mia írta:De pl ennyi erővel akkor a Dortmund is lerabolja a kisebb csapatokat. (Reus Gündögan stb.) Kettő azaz kettő darab játékos érkezett a Bayernhez az elmúlt tizenakárhány évben a BVB-től.
Ez minden nagy csapatnál igaz már, az Atletico is vitte Griezmannt a Sociedadtól. A többinél meg még inkább igaz, minden posztra kell kb. két klasszis.

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2015. március 18., szerda 23:01

Andrew Dawn írta:Nehogymár a Bayern hibája legyen,hogy van pénze megvenni a liga legjobbjait :D Ráadásul tudomásom szerint ők az egyedüli elit csapat,akik minden évben plusszban vannak(Arsenalt nem tartom annak). Aztán,hogy melyik játékos válik be náluk,az már nem rajtuk múlik,hanem a játékoson.
Egyrészt van pénz megvenni a liga legjobbjait, másrészt a vezetőség inkább vesz egy a ligát és az atmoszférát már jól ismerő játékost, mint egy teljesen idegen kultúrából érkezőt. (Bár mostanában ez már annyira nem igaz)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 18., szerda 22:59

Kerlon írta: De a Bayern folyamatosan lerabolta a bundes kis csapatait, feltűnt egy értelmes játékos, megvették.
Voltak olyan idők, amikor más, a legnagyobb szintről, nem igen akart odamenni. Az meg mindig is jellemző volt rájuk, hogy a legjobb német játékosokat maguknál akarták tudni. lehet utálni a BM-et, nem is olyan nehéz, de nem ezért elsősorban.
Nem illik.

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2015. március 18., szerda 22:59

nmate írta:
András93 írta: Tényleg, most ki az aktuális Bundesliga sztár? Jövőre már Bayernes lesz, azt tudom.
Szerintem ebbe mi, Real drukkerek ne menjünk bele :lol: Csak mi a világ minden pontjáról gyűjtjük ezeket.
Én sem látom értelmét, hogy ebbe belemenjünk. :) Sokan megpróbálják ezt olyannak beállítani, mint a Leverkusen szétszedését anno. Na az tényleg lerablás volt. De pl ennyi erővel akkor a Dortmund is lerabolja a kisebb csapatokat. (Reus Gündögan stb.) Kettő azaz kettő darab játékos érkezett a Bayernhez az elmúlt tizenakárhány évben a BVB-től.

Andrew Dawn
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015. március 11., szerda 18:08
Kedvenc játékosaid: Mascherano, Rakitic
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Andrew Dawn » 2015. március 18., szerda 22:58

Nehogymár a Bayern hibája legyen,hogy van pénze megvenni a liga legjobbjait :D Ráadásul tudomásom szerint ők az egyedüli elit csapat,akik minden évben plusszban vannak(Arsenalt nem tartom annak). Aztán,hogy melyik játékos válik be náluk,az már nem rajtuk múlik,hanem a játékoson.
3,14159265358979323846264338327950288419716939937510

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 18., szerda 22:57

nmate írta:
András93 írta: Tényleg, most ki az aktuális Bundesliga sztár? Jövőre már Bayernes lesz, azt tudom.
Szerintem ebbe mi, Real drukkerek ne menjünk bele :lol: Csak mi a világ minden pontjáról gyűjtjük ezeket.
De a Bayern folyamatosan lerabolta a bundes kis csapatait, feltűnt egy értelmes játékos, megvették.
Igen előtte az volt. De Lewa és Götze nélkül sikerült visszaérni a BVB elé, és triplázni. Lewa amikor odaigazol lehetett tudni, hogy menni fog idővel. Münchenbe akart menni, megtette. Götzére pedig 37-ért le kellett csapni. Kész. Miért jó az a Bayernnek, ha Götze most mondjuk a Barcában játszik ? Mert kétség nem fér hozzá, hogy ez a két játékos így is úgy is távozik. Így legalább maradtak a Bundesben.
Azon lehetne vitatkozni jól jártak-e. Eddig nem hozza egyikük sem azt ami bennük van, de mondjuk ha BL-t akarnak nyerni, arra Münchenben nagyobb eséllyel pályáznak. Ilyen szempontból jól jártak szvsz.
Ha nem nyernek, akkor meg a makkukra húzhatják egész bajorlandot. :)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2015. március 18., szerda 22:55

Kerlon írta:előtte két évig szopó ágon volt a Bayern, akkor is veszélyben voltak, szóval lépni kellett, gyors egymásutánban kihúzták a fullánkot, bár szerintem mindketten szarul jártak a váltással
Igen előtte az volt. De Lewa és Götze nélkül sikerült visszaérni a BVB elé, és triplázni. Lewa amikor odaigazol lehetett tudni, hogy menni fog idővel. Münchenbe akart menni, megtette. Götzére pedig 37-ért le kellett csapni. Kész. Miért jó az a Bayernnek, ha Götze most mondjuk a Barcában játszik ? Mert kétség nem fér hozzá, hogy ez a két játékos így is úgy is távozik. Így legalább maradtak a Bundesben.
Azon lehetne vitatkozni jól jártak-e. Eddig nem hozza egyikük sem azt ami bennük van, de mondjuk ha BL-t akarnak nyerni, arra Münchenben nagyobb eséllyel pályáznak. Ilyen szempontból jól jártak szvsz.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. március 18., szerda 22:54

András93 írta: Tényleg, most ki az aktuális Bundesliga sztár? Jövőre már Bayernes lesz, azt tudom.
Szerintem ebbe mi, Real drukkerek ne menjünk bele :lol: Csak mi a világ minden pontjáról gyűjtjük ezeket.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. március 18., szerda 22:52

Kevin De Bruyne :lol:

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. március 18., szerda 22:49

mia san mia írta:Már vártam mikor kezdi el valaki. A 13-as triplázó Bayernben is ott volt Lewa és Götze.. Ja nem.
Viszont a Dortmundnak nem tett jót ugye. :D

A Bayern már nélkülük is baromi erős volt, de meg kellett venni, nehogy legyen ellenfél. Tényleg, most ki az aktuális Bundesliga sztár? Jövőre már Bayernes lesz, azt tudom. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 107 regisztrált és 0 vendég