Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Ma, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Nmrm
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 11:37
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Nmrm » 47 perccel ezelőtt

Így legyen! :kalapos:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3907
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » Ma, 12:21

A Real Madriddal hatodszor fordult elő, hogy az előző kiírás győztesét búcsúztatta a Bajnokok Ligájából – ez kétszer annyi, mint amire a verseny történetében bárki más képes volt.
B-) el Rey de Europa
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3293
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: istimester » Ma, 11:42

ferni írta:
hehetheoriginal írta:
Mi volt a kulonbseg a tavalyi alazas, meg a tegnapi kozott?
Egy gol. Ez se rajtunk mulott,
Kajak nézd már vissza a kettőt könyörgöm.

.
.

Nem a futball csúcsa volt számunkra a tegnapi meccs, de ilyen lyukakkal ami a csapatban vannak, illetve egy kb 60%os Bellinghammel ebben nem volt több, sőt.
Egyetértek.
De Bruynenek volt 1 szem ziccere, ill. Haalandnak kapufája. Ennyi. A többi lövést nem véletlenül fogta Lunin, nem tudták tiszta pozícióból ellőni. Igazi undorító olasz futball, ami nem meglepő az idei védelmi statisztikáinkat nézve.

A labdakihozatalunk lehetett volna jobb is, de itt ugye Mendy előrejátékának hiánya, ill. a City a magas presszinget játszót középpálya elé még be tudott hozni egy Doku-Alvarez-Kovacic-Stones sort, szóval fizikálisan a legvége felé sem estek vissza számottevően. Az ellenfél erényeit is el kell ismernünk.

Sajnos botrányos volt a cserepadok közti különbség, Brahim és senki más, pedig ha tudtunk volna cserélni még egy gyors embert simán elfuthattunk volna az AET 2 x 15 percben. Igazából így is elfutottunk, csak a rendes játékidőben Carvajal a hosszabbításban pedig Mendy elé került a labda. Ez most így volt megírva.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1769
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Donát » Ma, 11:11

A legpontosabb összefoglaló: https://twitter.com/CifutBR/status/1780715503163494862

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8415
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » Ma, 11:01

hehetheoriginal írta:
Mi volt a kulonbseg a tavalyi alazas, meg a tegnapi kozott?
Egy gol. Ez se rajtunk mulott,
Kajak nézd már vissza a kettőt könyörgöm.

Olyan védekezést lehoztak a fiúk a 4. számú középhátvéddel meg a cserekapusunkkal, a magasan legfizikálisabb védekező középpályásunk Tchouameni nélkül, hogy élmény volt nézni.

Tökéletes tolódások, kilépések, közel se az volt, hogy itt kihagyott 20 darab százas ziccert az ellenfél, tavaly meg azt se tudtuk mi merre hány méter, összevissza rohangáltunk beszarva, itt meg befűzték a fiúk az oktatófilmet hátul, konkrétan simán kihúzhattuk volna 0-1gyel is a meccset, pont egy ki nem kényszerített hibából lőtték a gólt.

Én már meccs közben is írtam, hogy nagyon is jó taktika lett választva, hiába az egyenlítés.


Valahogy oda-vissza párharcban senki se tudja megverni a Cityt csak mi.
2019.04.17-én estek ki utoljára oda-vissza párharcban ami nem mi voltunk, akkor is idegenben lőtt góllal estek ki...

Elmúlt 5 évben csak mi voltunk képesek 2 meccses párharcban verni őket, mi már másodszor is és tavaly is a Bernabeuban jobbak voltunk.

Nem a futball csúcsa volt számunkra a tegnapi meccs, de ilyen lyukakkal ami a csapatban vannak, illetve egy kb 60%os Bellinghammel ebben nem volt több, sőt.

MVPP
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MVPP » Ma, 10:45

el magico írta: Egyébként, így hogy egyedüli spanyolként jutottunk a legjobb 4-be, erre is jár extra jutalmazás pénzben, nem?
Extra nem jár, viszont több jut a TV-s pénzekből.

el magico
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: el magico » Ma, 10:36

Egyébként, így hogy egyedüli spanyolként jutottunk a legjobb 4-be, erre is jár extra jutalmazás pénzben, nem?

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » Ma, 10:21

És valószínűleg valahogy, az olaszok vagy a németek kapják a két 5. bl helyet? :D
Nem tudom mint b*szakodnak a koefficiens pontokkal.. Miért nem adják oda szimplán a bestlígnek? :kalapos:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miro. » Ma, 10:16

MorataMartin írta: Valahogy csak most tudatosult bennem, hogy a világ legjobb bajnokságából egyetlen csapat sem lesz ott a négy között :lol: Azért erre sem sokan fogadtak volna.

Breaking: Az Arsenal kiesésével a Salzburg indul a 2025-ös klubvilágbajnokságon, itt hogy jött ki a matek? :lol: :lol: (tudom valaki múltkor kifejtette szépen, hogy mi alapján számolnak, de akkor is :lol: )
Igazából azzal,hogy egy adott országból csak két csapat indulhat.
Így kilőve gyorsan a top4,a francia,a portugál.
A többiből meg azért olyan nagy teljesítmények nem voltak az utóbbi években.

Amikor vége lett az arsenal meccsnek,azonnal kaptam az értesítést,hogy megy a salzburg amerikaba. :lol:
Jó is lesz azaz 50 millió euro ide. :mrgreen:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MorataMartin » Ma, 10:00

Valahogy csak most tudatosult bennem, hogy a világ legjobb bajnokságából egyetlen csapat sem lesz ott a négy között :lol: Azért erre sem sokan fogadtak volna.

Breaking: Az Arsenal kiesésével a Salzburg indul a 2025-ös klubvilágbajnokságon, itt hogy jött ki a matek? :lol: :lol: (tudom valaki múltkor kifejtette szépen, hogy mi alapján számolnak, de akkor is :lol: )

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3907
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » Ma, 9:58

realistahuni írta:
Kercsó írta:

Luninban miért nem?
B.Silva gólja például. Meg amúgy is kellene az extra kapus teljesítmény amit Curtistől megszoktunk ahhoz hogy esélyünk legyen. Az pedig Luninban nincs meg.
meggondoltad magad? :)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » Ma, 9:48

wZoLee7 írta: érkeztek rá szépen az ívelések tegnap, de sokszor Nacho mellett sem tudott érdemben fejelni azzal a benga nagy testével. Arról nem is beszélve, hogy legtöbbször olyan unott képet vágott, mint akit nem is érdekli a dolog. Nekem senki ne mondja, hogy Ő ott élvezi a szerepét, Guardiola nem tud centerekkel mit kezdeni, de ha elbuknák a bajnokságot nem lepne meg ha elköszönnének az edzőtől.
Hétből hat bajnoki címet hozott, BLt nyert, triplazott, és Pep kultusz van Manchesterben. Soha nem fogjak kirúgni és nincs is rá szükség.

Amit csinal, azt jól csinálja, az már más kérdés hogy a víz ver a faszitol meg az egész bagázstól ahogy szabályokon kívül laviroznak egy évtizede.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » Ma, 9:41

érkeztek rá szépen az ívelések tegnap, de sokszor Nacho mellett sem tudott érdemben fejelni azzal a benga nagy testével. Arról nem is beszélve, hogy legtöbbször olyan unott képet vágott, mint akit nem is érdekli a dolog. Nekem senki ne mondja, hogy Ő ott élvezi a szerepét, Guardiola nem tud centerekkel mit kezdeni, de ha elbuknák a bajnokságot nem lepne meg ha elköszönnének az edzőtől.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » Ma, 9:36

ziro4vr írta: Btw bármennyire jó góllövő, én nem kérek Haliból, nagy meccseken nulla, zéró hatás a játékra.
Pep rendszereben igen. Teljesen hasznavehetetlen igy ebben a formaban, kvazi csak azert van ott, hogy lekossen ket vedo figyelmet es birkozzon kozepen, neha napjan erkezzen egy egy beadas es valaki legyen ott fixen, egyebkent az egesz City a Kdb-Foden-Rodri-Grealish negyesre van felepitve, le se szarja Pep, hogy Haalandban milyen potencial van, meg hogy mondjuk jobban is lehetne hasznalni. De legyen ez az o problemajuk, mi eldontottuk, hogy Mbappera megyunk, a norveg meg eldontotte, hogy jo neki a City. Amikor jobban volt hasznalva, es ra jottek ki a labdak, lasd tavalyi szezonban, sokkal tobb golja volt es meghatarozobb volt.

Nalunk, a mi jatekunkban jobban tudna ervenyesulni, viszont Mbappe meg a tokeletes lancszem a stilusunkba. Haaland kicsit stilusidegen, de meg igy is jobban kijonne a potencial, ami benne van, mint a Cityben az idei rendszerben.
:goat:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » Ma, 9:33

Btw bármennyire jó góllövő, én nem kérek Haliból, nagy meccseken nulla, zéró hatás a játékra.
Nem illik.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nzooli93 » Ma, 9:32

En csak az elet forgatókönyvetol felek kicsit :lol:
Ha nem lenne bent a csapatom, siman mondanám,hogy annyi mém készült csóri Kane-rol,hogy adna magát nagyon ha végén meg Bl el pózolna :lol: de remélem igy hogy tovább mentünk,ez meg sem lesz igy.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » Ma, 9:26

hehetheoriginal írta: sztem a bayern erosebb/eselyesebb picit nalunk, a psgnel meg pappe fut el carvajalnal rendszeresen....
egyedul dortmund ellen mondanam, hogy biztosan verni kellene oket.
Esélyesebb biztos nem ez az idei bayern, de attól még szerintem is 50-50, egy ilyen klasszikus párharcban nüanszok döntenek.
Nem illik.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » Ma, 9:06

Innen már behúzzák a srácok a 15iket. GG.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

rikko
Hozzászólások: 929
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rikko » Ma, 8:58

Szép munka !

Gratulálok, teljesen megérdemelten mentetek tovább

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » Ma, 8:57

hehetheoriginal írta:
wZoLee7 írta: jah és akkor ezzel a PL kicheckolt a bl-ből idénre, nem akarom elkiabálni, de 3 nálunk gyengébb csapat maradt még a 4-ben
sztem a bayern erosebb/eselyesebb picit nalunk, a psgnel meg pappe fut el carvajalnal rendszeresen....
egyedul dortmund ellen mondanam, hogy biztosan verni kellene oket.
Hagyjal mar, easy win. Papirforma.

Szerk: Bayernt soha nem szabad lenezni, es ellenuk soha nem szegyen kiesni. De ez meglesz.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég