Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 17., szerda 17:15

Sorrentino írta:
Csabi írta: :lol: :lol: :lol: :lol:
szembeköpnek mindent ami fairplay. ezekhez képest pep 1,5 milliárdos költekezése nix. :lol:
Amúgy mi az arabok terve a Psg-nél vagy a City-nél?
Egyszer megnyerni(megvenni) a bajnokok ligáját az egyértelmű. Utána mi lesz ha sikerült? Öntik tovább a pénzt vagy keresnek más szórakozást? :hmmm:
Szerintem vannak akkora megalomán emberek ezek, hogy uralni akarják a focit is, megmutatva a keresztény népnek, hogy ők ebben is a legjobbak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. február 17., szerda 17:08

Csabi írta: :lol: :lol: :lol: :lol:
szembeköpnek mindent ami fairplay. ezekhez képest pep 1,5 milliárdos költekezése nix. :lol:
Amúgy mi az arabok terve a Psg-nél vagy a City-nél?
Egyszer megnyerni(megvenni) a bajnokok ligáját az egyértelmű. Utána mi lesz ha sikerült? Öntik tovább a pénzt vagy keresnek más szórakozást? :hmmm:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. február 17., szerda 17:00

:lol: :lol: :lol: :lol:
szembeköpnek mindent ami fairplay. ezekhez képest pep 1,5 milliárdos költekezése nix. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 17., szerda 16:29

petiamadridista írta:
Realista24 írta:

Igazából nem lehetne bónuszokkal sem megkerülni. Elég csak arra gondolni, hogy mondjuk a bankkártyás vásárolások után a visszatérítés 2%, de maximum 2500 Ft havonta.

Szóval a fizetésed ennyi, a bónuszok ennyik, de maximum 15 millió euró lehet évente. Nesztek, egyezzetek meg a klubbal, hogy melyikre mekkora részt raktok.

Amivel csalni lehet, azok a külsős szponzori pénzek.
Az utolsó mondat a lényeg:
Az olajos olajvállalata megszponzorálja évi 20 millióval az adott sztárt és már meg is van oldva az ügy.
A klubok magánkézbe kerülését kéne valahogy megállitani.
Hogy a socioknak kell a mittomén 75 százálékos tulajdonrésszel rendelkezniük, és ez elidegeníthetetlen, a nyereség osztalékolhatatlan nemtom... és csak x éves pártoló veheti át a részesedéseket.
Ilyesmit kéne az Uefanak kitalálnia az egész európai focira nézve.
Akkor nem lenne se Man City se Chelsea se PSG.
Újra minket utálhatna mindenki. 😀 Mint az első Perez érában. 🙂
Mert ez így tényleg nonszensz. Erre a gyerekre sztem esélyünk sincs.
Az első klubváltása is ezt igazolja.
A fizetés és Párizs (apa/anya) döntött.
Meg fogják adni neki a 30-40 milkát. És ott ragad még vagy 5 évre.


Haaland a mi.emberünk és vmi koncepció.
Én se ezt szeretném de nincs más esély.
Meghosszabbítani Neymar és Mbappé szerződését, plusz leigazolni Messit, nos, ez képtelenség. Ennyi pénz nincs, vagy ha van is, nem fér bele a pénzügyi fair playbe. Naná, hogy nem, hiszen Messi 138 millió eurót keres évente Barcelonában.

Kivéve, ha...

HA PAPÍRON INGYEN, PONTOSABBAN A LIGUE 1 MINIMÁLBÉRÉÉRT, HAVI 3500 EURÓÉRT SZERZŐDIK PÁRIZSBA.

Agyrém? Látszólag igen, de van egy kiskapu.

Pierre Rondeau közgazdász a France Football hasábjain így ír:

Messit hivatalosan minimálbérért szerződtetik, ugyanakkor résztulajdont kap egy katari vállalkozásban. Ugyanezt csinálták David Beckhammel is, amikor 2013-ban néhány meccsre Párizsba igazolt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. február 17., szerda 16:25

nem voltak nézők simán hallani a videon.

https://twitter.com/i/status/1361996871686848514

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2021. február 17., szerda 16:22

Erre a gyerekre sztem esélyünk sincs.

Hogyne lenne, ne vicceljünk már. Minden hír, megszólalás teljesen vaktöltény, szinte semmivel nem tudnak többet azok az emberek sem, akiknek a híreit olvassuk, mint mi. A vezetőség tudja mennyi van a kasszában, szerintem meglepődnénk. Tudna villantani a klub, ha akarna. Itt Mbappén múlik minden, az eddig is nyilvánvaló volt, hogy a PSG-nek soha nem áll majd érdekében elengedni, egyszerűen nem tudsz helyette jobbat venni. Az akarat és a karriervágy a kérdés, a világ legnagyobb klubjában akar tényleg világsztár lenni, a példaképe (kedven csapata is) klubjában, az ő rekordjait megdönteni. A Real Barca páros mindig más, itt születnek a legendák, láttuk ezt már párszor. Lehet máshol is nagy karriert befutni, de mindenki érzi a különbséget. Egy Cityt vagy egy PSG-t lehúzhatják a retyón, ha elmennek az arabok. Nulla múltú klubok. A Real Madrid még mindig Real Madrid, hiába van gyengébb eresztés meg covid. Mbappén múlik minden. Ha nem idén, de jövőre biztosan. Ezt ő is tudja, hogy szintet kell lépni, már jele is bőven vannak ennek.

Plusz Perez kedvence, erről is több pletyka volt. Nem tudnék mondani olyan játékost, akit folyamatosan ennyiszer szóba hoztak a Madriddal és nem érkezett.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 17., szerda 16:16

sonic írta:
Realista24 írta: Pique: "Not one fucking long spell of possession, fucks sake. Fucking hell! Come on!"

Griezmann: "That's enough Geri, easy."

Pique: "FFS Grizi, fucking hell!"

Griezmann: "Fuck off."

Pique: "No, you fuck off yourself! We're suffering, we've been like this for 5mins!" #UCL
Ez honnan van? A meccsen beszelgettes es a kebabos leolvasta a szajukrol tavcsovel? :D
Aha :mrgreen:

Írtam is talán Real vs Barca topicba, hogy a szájról olvasó mesterek beindultak :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. február 17., szerda 16:15

Realista24 írta: Pique: "Not one fucking long spell of possession, fucks sake. Fucking hell! Come on!"

Griezmann: "That's enough Geri, easy."

Pique: "FFS Grizi, fucking hell!"

Griezmann: "Fuck off."

Pique: "No, you fuck off yourself! We're suffering, we've been like this for 5mins!" #UCL
Ez honnan van? A meccsen beszelgettes es a kebabos leolvasta a szajukrol tavcsovel? :D
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. február 17., szerda 16:09

Realista24 írta:
impossible írta:

Nyilván képletesen írtam, hogy 5 perc, de lényegesen több záradék van belevive egy szerződésbe ami a játékosok érdekeit képviseli, mint régen. Meg az úgynevezett ügynökök is szeretik váltására biztatni a játékosokat, mert jönnek a könnyű aláírás utáni lóvék. Nehéz ügy ez és még nehezebb lesz megállítani véleményem szerint.
Először alapvetően kellene fizetési sapka, de a gond, hogy azt is megkerulnek gól,assist,clean sheet bonusokkal stb. Teljesen át kellene reformalni szerintem ezeket és leegyszerűsített szerződéseket lehessen csak kötni.
Igazából nem lehetne bónuszokkal sem megkerülni. Elég csak arra gondolni, hogy mondjuk a bankkártyás vásárolások után a visszatérítés 2%, de maximum 2500 Ft havonta.

Szóval a fizetésed ennyi, a bónuszok ennyik, de maximum 15 millió euró lehet évente. Nesztek, egyezzetek meg a klubbal, hogy melyikre mekkora részt raktok.

Amivel csalni lehet, azok a külsős szponzori pénzek.
Az utolsó mondat a lényeg:
Az olajos olajvállalata megszponzorálja évi 20 millióval az adott sztárt és már meg is van oldva az ügy.
A klubok magánkézbe kerülését kéne valahogy megállitani.
Hogy a socioknak kell a mittomén 75 százálékos tulajdonrésszel rendelkezniük, és ez elidegeníthetetlen, a nyereség osztalékolhatatlan nemtom... és csak x éves pártoló veheti át a részesedéseket.
Ilyesmit kéne az Uefanak kitalálnia az egész európai focira nézve.
Akkor nem lenne se Man City se Chelsea se PSG.
Újra minket utálhatna mindenki. 😀 Mint az első Perez érában. 🙂
Mert ez így tényleg nonszensz. Erre a gyerekre sztem esélyünk sincs.
Az első klubváltása is ezt igazolja.
A fizetés és Párizs (apa/anya) döntött.
Meg fogják adni neki a 30-40 milkát. És ott ragad még vagy 5 évre.


Haaland a mi.emberünk és vmi koncepció.
Én se ezt szeretném de nincs más esély.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 17., szerda 15:59

Pique: "Not one fucking long spell of possession, fucks sake. Fucking hell! Come on!"

Griezmann: "That's enough Geri, easy."

Pique: "FFS Grizi, fucking hell!"

Griezmann: "Fuck off."

Pique: "No, you fuck off yourself! We're suffering, we've been like this for 5mins!" #UCL
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. február 17., szerda 15:59

Minden szempontbol zsenialis volt ez a tegnapi meccs :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 17., szerda 15:56

Jordi Alba to Mbappé: "You're getting to big for yourself."

Mbappé to Jordi Alba: "In the streets I kill you

Alba to Piqué: "He's learning, the bugger is learning."

Piqué to Mbappé: "Who are you going to kill?"

Mbappé: "On streets I KILL you!" #BARPSG
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 17., szerda 14:54

impossible írta:
Realista24 írta:

Ha tényleg öt perc alatt lehetne szerződést bontani, akkor sok játékos jelenleg nem ott lenne, ahol.

Például nagyon nem mindegy, hogy valakinek van-e kivásárlási ára vagy sincs. Hogy bontja fel a szerződését Mbappé? Sehogy.
Nyilván képletesen írtam, hogy 5 perc, de lényegesen több záradék van belevive egy szerződésbe ami a játékosok érdekeit képviseli, mint régen. Meg az úgynevezett ügynökök is szeretik váltására biztatni a játékosokat, mert jönnek a könnyű aláírás utáni lóvék. Nehéz ügy ez és még nehezebb lesz megállítani véleményem szerint.
Először alapvetően kellene fizetési sapka, de a gond, hogy azt is megkerulnek gól,assist,clean sheet bonusokkal stb. Teljesen át kellene reformalni szerintem ezeket és leegyszerűsített szerződéseket lehessen csak kötni.
Igazából nem lehetne bónuszokkal sem megkerülni. Elég csak arra gondolni, hogy mondjuk a bankkártyás vásárolások után a visszatérítés 2%, de maximum 2500 Ft havonta.

Szóval a fizetésed ennyi, a bónuszok ennyik, de maximum 15 millió euró lehet évente. Nesztek, egyezzetek meg a klubbal, hogy melyikre mekkora részt raktok.

Amivel csalni lehet, azok a külsős szponzori pénzek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. február 17., szerda 13:20

Mennyivel konnyebb dolgunk lenne ha bale es hazard fizetese lejatszott meccsekhez es teljesitmenyhez lenne kotve. Meg mindig azon vagyok, hogy valamilyen modon kikell oket paterolni, mert bl szinten mig a tobbi csapat top jatekosai, teljesitmeny es fizetes alapja tenyleg hasznosak, nalunk szart sem ernek

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. február 17., szerda 13:01

Realista24 írta:
impossible írta:

Egyébként én a mai fociban nem igazán tulajdonítanék nagy jelentőséget klubhűségnek egy perc alatt tudnak változni a dolgok.
Erre ezt tudom mondani isméti, a szerződés még egy dolog manapság. Konkrétan 5 perc alatt bontanak és mennek el játékosok, pl. egy PSG/City simán lecsengett egy szerződés bontás következtében kialakult ellenértéket. Meg Angliában amilyen pénzek mozognak középszerekért, én nem vennék biztosra senkit egyik csapatban sem.
Ha tényleg öt perc alatt lehetne szerződést bontani, akkor sok játékos jelenleg nem ott lenne, ahol.

Például nagyon nem mindegy, hogy valakinek van-e kivásárlási ára vagy sincs. Hogy bontja fel a szerződését Mbappé? Sehogy.
Nyilván képletesen írtam, hogy 5 perc, de lényegesen több záradék van belevive egy szerződésbe ami a játékosok érdekeit képviseli, mint régen. Meg az úgynevezett ügynökök is szeretik váltására biztatni a játékosokat, mert jönnek a könnyű aláírás utáni lóvék. Nehéz ügy ez és még nehezebb lesz megállítani véleményem szerint.
Először alapvetően kellene fizetési sapka, de a gond, hogy azt is megkerulnek gól,assist,clean sheet bonusokkal stb. Teljesen át kellene reformalni szerintem ezeket és leegyszerűsített szerződéseket lehessen csak kötni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 17., szerda 12:41

impossible írta:
Sierra írta:

Azert egy kicsit mas ez, Ramosnak lejar a szerzodese, masik kettonek meg tudtommal nem. Nem elo szerzodes alatt akar lepni, hanem mert nem lesz megujitva.
Egyébként én a mai fociban nem igazán tulajdonítanék nagy jelentőséget klubhűségnek egy perc alatt tudnak változni a dolgok.
Erre ezt tudom mondani isméti, a szerződés még egy dolog manapság. Konkrétan 5 perc alatt bontanak és mennek el játékosok, pl. egy PSG/City simán lecsengett egy szerződés bontás következtében kialakult ellenértéket. Meg Angliában amilyen pénzek mozognak középszerekért, én nem vennék biztosra senkit egyik csapatban sem.
Ha tényleg öt perc alatt lehetne szerződést bontani, akkor sok játékos jelenleg nem ott lenne, ahol.

Például nagyon nem mindegy, hogy valakinek van-e kivásárlási ára vagy sincs. Hogy bontja fel a szerződését Mbappé? Sehogy.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. február 17., szerda 12:33

Jo persze ertem amit mondasz, de a Realnal ez egyaltalan nem jellemzo. Vagy legalabbis nagyon ritka.

A klubhuseg meg tenyleg nem jelent semmit manapsag, en csak Casemirora meg Kroosra ertettem amit irtam, a keret tobbi tagja kozel sem biztos hogy ilyen (kiveve Modricot).

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. február 17., szerda 12:28

Sierra írta:
impossible írta: 1 hónappal ezelőtt szerintem 10/9 ember ugyanezt állította volna Ramosról. Csak mondom.
Azert egy kicsit mas ez, Ramosnak lejar a szerzodese, masik kettonek meg tudtommal nem. Nem elo szerzodes alatt akar lepni, hanem mert nem lesz megujitva.
Egyébként én a mai fociban nem igazán tulajdonítanék nagy jelentőséget klubhűségnek egy perc alatt tudnak változni a dolgok.
Erre ezt tudom mondani isméti, a szerződés még egy dolog manapság. Konkrétan 5 perc alatt bontanak és mennek el játékosok, pl. egy PSG/City simán lecsengett egy szerződés bontás következtében kialakult ellenértéket. Meg Angliában amilyen pénzek mozognak középszerekért, én nem vennék biztosra senkit egyik csapatban sem.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. február 17., szerda 11:43

impossible írta: 1 hónappal ezelőtt szerintem 10/9 ember ugyanezt állította volna Ramosról. Csak mondom.
Azert egy kicsit mas ez, Ramosnak lejar a szerzodese, masik kettonek meg tudtommal nem. Nem elo szerzodes alatt akar lepni, hanem mert nem lesz megujitva.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: madridronie » 2021. február 17., szerda 11:01

Lehet itt csűrni meg csavarni a szót,de egy a lényeg.
Perez papa készítsd a lóvét mert nyáron vagy MBappe vagy Haaland kell mindenféleképpen.
Slussz passz vége. :mrgreen:
Röviden, tömören; de ja! :kalapos:
Nem leszek meglepve, ha keményen ott leszünk a piacon és ZZ lesz az edző továbbra is.
Én se, nyilván nem kell várni egy 2009 2.0-át, de kizártnak tartom, hogy ne legyen nyáron "forradalom"! Ami pedig MBappét illeti, ha jönni akar, akkor jönni is fog; ha meg nem, akkor ez van, túl kell rajta lépni és hozni a norvégot! Ketten együtt egészítenék ki egymást igazán, mert teljesen más típus, karakter a 2 gyerek, de ez még a Real Madridnak is durván álomszerű, főleg ilyen időkben! Persze a remény hal meg utoljára.... :shifty:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég