Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
29
33%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
18
20%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
6
7%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
33
38%
 
Szavazatok száma: 88

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1457
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. május 7., csütörtök 16:25

Most, hogy így a Barca bejutott már a döntőbe, jó lenne nekünk is bekerülni...így végre valahára összejöhetne az "álomdöntő"...mondjuk aki ott elbukna az tényleg brutális nagyot kapna...évekig-évtizedekig emlegetnék...
De először jussunk be...ami szerintem nehezebb lesz, mint a döntő...egy buszozó olasz csapat, akiknek a döntetlen tökéletes eredmény...ennél nincs rosszabb párosítás...

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 7., csütörtök 9:41

Liter nyugtatóteával kezdeném a reggelt asszem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62739
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 7., csütörtök 8:53

VanillaSky írta:
Akarhat ennél szebbet a madridizmus? Címvédés évében egy El Cláscio a döntőben, ahol egy nagyon jó formában lévő Barca az ellenfél?
Én igen. Mocskosul szeretném, ha döntőbe jutnánk és esetleg meg is nyernénk. Viszont, ha már bejutunk akkor ne a katalánok legyenek ott, mert ha a vágyálom mégse realizálódik, akkor az egy nem 5-0-ás érzés lesz, hanem sokkal rosszabb. A jelenlegi állapotokban meg nem látom, hogy ez a Madrid meg tudná verni ezt a Barcát. Persze Modric meg Benzema meg James meg blabla, de a bajokság másdoik meccsén is már erről szólt a fáma, hogy mi lett volna, ha ez és ez máshogy csinálja. Nem lett. Azóta pedig még szarabb formában van az egész bagázs, náluk meg kicsit mos magasabban van az a léc.
Igen, ez az egyetlen félelmem nekem is, ezért is valószínűsítem, hogy a hatodik percben már totál ko lennék.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. május 7., csütörtök 8:40

Hát Neuer felett se sokan emelték szerintem még így át a labdát... :D

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. május 7., csütörtök 8:40

Akarhat ennél szebbet a madridizmus? Címvédés évében egy El Cláscio a döntőben, ahol egy nagyon jó formában lévő Barca az ellenfél?
Én igen. Mocskosul szeretném, ha döntőbe jutnánk és esetleg meg is nyernénk. Viszont, ha már bejutunk akkor ne a katalánok legyenek ott, mert ha a vágyálom mégse realizálódik, akkor az egy nem 5-0-ás érzés lesz, hanem sokkal rosszabb. A jelenlegi állapotokban meg nem látom, hogy ez a Madrid meg tudná verni ezt a Barcát. Persze Modric meg Benzema meg James meg blabla, de a bajokság másdoik meccsén is már erről szólt a fáma, hogy mi lett volna, ha ez és ez máshogy csinálja. Nem lett. Azóta pedig még szarabb formában van az egész bagázs, náluk meg kicsit mos magasabban van az a léc.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. május 7., csütörtök 8:37

Géci írta:Ami viszont tény, hogy amit tegnap Messi csinált azt este én is meg tapsoltam, mert az nem volt semmi!
Hát azért az este inkább Boateng csinálta a showt, na olyant nem látni mindennap.






:mrgreen:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. május 7., csütörtök 8:32

Szerintem a mentő azon az estén busz lesz, mert annyi szív beteg lesz... :lol:
Azért azt is tegyük hozzá, hogy komoly hiányzója nem is volt a barcának egész szezonba. A BM-nél meg Alaba, Robben, Ribery trió nincs... A barca meg Messi nélkül egy büdös nagy nulla lenne. Konkrétan ezt a meccset is ő nyerte meg nekik...
Annyira éreztem, hogy arra jövök fel, hogy csoportos ömlengések mennek most, meg az én meg mondtam szövegek :lol:
Ami viszont tény, hogy amit tegnap Messi csinált azt este én is meg tapsoltam, mert az nem volt semmi!

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. május 7., csütörtök 8:25

Ha ez így lesz, akkor engem biztos, hogy engem mentő visz el :lol: :lol:
én már az elődöntő visszavágóján is önkívületi állapotban leszek, ha pedig megint bejutunk a döntőbe, ráadásul El Clásicó lesz, akkor remélem legalább egy kórházban leszünk :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62739
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 7., csütörtök 8:21

Most hol vannak azok, akik ősszel hónapokig leírták a Barcát, Messi kiégett, nem fog működni az MSN, nincs védelmük, stb? Mert voltak ám jó sokan, ki is nevettek, amikor írtam, hogy én azért tartok ettől a támadó triótól.
Jó, azért a gatyába sem kell ám fosni. Tartani lehet tőlük, de túlzásokba nem kell esni.
Nálunk James, Modric hosszú időre - és most már ideírhatjuk Karimot is - kiesett.
Nálunk Modric annyira nélkülözhetetlen, mint náluk Messi, láthattuk tegnap is. MSN ide vagy oda, Messi nélkül halott az egész. A BBC meg fickándozott Bale nélkül, megfelelő felállással és játékosokkal.

Akarhat ennél szebbet a madridizmus? Címvédés évében egy El Cláscio a döntőben, ahol egy nagyon jó formában lévő Barca az ellenfél?
Ha ez így lesz, akkor engem biztos, hogy engem mentő visz el :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. május 7., csütörtök 8:02

Most hol vannak azok, akik ősszel hónapokig leírták a Barcát, Messi kiégett, nem fog működni az MSN, nincs védelmük, stb? Mert voltak ám jó sokan, ki is nevettek, amikor írtam, hogy én azért tartok ettől a támadó triótól.

Azért elég sokáig kihúzta a Bayern, majdnem 80 percig, ott meg óriásit hibáztak, ez pont benne volt a meccsben, hogy ha kapnak egyet, akkor jön a többi is. De azért durva, hogy 12-15 perc alatt kaptak 3-at. Guardiola elcseszte, ezzel a csapattal akart menni az egyenlítésért, mikor az 1:0 is szép eredmény lett volna.

Sajnos valószínűleg vége a spanyol érának Münchenben, pedig még 1-2 év, és lehet a bundást se nyernék meg :lol:
Azért tegyük hozzá, hogy fullos csapattal azért másképp nézett volna ki a dolog..

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 7., csütörtök 7:54

grat a barcának, de komolyan.
totálisan megérdemelték ezt a győzelmet. mondjuk a 3. gól túlzás lett, 2-0nál még 1-2% esélyt adtam volna a bayernnek, így viszont egyértelműen eldőlt. (remélem nem jönnek a barcások az álszentes szövegekkel ide, h "nem dőlt még el", "van még 90 perc", stb.. és egyéb közhelyek :mrgreen: ) szóval ennyi, döntőben vannak.

de minden elismerésem mellett (komolyan), azért piszkos nagy mákjuk van, h bayernnél tulajdonképpen a 2 legnagyobb sztárjuk és húzóemberük ribery és robben nem volt (alaba ?? ő is a legjobbjuk között van azért még) szóval biztos vagyok benne, h nem mertek volna ilyen szinten támadni, ha mondjuk egy robben várja elől a labdákat. meg tényleg az, h végigvitték a szezont komoly sérülés nélkül, míg nem volt másik europai topcsapat ahol ne lett volna folyamatosan(!!) 2-3 fontos alapember hiányzó hónapokon keresztül. de ez van, ez egy ilyen év volt, tényleg csak azért mondom, mert az elismerés mellett ez is bőven hozzátartozik az igazsághoz.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. május 7., csütörtök 7:36

amúgy:
http://bleacherreport.com/articles/2456 ... elona-game

:mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. május 7., csütörtök 7:27

jól érzem, hogy ha megcsapkodjuk a a juve kukiját csalánnal, akkor nagyon jól jönne nekünk a sztrájk a bajnokságban?
triplázhat a barca vagy duplázhat és címet védhet először a real.
premier league, bundesliga, serie a, where you at? :mrgreen: :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2015. május 7., csütörtök 4:22

Sierra írta:Mondjuk tényleg közhely, de a fociban bármi megtörténhet. HA (ne adj isten) a Juve fog döntőzni, nem biztos, hogy olyan könnyű dolga lenne a Barcának... minden meccs más. Nem lehet előre odaadni senkinek a kupákat.
Nagyon egyoldalú meccs lenne ha a Juve bejutna valahogy a döntőbe , a Barca támadna kb 90 percig a Juve meg keresné a labdát mert az tuti nem sokat lenne náluk..(bekkelne) mit is csinálhatna mást.. ettől még megnyerheti a juve de kicsi rá az esély..valószínű meg is lenne a Bl győztes ha isten ne adja kiesünk.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. május 7., csütörtök 0:11

dzsi91 írta:Megvan már a bajorok új edzője? :D
Dárdairól lehet hallani B-) :mrgreen: Mindenesetre a Bayern hazaútján megy majd az össznépi Coldplay hallgatás :D
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 7., csütörtök 0:07

Megvan már a bajorok új edzője? :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. május 6., szerda 23:58

Guardiola egészen nyugodtan kereshet magának új otthont, ahol eltölti majd megint az alkotói szabadságát :lol: A döntőben meg akkor kell a Classico mostmár mindenképpen, remélem a srácoknak plusz motivációt ad, hogy a Barca ellen játszhatnak ha továbbjutunk szerdán, és be lehet bizonyítani, hogy jobbak vagyunk, hogy nekünk is bemennek helyzeteink a fontos meccseken és, hogy igenis lehet duplázni a BL-ben amire viszont csak a mi csapatunk képes, közben jöhet majd a többhetes Messi vs. CR felvezetés, a döntők döntője, a világ két legjobb csapatával és játékosával. :zoldsalas: Óriási lehetőségünk van történelmet írni, csak élni kell vele.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 6., szerda 23:57

Felbasz ez a juve... ha csak egy normális meccset lehozunk, akkor nem lőnek gólt. 0-2 és szevasz. Az év legrosszabb meccsét hoztuk le, így van esélyük. Nem kellett volna jól játszani, csak nem kellett volna ennyire szarul.

Ha ki is makkolják, biztos vagyok benne, hogy Morata kaput nem fog találni a döntőben a barca ellen.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 6., szerda 23:54

Mondjuk tényleg közhely, de a fociban bármi megtörténhet. HA (ne adj isten) a Juve fog döntőzni, nem biztos, hogy olyan könnyű dolga lenne a Barcának... minden meccs más. Nem lehet előre odaadni senkinek a kupákat.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. május 6., szerda 23:51

Remy írta:Be kell jutni. Nem adhatjuk oda a kupát a barcának, egyszerűen nem. Szét kell szedni a Juvét, a döntőben pedig teljes csapattal jobbak vagyunk, mint a Barca.
Ja, mert az úgy megy, hogy ha nem mi jutunk a döntőbe, akkor a Barcáé a kupa, nem? :lol:
Mondjuk a logika keményen megbukik itt, hogy mi megvernénk őket, de egy, minket két meccses párharcban kiejtő csapat már nem. :lol:
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég