Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. április 24., csütörtök 16:34

Velemenyem szerint csak akkor lesz baj ha megzavarodnak mint pl a Dortmund meccsen!! Nem hiszem hogy 2szer ugyanabba a hibaba esnenk! Biztos nekunk esnek az holt ziher ..es tuti hogy a tavalyi erofocival fognak nyomulni!!de ha nem lesz panikolas mint dortmundban akkor nem feltem a csapatot!!fejetlenul nem tamadhatnak mert az ongyilkossag ellenunk!!kemeny lesz az biztos!!!

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. április 24., csütörtök 16:30

dzsi91 írta:Ez van, ez a hiba a Mátrixban, a Chelsea-Atma-n is lesznek kipontozódások(sőt, a Chelsea-nél már ki is dőlt Cech), először jussunk be a döntőbe, ha szükséges ehhez egy Ramos-Xabi kipontozódás hát akkor ez van...tartsunk ott ,hogy azon kelljen Ancelottiéknak gondolkozni,hogy kik nem játszhatnak a döntőn.Pokol lesz Münchenben, egyszerűen az év teljesítménye kell oda,minden egyes játékosunktól ...
Épp ezért tartok a sárgáktól. Nem tudom elképzelni, hogy megint lehozunk egy 1 lapos meccset ellenük.
Tudom, profik meg minden, de ha már csak átfut a fejekben a gondolat, hogy Úristen, kihagyhatom a döntőt (főleg 3 bukott elődöntő után), akkor az már hibához vezethet. Első sorban emiatt aggódok, nem érzem már most úgy, hogy döntőben lennénk. Ott majd akkor fogok aggódni, ha a vissza vágón minden áron meg akarják majd állítani a Bayern-t és ezért kipontozódik 1-2 fontos láncszem. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. április 24., csütörtök 16:22

Elmúlt három évben az elődöntő visszavágón mindig rohantunk az eredmény után. Kíváncsi leszek most milyen lesz a csapat az új szituációban, hogy az ellenfélnek kell kezdeményeznie. Az első 10 percben szerintem feltöri a hátunkat majd a háló, ott kellene egy ügyes kontrát végigvinni. Ha meg esetleg a BM szerzi meg a vezetést, remélem nem kulázza össze magát a csapat, nem akarom az ijedtséget és kétségbeesést látni az arcokon. Ennyire közel utoljára pont a BM ellen voltunk a döntőhöz. Most nem szabad kiengedni a kezünkből ezt a lehetőséget. Szerencsére az idei BM erőtlenebb, mint a tavalyi, ez nekünk igen csak jól jön. Nagyon kíváncsi vagyok a meccsre. Előzetesen 2-1-es vereséget érzek, de ezt most azonnal aláírnám.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. április 24., csütörtök 16:21

M1Ö írta:Egy kérdés ami aggaszt...
Jól tudom, hogy a döntő előtt nem törlődnek a sárgák és ha valaki a vissza vágón sárgát kap a veszélyeztetettek közül, akkor ki kell hagyja a döntőt?
Duplán veszélyes, mert ugye akkor lehet nem úgy lép oda az adott játékos, mint ahogy kéne, mert a fejében van a sárga, a másik meg, hogy azért elég sokan állnak így, nehogy elfogyjunk az esetleges döntőre. :/
Ez van, ez a hiba a Mátrixban, a Chelsea-Atma-n is lesznek kipontozódások(sőt, a Chelsea-nél már ki is dőlt Cech), először jussunk be a döntőbe, ha szükséges ehhez egy Ramos-Xabi kipontozódás hát akkor ez van...tartsunk ott ,hogy azon kelljen Ancelottiéknak gondolkozni,hogy kik nem játszhatnak a döntőn.Pokol lesz Münchenben, egyszerűen az év teljesítménye kell oda,minden egyes játékosunktól ...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. április 24., csütörtök 16:21

R.M.C.F írta:Új értelmet nyert a labdarúgás akkor? vagy miért kellene nekünk többet adogatnunk? Az miért menőbb?

Úgy tűnik a foci újkori sikere azon áll,hogy a félpályánál ki adogat többet. Szép távlatok.......két nagy csapat,egyik adogat 15 percet , majd a másik 20-at,hopp az nyert akkor.....vagy csak az a menőbb....amíg egyik adogat addig előbbi nézi,mert hogy fölöslegesen oda ki nem támad az is biztos,akinek van egy csöpp esze,max ha vesztésre áll.
Valahol a két véglet közt, az arany középút, ahogy lenni szokott ugyebár. :)
Te is írtad a kupa elődöntő előtt, az Atlético elleni oda vágón játszott tökéletesen a csapat.
Az a játék kell legyen a Madrid filozófiája, tökéletesítség és akkor lesz itt öröm é bódottág. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 24., csütörtök 16:15

Új értelmet nyert a labdarúgás akkor? vagy miért kellene nekünk többet adogatnunk? Az miért menőbb?

Úgy tűnik a foci újkori sikere azon áll,hogy a félpályánál ki adogat többet. Szép távlatok.......két nagy csapat,egyik adogat 15 percet , majd a másik 20-at,hopp az nyert akkor.....vagy csak az a menőbb....amíg egyik adogat addig előbbi nézi,mert hogy fölöslegesen oda ki nem támad az is biztos,akinek van egy csöpp esze,max ha vesztésre áll.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. április 24., csütörtök 16:15

mia san mia írta:Így van. Ezért volt olyan foghíjas a 2012-es döntő.
Fantasztikus... :(
Remélem akkor felétek is jó pár játékosnak kell majd figyeljen. :roll:
Bár most néztem vissza, hogy tegnap nem kapott tőletek senki sárgát. Esetleg még előtte nem szedett össze senki? :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. április 24., csütörtök 16:11

az a baj, hogy az összes komoly meccsen, komoly csapatok ellen ezt a taktikát nyomtuk. ha Guardiolát köpködjük, mert nem tud mást a tikitakán kívül, akkor lássuk már be, hogy Ancelotti meg ennél nem tud többet.

elégedett vagyok a tegnapi eredménnyel, meg a hozzáállással, és néhány játékos teljesítményével. de a mutatott játékkal meg teljesítménnyel nem. lehet itt örömködni - én is azt teszem. meg lehet, hogy meglesz a tizedik, és annak én is szívből örülök. de ez amit mutatunk évek óta... akár Mourinho, akár Ancelotti... hát.

Én ezzel nem értek egyet. :mrgreen:
Ezt a Bayernt ezzel a játékkal lehet csak megverni.A Barcelonat szintén csak így lehett megverni.A bajnokságban felválalta a csapat a támadó játékot megislett az eredménye.Messi adott egy forintos labdát Neymarnak lett is belőle egy Ramos piros meg 11-es. :lol:
A Dortmund ellen mást játszott a csapat,az Atletico ellen is,mindenki más ellen megpróbáltak dominálni a labdát tartani stb.
Most miért baj az,hogy a Bayern ellen nem azt akarta erőletetni amiben a németek jobbak mindenkinél.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2014. április 24., csütörtök 16:10

M1Ö írta:Egy kérdés ami aggaszt...
Jól tudom, hogy a döntő előtt nem törlődnek a sárgák és ha valaki a vissza vágón sárgát kap a veszélyeztetettek közül, akkor ki kell hagyja a döntőt?
Duplán veszélyes, mert ugye akkor lehet nem úgy lép oda az adott játékos, mint ahogy kéne, mert a fejében van a sárga, a másik meg, hogy azért elég sokan állnak így, nehogy elfogyjunk az esetleges döntőre. :/
Így van. Ezért volt olyan foghíjas a 2012-es döntő.

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2014. április 24., csütörtök 16:05

Jammin írta:Szívesen lennék most mondjuk 6 nappal idősebb. Iszonyúan kíváncsi vagyok, hogy a mai meccs után mi jár a két mester fejében.
Pep-et részemről tartom annyira intelligensnek, hogy belássa azt, hogy a tegnapi nem jött be és nagyon félek tőle, hogy valami meglepit ki fog találni majd a visszavágóra. Nagyon nagyon közel vagyunk már a tűzhöz, nem szabad hagyni, hogy a srácokat ez a nyomás összetörje.
Kritikusnak tartom a visszavágó első 30 percét, ha azt sikerül kapott gól nélkül lehozni, akkor részemről elhiszem, hogy sikerülhet. Utána nekik is menni kell már, nekünk meg a két szélen vagy kétszer százmillánk, deal with it! :box:

Ja, 1 hét alatt megvertük a Barcát meg a Bayernt... Nem rossz! :D

Off:
Valamelyik bajor kolléga válaszoljon pls. Létezik, hogy ip bannt kaptam a fórumotokon, be sem vagyok regelve, csak a hozzászólásokat olvasgattam. Más járt így?
Véglegesen kitiltottak erről a fórumról.
További információért lépj kapcsolatba a fórum adminisztátorával.

A kitiltás IP-cím alapján történt.
Regisztráltál és csak olvasgattál ? Utánakérdezhetek ha szeretnéd. Aztán ha tényleg semmi akkor feloldom.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. április 24., csütörtök 16:04

Egy kérdés ami aggaszt...
Jól tudom, hogy a döntő előtt nem törlődnek a sárgák és ha valaki a vissza vágón sárgát kap a veszélyeztetettek közül, akkor ki kell hagyja a döntőt?
Duplán veszélyes, mert ugye akkor lehet nem úgy lép oda az adott játékos, mint ahogy kéne, mert a fejében van a sárga, a másik meg, hogy azért elég sokan állnak így, nehogy elfogyjunk az esetleges döntőre. :/
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. április 24., csütörtök 15:43

Amennyiben fel tudunk állni azzal a kezdővel amivel a barcát is megfogtuk az első félidőben a tizipárbaj előtt akkor szerintem az első félidőben menni fogunk az idegenben lőtt gólért. A lényeg, hogy nem vagyok biztos, hogy a kezdetektől a tegnapi focinkat fogjuk tolni. Főleg ha lesz egy 100%-os keretünk, mert tegnap is volt a pályán egy olyan CR aki 3 hete nem játszott. Volt egy DM a jobb szélen aki idén a kp-n kapott inkább szerepet és a jobb szélen rossz nézni, ahogy veszi vissza a labdát a balosra, mert jobbal nem képes beadni... :fpalm:
A meccs kezdetén zavart kell keltenünk. Ha ezt nem tesszük meg, és idegenben hagyjuk, hogy habzó szájjal nekünk esnek annak nem biztos, hogy jó vége lesz... :hmmm:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. április 24., csütörtök 15:34

ez a pep nyilatkozat. ez mi?
3 passzunk nem volt egymás után? a gólnál is volt 5-6 :mrgreen: egyáltalán ki a rákot érdekel a labdabirtoklás? adtak már azért trófeát? hagyjuk már. meg ez a duma, h mostmár még biztosabb ezután a meccs után a párharcot illetően, mint a mérkőzés előtt. nagyon lenéző nyilatkozat. nem értem mire jó. kicsit nagy az arc, rühellem az ilyet.

remélem mi olyan alázattal megyünk ki münchenben a meccsre, amilyen még sosem volt. mintha az életükért küzdenének majd a srácok. és direkt nem olyat írtam, h mintha háborúba mennének.. mert az a stamfordon lesz. és ha ki kell esnünk akkor azt becsülettel és emelt fővel. de zsinórban 4x nem bukhatunk elődöntőben, olyan nincs. le kell törni a bajorok szarvát. el kell csendesíteni őket.

de gyönyörű lenne egy 91. perces cr bl szezonbeli 15. góljával továbbmenni. mondjuk öregednék vagy 5 évet, de megérné. :Đ
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 24., csütörtök 15:33

támadásban sokkal több van bennünk mint amit tegnap láttunk szerintem, csak a védekezés volt az első,
Persze, hogy több. Egy sérült CR, meg egy félig beteg Bale-el többre nem lehetett számítani nagyon és mégis lehetett volna kettő vagy három gólunk is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. április 24., csütörtök 15:33

Én is szerettem volna, ha többet van nálunk a labda, főleg hazai pályán..de a Bayernnek az egész szezont nézve 71%-os a labdabirtoklása, ebben egyszerűen nem lehet versenyezni velük, egy olyan 40% már tök jó lenne szerintem, de főleg egy 75%-os ziccerkihasználás lenne jó
Valahogy így! :agree:
a BM kétszer olyan nehéz lesz.még kevesebbet lesz nálunk a laszti és még kevesebb ziccerünk is lesz. azt mondom talán még 1 gólt rúgni is kevés lesz.
Annál az első félidei 25%-nál :ozil: nem hiszem, hogy alul tudjuk majd magunkat múlni; Allianz Arena ide vagy oda! Az a 3-4 ziccer meg ott is meglesz, mint ahogy mindig is megszokott lenni, a kérdés az, hogy hogyan gazdálkodunk majd velük! :shifty: Az első 15 percben még érezhetően tele volt a gatya, ugyanakkor ez, meg a múlt heti eredmény talán végre megnyugtatja a lelkeket illetve a fejeket (vagyis továbbra is tisztelni kell őket, de nem kell besz@rni tőlük, mert ők is foghatók) --> kellő önbizalommal, megfelelő hozzáállással és az egészséges gálacsapattal ahogy a bajorok, úgy mi is jobbak lehetünk majd a német visszavágón! Arról nem is beszélve, hogy a Schalke elleni 1-6 óta még mindig nem láttam igazán jó játékot a srácoktól, max. fegyelmezettet --> pont most lenne itt az ideje a kettőt ötvözni! >:] :smile:
Ők jövő héten az életükért harcolnak majd,
Elvileg mi is! :Đ
a két középső védő a kibikázott, vagy nevetséges ívelésekkel teli pontatlan szarjukkal gyönyörűen hozzájárultak a bayern labdabirtoklásához. (hozzáteszem, hogy az a kp-s, aki nem megy üresbe kérni a labdát, az is elmehet a gcibe. meg ancelotti, hogy teljességgel ez a taktika, aztán vagy elég lesz, vagy nem.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Még nem tudunk többet, én így írnám.
Idén a játékban nem vártam óriási előrelépést, de azért mégis kaptunk valamit.
Valóban; hibák vannak bőven, ahogy a felvetés is jogos és abszolút adom hehe; de abban egyetértek Realistával, hogy idén már nem kell csodát várni. Esetleg jövőre, ahol már nyilván többet kell mutatni minden téren, kíváncsi leszek rá! :mrgreen: :hmmm:
ha kiesünk, akkor céronaldo és dimaria lesz a hibás, ez nem is kérdés. az ilyeneken múlik egy trófea.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Iszonyat mérges vagyok DM-re...előttem a kép, ahogy ketten is kérik a labdát, középen talán Karim állt 8 méterre a kaputól tök üresen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Soktényezős dolog ez. Nézz rá a padunkra. Sokat jelentett volna tegnap, ha lett volna egy Jesé, Khedira duónk. Páran már lépni nem tudtak, annyit melóztak.
Nyilván a 2 ziccer magáért beszél, de azért vegyük észre, hogy tegnap is alapból hátrányból indultunk --> temérdek hiányzó (emiatt quasi gyakorlatilag félig csonka keret) köztük a 2 legjobbunk bicebóca, csere felejtős, a csapatjáték messze elmarad a bajorokétól stb., ennek ellenére tisztességgel helytálltak a fiúk a héten már másodjára! Egy szó, mint száz a szerencsére is nagy szükség van egy ilyen párharc során, az meg nyilván annak van, aki tesz is érte (bízzunk benne, hogy jövő héten is lesz)!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2014. április 24., csütörtök 15:33-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. április 24., csütörtök 15:30

Azért azt nagyon sokan elfelejtik, hogy egy hazai odavágón a legfontosabb, hogy ne kapjunk gólt, egy idegenbeli meccsen meg hogy minél többet rúgjunk...támadásban sokkal több van bennünk mint amit tegnap láttunk szerintem, csak a védekezés volt az első, szerintem Münchenben simán belemehetünk egy adok-kapokba(de nem fogunk ebben biztos vagyok),akár egy góllal ki is kaphatunk...

Ha Ancelotti úgy küldi fel őket kedden ,hogy húzzuk ki kapott gól nélkül akkor végünk, bedarálnak minket...Viszont ha gólokat akarunk akkor meglehet, mert minden egyes gólunk kettőt fog érni, Cé és Bale 100%os lesz stb...
Okosnak kell lenni, hiszek benne ,hogy a Dortmundi fiaskó volt nekünk a jókor jött pofon...rettegek a keddi meccstől de bízok benne ,hogy meglehet...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. április 24., csütörtök 15:25

Mert BM drukker :Đ
:mrgreen: most láttam csak, köszi, hogy felhívtad rá a figyelmet :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 24., csütörtök 15:23

Victor írta:
Már a kezdőt látva rossz előérzetem volt... Én 2-1-et mondtam a többieknek meccs elején.
Ez annak a sokkal rosszabb verziója.
miért is? a 2-1-nél sokkal jobb az 1-0, nem kaptunk gólt, idegenben szerzünk az elején egyet és a bayernnek máris 3-at kell rúgnia minimum
Mert BM drukker :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. április 24., csütörtök 15:23

Már a kezdőt látva rossz előérzetem volt... Én 2-1-et mondtam a többieknek meccs elején.
Ez annak a sokkal rosszabb verziója.
miért is? a 2-1-nél sokkal jobb az 1-0, nem kaptunk gólt, idegenben szerzünk az elején egyet és a bayernnek máris 3-at kell rúgnia minimum

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2014. április 24., csütörtök 15:12

Jár a gratuláció.
Már a kezdőt látva rossz előérzetem volt... Én 2-1-et mondtam a többieknek meccs elején.
Ez annak a sokkal rosszabb verziója.
Münchenben úgy kell kimenni, hogy hármat kell rúgni 20 perc alatt.
Ez a mentalitás kell, hogy jellemezze a csapatot különben lefőtt a kávé. Ott nem lehet már baszakodni.
Komoly kis visszavágó lesz ebből !


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 209 regisztrált és 0 vendég