Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

G. V.tinho
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2017. június 4., vasárnap 23:53

1
dzsi91 írta:2000es döntővel kezdtem,persze akkor még csak rajongás szinten, az a Raul sprint beleégett a fejembe.Azóta sokmindent megéltem,gyakorlatilag mindent amit szurkoló megélhet.

A divatoktól nem félek,ugyanis ez a klub értékeket tanít ,valósakat.Semmi kamu,semmi cukormáz,nagyképűek vagyunk de tiszteljük az ellenfelet,ha kell kúszunk mászunk egy győzelemért és ha kell keményen odalépünk.

Ha az ember nem valami győkkettő paraszt akkor nem lesz olyan mint a barcás csorda,azok egy óriási hazugságban nőttek fel és most fuldokolnak és kapálóznak ahogy lassan olvad le az egész...semmilyen valós értéket nem kaptak csak egy csodálatos tündér mesét ami belülről rohadt.
1982. Puskás miatt. amit Michel, El Buitre, majd Raul folyamatosan megerősített.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2017. június 4., vasárnap 23:01

Hát, én a focit egy játékos miatt kezdtem el nézni, nevezetesen Lothar Matthäus miatt, nekem ő volt az első kedvenc, Isten tudja már miért. Sokáig nem volt kifejezetten kedvenc csapatom, egyszerűen csak szerettem nézni a focit, nem láttam, nem érdekelt, nem értettem, nem tudtam a mögöttes dolgokról, csak szerettem nézni ahogy kergetik a lasztit. Legalább annyira szerettem nézni a Barcát mint a Realt, Figo, Rivaldo és Kluivert miatt nem tudtam nem szeretni a Barcát. Az első igazi focis élményem, amit tudatosan végigkövettem és végig izgultam, az a 98-as VB volt, ahol a brazilokért szurkoltam végig, aztán a döntőben egy fiatalember lemosta őket, amitől gecire sirvafakadtam, viszont onnantól meg is volt az abszolút kedvenc játékosom, amikor pedig megérkezett a Real Madridhoz, megszűnt számomra a többi csapat, amit most épp speciel nem bánok ezekben a percekben, megyek is hallgatni ahogy beszél a kopasz :D

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. június 4., vasárnap 22:32

2000es döntővel kezdtem,persze akkor még csak rajongás szinten, az a Raul sprint beleégett a fejembe.Azóta sokmindent megéltem,gyakorlatilag mindent amit szurkoló megélhet.

A divatoktól nem félek,ugyanis ez a klub értékeket tanít ,valósakat.Semmi kamu,semmi cukormáz,nagyképűek vagyunk de tiszteljük az ellenfelet,ha kell kúszunk mászunk egy győzelemért és ha kell keményen odalépünk.

Ha az ember nem valami győkkettő paraszt akkor nem lesz olyan mint a barcás csorda,azok egy óriási hazugságban nőttek fel és most fuldokolnak és kapálóznak ahogy lassan olvad le az egész...semmilyen valós értéket nem kaptak csak egy csodálatos tündér mesét ami belülről rohadt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2017. június 4., vasárnap 22:22

Inferno,
én a kétezres évek elején lettem madridista.
Imádtam azt a csapatot, meg a focit amit toltak.
Azóta tart a szenvedély.

Voltak nagyon sikertelen időszakok. Nem is erre a 2008-2011 közötti volt a durva, hanem a 2005-2011ig tartó folyamatos BL cumi a legjobb 16 között.
De ez megedzett minket, úgy vélem, és akik azt az időszakot megélték, mint Real Madrid szimpatizáns (valamint a Barca felemelkedését) azoknak (ergo nekünk, nekem) a legjobb, hiszen rengeteg emlék, élmény, hit, gondolat, ÉRZÉS kevereg bennünk egy nagyobb meccs előtt, vagy egy nagy győzelemkor. :)

Ez is egy olyan nap.
Ezt a kötődést úgy vélem, már nem lehet elvágni.
És mára nem is azt mondom, hogy én választottam ezt a csapatot, hanem az választott engem. :)

misafeco
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017. március 25., szombat 13:54
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017. június 4., vasárnap 22:16

Gratulálok a Realnak a győzelemhez, annak ellenére, hogy inkább a Juvének drukkoltam, a második félidőben átgázoltak a zebrákon. Azt hiszem, kijelenthetjük, hogy magasan a Bayern volt a legnagyobb kihívás a címvédésig vezető úton, még a mindkét meccsen beszedett emberhátrány ellenére is. Jövőre ugyanitt, remélem lassan vége lesz a nyomasztó spanyol uralomnak, éppen ideje lenne. :)

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. június 4., vasárnap 21:34

Most hülyén fog hangzani, de köztetek van-e olyan, aki annak idején divatszurkolóként kezdte,
Szerintem mindenki így indult.
Látott egy jó meccset vagy szimpatikus lett neki valamiért egy játékos.
Nem hiszem, hogy akárki úgy lett Real drukker, hogy felcsapta az enciklopédiát, és pár óra elemzés után ezt a csapatot választotta :D.
ZIDANE

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2017. június 4., vasárnap 21:31

Én bevallom, hogy a 2002-es BL-döntő volt a vízválasztó számomra. Ekkor 10 évesen kb minden meccset megnéztem, amit csak lehetett. Mondjuk a 98-as VB-re is emlékszek már, de a 2002-ig tartó klubévek, az igazat megvallva nincsenek meg pár kivételtől eltekintve. Visszatérve a 2002-es döntőhöz, azt hiszem így visszatekintve azon a meccsen lettem REAL MADRID szurkoló. Amit ott és akkor Roberto Carlos, Zidane és Casillas művelt az beleégett a tudatomba. Utána már tudatosan szomjaztam a csapat utáni hírekre, infókra. Először még csak a teletexten majd később a neten és könyvekben. Azóta is tart a foci szeretete és a sok meccsnézés, de igazán csak 1 csapatnak tudok szurkolni. Más országokból maximum szimpatikus 1-1 csapat. Szóval nálam 2002 óta más szóba sem jöhet, pedig a családból senki sincs oda a csapatért. :mrgreen:
A nehezen megemészthető időszak rendesen megedzett. És pont ezért isteni érzés volt tegnap teli torokból üvölteni a góloknál :mrgreen: , na meg a 2 korábbi BL siker alkalmával. Igazából kicsit el is érzékenyültem tegnap, de a Tizediket rendesen megkönnyeztem.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. június 4., vasárnap 21:16

En sem tartok tole.
Tegnap a parkban full telthaz volt, juventus golnal robbant az egesz kozvagohid, a mi goljainknal sokat londok ha 100 ember ugrott fel.
Haverok semlegesek voltak, de azt mondtak vegyek vissza a kiabalasbol mert ebbol igy baj lesz. :mrgreen:

Jah igen es amit meg erdemes megjegyezni h ebbol a remgetez emberbol elvetve volt par igazi juves. Tobbi barca bayern meg mittomen milyen kis csapatoknak szurkolnak. :mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. június 4., vasárnap 21:16

ez velejárója a dolgoknak. a mezket majd megveszik aztán cső.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. június 4., vasárnap 21:13

ti nem tartotok attól, hogy korszakos csapatként a Realnak úgymond nagyságrendekkel több divatszurkolója lesz, mint eddig bármikor.
nem.
azokat már elvitte hungarokatalónia.
na meg minden értelmes sportboltban csak akkor lehet realmezt venni, ha előtte kitölt az ember egy iq-tesztet.
Most hülyén fog hangzani, de köztetek van-e olyan, aki annak idején divatszurkolóként kezdte,
az itteni idióták 90%-a így indult, csak én vagyok helikopter.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

inferno
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017. június 4., vasárnap 20:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: inferno » 2017. június 4., vasárnap 21:11

Sziasztok!
Először is kívülálló egyetemes futballszurkolóként szeretnék gratulálni minden madridi szimpatizánsnak és a csapatnak a történelmi győzelemért. Sosem gondoltam volna, hogy pont a Real fogja véghezvinni a címvédést azok után, hogy oly sok előzetesen biztos címvédőként predesztinált csapatnak (2008-as MU, Guardiola féle Barca majd az űrfocival BL-t nyerő Bayern) sem sikerült ez a tett. Ugyanakkor lenne egy kissé offtopic jellegű kérdésem - semmi provokatív célzattal - amire mindenképpen kíváncsi lennék. Konkrétan arra, hogy ti nem tartotok attól, hogy korszakos csapatként a Realnak úgymond nagyságrendekkel több divatszurkolója lesz, mint eddig bármikor. A Barca példáját hozhatnám fel 2009-ből, amióta a csapat sokkal nagyobb brand lett, mint előtte a trófeaínséges időszakokban. Ez a fajta hype pedig a Realra hatványozottan igaz lehet főleg, hogy a csapatot elnézve ez még csak a kezdet. Ezután pedig még szélsőségesebb lehet a klub megítélése futball berkekben. Elég csak arra gondolni, hogy a 2015-ös döntővel ellentétben most furcsa módon minden a Juve-ról szólt. Arra különösen kíváncsi lennék, hogy ti mióta és miért kezdtetek el szurkolni a királyi gárdának? Egyáltalán hogy lehet egy olyan csapatnak abban a tudatban szurkolni, hogy szinte mindig a legnagyobb esélyese minden sorozatnak? :D Most hülyén fog hangzani, de köztetek van-e olyan, aki annak idején divatszurkolóként kezdte, de az évek során érzelmileg annyira a klubhoz lett kötve, hogy egy újabb (ami elég ritka, de 2008-2011 között annak volt mondható) sikertelen széria esetén is maximálisan kitartana a csapat mellett? Remélem nem probléma, hogy itt megkérdezem, de a címvédés által kreált sajtóvisszhang és ez a nagy szenzációőrület most felvetette bennem ezt a gondolatsort.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. június 4., vasárnap 20:32

Steve írta:Ha kérhetek egy dolgot:

Több embertől hetekig/hónapokig hallgattuk a sírást, korai magömlést, mindent csak férfias viselkedést nem.

Legyen már annyi ezekben a fiatal hölgyekben és mondják azt, igen qva voltam.. hónapokig sírtam. Bocsánat és köszönöm, hogy Madridista prosti lehetek..

Ha lehet , akiben gerinc van, tegyék meg!

Eleget hallgattuk s károgást, mocskolódást mi is.Köszi!

Hala Madrid!
Jelen! Én tényleg kurva voltam. :D Hónapokig sírt a szám, de valljuk be, akkor nehezen volt elképzelhető ez a végkimenetel. :D Nagyon gyászos volt a csapat, hoztuk a szarabbnál szarabb meccseket, mindenki formán kívül, egyedül az összetartás és az akaraterő hozta a meccsek nagytöbbségét, otthon szenvedve hoztuk az 1-0 2-1-ket, kupából kiestünk Celta ellen... nem voltak túl jó kilátások. De jött a Bayern elleni meccs és nálam minden megváltozott. Azóta szinte biztos voltam a bajnokság és BL győzelemben is. Amit ez a csapat lehozott a tavasszal, ilyet nem láttam még a Real Madridtól, mióta realos vagyok. Ez nagyon különleges volt. Ez a Zidane féle csapat senkihez sem hasonlítható, pedig Ancelottival is BL-t nyertünk, de kanyarban sincs az a csapat ehhez. A Bayern elleni meccs óta magabiztosan ültem le, hogy az aktuális meccset bizony hozni fogjuk. És így volt. Egyedül a barsza ellenit sajnálom, ott csapkodni kellett volna őket. De ezen kívül csillagos 5-ös. Ja és a mixeken is jó sok pénzt hoztak nekem, a foci meg a kosár csapat is. :D HALA MADRID! HALA ZIDANE!

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. június 4., vasárnap 20:01

Jajaja, jöttek a juventinok, hogy hát nekik nincsenek olyan támadóik, (meg középpályásaik), mint a Realnak. Hát ki nem engedte, hogy jobb árút vegyenek a 90 milliós boltba? :lol: :lol: :lol:

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: primrose » 2017. június 4., vasárnap 19:59

ziro4vr írta:
dzsi91 írta:És az,hogy Higuain annyiba került mint Cristiano ? :lol:
Pedig hogy mondta, hogy majd nem ünnepel ha gólt lő. Kis naiv. :lol:
szakadok. :lol: :lol: :lol: :lol:
But he is a good boy...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. június 4., vasárnap 19:32

Anthony írta:http://www.origo.hu/sport/futball/20170 ... donto.html
Zidane és Casemiro dicshimnusza. Ezt is megértük!!
Henrik ugyan barcas, de korrekt irasai vannak.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. június 4., vasárnap 19:07

Jó persze, lehet vele kiesünk az első körben, nem érdekes csak úgy eszembe jutott. Nyert ő életében eleget.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. június 4., vasárnap 19:04

KAG írta:
Anthony írta:Iker Casillas most ötszörös BL győztes lehetne

Honnan tudod, hogy fogta volna azokat, mint Navas?
Nem kellett volna feltétlenül játszania, másod számú kapusként, mint most Casilla. De ezt viszont nem fogadta volna el.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. június 4., vasárnap 19:04

az ilyeneket én se értem. senki nem tudja, hogy tegnap az 5. percben nem nyelte-e volna be pjanic lövését. lepkézett ő azért már szép számmal a vége felé. nem lehet tudni mi lett volna ha.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. június 4., vasárnap 18:59

Anthony írta:Iker Casillas most ötszörös BL győztes lehetne

Honnan tudod, hogy fogta volna azokat, mint Navas?
ZIDANE

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. június 4., vasárnap 18:53

Iker Casillas most ötszörös BL győztes lehetne


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 226 regisztrált és 0 vendég