Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. március 10., szerda 10:23

Most akkor kiderült végül mi Pirló filozófiája ?
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. március 10., szerda 10:18

Berti írta:
TheBull6 írta: Hát ha az amit Grealish hoz extra, akkor egy szinten van vele Maddison és Foden is. De még akár Mount is.

4 ember majdnem ugyanarról a posztról, bőven rájuk mondható hogy tucat angolok. Egyik sem lesz egy Rooney szintű focista, hogy éveken keresztül hozzon magas szintet.
Tavaly én is így gondoltam, aztán elkezdtem Villa meccseket nézni.
Te vagy az en emberem :D

Eleg sokatmondo hogy ellene szabalytalankodnak a legtobbet amugy.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. március 10., szerda 10:14

Jó témákat hoztatok be. Én személy szerint nagyon sok PL-t nézek, a kis csapatok meccsei elé is bármikor szívesen leülök, szóval nem 1 meccsen láttam az említett angol fiatalembereket játszani. Szerintem Grealish és Foden abszolút kiemelkedőek, mondhatni bárhol helytállnának. Elképesztő számomra, hogy Fodent amikor látom játszani, már most szinte mindig a City legjobbja, messze nem kap annyi időt, amennyit érdemelne. Szerintem belőle simán lehet egy David Silva, Iniesta kaliberű játékos. Grealisht meg azért nehezebb megítélni, mert kisebb csapatban játszik, de ott ő az alfa és az omega, és olyan dolgokat csinál, amiket egyszerűen mástól nem látok. Lehet, hogy egy kicsit gyengébb kivitelben, de lehet ő lesz az Aston Villa Tottija. Mármint olyan szempontból, hogy nem fog elmenni soha nagyobb csapatba. Ha nem lenne covid, talán könnyebben mozdítható lenne. Na meg ő inkább régi vágású játékos, de iszonyú látványos, és mellé hasznos is, amit csinál. Mount és Maddison egyel alacsonyabb polcon van, mint az előbb említett kettő, de ők is fasza kis játékosok. Szerintem a franciák mellett most az angoloknak van a legjobb utánpótlásuk és keretük. Bocs az OFF-ért, de ha már feljött szerettem volna én is hozzászólni a témához.

A másik, amivel nem lehet nem leszek népszerű itt, és nem is mondom azt, hogy CR ideje lejárt, de pl. ha megnézem hogy Lukaku kb. ugyanannyi gólt szerez, de mellé mit csinál mezőnyben is, akkor valahol én is azt mondanám, hogy van nála hasznosabb csatár akár a belga személyében. Nyilván más volt pár éve, ahhoz a Ronaldohoz értelemszerűen nem ér fel Lukaku.

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. március 10., szerda 10:09

Sok újdonság nincs ebben.
A 2 dolog együtt volt erős.
A legjobb korban lévő CR, mellette a legjobb korban lévő 5-6 klasszis, plusz egy kis szerencse egyenlő 4 BL cím.

Hogy a BL vmi CR vándortrófea azt csak a Realt utáló divatszarok gondolták.
CRonaldo nem csak adott, de sokat is kapott a Madridtól. Hosszútávon ez ki is jött.

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2021. március 10., szerda 10:06

Realista24 írta: Amióta a Juventus leigazolta Cristiano Ronaldót, egyszer sem jutottak tovább a negyeddöntőnél a Bajnokok Ligájában, sorrendben az Ajax, a Lyon és a Porto jelentette a végállomást.

A portugál érkezése előtti négy évben kétszer BL-döntőt játszottak.

:mrgreen:
Jó példa arra ami téma volt múltkor itt, hogy hiába a sok gólos támadósor ha mögötte kikopnak a húzóemberek. Plusz ez a juve védelem is a legkevésbé emlékeztet ma már egy "olasz" védelemre.
Sorrentino írta: Fordítsuk meg:

Amióta a Real Madrid eladta Cristiano Ronaldót, egyszer sem jutottak tovább a nyolcaddöntőnél a Bajnokok Ligájában, sorrendben az Ajax, a Man City és az Atalanta? jelentette a végállomást.

A portugál távozása előtti öt évben 4szer nyerték meg a sorozatot.
Részben igaz, de azért a "hanyatlásunk" többről szól mint Cr távozása.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. március 10., szerda 10:01

CR johet vissza 1-2 szezont bohockodni :kalapos: kar h nagy a fizuigenye amugy siman visszahoznam. Spanyol csapatokat meg megszornak Benzivel sztem.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. március 10., szerda 9:52

TheBull6 írta: Hát ha az amit Grealish hoz extra, akkor egy szinten van vele Maddison és Foden is. De még akár Mount is.

4 ember majdnem ugyanarról a posztról, bőven rájuk mondható hogy tucat angolok. Egyik sem lesz egy Rooney szintű focista, hogy éveken keresztül hozzon magas szintet.
Tavaly én is így gondoltam, aztán elkezdtem Villa meccseket nézni.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. március 10., szerda 9:52

Sorrentino írta:
Realista24 írta: Amióta a Juventus leigazolta Cristiano Ronaldót, egyszer sem jutottak tovább a negyeddöntőnél a Bajnokok Ligájában, sorrendben az Ajax, a Lyon és a Porto jelentette a végállomást.

A portugál érkezése előtti négy évben kétszer BL-döntőt játszottak.

:mrgreen:
Fordítsuk meg:

Amióta a Real Madrid eladta Cristiano Ronaldót, egyszer sem jutottak tovább a nyolcaddöntőnél a Bajnokok Ligájában, sorrendben az Ajax, a Man City és az Atalanta? jelentette a végállomást.

A portugál távozása előtti öt évben 4szer nyerték meg a sorozatot.
0-1-re nyertünk az első meccsen két hete, FYI :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. március 10., szerda 9:49

Realista24 írta: Amióta a Juventus leigazolta Cristiano Ronaldót, egyszer sem jutottak tovább a negyeddöntőnél a Bajnokok Ligájában, sorrendben az Ajax, a Lyon és a Porto jelentette a végállomást.

A portugál érkezése előtti négy évben kétszer BL-döntőt játszottak.

:mrgreen:
Fordítsuk meg:

Amióta a Real Madrid eladta Cristiano Ronaldót, egyszer sem jutottak tovább a nyolcaddöntőnél a Bajnokok Ligájában, sorrendben az Ajax, a Man City és az Atalanta? jelentette a végállomást.

A portugál távozása előtti öt évben 4szer nyerték meg a sorozatot.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 10., szerda 9:28

Amióta a Juventus leigazolta Cristiano Ronaldót, egyszer sem jutottak tovább a negyeddöntőnél a Bajnokok Ligájában, sorrendben az Ajax, a Lyon és a Porto jelentette a végállomást.

A portugál érkezése előtti négy évben kétszer BL-döntőt játszottak.

:mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. március 10., szerda 9:00

Kerlon írta:
Remy írta: Egri Viktor ilyet szól: CR ideje lejárt. :lol:
Szerintem részben igaz, ahogy Messin is nevetünk, hogy a spanyol kiscsapatokat még negszórja, neha villan, de versenykepessege mar nem sok komoly meccsen. Ugyanez igaz Cre is, leszalltak a halandok koze.
CR és Messi csapata is sokkal rosszabb lett, mint amilyen korábban volt. Akármekkora kecskék is ők, de azért sokat számít, hogy kik vannak körülöttük. Ha jobb lenne a csapat, ők is sokkal jobban teljesítenének, van az a szint, amit már nem lehet egyedül feljavítani.

Mondjuk a Barca pont jó passzban van a bajnokságban, ma is ha szereznek egy gólt az első 10-15 percben, akkor be fog parázni a PSG, meglátjátok..

Viszont a Juve az évről évre csak gyengül, őszintén nem is értem minek vették meg CR-t, ha képtelenek egy jó csapatot összerakni köré. Igaz azt sem értem Pirlo mivel lenne jobb, mint a cigis..

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. március 10., szerda 8:28

Hát ha az amit Grealish hoz extra, akkor egy szinten van vele Maddison és Foden is. De még akár Mount is.

4 ember majdnem ugyanarról a posztról, bőven rájuk mondható hogy tucat angolok. Egyik sem lesz egy Rooney szintű focista, hogy éveken keresztül hozzon magas szintet.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. március 10., szerda 8:23

Kerlon nemudom hanyszor lattad Grealisht jatszani de egyenlöre pont hogy nem a tucat angol tipust hozzza.

Neki kene egy szintlepes, BL-ben jatszo csapat es akkor lehetne igazan megitèlni.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2021. március 10., szerda 8:14

h3x0r írta:
A masodik Porto golnal ezt a sorfalat hogy a francba sikerult osszehozni?
Gondolom csíp a labda ha eltalál. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 10., szerda 8:04

Berti írta:
Kerlon írta:

Szerintem részben igaz, ahogy Messin is nevetünk, hogy a spanyol kiscsapatokat még negszórja, neha villan, de versenykepessege mar nem sok komoly meccsen. Ugyanez igaz Cre is, leszalltak a halandok koze.

Kozben Haaland, Mbappe es Lewa meg fellepett a dobogora. Ami fura, hogy kozeppalyas egyenisegbol talan egyet sem tudnek kiemelni.
Adom, viszont vannak elit középpályások jelenleg is.

Kroos, Kimmich, Bruno, Grealish, KdB, Case vagy De Jong szerintem elég magas szinten mozognak. Aranylabda kategoriáig 1-1 jó szezonnal, amiben van BL-bajnokság vagy EB-VB bármelyik el tudna jutni.
Amugy a fiatalokra gondoltam, de Grealish szerintem egy szokasos tulertekelt angol. De Bruynenek is volt talan ket kiemelkedo eve, de akkor sem tudott rgy BL sikerhez kellot nyujtani.
De Jong es Kimmich a jovo, illetve Fernandesben talan.

Aztan a tobbiek? Esetleg Barella az interben kinoheti magat vagy Valverde nalunk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. március 10., szerda 7:59

MVPP írta: Ebben a kiesésben azért benne van vastagon CR is... 210 perc alatt volt körülbelül 2 olyan mozdulata amit tőle elvár az ember.
https://imgur.com/a/1ezGwtY
A masodik Porto golnal ezt a sorfalat hogy a francba sikerult osszehozni?

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. március 10., szerda 7:36

Kerlon írta:
Remy írta: Egri Viktor ilyet szól: CR ideje lejárt. :lol:
Szerintem részben igaz, ahogy Messin is nevetünk, hogy a spanyol kiscsapatokat még negszórja, neha villan, de versenykepessege mar nem sok komoly meccsen. Ugyanez igaz Cre is, leszalltak a halandok koze.

Kozben Haaland, Mbappe es Lewa meg fellepett a dobogora. Ami fura, hogy kozeppalyas egyenisegbol talan egyet sem tudnek kiemelni.
Adom, viszont vannak elit középpályások jelenleg is.

Kroos, Kimmich, Bruno, Grealish, KdB, Case vagy De Jong szerintem elég magas szinten mozognak. Aranylabda kategoriáig 1-1 jó szezonnal, amiben van BL-bajnokság vagy EB-VB bármelyik el tudna jutni.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2021. március 10., szerda 7:35

60 azaz hatvan beadással próbálkozott a Juventus a tegnapi mérkőzés során. :|
Titeket pedig zavar a real meccseken alkalmanként alig 30. :kalapos:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 10., szerda 7:29

Remy írta: Egri Viktor ilyet szól: CR ideje lejárt. :lol:
Szerintem részben igaz, ahogy Messin is nevetünk, hogy a spanyol kiscsapatokat még negszórja, neha villan, de versenykepessege mar nem sok komoly meccsen. Ugyanez igaz Cre is, leszalltak a halandok koze.

Kozben Haaland, Mbappe es Lewa meg fellepett a dobogora. Ami fura, hogy kozeppalyas egyenisegbol talan egyet sem tudnek kiemelni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2021. március 10., szerda 7:11

Erre az idényre csak a kárörvendés maradt, úgyhogy remélem a Barca kap ma vagy ötöt és nem rúg egyet se! Szálljon csak vissza a Földre a csapat a szurkolóival együtt, mert már nagyon elhitték a Sevilla fordítással meg a Derbi döntetlennel, hogy a bab is hús! :sly: >:] :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 224 regisztrált és 0 vendég