Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 8., csütörtök 10:28

ikelemen5 írta: Elnézve a tegnapi mérkőzést, jó, hogy nem azon az ágon vagyunk. :)
Valahogy a Dortmund ellen kellene nyerni a döntőben. :mrgreen:
Adom :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2021. április 8., csütörtök 10:18

Elnézve a tegnapi mérkőzést, jó, hogy nem azon az ágon vagyunk. :)
Valahogy a Dortmund ellen kellene nyerni a döntőben. :mrgreen:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. április 8., csütörtök 10:03

Berti írta: Ha 10x lejátszották volna a meccset, akkor 8szor a Bayern nyert volna, még így, Lewa és Gnabry nélkül is.
31 (pár) lövése volt a BMnek, míg 6 a PSG-nek. Ebből a 4.14 xG a BMnek és 1.54 a PSG-nek.
A végeredmény 2-3.
A BM szinte mindent kihagyott, míg a párizsnak ott volt egy Mbappe, aki clutch a BL-ben idén.
Hányszor jártunk mi is így a BL-ben, vagy a Barca ellen? Vagy sok-sok bajnokin is.
Hiába vannak helyzeteid, ha nem lövöd be őket. És főleg az ilyen 16-osról, vagy azon kívülről eleresztett lövések, amik pont Navas oldalára mentek, nehogy minden másodikat gólnak számoljuk már. Azért volt a kapus, hogy védjen.
Neuer bevédett egyet, ott ment el nekik. Párizsban majd javíthatnak, de azért nem egyszerű 2 góllal nyerni, főleg Lewa nélkül.

Avatar
mexes
Hozzászólások: 793
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mexes » 2021. április 8., csütörtök 9:39

Berti írta:
Alabatol nekem is totál elment a kedvem, remélem a stábunkból is nézték a meccset.
🚨| Real Madrid have closed the signing of David Alaba for next season. The player will join on the 1st of July.
@marca [🥈]

:/

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. április 8., csütörtök 9:22

Realista24 írta: Kimmich jöhetne jövőre hozzánk apróért, de úgyis hosszabbít.
Brutál mentalitása van a fazonnak, a ckm után nekem ő a favoritom. És még focizni is tud.
Nem illik.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. április 8., csütörtök 9:14

Anthony írta: Sajnos nem láttam a Bayern meccset, de megnéztem 2 hosszú összefoglalót, az alapján még 2 darab 100%-os ziccert láttam. Volt pár Bayern kapuralövés, de kicsit erős azokba mind gólt beleképzelni, nem tudom honnan szopta Müller, hogy 6-3-ra kellett volna nyerjenek, loll.
Neymar csak esett-kelt, ha vele akar erősíteni a Barca, hát hajrá!

Mi ha továbbjutunk, akkor majd Hazard fiam elrak vagy kettőt a Chelsea ellen, meglássátok :kalapos:
Ezért nem kell összefoglaló alapján ítélni..

Ha 10x lejátszották volna a meccset, akkor 8szor a Bayern nyert volna, még így, Lewa és Gnabry nélkül is.
31 (pár) lövése volt a BMnek, míg 6 a PSG-nek. Ebből a 4.14 xG a BMnek és 1.54 a PSG-nek.
A végeredmény 2-3.
A BM szinte mindent kihagyott, míg a párizsnak ott volt egy Mbappe, aki clutch a BL-ben idén.

Alabatol nekem is totál elment a kedvem, remélem a stábunkból is nézték a meccset.

Kimmich és Coman nagyot mentek, míg túloldalt Mbappe és Navas tartotta a csapatot.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 8., csütörtök 9:10

ziro4vr írta: Alaba mindegyik poszton gyenge volt, így vagy úgy de mindegyik gólban benne volt, nekem végképp elment tőle a kedvem.
David Alaba will be a Real Madrid player on July 1st. @marca :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 8., csütörtök 9:05

Kimmich jöhetne jövőre hozzánk apróért, de úgyis hosszabbít.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. április 8., csütörtök 9:02

Egy Lewával meg egy nem bűn szar Sanéval ezt simán nyerte volna a bayern, elég jól fociznak egyébként, de a védelmük 2-3 éve trágya. Alaba mindegyik poszton gyenge volt, így vagy úgy de mindegyik gólban benne volt, nekem végképp elment tőle a kedvem.

Neymar mezőnyben más szint, olyan labdakezelése van hogy beszarsz, de egy undorító fetrengős ribanc, aki az egész közegre hatással van, jó helyen van ott. MBappé meg jöhet. Pochettino azt amúgy az elején jól csinálta hogy Kimmichet kiszedte, a másodikban már feljavult a német, akkoriban fordítottak.
Nem illik.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2021. április 8., csütörtök 8:47

Én is úgy gondolom mint Müller, nagyon hízelgő ez az eredmény a PSG-re nézve. Bravúros volt hogy előnnyel mennek a visszavágóra, és úgy érzem hacsak nem lesz ott is ennyire ihletett formában Navas, akkor simán megfordítja a Bayern.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. április 8., csütörtök 8:44

Mind azt mutatták hogy fekszik :D
De visszaszívom, vagy akármi. Igazából nem érdekel Neymar csak láttam megint szopkodták a sajtóban a meccs előtt.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. április 8., csütörtök 8:41

Anthony írta: Sajnos nem láttam a Bayern meccset, de megnéztem 2 hosszú összefoglalót, az alapján még 2 darab 100%-os ziccert láttam. Volt pár Bayern kapuralövés, de kicsit erős azokba mind gólt beleképzelni, nem tudom honnan szopta Müller, hogy 6-3-ra kellett volna nyerjenek, loll.
Neymar csak esett-kelt, ha vele akar erősíteni a Barca, hát hajrá!

Mi ha továbbjutunk, akkor majd Hazard fiam elrak vagy kettőt a Chelsea ellen, meglássátok :kalapos:
Nem 100%-os ziccerek is be tudnak menni. Nekik ebből volt 10+. Ha 6-3 a vége, akkor se mondhatott volna senki semmit. Lewával 5-öt simán rúghattak volna. 31 kapuralövési kísérletük volt, ami rekord az idei szezonban.

Neymar meg adott két gólpasszt, ezenkívül eléggé nehéz dolga volt, mert a középpálya szinte csak védekezett. De elég jól tartotta meg a labdákat és passzolta tovább. Rá nem lehetett panasz.

A tegnapit látva nekem innen még mindig a Bayern az esélyesebb. A PSG az előző körben vonalkódos gatyával lépett ki a Barca ellen hazai pályán. Még egy olyan produkció nem lesz elég.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 8., csütörtök 8:37

Anthony írta: Sajnos nem láttam a Bayern meccset, de megnéztem 2 hosszú összefoglalót, az alapján még 2 darab 100%-os ziccert láttam. Volt pár Bayern kapuralövés, de kicsit erős azokba mind gólt beleképzelni, nem tudom honnan szopta Müller, hogy 6-3-ra kellett volna nyerjenek, loll.
Neymar csak esett-kelt, ha vele akar erősíteni a Barca, hát hajrá!

Mi ha továbbjutunk, akkor majd Hazard fiam elrak vagy kettőt a Chelsea ellen, meglássátok :kalapos:
Ha nem láttad a meccset, akkor miért nyilatkozol így Neymarról? :mrgreen:
Adott két gólpasszt, ráadaául az egyiket ha Kroos vagy Modric adja, akkor eldurran az egész fórum. Szerintem jól nyomta, a stílusa már más kérdés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. április 8., csütörtök 8:35

Sajnos nem láttam a Bayern meccset, de megnéztem 2 hosszú összefoglalót, az alapján még 2 darab 100%-os ziccert láttam. Volt pár Bayern kapuralövés, de kicsit erős azokba mind gólt beleképzelni, nem tudom honnan szopta Müller, hogy 6-3-ra kellett volna nyerjenek, loll.
Neymar csak esett-kelt, ha vele akar erősíteni a Barca, hát hajrá!

Mi ha továbbjutunk, akkor majd Hazard fiam elrak vagy kettőt a Chelsea ellen, meglássátok :kalapos:

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2021. április 8., csütörtök 8:04

Bpn is esik a hó, és mindjárt vinnem kell a motort eredet vizsgára :lol: faszert nem motoros szánt vettem
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 8., csütörtök 7:32

Béla írta:
Realista24 írta: Hóesés. Nem bírom. Hó..
Budaörsön délután olyan hóvihar volt 5 méterre nem láttál.
OFF: hóesésre ébredtem, Fehérvár. Hát kiköpöm a kakaóm :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 8., csütörtök 7:31

ferni írta: Azért egy kiöregedő maggal, Vini Juniorral meg Asensioval, egy szem Karimmal elől BLt nyerni, ennyi sérülttel, kicsit erős lenne :lol: :lol: :lol:
Az röhögve überelné az 5 év alatt 4 BLünket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nem értem ezeket a degradáló kommenteket.

A kapuban top3-as faszi van. A védelemből most hiányzott Varane, de Nacho is klasszis szintet hoz, szélen Mendy kemény mint tarzan talpa. Középen ott a CKM, elől Karim.
Ez már 8 ember a 11-ből, akik a világ szinte összes csapatába beférnének. És igen, Ase és Vini olyanok, amilyen, de még visszatérhet Ramos, Hazard, ott van Valverde...szóval nem értem.

De itt már lassan úgy írtok, mintha a Porto BL győzelméhez lenne hasonló, ha nyernénk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. április 8., csütörtök 7:27

Azért egy kiöregedő maggal, Vini Juniorral meg Asensioval, egy szem Karimmal elől BLt nyerni, ennyi sérülttel, kicsit erős lenne :lol: :lol: :lol:
Az röhögve überelné az 5 év alatt 4 BLünket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2021. április 8., csütörtök 0:54

Pad'em írta:
flori írta: Ami az esetleges továbbjutás után velünk lehet majd, az a rutin. Nem akarok nagyot mondani, de onnan szerintem még BL elődöntőt sem játszott senki a keretből. (De, Silva és Werner. :mrgreen: )
Micsoda??? Kovacic 3szoros BL győztes, nem rémlik valami? :lol:

Ha Poolon túlmegyünk, én a Chelseatől nem félnék, ott már megéreznék a veteránjaink a finálé szagát, szétkapnánk őket.
Veszelyes a Chelsea, de nem hiszem, hogy Benzemaek kihagynak a lehetoseget, hogy rutinbol besetaljanak a dontobe. Az a parharc a szezon legfontosabbja lenne, azert az isztambuli dontoert bealdoznam a bajnoksagot is, ha azon mulna. Mindenekelott hetvegen nem szabad kikapni, akarmi van, legalabb egy dontetlen szukseges, hogy ne szalljunk ki a bulibol, illetve moralisan ne keruljunk hatranyba a liverpooli visszavagora.
:goat:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 8., csütörtök 0:50

flori írta: Ami az esetleges továbbjutás után velünk lehet majd, az a rutin. Nem akarok nagyot mondani, de onnan szerintem még BL elődöntőt sem játszott senki a keretből. (De, Silva és Werner. :mrgreen: )
Micsoda??? Kovacic 3szoros BL győztes, nem rémlik valami? :lol:

Ha Poolon túlmegyünk, én a Chelseatől nem félnék, ott már megéreznék a veteránjaink a finálé szagát, szétkapnánk őket.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 209 regisztrált és 0 vendég