Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. április 25., hétfő 12:54

Én nem finomkodnék a Cityvel kapcsolatban. Mondjuk ki: ez a Real jelentősen erősebb, tapasztaltabb csapat, mint a City. A játékuk, a BL tapasztalatlanságuk mind-mind mellettünk szólnak. Egyedül Pellegrini az aki taktikailag jobb lehet Zidanenal. De azért láttuk meg most is látjuk Pellegrinit, hogy ő sem varázsló nagy csapatok ellen.
Nem olyan régen kikapott a City egymás után a Leicestertől, Tottenhemtől, Liverpooltól. Komoly csapat ellen nem olyan rózsás a kép. A PSG elleni továbbjutásuk az ami erőt adhat, meg hát a BL az BL. Szerintem ha 100 %-os erőbedobással, koncentráltan megy ki a csapat, akkor Manchesterben is várhatunk győzelmet. A lényeg, hogy legalább egy gól kell lőni, akkor hatalmas baj nem lehet.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. április 24., vasárnap 15:03

sebydani írta:
Csabi írta:tehát akkor most visszakapjuk. :D
Inkább írd fel magadnak majd, hogy kedden a meccs 80. perce körül nézz rá az asszony hajára :mrgreen:

vagy többször, akkor nyugodtan meg merem tenni, mondjuk 3as hendivel... :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. április 24., vasárnap 14:07

Csabi írta:tehát akkor most visszakapjuk. :D
Inkább írd fel magadnak majd, hogy kedden a meccs 80. perce körül nézz rá az asszony hajára :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. április 24., vasárnap 14:01

tehát akkor most visszakapjuk. :D

mila
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 1:19
Kedvenc játékosaid: ramos, kroos
Kedvenc csapatod: rmcf

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mila » 2016. április 24., vasárnap 13:07

na cüneyt cakir vezeti a meccsünket. egy másik manchesteri csapat ellen már jól jártunk vele. :D
92:48

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. április 19., kedd 18:52

András93 írta:
Toti írta:úgy,hogy nem vagy elég figyelmes remy
Pedig ki is emelted a lényeget. NEM Barca szurkoló. :D
bocsi :lol: :lol:
de akkor is kegyetlen volt. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: András93 » 2016. április 19., kedd 18:46

Toti írta:úgy,hogy nem vagy elég figyelmes remy
Pedig ki is emelted a lényeget. NEM Barca szurkoló. :D

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. április 19., kedd 18:13

Remy írta:
palesz77 írta:Nyilván ha Chelsea drukker lennék én is elküldtem volna mindenkit a jó édes anyjába ez után a meccs után

Mondjuk azt se értem, hogy emberelőnyben miért kellett ráülnie a Chelseanek az 1-0-ra, ha lőnek még egyet simán kizuhanunk, de ez már más tészta, bíráskodástól független.
Mondjuk én még nem találkoztam olyan nem barca drukkerrel, aki védte volna abban a párharcban a katalánokat. Minden nem barca drukker azon a véleményen van, hogy az el lett csalva valamilyen módon. Pedig ott még nem volt meg ez a nagyon nagy utálat a katalánok ellen, egyszerűen csak "kézzel fogható" volt az ottani csalás.

Lőttek volna, ha befújják azt a néhány 11-est. :lol:
akkor javaslok egy cikket a legnagyobb barcelona magyar szurkolói oldalról. 2009, nagyító alatt, valami ilyesmi.
sosem fogom azt az írást elfelejteni. konkértan az összes 11es gyanús esetet kielemezték és a végére az jött ki, hogy a bíró jól (!) döntött az összes(!) esetben, vagyis valóban egyikre sem kellett büntetőt fújni. de ha az még nem lenne elég akkor a vége úgy zárult,hogy a chelseanek bűnhődnie kellett azért amiért emberelőnyben nem lőttek több gólt így nem is érdemelték volna meg, hogy befújjanak akár csak 1db-ot is a sok közül. majd a konklúzió, hogy egy(!) téves ítélet volt a meccsen azt pedig a katalánok(!) szenvedték el.

úgy,hogy nem vagy elég figyelmes remy
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. április 19., kedd 17:01

látom béla má megin lesérült és lehet nem lesz ott a city ellen.
fasza
Kép
Kép
Kép

Avatar
adee93
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015. szeptember 29., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Drogba, Lampard, Terry, Cech, Gudjohnsen, Zola, Di Matteo, Hazard, Hasselbaink...
Kedvenc csapatod: Chelsea
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: adee93 » 2016. április 16., szombat 16:01

Pique vagy Eto'o kezezését simán be lehetett volna fújni, de ennyi év után már ezen már kár foglalkozni 3 évvel később visszakaptuk a sorstól amit előtte éveken keresztül elvett. :)

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. április 16., szombat 14:37

Remy írta:Minden nem barca drukker azon a véleményen van, hogy az el lett csalva valamilyen módon.
Persze, ezt mondom, a Barca jutott tovább, nyilván nem minket védtek mások. Még én is hülyén éreztem magam másnap, tisztában vagyok vele, hogy mi jártunk ott jobban a bíráskodással.. De azt még mindig nem tudom, hogy akkor Abidal pl miért repült ki ekkora hátszél mellett, mert bőven vitatható szitu az is, és könnyen a kiesésünket eredményezhette volna..
h3x0r írta:Nem csaltak el az Internek semmit, csak elotte 60 perccel Busquets koma olyat alakitott, hogy mar az is csoda volt, hogy abban az evben Colin Firth huzta be az Oscar dijat es nem o. :lol: A biro csak kompenzalt. :mrgreen:
Nyilván Busi szánalmas volt - bár a hátraütés simán megérte a sárgát, de ami utána jött az gusztustalan volt -, de Milito lesgóljára és Bojan szabályos góljára gondoltam én. De a kompenzálást majdnem el is felejtettem, így már világos.. :D
Ónó írta:abidal odarugása összeakasztja a lábat lép egyet de elesik...pont a kritikus rész le nem lassítása...
Mondjuk ott Drogba "helycsinálása" előtte megér már egy misét nálam.. :lol:

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ónó » 2016. április 16., szombat 14:28

Hungarokatalán írta:https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 6966686990
Tessék, itt egy video azokról az ítéletekről, melyek megkérdőjelezhetőek voltak, és a Chelseat segítették.
Megértem, miért gondolják csalásnak azt a párharcot, de egyáltalán nem volt olyan egyértelmű 2 meccs alapján a fújás, mint azt sokan gondolják.
Befújt téves les, félig eldőlt labdát veszíteni fogó játékos lerántása(valoban 11es gyanús volt, de valaki megadja valaki nem) abidal odarugása összeakasztja a lábat lép egyet de elesik...pont a kritikus rész le nem lassítása... utána felszabadítás közben rábikázza a sajat kezére. Te most azt hiszed, hogy mindent ki akarok magyarázni. Nem, valóban van érdekes ítélet, de össze sem hasonlítható a két fél "vesztesége"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. április 16., szombat 14:21

Valaki csinálhatna egy másik 2-3x ilyen hosszú videót könnyedén, amikor meg nektek kedvezőt fújtak. :roll:
ZIDANE

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2016. április 16., szombat 14:19

palesz77 írta:De a sors végülis "kegyes" volt, mert ezen a gondolatmeneten továbbmenve rá egy évre az Internek csalták el az elődöntőt, szóval "visszakaptuk" elég hamar.
Nem csaltak el az Internek semmit, csak elotte 60 perccel Busquets koma olyat alakitott, hogy mar az is csoda volt, hogy abban az evben Colin Firth huzta be az Oscar dijat es nem o. :lol: A biro csak kompenzalt. :mrgreen:

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2016. április 16., szombat 14:18

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 6966686990
Tessék, itt egy video azokról az ítéletekről, melyek megkérdőjelezhetőek voltak, és a Chelseat segítették.
Megértem, miért gondolják csalásnak azt a párharcot, de egyáltalán nem volt olyan egyértelmű 2 meccs alapján a fújás, mint azt sokan gondolják.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ónó » 2016. április 16., szombat 14:11

Egyébként vissza fogom nézni, de biztos vagyok benne,hogy vagy visszarántotta vagy összeakasztotta a lábát, és arról ment akkor a vita, hogy 5-6 méterre velük egy vonalban volt egy másik védő és az nem volt golhelyzet :D(Abidal kiállítása)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27406
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. április 16., szombat 14:08

palesz77 írta:Nyilván ha Chelsea drukker lennék én is elküldtem volna mindenkit a jó édes anyjába ez után a meccs után

Mondjuk azt se értem, hogy emberelőnyben miért kellett ráülnie a Chelseanek az 1-0-ra, ha lőnek még egyet simán kizuhanunk, de ez már más tészta, bíráskodástól független.
Mondjuk én még nem találkoztam olyan nem barca drukkerrel, aki védte volna abban a párharcban a katalánokat. Minden nem barca drukker azon a véleményen van, hogy az el lett csalva valamilyen módon. Pedig ott még nem volt meg ez a nagyon nagy utálat a katalánok ellen, egyszerűen csak "kézzel fogható" volt az ottani csalás.

Lőttek volna, ha befújják azt a néhány 11-est. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2016. április 16., szombat 14:06

palesz77 írta:De a sors végülis "kegyes" volt, mert ezen a gondolatmeneten továbbmenve rá egy évre az Internek csalták el az elődöntőt, szóval "visszakaptuk" elég hamar.
remekül emlékszel.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ónó » 2016. április 16., szombat 14:05

palesz77 írta:
Ónó írta:Egy gyenge játékvezető a karrierjét adta, hogy pofátlanul elcsalja a meccset.
Én azt nem értem a mai napig, hogy akkor Abidalt mi az istenért szórta ki a 60. perc körül? Mert ott még csak kontakt se volt, de rögtön a piros villant. Meg ha minket akartak a döntőbe tolni, akkor az első meccsen miért nem játszottunk emberelőnyben - Ballacknak bőven kijárt a piros -, és kaptuk meg a jogos tizinket? Lehet kettő is lett volna, nem emlékszem már pontosan. Nyilván ha Chelsea drukker lennék én is elküldtem volna mindenkit a jó édes anyjába ez után a meccs után, bennem is vegyes érzések vannak a mai napig a bíráskodásnak hála, de az is biztos, hogy mindenki csak az egyik oldalára emlékszik annak a meccsnek - nyilván mert mi jutottunk tovább. De a sors végülis "kegyes" volt, mert ezen a gondolatmeneten továbbmenve rá egy évre az Internek csalták el az elődöntőt, szóval "visszakaptuk" elég hamar.

Mondjuk azt se értem, hogy emberelőnyben miért kellett ráülnie a Chelseanek az 1-0-ra, ha lőnek még egyet simán kizuhanunk, de ez már más tészta, bíráskodástól független.
Nem ültek azok rá, csak gólhelyzetben jöttek a kis stiklik. A másik, hogy az akkori barca 10 emberrel is veszélyes lett volna bárkire.
Inter ellen pedig jött a kiállítás, ott egy szabályos gólt vettek el, mert egyvonalban volt krkic de az asszisztens egyértelműen behúzta a lest, a bíró pedig nem akarta felülbírálni. :)
Nem vagyok chelsea drukker, szipmatikus játékosai voltak még akkor, most is van egy center akinek.drukkolok, viszont azt a meccset élőben látni durva volt. Milan elleni szöglet 11 es variációk pedig kabaréba illő figurák voltak. Ha minden ilyen kontaktot lefújtak volna, 74-63lett volna az eredmény 135büntető góllal... de a volna és a ha nem számított soha. Ez már a múlt, fel lett építve a Barcelona, és ne keseríts el a későbbiekben kérlek, Te nagyon is normális fórumozó vagy, szerintem Te is elismered, hogy voltak zűrös időszakok ilyen téren arra, mint ahogyan elismerem én is, hogy ettől független játékban a legerősebb csapat volt a Barca, de ha nem jött ki a lépés és jó volt az ellenfél taktikája, jött a hoppá piros legyen tizi is.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. április 16., szombat 13:57

Ónó írta:Egy gyenge játékvezető a karrierjét adta, hogy pofátlanul elcsalja a meccset.
Én azt nem értem a mai napig, hogy akkor Abidalt mi az istenért szórta ki a 60. perc körül? Mert ott még csak kontakt se volt, de rögtön a piros villant. Meg ha minket akartak a döntőbe tolni, akkor az első meccsen miért nem játszottunk emberelőnyben - Ballacknak bőven kijárt a piros -, és kaptuk meg a jogos tizinket? Lehet kettő is lett volna, nem emlékszem már pontosan. Nyilván ha Chelsea drukker lennék én is elküldtem volna mindenkit a jó édes anyjába ez után a meccs után, bennem is vegyes érzések vannak a mai napig a bíráskodásnak hála, de az is biztos, hogy mindenki csak az egyik oldalára emlékszik annak a meccsnek - nyilván mert mi jutottunk tovább. De a sors végülis "kegyes" volt, mert ezen a gondolatmeneten továbbmenve rá egy évre az Internek csalták el az elődöntőt, szóval "visszakaptuk" elég hamar.

Mondjuk azt se értem, hogy emberelőnyben miért kellett ráülnie a Chelseanek az 1-0-ra, ha lőnek még egyet simán kizuhanunk, de ez már más tészta, bíráskodástól független.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 234 regisztrált és 0 vendég