Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 17., szerda 12:44

___Samy___ írta:
Realista24 írta:

En inkabb egy olyan deal-t kotnek, hogy iden mi nyerjunk, jovore meg a City, de ugy, hogy mi mar kiesunk a legjobb 8 kozott.
Aztan jovore meg menne a krizis, hogy mar ilyennkoran kiestunk :mrgreen:
Nyilvan Kroos, Karim es Modric bucsueve igy eleg csuf lenne, de ezt fel tudom ajanlani a Cimvedes oltaran, barmennyire is faj.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. május 17., szerda 12:41

Szerintem továbbjutunk, pep elbalfaszkodja, nálunk meg villan végre a francia nyugdíjas.
Nem illik.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. május 17., szerda 12:38

Realista24 írta:
dzsi91 írta:

Mivel mar senkinek nemmaradt semmije. Mitszólnátok ha idén blt nyerünk de jövőre csávi megnyeri messivel. Én aláírnám. Címvédés az más fajta flex. :kalapos:
En inkabb egy olyan deal-t kotnek, hogy iden mi nyerjunk, jovore meg a City, de ugy, hogy mi mar kiesunk a legjobb 8 kozott.
Aztan jovore meg menne a krizis, hogy mar ilyennkoran kiestunk :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. május 17., szerda 12:38

Realista24 írta: En inkabb egy olyan deal-t kotnek, hogy iden mi nyerjunk, jovore meg a City, de ugy, hogy mi mar kiesunk a legjobb 8 kozott.
Akár. :D Egyébként jobb kiesni a nyolcaddöntő-negyeddöntő valamelyikében mint a döntő kapujában. Szóval jussunk csak tovább. :D
dzsi91 írta: Mivel mar senkinek nemmaradt semmije. Mitszólnátok ha idén blt nyerünk de jövőre csávi megnyeri messivel. Én aláírnám. Címvédés az más fajta flex.
Ááááh neeeeem, nem szabad Messi BL trófeáinak számát növelni, a rekordtartók maradjanak csak a Realosok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sierra 2023. május 17., szerda 12:40-kor.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2023. május 17., szerda 12:27

Realista24 írta: Asszony multheten megkerdezte, mi van ha kiesik a Re..
és gondolom itt már csukodott is az ajtó előtte :kalapos:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 17., szerda 12:27

hehetheoriginal írta: en abszolut nyugodt es higgadt vagyok, ok az eselyesek, papirforma szerint.
nem volna ellenemre, ha valami morcos taktikai ujitassal meglepnenk pepperonit, es legalabb szoros lenne.
Asszony multheten megkerdezte, mi van ha kiesik a Real Madrid...inkabb a lelke egy darabja, mint a valas, nem? :mrgreen:
az mit jelent, hogy egy darabja? :D (plane hogy 100%-a a lelkenek a tied es a gyerkoce :lol: )
Az a resze, amiben ilyen sotet gondolatok jelenhetnek meg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. május 17., szerda 12:26

en abszolut nyugodt es higgadt vagyok, ok az eselyesek, papirforma szerint.
nem volna ellenemre, ha valami morcos taktikai ujitassal meglepnenk pepperonit, es legalabb szoros lenne.
Asszony multheten megkerdezte, mi van ha kiesik a Real Madrid...inkabb a lelke egy darabja, mint a valas, nem? :mrgreen:
az mit jelent, hogy egy darabja? :D (plane hogy 100%-a a lelkenek a tied es a gyerkoce :lol: )
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 17., szerda 12:24

hehetheoriginal írta:
Keresem a lelkem apro darabjait, hogy meg mit tudnek felajanlani, de oda kell adnom a csaladtagjaim egy darabjat is, ugy erzem.
hagyd a picsaba, az nem eri meg :)
Asszony multheten megkerdezte, mi van ha kiesik a Real Madrid...inkabb a lelke egy darabja, mint a valas, nem? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. május 17., szerda 12:24

Realista24 írta:
dzsi91 írta:

Mivel mar senkinek nemmaradt semmije. Mitszólnátok ha idén blt nyerünk de jövőre csávi megnyeri messivel. Én aláírnám. Címvédés az más fajta flex. :kalapos:
En inkabb egy olyan deal-t kotnek, hogy iden mi nyerjunk, jovore meg a City, de ugy, hogy mi mar kiesunk a legjobb 8 kozott.
De úgy hogy jövőre megnyerjük a ligát.
Nekem deal.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. május 17., szerda 12:23

Szerencsére nincsenek gyors szélsőik, technikából meg ellenünk sokra nem lehet menni, ez látszott a Bernabeuban is. Körbeadogattak 20 percig de abszolút veszély nélkül. Az Etihadban az elején ez hatványozottan meglesz, full presszing, ha ott nem passzoljuk el magunkat, és kihúzzuk akkor szerintem idegesek lesznek. Vini, Fede, Cama, Benz meg elmegy egy kontrára 0-1 onnan meg már rutinból lehozzuk. Ha sokáig x és hosszabbítás, akkor Pintus miatt megint magunkat látom esélyesebbnek.

Tényleg az elejét kell kihúznunk, ha ott kapunk 1-et, 2-őt mint tavaly és megnyugodnak akkor baj lesz. 50-50 a sansz nálam továbbra is, de kb idegesebb vagyok mint tavaly :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. május 17., szerda 12:21

Keresem a lelkem apro darabjait, hogy meg mit tudnek felajanlani, de oda kell adnom a csaladtagjaim egy darabjat is, ugy erzem.
hagyd a picsaba, az nem eri meg :)
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 17., szerda 12:16

dzsi91 írta:
Realista24 írta:
Keresem a lelkem apro darabjait, hogy meg mit tudnek felajanlani, de oda kell adnom a csaladtagjaim egy darabjat is, ugy erzem.
Mivel mar senkinek nemmaradt semmije. Mitszólnátok ha idén blt nyerünk de jövőre csávi megnyeri messivel. Én aláírnám. Címvédés az más fajta flex. :kalapos:
En inkabb egy olyan deal-t kotnek, hogy iden mi nyerjunk, jovore meg a City, de ugy, hogy mi mar kiesunk a legjobb 8 kozott.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. május 17., szerda 12:14

Realista24 írta:
Keresem a lelkem apro darabjait, hogy meg mit tudnek felajanlani, de oda kell adnom a csaladtagjaim egy darabjat is, ugy erzem.
Mivel mar senkinek nemmaradt semmije. Mitszólnátok ha idén blt nyerünk de jövőre csávi megnyeri messivel. Én aláírnám. Címvédés az más fajta flex. :kalapos:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. május 17., szerda 12:12

Cityre leszek kíváncsi, hogy tudnak e turelmesek lenni vagy nekünk esnek. Ha nekünk esnek az nagyon rosszul is elsulhet az ő szempontjukból. Ancelotti jót ment a sajtótájékoztatón, szépen rápakolta a nyomást gvardiolaekra.


Nekünk csak annyi a dolgunk, hogy pergessük az órát és lecsapni a helyzetekre. Minél tovább bírjuk bekapott gól nélkül annál feszültebbek lesznek. Ha meg kapunk 1-2 gólt az is nekünk boost. Szóval ha nem rúgnak nekünk 4et az első 20 percben szerintem továbbmegyünk. :D haaland szerintem ma azért fog gólókat rúgni.


Ez az egesz city meg az etihad egy nagy lufi. A juve is a jóisten tudja mikor kapott ki utoljára otthon aztán lesimáztuk őket 3-0ra 18ban. Meghát már megint megy a treble talk meg az ilyen bullshitek citynél az ilyeneknek gyorsan vége szokott lenni. Haalandnak is azert tul szép story lenne ha első szezonjában hoz egy triplát gólrekordal. Belefogunk szarni a palacsintájukba.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 17., szerda 12:09

En ugy ertem ezt a dolgot, hogy ha kiesunk sem kell eret vagni, de elvarasom, hogy bejussanak es megnyerjek, es nyilvan csalodas is lenne, ha nem.

De mivel olyan nincs es nem letezik, hogy az idei BL-t ne a Real Madrid nyerje, igy ezt a kerdest majd jovore beszeljuk at ujra.

Keresem a lelkem apro darabjait, hogy meg mit tudnek felajanlani, de oda kell adnom a csaladtagjaim egy darabjat is, ugy erzem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. május 17., szerda 12:06

Realista24 írta: Hogyne szabadna elvarni?
Elvarom, hogy gyozzenek, hogy beleadjanak mindent, hogy megnyerjek a sorozatot iden IS.
Ja nem tudom csak sokan írták ezt, aztán már félve írtam volna le hogy én bizony elvárom most már a döntőt, sőt a végső győzelmet is. Ha már idáig eljutottunk, és megint hogyan... most már be kell húzni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 17., szerda 12:03

Hogyne szabadna elvarni?
Elvarom, hogy gyozzenek, hogy beleadjanak mindent, hogy megnyerjek a sorozatot iden IS.

Minden evben ez az elvarasom veluk szemben, a nagy szerencsenk az, hogy nekik is magukkal szemben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. május 17., szerda 11:59

Az a baj h ha már idáig eljuttotunk, ráadásul így, első meccs is jól sikerült... hiába nem szabadna elvárni, mert tényleg túlteljesítettek már bőven, de azért most már csalódás lenne ha nem döntőznénk. :D bár inkább most essünk ki mint a döntőben veszítsünk.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. május 17., szerda 11:55

En teljesen nyugodt vagyok az este miatt. A sracok mar iden is boven tulteljesitettek a BL-ben, ha meg ettol a Citytol kikapunk, nincs mit szegyellni. Ha kiesunk, akkor nincs miert szegyenkezni, ha meg tovabbjutunk, akkor VAMOS!!
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Peti765
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2022. április 7., csütörtök 21:46
Kedvenc játékosaid: Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Peti765 » 2023. május 17., szerda 11:42

ateeemadrid írta: Én a párharc előtt negatív voltam, az első meccs után optimista, aztán most megnéztem a City Etihados eredményeit, hát azóta... Félek kicsit. :lol:
Ezzel szerintem kár foglalkozni, hogy milyen mutatók vannak ez olyan mint a Juventus 0:3 első meccs senki nem gondolta hogy onnan vissza jönnek es nem nekünk állt a zászló csak kaptunk egy 11 est a 118. Percben


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 155 regisztrált és 0 vendég