Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. december 15., kedd 14:29

HA felvállalják azt a játékot amit a Barca ellen is.
De nem fogják.Rudi Garcia átèrtèkelte az utobbi idoben azt a felfogást,a sok laska gol megviselte,a san paoloban azèrt már látszott ez,le is ikszeltek talán a legjobb formában levo olasz csapattal.Nyerhettek is volna akár.
Ennek ellenère,ha feljavulunk meg lesz,de ha nem,akár ki is eshetunk.Mindegy,február messze van.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. december 15., kedd 12:24

Egyébként srácok, messze még a kövi BL meccs kitudja addig mi lesz, a Róma pedig a legkevésbé olasz módon játszó csapat, tehát nektek valszeg ideálisak lesznek, mert kinyílnak mint a tubarózsa. Én külső szemmel azt gondolom, hogy igenis bucira lesznek verve, HA felvállalják azt a játékot amit a Barca ellen is.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 15., kedd 12:23

Az utolsó szó akkor megvolt mindenkinél, ha jól látom. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. december 15., kedd 12:21

miro írta:Felejtsük el viszont egymást innentől,egyszerűbb úgy az élet.
Felejtsük, mert nagyon nem egy hullámhosszon vagyunk...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miro » 2015. december 15., kedd 12:14

M1Ö írta:
Én sem hősködni járok ide, Te kezdted el itt nyomni a dumát, hogy majd jön egy Sevilla vagy Villarreal szintű csapat, aztán kiesik a csapat...
Miért,nyertünk ellenük?
M1Ö írta:Meg Te írtad le nagy mellénnyel, hogy Te megmondtad, a Malmö meccsen is, hogy minek örülünk a gálának, mikor ez csak egy Malmö.
Pontosan ezt írtam a Malmö meccs után,idézem magam:
" Majd most hétvégén kell hősnek lenni,nem a Malmö ellen.. :roll: "

Nyertünk hétvégén?

M1Ö írta:
Neked mik azok a nagy érvek? Leírtam én is, hogy semmi sincs rendben a csapat háza táján, de így is simán tovább kell menni. Gyenge ez a Roma, közelében sincs egy Juvénak. Nincs olyan játékosuk, aki eldönthetne egy ilyen meccset, csapatként sem annyira jók. Láttam őket idén többször is, a gyenge olasz bajnokságban is csak szenvednek.
Ezek mind igazak ránk is.Gyengék vagyunk,közelében nem vagyunk egy jó csapatnak.Illetve fellángolások vannak Benzemánál,de amúgy nálunk se döntött el még senki derbit,ja de,Nacho.


M1Ö írta:
Ez meg mára már csak egy berögződés. Ez már csak a Juve-re igaz, a Roma-ra semmiképp.
Továbbra is az igazán nagy probléma a mi formánk,nem a Romáé.
M1Ö írta: Ez milyen érv? Ennyi erővel akkor addigra lehet megsérül Keylor, Ramos, Varane, Modric, Kroos, James, CR, Benzema és kiállunk a Castilla-val.
Milyen érv az ami igaz ránk már 4 hónapja?

M1Ö írta: Ez igaz. De a BL az csak BL. Ha szar játékkal is, szerencsével is, de csak jól jöttünk ki a 2 PSG meccsből. Egy sokkal erősebb PSG ellen, még a csoportkörben.
A Barca-Real az Barca-Real,Sevillába menni is nagy dolog,vagy akár a győzelem kényszer ha a Barca bukott.
Az Atletico-Real szintén nagy dolog,sikerült valamelyik?
PSG meccsből indulsz ki,ami megint csak nem rajtunk múlt..


M1Ö írta:
Az Illarra-s hasonlatot Kroos-ra lehet, hogy nem pont Te írtad. De Te is azon az oldalon vagy, akik nem látják a hasznát és lehúzod, hogy idén semmi. Ami félig jogos, mert tényleg nem az igazi, de még így is előrébb vagyunk vele, mint Casemiroval. Akit meg magasztaltál, hogy milyen patent, mert ütközik, meg kell egy ilyen játékos a pályára. Igen, láttuk a hétvégén is.
Szerintem semmi haszna nincs idén,ez így van.
Szar a rendszer,és hiába fáj,Casermironak több meccse volt jó,mint Kroosnak.
M1Ö írta: tapsold meg magad... :agree: :taps:
Felejtsük el viszont egymást innentől,egyszerűbb úgy az élet.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. december 15., kedd 11:52

miro írta:Én nem hősködni járok ide,a tahóság csak rövid távon és nagyon korlátolt társaságában népszerű, ráadásul kétes babér...
Én sem hősködni járok ide, Te kezdted el itt nyomni a dumát, hogy majd jön egy Sevilla vagy Villarreal szintű csapat, aztán kiesik a csapat... Meg Te írtad le nagy mellénnyel, hogy Te megmondtad, a Malmö meccsen is, hogy minek örülünk a gálának, mikor ez csak egy Malmö. Szóval nem érzem magam tahónak, de kösz a kitűntetést... :agree:
miro írta:Félek? Mitől? Engem nem érdekel azért annyira a Real Madrid hogy ennyire megviseljen.
Akkor nem félsz.... Tartasz tőlük, azt hiszed nehéz lesz. Szerintem érthető volt a megfogalmazás.
miro írta:Viszont vannak érveim,ellentétben veled,aki csak hajtogatja hogy ez könnyű lesz,mert könnyűnek kell lennie.
Neked mik azok a nagy érvek? Leírtam én is, hogy semmi sincs rendben a csapat háza táján, de így is simán tovább kell menni. Gyenge ez a Roma, közelében sincs egy Juvénak. Nincs olyan játékosuk, aki eldönthetne egy ilyen meccset, csapatként sem annyira jók. Láttam őket idén többször is, a gyenge olasz bajnokságban is csak szenvednek.
miro írta:Majd gyakorlatilag betoltad a csapatot az elődöntőbe.
Azt írtam, hogy szerencsével összejöhet az elődöntő! Ha szerencsés lesz a következő sorsolás. Nem azt írtam, hogy majd köv. körben megkapjuk a Bayern/Barca/PSG/City egyikét aztán már ott is vagyunk az elődöntőben. De ha egy Wolfsburg, Zenit közül kapnánk valakit, akkor nehogy azt mond már, hogy ki is esnénk és nem lenne lehetőségünk az elődöntőre....
miro írta:-Olasz csapat. Sosem jó dolog megkapni őket egyenes kiesésben,mert ha jól sikerül az első meccsük akkor darabokra törik a másodikat úgy hogy semmi üteme,ritmusa nem lesz,ez meg nekünk nem jó.
Ez meg mára már csak egy berögződés. Ez már csak a Juve-re igaz, a Roma-ra semmiképp.
miro írta:-Sérülések. Eddig is sok volt,ha megint leesik egy Luka vagy Ramos,esetleg Benzema,megint csak meleg a pite.
Ez milyen érv? Ennyi erővel akkor addigra lehet megsérül Keylor, Ramos, Varane, Modric, Kroos, James, CR, Benzema és kiállunk a Castilla-val.
miro írta:-A legnyomósabb pedig az hogy volt eddig 6 rangadónk ( Sevilla,Villarreal,Barca,PSG2x,Atletico) és ebből a PSG-t vertük meg 1:0-ra,ha láttad a meccset akkor ott is lehetett volna a félidő legalább 2,de inkább 3 a PSG-nek.( Ezek tények,nem mártírkodás.)
A többin pontokat vesztettünk,a játékképéről nem is beszélve.
Én úgy gondolom,hogy egy Roma,a mai állást nézve igen is nagyon nehéz meccs lesz nekünk.
Már pedig azért,mert erősebb csapat ellen egyáltalán nem tudunk könnyű meccset játszani,illetve mert semmi koncepció nincs.
Ez igaz. De a BL az csak BL. Ha szar játékkal is, szerencsével is, de csak jól jöttünk ki a 2 PSG meccsből. Egy sokkal erősebb PSG ellen, még a csoportkörben.
miro írta:Továbbjutást szeretnék nyilvánvalóan,de 2 hónap rengeteg idő,láthattuk tavaly is mennyit változtunk,vagy mennyit a Barca.
A Roma más kávéház, akárhogy csűröd csavarod. Abból a gyenge csoportból éppen csak, hogy továbbjutottak, meg kaptak 16 (!!!) gólt! Egy oda-visszavágós meccsen nem szabad, hogy gondot okozzanak.
miro írta:Mint pl Illara,vagy hogy lehetetlen továbbjutni.
Az Illarra-s hasonlatot Kroos-ra lehet, hogy nem pont Te írtad. De Te is azon az oldalon vagy, akik nem látják a hasznát és lehúzod, hogy idén semmi. Ami félig jogos, mert tényleg nem az igazi, de még így is előrébb vagyunk vele, mint Casemiroval. Akit meg magasztaltál, hogy milyen patent, mert ütközik, meg kell egy ilyen játékos a pályára. Igen, láttuk a hétvégén is.
miro írta:Esetleg ha nem sikerül normális hangnemben válaszolni,nem is kell elküldened,vagy ha igen,akkor a jövőben az én hszeimre ne reagálj,mert én nem fogok a tiédre,hiába kérdezel vissza stb. tudom nem érdekel,csak megóvlak attól hogy fölösleges energiát fektess bele. :-*
tapsold meg magad... :agree: :taps:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. december 15., kedd 9:42

NAjó ezen kiégtem, Arsenal-Barca :lol:
Hát ez nagyon kemény. :lol: :lol:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2015. december 15., kedd 3:24

Bárcsak kiesnénk... mondanám,ha jobban utálnám Benitezt mint amennyire szeretem a csapatot. De barki is az edző,ilyet nem tudok kivanni. Pedig egyertelmuen az edzo a hibas,teves dontesek tomkelege,megspekelve nehany vezetosegi dontesekkel es amatorkodessel.

Amit mostanaban jatszunk,azzal ki fogunk esni egy Rlma szintu csapat ellen.
:goat:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miro » 2015. december 14., hétfő 21:40

M1Ö írta:
Játszhatod itt magad, meg vigyoroghatsz, hogy szerinted nem tudok értelmezni... De azt írtad, hogy itt már mindenki elődöntőről beszél, te meg félsz már a Romatól is, meg kapunk egy Sevilla, Villarreal szintű csapatot, azt' annyi! Akkor miről beszélsz? Nem írtad le konkrétan, hogy lehetetlen, csak mártírkodsz itt, hogy még a középcsapatok is nagy falatnak számítanak... :ike:
Telóm nem igazán jó,szóval az előzőért bocsi.


Viszont nem tudom mi a bajod velem,de vegyél vissza a lendületből,Én nem hősködni járok ide,a tahóság csak rövid távon és nagyon korlátolt társaságában népszerű, ráadásul kétes babér...

Félek? Mitől? Engem nem érdekel azért annyira a Real Madrid hogy ennyire megviseljen.

Viszont vannak érveim,ellentétben veled,aki csak hajtogatja hogy ez könnyű lesz,mert könnyűnek kell lennie.(?) Majd gyakorlatilag betoltad a csapatot az elődöntőbe.

-Olasz csapat. Sosem jó dolog megkapni őket egyenes kiesésben,mert ha jól sikerül az első meccsük akkor darabokra törik a másodikat úgy hogy semmi üteme,ritmusa nem lesz,ez meg nekünk nem jó.

-Sérülések. Eddig is sok volt,ha megint leesik egy Luka vagy Ramos,esetleg Benzema,megint csak meleg a pite.

-A legnyomósabb pedig az hogy volt eddig 6 rangadónk ( Sevilla,Villarreal,Barca,PSG2x,Atletico) és ebből a PSG-t vertük meg 1:0-ra,ha láttad a meccset akkor ott is lehetett volna a félidő legalább 2,de inkább 3 a PSG-nek.( Ezek tények,nem mártírkodás.)
A többin pontokat vesztettünk,a játékképéről nem is beszélve.
Én úgy gondolom,hogy egy Roma,a mai állást nézve igen is nagyon nehéz meccs lesz nekünk.
Már pedig azért,mert erősebb csapat ellen egyáltalán nem tudunk könnyű meccset játszani,illetve mert semmi koncepció nincs.

Továbbjutást szeretnék nyilvánvalóan,de 2 hónap rengeteg idő,láthattuk tavaly is mennyit változtunk,vagy mennyit a Barca.

Annyira megkérlek,hogy ne láss bele a szavak közé,ne írj mást,hanem ha megnyomod az idézet gombot,akkor arra válaszolj amit írtam,ne arra amit még gyakorlatilag akartam,meg stb. Mint pl Illara,vagy hogy lehetetlen továbbjutni.
Esetleg ha nem sikerül normális hangnemben válaszolni,nem is kell elküldened,vagy ha igen,akkor a jövőben az én hszeimre ne reagálj,mert én nem fogok a tiédre,hiába kérdezel vissza stb. tudom nem érdekel,csak megóvlak attól hogy fölösleges energiát fektess bele. :-*
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. december 14., hétfő 21:00

Mourinhoval is szerintem kb. hasonló a szitu mint Benitezzel, páran már kezdtek aláásni, az is igaz, hogy ő teljes szabadkezet kapott, de már nem lehet látni a csapatában azt a tüzet ami volt 10 éve Lampardékban vagy pár éve az Interben. Bukott ügy ez már neki.
Love football, hate antifa.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2015. december 14., hétfő 20:52

MesQueUnClub írta:
alexoxladjackoxi írta: A Párizs a favorit, de nem írnám le ezt a Chelseat. Valamiért érzek a Chelsea-ben egy kisebb fajta meglepetést. Kevésbé tartom lúzer csapatnak, mint a PSG-t. Számomra a csoportkör tökéletesen megmutatta, hogy a PSG még nem tagja a legszűkebb elitnek. Hazai pályán nem bírták megverni (sőt nem is akarták/merték) a sérültekkel tele tűzdelt Realt? Kislány módjára játszottak... Ne értsetek félre, nincs különösebb bajom velük, de nem tartom őket elég egységes, jó csapatnak ahhoz, hogy a BL-ben igazán komoly tényezők legyenek.
Miért, a Chelsea abban a hígf :cens: csoportban annyira sziporkázott? Hagyjuk már, toronymagasan kellett volna (elméletileg) nyerniük, ehelyett éppenhogy nem estek onnan ki...
Egy cseppet sem sziporkázott, de ők nyerték a csoportot, a Párizsnak pedig - a Real sérültjeinek tükrében - csak nyerni kellett volna, de még sem tették meg. Ebből nekem még mindig az jön le, hogy gyenge forma ide, gyenge forma oda, a Chelseaben még így is jobban ott lehet az x, mint a franciákban. De őszintén kívánom, ne legyen igazam, és essenek ki Mourinhoék a francba.

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. december 14., hétfő 19:41

MesQueUnClub írta:Miért, a Chelsea abban a hígf :cens: csoportban annyira sziporkázott? Hagyjuk már, toronymagasan kellett volna (elméletileg) nyerniük, ehelyett éppenhogy nem estek onnan ki...
Az égvilágon semmit nem számít már, hogy hogyan jutottak tovább, pláne, ha kiejtik a PSG-t. Ami nem volna azért olyan nagy meglepetés.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. december 14., hétfő 18:51

alexoxladjackoxi írta: A Párizs a favorit, de nem írnám le ezt a Chelseat. Valamiért érzek a Chelsea-ben egy kisebb fajta meglepetést. Kevésbé tartom lúzer csapatnak, mint a PSG-t. Számomra a csoportkör tökéletesen megmutatta, hogy a PSG még nem tagja a legszűkebb elitnek. Hazai pályán nem bírták megverni (sőt nem is akarták/merték) a sérültekkel tele tűzdelt Realt? Kislány módjára játszottak... Ne értsetek félre, nincs különösebb bajom velük, de nem tartom őket elég egységes, jó csapatnak ahhoz, hogy a BL-ben igazán komoly tényezők legyenek.
Miért, a Chelsea abban a hígf :cens: csoportban annyira sziporkázott? Hagyjuk már, toronymagasan kellett volna (elméletileg) nyerniük, ehelyett éppenhogy nem estek onnan ki...
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. december 14., hétfő 18:44

Realista24 írta:All time record for Real Madrid against Roma in the UCL.

Win: 4
Draw: 1
Loss: 3
Abból a 3 vereségből 2-t Schuster mester hozott össze. Fájdalmas nyolcaddöntő volt.

Viszont a kedvenc Roma elleni meccsem, még a csoportkör során volt a Bernabeuban. 2-0-ra ment a Roma, félidő előtt sikerült még Raúlnak szépítenie. Második félidőben megfordítottuk 4-2-re, emlékeim szerint egy kamu 11-es segítségével is. A legemlékezetesebb a negyedik, mindent eldöntő találat Roberto Carlos bombagólja volt. B-)

Találtam is egy rövid összefoglalót.
1:25-nél a tizi, akkor sem értettem mire kaptuk, most sem igazán. :lol:

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2015. december 14., hétfő 18:17

MesQueUnClub írta:
alexoxladjackoxi írta:A Chelseat nagyon leírjátok. Nyilván ótvar formában vannak, de addigra javulhatnak. A Párizs hiába jó csapat, nem érzem bennük azt a pluszt, hogy ők legyenek a párharc abszolút favoritjai. Az meg már egy másik dolog, hogy a Barca, Bayern, de még a Real ellen is kiesnének... Nincs bennük átütő erő.
Most akkor jön az én kérdésem, mivel van több plusz a Chelseaben, mint a PSG-ben? Mert ha csapategységekre/játékosokra bontjuk a keretet, mindenhogy a PSG jön ki erősebbre, 2 kivétel talán Hazard és TC, de a többi...
A Párizs a favorit, de nem írnám le ezt a Chelseat. Valamiért érzek a Chelsea-ben egy kisebb fajta meglepetést. Kevésbé tartom lúzer csapatnak, mint a PSG-t. Számomra a csoportkör tökéletesen megmutatta, hogy a PSG még nem tagja a legszűkebb elitnek. Hazai pályán nem bírták megverni (sőt nem is akarták/merték) a sérültekkel tele tűzdelt Realt? Kislány módjára játszottak... Ne értsetek félre, nincs különösebb bajom velük, de nem tartom őket elég egységes, jó csapatnak ahhoz, hogy a BL-ben igazán komoly tényezők legyenek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 14., hétfő 18:09

All time record for Real Madrid against Roma in the UCL.

Win: 4
Draw: 1
Loss: 3
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. december 14., hétfő 18:04

NAjó ezen kiégtem, Arsenal-Barca :lol:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. december 14., hétfő 18:01

Realista24 írta:
Anthony írta:Real, Barca, Wolfsburg, PSG, Bayern, Atleti, Zenit, City továbbjutást várok, minden egyéb meglepi lenne.

És ha a fenti névsor összejön a következő körben a Wolfsburgon kívül nem igazán lesz könnyű ellenfél.
Ha a Chelsea jut tovább, az szerintem nem lesz meglepetés, de a Benfica nálam ugyanez az eset, tudnak azok focizni.
Jelenleg a PSG bőven a párharc esélyese, a Chelsea olyan mély gödörben van, hogy abból lassan már kirepülni sem lehet.
A Zenit meg eléggé szétcsapta a csoportját, szerintem a portugálok ellen is magasan ők az esélyesek.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miro » 2015. december 14., hétfő 17:36

M1Ö írta:
miro írta:Igen! Azt irtam hogy lehetetlen!! 3x is benne van a hszenbe...:D :D Kerlek amig nem megy az erto olvasas ne valaszolj nekem...:D
Játszhatod itt magad, meg vigyoroghatsz, hogy szerinted nem tudok értelmezni... De azt írtad, hogy itt már mindenki elődöntőről beszél, te meg félsz már a Romatól is, meg kapunk egy Sevilla, Villarreal szintű csapatot, azt' annyi! Akkor miről beszélsz? Nem írtad le konkrétan, hogy lehetetlen, csak mártírkodsz itt, hogy még a középcsapatok is nagy falatnak számítanak... :ike:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. december 14., hétfő 17:21

Ne vegyunk rá azèrt mèrget hogy a wolfsburg biztosan továbbjut...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 157 regisztrált és 0 vendég