Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
31
30%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
24
24%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
6
6%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
39
38%
 
Szavazatok száma: 102

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. február 25., szerda 12:18

kelemen.istvan írta:Nyilván nem gondoltam, hogy lesz akkor a játékos mint Zidane. Viszont Zidane miatt leültek meccset nézni a pártatlan emberek. Ronaldo verhet a real színeiben 281 meccsen 290 gólt akkor sem ő az, aki miatt egy átlag futballszerető leül meccset nézni. Nyilván szubjektív a dolog, de én így látom. Verratti meg egy láncszem, aki elfutosgál x kilométert meg csinál 200 passzt egy meccsen, de tapsot soha nem fog kapni egy lecserélése alkalmával, mint legutóbb Isco. És én igen is a "fehér balett" miatt lettem real szurkoló és ez számít nálam. Hogy meccsenkét eltudjak ereszteni egy-egy megmozdulásra egy "az igen"-t. És Pogbában benne van ez a faktor, míg az olaszban nincs.

Én kb összesen két meccsen láttam játszani a kis olaszt, a PSG-Barca illetve a múltheti Chelsea elleni rangadó alkalmával,de nem egyszer csettintettem egy-egy mozdulatát követően. Nekem totál Modric 2.0 Verratti, csak az olasz jobb védekezésben. Pogba miatt direkt néztem a franciákat a vébén, de ott sem illetve a BL-ben a nagyobb meccseken sem csinált semmit. Elvan, teszi-veszi. Látszik hogy van benne potenciál,de az benne is fog maradni. Lomha, körülményes. 10-et nem adnék érte, nem 100-at. Plusz ha Ramosékra mondjuk hogy fgy-k akkor ez a gyerek vidallal karöltve dupla olyan hülyék. Még szerencse hogy vidal nem jött, az is egy nulla.. Valamikor nagy divat volt a chieli is itt a fórumon.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. február 25., szerda 12:12

Nyilván nem gondoltam, hogy lesz akkor a játékos mint Zidane. Viszont Zidane miatt leültek meccset nézni a pártatlan emberek. Ronaldo verhet a real színeiben 281 meccsen 290 gólt akkor sem ő az, aki miatt egy átlag futballszerető leül meccset nézni. Nyilván szubjektív a dolog, de én így látom. Verratti meg egy láncszem, aki elfutosgál x kilométert meg csinál 200 passzt egy meccsen, de tapsot soha nem fog kapni egy lecserélése alkalmával, mint legutóbb Isco. És én igen is a "fehér balett" miatt lettem real szurkoló és ez számít nálam. Hogy meccsenkét eltudjak ereszteni egy-egy megmozdulásra egy "az igen"-t. És Pogbában benne van ez a faktor, míg az olaszban nincs.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miro » 2015. február 25., szerda 12:08

Az összehasonlítást értem,de a példa rá hatalmas hülyeség volt.. :roll:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 25., szerda 12:02

>>>>>>
igen, és? Ezért írtam, hogy nem Pogba és Zidane volt összehasonlítva.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 25., szerda 11:49

Realista24 írta:
Zidaneval meg azért nem érdemes összehasonlítani Pogbat,mert egy sorral minimum hátrébb játszik,(a táblán mindenképp),valamint a büdös életbe nem lesz akkora klasszis.Nem az elfogultság mondatja velem,csak ez már most látszik.
Mondjuk nem ez volt az összehasonlítás célja... :roll:
>>>>>>
Igen, tömegeket vonz ez. Mennyivel jobb játékos lett volna Zidane, ha robotolt és ütközött volna? Bele sem merek gondolni.. :'(
Mondjuk nem ez volta a feladata.Hogy ütközzön.Ennek a csókának meg az is lenne.Amit egyre kevesebbszer tesz meg.
Amúgy meg kicsit nekem úgy hangzott,mintha kedves fórumozó társam szerint,majd olyan kaliber lesz mint Zidane.Hát nem lesz.
Ha meg,ne aggy isten tényleg valami egész másról szólna amit írt,akkor elnézést.Akkor nem tehetek róla,ilyen hülye vagyok.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. február 25., szerda 11:44

Gaël Clichy kiállítása révén a Barcelona tovább növelte előnyét a „a BL-ben legtöbbször emberelőnybe kerülő csapatok" listáján. A Barca mindenkori ellenfele soraiból 29-szer állítottak ki játékost, a további sorrend: Arsenal (18), Bayern München (18), PSV (16), Man. United (14), Real Madrid (13), Porto (13), Galatasaray (13).


Itt nincs mit megmagyarazni. Jo lenne egy stat kizarolag az egyenes kieseses szakaszrol is. Szerintem ott meg nagyobb a diffi
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1459
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. február 25., szerda 11:43

Pogbát nagyobb esély van elhozni, mint Verrattit...köztudottan az olasz álma a Juve, el is mondta már többször, hogy a következő célállomás számára a Juventus lenne...Pogba szerintem jönni fog nyáron, de legkésőbb 1 év múlva...túl sok már a pletyka és hír róla....szerintem ez nem véletlen...
Verratti meg szépen megy majd pótolni Pogbát az "Öreg Hölgyhöz"....úgyhogy jobb ha mindenki felkészül rá, mert Pogba lesz a következő Galaktikus...75-100 millió között lesz véleményem szerint az ára...

Amúgy a saját véleményem: Pogba szerintem kib.szott nagy játékos lesz, ha fejben a földön tud maradni...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 25., szerda 11:40

Zidaneval meg azért nem érdemes összehasonlítani Pogbat,mert egy sorral minimum hátrébb játszik,(a táblán mindenképp),valamint a büdös életbe nem lesz akkora klasszis.Nem az elfogultság mondatja velem,csak ez már most látszik.
Mondjuk nem ez volt az összehasonlítás célja... :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 25., szerda 11:39

Hát Pogba Ancelotti kezei alatt normális tudna szerintem maradni. De az ilyen típusú játékosokhoz egy Ancelotti féle nyugodt fazon kell.
Ha ő egyszer valakit le tesz a padra...
:mrgreen: :lol:

Pogba vagy Verratti...az a baj hogy annyira középszernek tűnik mind a kettő,még Modrichoz meg Krooshoz képest is,(arról nem beszélve,milyenek voltak a régi nagy kp-k,persze tudom más lett a foci azóta blablabla...),hogy én nem tudnám eldönteni....azt sem hogy kell e egyáltalàn bármelyik.Habár ahogy Modric öregszik kifelé,valaki azért majd csak kell...

Zidaneval meg azért nem érdemes összehasonlítani Pogbat,mert egy sorral minimum hátrébb játszik,(a táblán mindenképp),valamint a büdös életbe nem lesz akkora klasszis.Nem az elfogultság mondatja velem,csak ez már most látszik.
Tized része sincs benne ami a kabilban ennyi idősen már ott volt.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. február 25., szerda 11:28

Realista24 írta: Kellett volna neki, csak nem számolt azzal, hogy valaki "el meri hagyni" a MU-t.
Ha ez így van akkor már nincs ellenvetésem. :) :rock:
Juvés haverommal szoktuk mondani, hogy ő Real meccset Isco és Modric játéka miatt néz, én pedig Juvét Pogba miatt. Nekem ez is számít. Ha nem tud védekezni, majd a csapatvédekezés megoldja.
miro írta:,Ő egy Atletico,Valencia ellen nem csak varázsolni akarna,hanem ütközni,melózni
Igen, tömegeket vonz ez. Mennyivel jobb játékos lett volna Zidane, ha robotolt és ütközött volna? Bele sem merek gondolni.. :'(
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 25., szerda 11:24

Még annyi, hogy az öreg SAF is tiszteletről beszél, mikor úgy csaptak le Pogbára, hogy a Le Havre háta mögött vitte el a franciát, akik fel is jelentették őket. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 25., szerda 11:21

Hát add. :lol:
Vicceset írtam?
Ha ez igaz akkor 300 milliót is megér.
Ezért nem lehet vitatkozni veled semmilyen témában. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miro » 2015. február 25., szerda 11:20

Gondolom figyelemmel kíséred a Juventus összes meccsét vagy legalábbis a nagy részét, hogy ezt így kijelented. :) Sőt, Verratti meccseit is mindig megnézed, hogy ennyire őt preferálod.
PSG meccset január óta nézek,de a Juve meccseket nézem már Szeptember óta.


Verratti mentalitása jobban tetszik,Ő egy Atletico,Valencia ellen nem csak varázsolni akarna,hanem ütközni,melózni és nem dobálni magát mint a mostani csapatunk nagy része. Pogbával még egy játékosunk lenne,akinek ha oda akasztanának már föltenné a kezét..Ő nem szakadna meg a mezért,azért abban biztos vagyok.
még azokon a meccsein is csinált valami élményszámba menőt vagy baszott egy hatalmas gólt,
Ha ez igaz akkor 300 milliót is megér.
Most komolyan a szádba kell adni mindent? Feladom.
Hát add. :lol:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 25., szerda 11:18

Az egyetlen gondom vele az, hogy Fergusonnak nem kellett, és az öreg -cáfoljatok meg- de ritkán hibázott.
A teljes story megvan? :)
Pogba nagyjából jegelve volt a MU-nál, aki ezért nem írt alá újabb szerződést a MU-val. SAF így kommentálta az esetet:
"Pogba signed for Juventus a long time ago as far as we're aware. "(It) is disappointing. I don't think he showed us any respect at all, to be honest."

He added: "I'm quite happy that if they carry on that way, they're probably better doing it away from us."
Kellett volna neki, csak nem számolt azzal, hogy valaki "el meri hagyni" a MU-t.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. február 25., szerda 11:16

Én is Pogba párti vagyok, miatta ülök le hónapok óta Juve meccset nézni. Az egyetlen gondom vele az, hogy Fergusonnak nem kellett, és az öreg -cáfoljatok meg- de ritkán hibázott. Az, hogy flegma, hangulatember, gyakran öncélú, szórakoztatja magát -> így engem is nem zavar. Kitűnik a mai labdarúgók közül. Tehetséges, ösztönös univerzális játékos, a kelleténél nagyobb arccal. :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 25., szerda 11:16

Védekezni tud,de nem akar.
Nem, csatár szeretne lenni, és látja, hogy Karim helyett van esélye.

Egyébként az sem elhanyagolható szempont, hogy Verratti 165 centi, Pogba közel 190.
Szerintem nekünk ilyen játékos kell mint az Olasz,ez meg hogy nem lehet leigazolni,hol olvastad,elvileg a Juventus Őt és Cavanit vinné,most akkor ez hogy van?
Most komolyan a szádba kell adni mindent? Feladom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. február 25., szerda 11:14

Én nagyon támogatom Pogbinhot, de tegyük fel, Modric koma visszanyeri a formáját, ottvan még Kroos, Isco akik nélkül nehéz elképzelni a csapatot és végül ottvan James, akinek ígyis-úgyis játszani kell. :roll:

Nem tudom hova tenni. Főleg, hogy még Bale is kötelezően kell játszon és arra nagyon kevés esélyt látok, hogy idén távozik a csapattól.
Védekezni tud,de nem akar.
Gondolom figyelemmel kíséred a Juventus összes meccsét vagy legalábbis a nagy részét, hogy ezt így kijelented. :) Sőt, Verratti meccseit is mindig megnézed, hogy ennyire őt preferálod.

Én bevallom, hogy nem nézem se a PSG, se a Juventus meccseit csak nagy ritkán, viszont Pogbát még nem láttam kifejezetten rosszul játszani még azokon a meccsein is csinált valami élményszámba menőt vagy baszott egy hatalmas gólt, míg ez Verratti-ról nem mondható el, néha olyan alibi játékot mutat be, hogy Illarra is megirigyelné. :lol: (költői túlzás volt, mielőtt nekem esnél. :mrgreen: )
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miro » 2015. február 25., szerda 11:08

Realista24 írta:
Az a baj, hogy ezt hangoztatod, de érveket nem látok ellene, csak általános hülyeséget, amit a legtöbb focistára rá lehet aggatni.
Fizikálisan rendben van.
Technikailag kitűnik.
Védekezni tud.
Támadni tud.
Szervezni tud.
Fiatal.
Egyedül fejben lehet gond vele, de ha megnézzük azt, hogy honnan indult és most hol tart, akkor szerintem pont az jön le, hogy tudatosan építi a karrierjét.
Védekezni tud,de nem akar.
Nekem nem Pogbával van gondom,szerintem is jó kis játékos,de Én Verrattit preferálom.
Szerintem nekünk ilyen játékos kell mint az Olasz,ez meg hogy nem lehet leigazolni,hol olvastad,elvileg a Juventus Őt és Cavanit vinné,most akkor ez hogy van?
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 25., szerda 11:03

miro írta:
Realista24 írta:
Értem, taksálhatják 5 millióra is, ha nem lehet megvenni.
100-ért meg nem kell megvenni.
Az a baj, hogy ezt hangoztatod, de érveket nem látok ellene, csak általános hülyeséget, amit a legtöbb focistára rá lehet aggatni.
Fizikálisan rendben van.
Technikailag kitűnik.
Védekezni tud.
Támadni tud.
Szervezni tud.
Fiatal.
Egyedül fejben lehet gond vele, de ha megnézzük azt, hogy honnan indult és most hol tart, akkor szerintem pont az jön le, hogy tudatosan építi a karrierjét.
Egy dolog nem tetszik nekem, a haja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. február 25., szerda 10:55

nmate írta:
rashidm írta:100 milliót kiadni érte meg öngyilkosság.
Adtunk már ki 180 milliót két agyonértékeltre, szóval készülj fel :lol:
Már elkezdtem felkészíteni magam. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 212 regisztrált és 0 vendég