Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. május 18., csütörtök 9:48

alexoxladjackoxi írta: Miért vagytok befeszülve annyira ezen a pénz dolgon? Ancelottinak, Zidane-nak többnyire ugyanúgy a legjobb garnitúrák álltak rendelkezésre, rohadtul semmi közük nem volt hozzá, hogy annak idején egy Kroos vagy éppen egy Modric nem 100 millióért lett leigazolva. Teszem hozzá, csomó kulcsemberetek ezer évvel ezelőtt érkezett hozzátok, össze sem lehet hasonlítani az akkori árakat a mostanival. Emlékszem egyik évben konkrétan a full B-sorral húztátok be a ligát is, amikor prime Jamesek, Iscok, Moraták ücsörögtek alapból padon. Mostanra jutottatok el oda, hogy tényleg kell egy komolyabb vérfrissítés (már folyamatban van), mert a régiek mind elmentek, a maradék meg járókerettel közlekedik a pályán. Ezzel nincs is gond, dehát könyörgöm, még el sem mentek Modricék, máris ott van a Cama, Tchouameni, Bellingham? sor a középpályára. Na meg elöl Vini... Hosszú évekre adva lesz újra a gerinc, okosan csinálja a vezetőség, amit csinál, de végtére az edzőnek itt sincs nehezebb dolga, mint a Citynél, mert ugyanúgy a legjobb emberek állnak rendelkezésre. Csak annyi, hogy szerintem Pep ki is maxolja az övéit, amit a bajnokság is jól mutat, míg nálatok nincs olyan edző, aki minden frontra ennyire ki tudná hegyezni a csapatát, Ancelotti továbbra sem extra taktikailag, ami a seggelő kicsik ellen be is kérte az árát a bajnokságban.
A City nem egy tortenelmi csapat, nem a klub multja vonza oda a jatekosokat, hanem a nagy le. Ha ez nem lenne, valoszinuleg nem lenne ket csapatra valo top kategorias jatekosuk. Irdatlan mennyisegu penzt koltottek igazolasra, akire Pep ramutatott, az jott is. Ha nem valt be, jott mas. Nem is nagyon jut most eszembe olyan, akit a City komolyan akart es nem tudtak megvenni. Igy azert valljuk be, sokkal konnyebb felepiteni egy top csapatot, mint itt, ahol nem ez volt a jellemzo az elmult 12-13 evben. Ez meg is latszik, hiszen meg mindig az oregek alkotjak a csapat gerincet. Persze csak ha magat a kereteket nezzuk, meg a jatekosallomanyt, akkor ez nem erdekes tenyezo. Viszont erdemes megemliteni a hogyant is.

Termeszetesen kellett egy ember, aki osszegyurja oket csapatta, mert a mar emlitett PSG is hiaba kolt milliardokat, semmi latszatja, ezt szerintem nem is vitatja senki. Csak ha nem lett volna ekkora budzse, akkor valoszinuleg nem alakul igy.

Ancelottit meg leatlagozni taktikailag azert eleg eros. Pep ugyanazt nyomja mar tobb, mint 10 eve, de ha nem mukodik, akkor nem tud valtani. Szamomra ez kisebb taktikai repetoart jelent.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. május 18., csütörtök 9:43

pep temat nem kell tulgondolni.

az elmult 15 evben 1 ev pihit leszamitva rendszeresen a top ligakban nyeregeti a trofeakat, rendszeresen a bl top 8-ban vagy 4-ben latjuk.
szerintem nincs masik olyan edzo, aki az emult 15 evben tobb ilyen magas szintu meccsen ult volna a padon.
talan kloppo, de szerintem meg o sem biztos.

a csapatai szepen, dominansan jatszanak, sok foden fele fiatalt epitett fel es sokan a szarnya alatt lettek igazi vilagklasszisok.

azzal nem lehet vitazkozni, hogy top edzo, max azzal, ki hova sorolja.
a makacssaga, a bl-ben tulvarialt es bebukott kulcsmeccsei miatt en sem tudom elso helyre tenni, talan elso 3-ba sem, de valahol ott van a legjobbak kozott.

aki ezt vitatja, szerintem ugyanannyira tevuton van, mint akik szerint o a toronymagas no1.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. május 18., csütörtök 9:40

Egyébként Pep most nagyon kitalálta ezt a 3-2-4-1-et, vagy 3-4-3-at, megállíthatatlanok tavasszal, kurva jó kis rendszer.

Fura mód ez nekünk is jól állhatna, és a bekk problémáinakat, túl sok kp-s kérdését meg lehetne oldani.

Courtois - Alaba-Militao-Rüdiger - Tchouameni-Fede - Kroos-Cama - Rodrygo-Vini-Benzema

Ez csak az idei keret alapján, aztán, Bellinghem, Mbappé csak tovább színesíti, meg egy padról Modric. :mrgreen:

A bekkeket meg el kell küldeni nyugdíjba :mrgreen:
Bár Nacho és Carvajal is bele tudna illeszkedni ebbe a 3 védős rendszerbe szerintem kisebb csapatok ellen, Mendyt eladni.

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. május 18., csütörtök 9:38

alexoxladjackoxi írta: Miért vagytok befeszülve annyira ezen a pénz dolgon? Ancelottinak, Zidane-nak többnyire ugyanúgy a legjobb garnitúrák álltak rendelkezésre, rohadtul semmi közük nem volt hozzá, hogy annak idején egy Kroos vagy éppen egy Modric nem 100 millióért lett leigazolva. Teszem hozzá, csomó kulcsemberetek ezer évvel ezelőtt érkezett hozzátok, össze sem lehet hasonlítani az akkori árakat a mostanival. Emlékszem egyik évben konkrétan a full B-sorral húztátok be a ligát is, amikor prime Jamesek, Iscok, Moraták ücsörögtek alapból padon. Mostanra jutottatok el oda, hogy tényleg kell egy komolyabb vérfrissítés (már folyamatban van), mert a régiek mind elmentek, a maradék meg járókerettel közlekedik a pályán. Ezzel nincs is gond, dehát könyörgöm, még el sem mentek Modricék, máris ott van a Cama, Tchouameni, Bellingham? sor a középpályára. Na meg elöl Vini... Hosszú évekre adva lesz újra a gerinc, okosan csinálja a vezetőség, amit csinál, de végtére az edzőnek itt sincs nehezebb dolga, mint a Citynél, mert ugyanúgy a legjobb emberek állnak rendelkezésre. Csak annyi, hogy szerintem Pep ki is maxolja az övéit, amit a bajnokság is jól mutat, míg nálatok nincs olyan edző, aki minden frontra ennyire ki tudná hegyezni a csapatát, Ancelotti továbbra sem extra taktikailag, ami a seggelő kicsik ellen be is kérte az árát a bajnokságban.

A pénz alapeleme annak hogy ez a csapat egyáltalán elindulhatott a BLben.
08/09től telepumpálták őket lóvéval, ezzel angol élcsapat lettek, meg bajnokok. Utána jött Pep, meg még némi apró, és türelem.
De arab tőkeinjekció nélkül nem biztos, hogy ez a club a Brighton szintjén lenne jelenleg.
Sőt.
Plastic club.

Ahogy a legtöbb angol fos az. A Chelsea volt az első ilyen.
Mekkora kavarodást okoz egy tulajdonosváltás ott.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. május 18., csütörtök 9:29

Remy írta: Én megmondtam... csak a döntő játszik. :sly: :kivagyhe:
Meg kellett próbálni :lol: :lol:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. május 18., csütörtök 9:27

hehetheoriginal írta: Halland mire kapja az aranylabdat?
A madrid elleni ket meccsre?
Hagyjuk mar.
Annyira egysiku korlatolt az ember, tipikus betanitott focista, aztan onallo gondolata nincsen a palyan.
Technikailag nem is tudom hova tenni, mert nem vallal/vagy nem tud semmit, amibol latni lehetne, hogy mi a helyzet.
Varja a kiugratást vagy az 5-oson a labdát, aztan ennyi.
Hany de hany ilyen csatar volt az elmult evtizedekben, aztan egy se kapott aranylabdat.
Mire?
Ez futball, nem ki a legerosebb verseny..
Ja,hany es hany 52 golos csatar volt.
Arrol nem is beszelve,hogy ha nem kurtua van a ketrecbe,akkor nagy az esely hogy rug egy mesterharmast,de kettot minimum.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. május 18., csütörtök 9:25

Én megmondtam... csak a döntő játszik. :sly: :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. május 18., csütörtök 9:24

petiamadridista írta: Tartom, hogy önmagában csak a sok pénzzel nem lennének ilyen jók, kellett hozzá Pep meg sok év türelem is.
Szal 3 tényező, sokmpénz, Pep, idő.
Ez mondjuk igaz, mert pl Pellegrinivel még egy Leicester is előzte őket. :D
hehetheoriginal írta: minden posztra megveszik neki - penz, ffp nem szamit - a kiszemelt jatekosokat.
Olyan ez, mint mikor kd annyi ev szopas utan, elmegy a gsw-be, aztan csodalkozik, hogy mikor megnyerik az egeszet, akkor nem erez semmit. Nyilvan ha az inter ellen nyerik, akkor ki fog ugralni a vilagbol meg vegig fog csuszni picsán az oltozoben oromeben, de mennyivel oszintebb lenne az egesz, ha meglenne egy barmelyik mas csapathoz hasonlo fejlodesi ut, aminek a vegen édes a győzelem. De ez az ember annyira bekepzelt es paraszt, hogy nem erdekli ilyesmi es bele fogja dorgolni a vilagba kepebe, hogy milyen fasza, es o a legnagyobb kiraly.
Papirforma es keret alapjan dominalniuk kellett volna az elmult 5 evben europaban, aztan nagynehezen vegre igazabol semmi extra mutatvannyal eljutottak a dontoig.
hatalmas +1. undorító szánalmas szar ez az egész amivé tették a futballt. Pár év múlva esélye nem lesz senkinek igazolni nagyobb neveket, mert ezek röhögve rálicitálnak majd. Pedig a Real is gazdag klubnak számít, de már nekünk se sok beleszólásunk van a dolgokba. nagyon nagyon rossz irányba megy az egész sportág, de hát mit lehet mit tenni, semmit.
hehetheoriginal írta: Magam reszerol a fodball temat lezartam, amig nincs az en elvarasaimhoz melto keret ujra, szenvedek mar evek óta a produktumot nezve, aztan mazochista csak egy van itt, az oreg gatyesz, aki szereti
az a baj hogy alapanyag sincs. nincsenek jó játékosok. mindent elmond a mai fociról, hogy a jelenkor két kiemelkedő játékosa (Bappé-Hóland), régen kb egy Depor szintű csapatban kergették volna a labdát, annyira nem extrák.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. május 18., csütörtök 9:23

Sierra írta: Guardiola egy jó edző, felsőpolcos. De sztem messze nem a legjobb edző, főleg nem 13 éve. :D Nála sokkal kisebb nevek értek el nagyobb sikereket, sokkal gyengébb csapatokkal. Szóval ha tényleg akkora spíler lenne, akkor komolyabb eredményeket kellett volna elérnie, főleg azokkal a csapatokkal akikkel dolgozott. Egy szerencséje van, hogy arabék bele vannak buzulva és ott van már 7 éve.

Jaj most jut eszembe amúgy, hogy az a 1.9 milliárd az font. :D Szóval 2 milliárd euró felett költöttek.
De ne keverjük a dolgokat, mióta Pep ott van is sokat költenek, de az utóbbi 5 évben már azért jóval mérsékeltebben (magukhoz képest!) mint előtte.
Ráadásul legalább látszatja is van a dolgoknak.

Illetve a mérlegük se rossz, eladásokat is megoldogatják ügyesen.
Néztem statot negatív mérlegről, 13. helyen vannak az utóbbi 5 évben.
Olyan csapatok mint a chelsea, mu, psg, tham, juventus, stb előzik őket, és mégis milyen látszatja van?

Szóval nem minden a pénz, mi sem bizonyítja ezt jobban, hogy negyedannyit költöttetek ti, vagy még kevesebbet, és leesett 5 BL. Más a világ pénzét elkölti, de egy sem.


Én a cityt azért tartom kicsit többre, mert pl ott a PSG. Nagyságrendileg hasonló összeget elköltöttek, de nulla csapatkohézió, győztes kultúra nincs meg bennük, semmi csapatra emlékeztető dolog.
A citynél meg iszonyat lóvéból, de fel lett építve egy normális, csapatra hasonlító közeg.

Azért itt az edzőkön is hangsúly van, illetve a tulajdonosok is türelmesebbek a Citynél, mint a PSG-nél pl. Ez is a siker része, szerintem.

Azt nem mondanám, hogy Pep a világ legjobb edzője, de ott van abban a szűk csoportban, aki azért érti a dolgát. Nem gondolom, hogy ez a city ennyit is elért volna, ha folyamatos edzőkeringő van.

Barcát is meg lehet nézni, 2016 óta mennyit költöttünk, erre a BL közelébe sem tudtunk szagolni. A pénzt lehet értelmesen, meg hülyén költeni, szerintem ez történt.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. május 18., csütörtök 9:23

Miért vagytok befeszülve annyira ezen a pénz dolgon? Ancelottinak, Zidane-nak többnyire ugyanúgy a legjobb garnitúrák álltak rendelkezésre, rohadtul semmi közük nem volt hozzá, hogy annak idején egy Kroos vagy éppen egy Modric nem 100 millióért lett leigazolva. Teszem hozzá, csomó kulcsemberetek ezer évvel ezelőtt érkezett hozzátok, össze sem lehet hasonlítani az akkori árakat a mostanival. Emlékszem egyik évben konkrétan a full B-sorral húztátok be a ligát is, amikor prime Jamesek, Iscok, Moraták ücsörögtek alapból padon. Mostanra jutottatok el oda, hogy tényleg kell egy komolyabb vérfrissítés (már folyamatban van), mert a régiek mind elmentek, a maradék meg járókerettel közlekedik a pályán. Ezzel nincs is gond, dehát könyörgöm, még el sem mentek Modricék, máris ott van a Cama, Tchouameni, Bellingham? sor a középpályára. Na meg elöl Vini... Hosszú évekre adva lesz újra a gerinc, okosan csinálja a vezetőség, amit csinál, de végtére az edzőnek itt sincs nehezebb dolga, mint a Citynél, mert ugyanúgy a legjobb emberek állnak rendelkezésre. Csak annyi, hogy szerintem Pep ki is maxolja az övéit, amit a bajnokság is jól mutat, míg nálatok nincs olyan edző, aki minden frontra ennyire ki tudná hegyezni a csapatát, Ancelotti továbbra sem extra taktikailag, ami a seggelő kicsik ellen be is kérte az árát a bajnokságban.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. május 18., csütörtök 9:22

Halland mire kapja az aranylabdat?
A madrid elleni ket meccsre?
Hagyjuk mar.
Annyira egysiku korlatolt az ember, tipikus betanitott focista, aztan onallo gondolata nincsen a palyan.
Technikailag nem is tudom hova tenni, mert nem vallal/vagy nem tud semmit, amibol latni lehetne, hogy mi a helyzet.
Varja a kiugratást vagy az 5-oson a labdát, aztan ennyi.
Hany de hany ilyen csatar volt az elmult evtizedekben, aztan egy se kapott aranylabdat.
Mire?
Ez futball, nem ki a legerosebb verseny..
thereisonly1ronaldo

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. május 18., csütörtök 9:22

Én csak annyit mondok, hogy köszönöm a csapatnak ezt az elmúlt majdnem 2 BL idényt, plusz ami még előtte volt :agree:

Kicsit sem voltam ideges, szomorú talán, dehát mi sem nyerhetünk mindig :)

Szerintem bármilyen kezdővel állunk fel tegnap bedarál a City. Tökéletes meccset hoztak, tűzben égtek, rengeteg kiváló egyéni teljesítmény náluk. Az év meccsét hozták, mi meg pont az ellenkezőjét. Van ez így.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. május 18., csütörtök 9:20

miro. írta:
petiamadridista írta: Dr ha nem is a legjobb, a legjobbak között ott van.
Tartom, hogy önmagában csak a sok pénzzel nem lennének ilyen jók, kellett hozzá Pep meg sok év türelem is.
Szal 3 tényező, sokmpénz, Pep, idő.

Nekem inkább az az érdekes, hogy ő miért van ott már 7 éve.
A Barcaból 4 év után távozott, pedig az az otthona, München 3 év. És sehol nem b.szták ki. Ő állt fel.
Most ezekben az olajos arabokban mit szeret ennyire hogy 10 éven át ott nyomja?.
Nem értem, de az ezt megelőző 2 állomásához képest ez fura.
Vajon mit..ne legyel mar ennyire naiv. Ennel hol tudsz jobb, kenyelmesebb pozicioba edzo lenni?
Pontosan, kb korlatlan hatalma van, fizetese, City ugyvedek minden elsikalnak. Kb. az van, mint a forma 1es hasonlatnal maradva, amit iden latubk az RBvel. Gyengebn versenyen sem birnak vesziteni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. május 18., csütörtök 9:19

Kiadta vègre idèn a citynek. Ennyi milliard utan ideje volt.

Walker ugat a meccs utan hogy nincs b terv ha Vinit kiveszik. Amugy ez egy faszsag mert alapbol az A terv Benzema es a B terv vini.

Na de milyen könnyen beszel mikor nekik van a legmelyebb keretuk Europaban :lol:

Arabok nyaladzanak iden. Messi vb City bl

Haaland vajon megkapja az aranylasztit?
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. május 18., csütörtök 9:17

petiamadridista írta: Dr ha nem is a legjobb, a legjobbak között ott van.
Tartom, hogy önmagában csak a sok pénzzel nem lennének ilyen jók, kellett hozzá Pep meg sok év türelem is.
Szal 3 tényező, sokmpénz, Pep, idő.

Nekem inkább az az érdekes, hogy ő miért van ott már 7 éve.
A Barcaból 4 év után távozott, pedig az az otthona, München 3 év. És sehol nem b.szták ki. Ő állt fel.
Most ezekben az olajos arabokban mit szeret ennyire hogy 10 éven át ott nyomja?.
Nem értem, de az ezt megelőző 2 állomásához képest ez fura.
Vajon mit..ne legyel mar ennyire naiv. Ennel hol tudsz jobb, kenyelmesebb pozicioba edzo lenni?
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. május 18., csütörtök 9:16

Olyan ez a gvardiola mint hamilton. Mindig a legjobb autokat kapta mar a kezdetektol, annyi a kulonbseg, hogy hamilton tud vezetni es gyozni, gvardiola meg joparszor beleszaladt a kesbe.
Allandoan ugyanazt jatszatja kis valtoztatasokkal, amit cruyfftol lemasolt a 90es evekbol, minden posztra megveszik neki - penz, ffp nem szamit - a kiszemelt jatekosokat.
Olyan ez, mint mikor kd annyi ev szopas utan, elmegy a gsw-be, aztan csodalkozik, hogy mikor megnyerik az egeszet, akkor nem erez semmit. Nyilvan ha az inter ellen nyerik, akkor ki fog ugralni a vilagbol meg vegig fog csuszni picsán az oltozoben oromeben, de mennyivel oszintebb lenne az egesz, ha meglenne egy barmelyik mas csapathoz hasonlo fejlodesi ut, aminek a vegen édes a győzelem. De ez az ember annyira bekepzelt es paraszt, hogy nem erdekli ilyesmi es bele fogja dorgolni a vilagba kepebe, hogy milyen fasza, es o a legnagyobb kiraly.
Papirforma es keret alapjan dominalniuk kellett volna az elmult 5 evben europaban, aztan nagynehezen vegre igazabol semmi extra mutatvannyal eljutottak a dontoig.

Egy psg arabjai csak almodoznak errol, ez a különbség, ha eros bajnoksagban edzodsz hetrol hetre, vagy tinglitangli van, aztan hirtelen baj van tavasszal.

City egyertelmuen a legerosebb csapat, de ilyen semmilyen az egesz, az egesz futballal egyutt, minket is beleertve, nekem ez igy elfogyott, tavaly mákkal megvoltak a gyozelmek, gg good job, de a dominancia a jatek kepe mar akkor is siralmas volt.
Magam reszerol a fodball temat lezartam, amig nincs az en elvarasaimhoz melto keret ujra, szenvedek mar evek óta a produktumot nezve, aztan mazochista csak egy van itt, az oreg gatyesz, aki szereti :kalapos:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehetheoriginal 2023. május 18., csütörtök 9:18-kor.
thereisonly1ronaldo

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. május 18., csütörtök 9:16

Gondolom minden UEFA tag kapja majd az arany McLarent, meg vastag dollárkötegeket, ha ezek most megnyerik. Hányinger az egész sportot körülölelő környezet :lol:

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. május 18., csütörtök 9:16

Dr ha nem is a legjobb, a legjobbak között ott van.
Tartom, hogy önmagában csak a sok pénzzel nem lennének ilyen jók, kellett hozzá Pep meg sok év türelem is.
Szal 3 tényező, sokmpénz, Pep, idő.

Nekem inkább az az érdekes, hogy ő miért van ott már 7 éve.
A Barcaból 4 év után távozott, pedig az az otthona, München 3 év. És sehol nem b.szták ki. Ő állt fel.
Most ezekben az olajos arabokban mit szeret ennyire hogy 10 éven át ott nyomja?.
Nem értem, de az ezt megelőző 2 állomásához képest ez fura.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. május 18., csütörtök 9:11

Sierra írta: Guardiola egy jó edző, felsőpolcos. De sztem messze nem a legjobb edző, főleg nem 13 éve. :D Nála sokkal kisebb nevek értek el nagyobb sikereket, sokkal gyengébb csapatokkal. Szóval ha tényleg akkora spíler lenne, akkor komolyabb eredményeket kellett volna elérnie, főleg azokkal a csapatokkal akikkel dolgozott. Egy szerencséje van, hogy arabék bele vannak buzulva és ott van már 7 éve.

Jaj most jut eszembe amúgy, hogy az a 1.9 milliárd az font. :D Szóval 2 milliárd euró felett költöttek.
A csavo 7 eve alternativ valosagba edzo,olyan mintha 7 eve football managerezne eloben. :lol:
Legjobb edzot keresve nem kell messzire nezni innen.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. május 18., csütörtök 9:11

Guardiola amit a Barcanal csinalt, az top edzo kategoria. Azota sem egy kokler, de eddig kb a kotelezoket hozta, viszont a legmagasabb lecet (BL) mindig leverte. Most azt sem tudom hany ev utan, meg egy csilliard euro elverese utan ismet dontobe jutott.

A City meg pont azert topcsapat, mert a sok penz mellett van egy Guardiolajuk is.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég