Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 1., csütörtök 13:16

murinnyó nyáron nagybevásárol jó drágán ismét, minden jöttmentet és túlsztárolt formát, hogy aztán ugyanezt a szart nyomathassa. megújulni nem tud, sosem tudott, ő már nem fog nyerni semmit edzőként.
pep ugyanez a kávéház.
Kép
Kép
Kép

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. május 1., csütörtök 13:14

Hazard kritizálta a nagy José taktikáját.

Az a poén, hogy pont ezt pofáztam szobatársamnak, meg koliban még pár arcnak, hogy "idegenbenjóazx" hozzáállással ne várjanak más. De persze akkor kaptam, hogy de erre jó a keret..... De basszus ő igazol! No mindegy, én akkor is örülök, hogy nincs már itt. :salute:

Döntő: eszméletlen kemény meccs lesz. Ha okosan játszunk, akkor meglehet. Ők nagyon motiváltak lesznek (igaz mi is), de ők erőből fogják megpróbálni. És pont ezért leszünk mi esélyesebbek, ha ésszel játszunk. Bármennyire is vicces néha leírni, de hatalmas észjáték a foci. Főleg ilyen kiélezett helyzetben. Én azt mondom meglesz az, neccesen, de meglesz. :)

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. május 1., csütörtök 13:08

ATMA-ban lesz eltiltott a döntőre vagy megúszta mindenki?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. május 1., csütörtök 13:06

Azért mennyi szar, hogy nem lehet ott Jesé, mekkora fegyvertény lenne Iscoval a padon... :'(

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. május 1., csütörtök 12:51

Na hát tegnap....nem csak Mou esett pofára,hanem én is... :lol: Hintem itt az igét hogy így meg úgy,majd lerendezik az atmat erre... :lol: Semmi nem volt...semmi.Tényleg mint akiknek nem esik jól...:D

Ami a két csapatot illeti...(Real/atma)...Nyilván Simeone ellenünk is a 442-t választja,4 kp fenn,elől Costa meg mittomén ez az Adrian gyerek,vagy Villa...esetleg.
Ha összehasonlítunk néhány játékost azonos poszton...nos a kapuba legalább olyan jó a belga mint Iker...ha nem jobb.Aztán a két belsővédő...Ramos-Pepe egyértelműen jobb mint a Miranda-Godin duo.A szélsőhátvédeknél a balon Feliphe Luiz vs F.Coentrao,a portugált biztosabbnak érzem,a brazil támadásban aktivabb,de Cholo úgy sem fogja nagyon előreengwdni.A másik oldalt Juanfran hiába válogatott,Carvajal már most jobb sztm,frissebb,gyorsabb,és előrejátékban meg sokkal erősebb...
A kp...nos itt Modric egyértelműen jobb mint Arda,DM meg mint Mario Suarez...a kérdés,hogy nálunk ki pótolja Xabit,ha tényleg játékképes lesz Khedira,akkor lehet hogy Koke egy párszor megeteti...
Elől meg ugye nálunk a BBC,(nem gondolnám hogy Ancelotti ne a 433-at választaná,),erős lehet,Costa lehet hogy gólerősebb mint Benzema,de a francia komplexabb,jobban kiegészíti Ronaldot meg Balet.A másik kettő meg nem egy szint,azzal akit felrak Cholo Costa mellé,akárki is lesz az...
Ronaldo hazatér...+ motivácio...szal magunkat adnám így elsőre...:D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. május 1., csütörtök 12:51

Meg hát el lettek takarítva azok a játékosok, akik fékezték a csapatot.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 1., csütörtök 12:51

majd most kikapnak. egyszer nekik is belefér. :)
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 1., csütörtök 12:44

ancelotti bebizonyította, hogy bár lehet hibázni, ez a keret nagyon is jó így, de mourinho hülyeségei nem engedtek minket a döntőbe.

Avatar
CRonika
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 7:10
Kedvenc játékosaid: CR,Varane,Raúl,Ronaldo,Zidane,Figo
Kedvenc csapatod: A galaktikus Real Madrid!

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: CRonika » 2014. május 1., csütörtök 12:37

Anthony írta:de ő csak nem akarja észrevenni, hogy valamit nem jól csinál
a Reallal 3-ból 3-szor hátránnyal vágtunk neki a visszavágónak, ami óriási lelki teher
nem tanult semmit
idén se nyer semmit
Sokan fikázzák ezért Mourinhot, de ne felejtsünk már el két dolgot:
1. Párszor velünk bukott....
2. Ha van csapat, amely megkaphatná ezt a jelzőt, hogy nem képesek tanulni a hibáikból, akkor az pont a Real Madrid. Gondolok itt a nyolcaddöntős blamákra, meg az elmúlt évek elődöntőire. Szóval lehet bármit mondani Mou-ra, de amiben mi sem vagyunk különbek, azokkal inkább ne vagdalkozzunk, és maradjunk csendben.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. május 1., csütörtök 11:51

ááá gyerekek
csóri Guardiólánál már csak Mourinho önfejűbb
6 BL elődöntős bukta :agree:
de ő csak nem akarja észrevenni, hogy valamit nem jól csinál
a Reallal 3-ból 3-szor hátránnyal vágtunk neki a visszavágónak, ami óriási lelki teher
nem tanult semmit
idén se nyer semmit
az unico
remélem nem is nyer soha többet :coffee:

A döntőig még sok van. Meglátjuk ki milyen formában lesz 3 hét múlva, és ki milyen lelkiállapotban lesz, egyik csapat spanyol bajnokként fog pályára lépni.
Én abban bízok, hogy Ancelotti ritkán követi el kétszer ugyanazt a hibát, már 4 meccset játszott az Atletico ellen, meg kell találja a megfelelő formulát!

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. május 1., csütörtök 11:16

Annyit remélek, hogy higgadt lesz a csapatunk, mint a Bayern ellen. Atletico nem fog válogatni az eszközökben és nehogy mi kapjunk pirosat, mert akkor megőrülök. Mi foglalkozzunk a játékkal és nyerjük meg. Egyébként elképzelni sem tudom, hogy mennyire fog hajtani az Atleti. Barca elleni visszavágón úgy hajtottak, mint az állatok, olyat ritkán látni, pedig ott "csak" elődöntőbe jutás volt a tét. Nagyon kemény meccs lesz, sok durvasággal, remélhetőleg mi jövünk ki belőle jól.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 1., csütörtök 10:44

24 napon keresztül minket fog mindenki megemlíteni esélyesként. Ez megint csak jól jön az Atelticonak, hatalmas lesz rajtunk a nyomás.
Így van, többek közt ezért lesz pokoli nehéz a meccs számunkra, mert az AtMa mellett ilyen szempontból előbb magunkat és az egyértelmű esélyesség terhét is le kell győzni! Ha a fiúknak sikerül függetleníteniük magukat attól, hogy a "szegény, csóró" városi rivális az aktuális ellenfél akkor jóval könnyebb dolgunk lehet (görcsölés nélkül), mert képességben, tehetségben nem kérdés, hogy melyik csapat a jobb --> a csapategység meg remélhetőleg mostantól már minimum egál lesz, így minden esélyünk megvan behúzni a serleget! B-) De mint mondtam, nagyon kemény ütközetre számítok --> élet-halál harc lesz ezért a címért, ebben biztosak lehetünk! :-* Jól ismerjük őket és sokkal több váratlanra képes a mi csapatunk, szóval van miből erőt meríteni, emellett van miért törlesztenünk is (tavalyi kupadöntő, idei bajnokság), szóval hajrá, csináljuk meg!!! :mrgreen: B-) Hala Madrid :lilasalas: :workout: :box: :lilasalas:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Tádám » 2014. május 1., csütörtök 10:28

Ha minden jól megy, ennek a döntőnek olyannak kell lennie, mint a 2000-es Valencia elleninek. Nem lenézve az Atleticót, de ki kell, hogy jöjjön a különbség. Ha a mester megoldja Xabi pótlását, aki iszonyatosan hiányozni fog, akkor meglehet ez simán. Ebben a szezonban 1 V 1 D 2 Gy van a nevünk mellett ellenük, igaz a bajnokikon nem villogtunk. Nagyon keményen odateszik majd magukat, iszonyatosan motiváltak lesznek, de nem gondolom, hogy a mi játékosaink ne lennének legalább annyira motiváltak. Ha nem vesszük fel a butaságaikat, és nem megyünk bele a csontzenébe, akkor meg kell legyen ez a döntő. Amúgy pedig hatalmas teljesítmény ez Simeone gárdájától, ha megtudnák nyerni a döntőt, az legalább akkora tett lenne, mint anno Josénak a Portóval... :)
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
kimber
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:44
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Zidane, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kimber » 2014. május 1., csütörtök 10:17

Nagyon kemény lesz a döntő, akárki nyeri, megérdemli. Remélem a szurkolóink is kitesznek majd magukért, mert azt tudjuk hogy a Frente fanatikusai frenetikusak, fantasztikusan tudnak szurkolni.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. május 1., csütörtök 9:26

Becksy23 írta:
hunmadridista írta:Veretlenül nyert már bármelyik csapat BL-t? Csak mert az Atletico még veretlen...
United 2007-2008, de azt hiszem több is volt. Az is rémlik hogy volt aki veretlenül esett ki.
Reméljük az lesz náluk, mint az Arsenalnál 2006-ban. Veretlenül eljutottak a döntőig. A legkevesebb gólt kapták, aztán cső :mrgreen:

Be kell húzni, nincs mese. De kurva messze van a 24-e.
nmate írta:Gyerekek én nagyon akarok bltneyerni. Nagyon. Be kel húzni, semmi nem érdekel. Kis takonyoskétn láttam ahogy Zidane bebassza, azóta semmi. Akarom érezni, hogy mi vagyunk a királyok.
Ja, azt a meccset én is láttam vagy 5x... felvételről... jó volt :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: chronic » 2014. május 1., csütörtök 8:43

24 napon keresztül minket fog mindenki megemliteni esélyesként. Ez megint csak jól jön az Atelticonak, hatalmas lesz rajtunk a nyomás. Azonban Ancelotti megmutatta,hogy hogyan kell felkésziteni egy ilyen csapatot fejben. Ha úgy játszunk mint a Bayern ellen akkor behúzzuk. Amúgy elképesztő az Atleti, valóságos csoda amit művelnek idén. Nem is akarok arra gondolni mi lesz ha ők dupláznak, mi meg maradunk egy király kupánál..

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. május 1., csütörtök 7:39

nmate írta:Gyerekek én nagyon akarok bltneyerni. Nagyon. Be kel húzni, semmi nem érdekel. Kis takonyoskétn láttam ahogy Zidane bebassza, azóta semmi. Akarom érezni, hogy mi vagyunk a királyok.
Én is így vagyok vele. Még a 2000-re és a 2002-re nagyon halványan emlékszem (talán leginkább csak magára a tényre, hogy néztem), de a legjelentősebb momentum az maradt meg bennem, hogy apám véletlen leverte a csillárt úgy örült.
Szeretnék egyet én is, amire tisztán emlékszem, amit valójában átéltem, nem egy 8-10 éves gyerek halvány emlékfoszlányai.!
Nagyon nagy szüksége van a 10-re az egész madridizmusnak!
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2014. május 1., csütörtök 5:34

hunmadridista írta:Veretlenül nyert már bármelyik csapat BL-t? Csak mert az Atletico még veretlen...
United 2007-2008, de azt hiszem több is volt. Az is rémlik hogy volt aki veretlenül esett ki.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. május 1., csütörtök 3:13

Gyerekek én nagyon akarok bltneyerni. Nagyon. Be kel húzni, semmi nem érdekel. Kis takonyoskétn láttam ahogy Zidane bebassza, azóta semmi. Akarom érezni, hogy mi vagyunk a királyok.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. május 1., csütörtök 1:08

Na mind1 valaki Irta hogy nem kell azért bekakilni az Atleticotol, egyetértek vele! komolyan lesznek véve biztos vagyok benne, itt már nem fér bele semmi lazázás :-) kb annyira szereti egymást a 2 klub mint az Ute-ftc :mrgreen:pláne a szurkolók :mrgreen: ebből rossz meccs nem kerekedhet :mrgreen: lesz ott minden :mrgreen: megint a Costa Pepe Ramos majd barátkoznak :mrgreen: :mrgreen: atya ég mi lesz Lisabonban! :mrgreen: :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 146 regisztrált és 0 vendég