Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. április 8., csütörtök 13:22

Toti írta:
petiamadridista írta:
Azért a címvédőnek nem szoktak 3at elrakni otthon.
nekünk 4et rakott az ajax :mrgreen:
Ki is estünk. :lol:
Azt írom, hogy ha ennyit gólt otthon beszopsz nem nyersz BLt.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2021. április 8., csütörtök 13:21

Hát én azért fosok egy picit ettől a Bayerntől, sokkal több energia és sebesség van bennük, egyértelmű underdog szerep várna ránk ellenük.
A kp-nk ugyan jobb, de a 60. perc után szerintem Kroos és Modric elfogyna ezek ellen.
Imádnám ha összejönne ellenük a BL döntő, náluk nagyobb skalp nincs jelenleg, ezzel együtt a meccsen is őket tartanám esélyesebbnek.
Csak el is kell odáig jutni... A Pool még meccsben van, főleg hogy a Barca lesz az előétel. Ha a Klopp team ledolgozza a hátrányt az első félidőben, akkor nem tudom hogy lesz erő a lábakban továbbjutni. És itt most egyértelműen Kroos-Modric a szűk keresztmetszet, rajtuk múlik minden, ha ők kimerülnek, akkor vége.
Viszont amit februártól kezdve fejlődött a csapat, az eszméletlen. Ami akkor álomszerű volt, arra most reális esély van, nekem már a negyeddöntős kör is jutalomjáték. Ami pedig a Pool után várna ránk, az pedig már mindenki számára bőven várakozáson felüli lehet.


Amúgy Iscóról lehet tudni valamit? Annyit nem ér hogy külön hsz-t szenteljek neki, de azért meglepődtem azon hogy nem lett becserélve. Nem hiányzott, de az Atalanta ellen nem volt rossz, és most is számítottam az érkezésére. Akkor egy lépéssel közelebb került a kijárathoz? Bizakodhatunk? :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. április 8., csütörtök 13:17

Peti fickós lett mióta telesírta a fórumot hogy mennyire ki fogunk szopni a pooltól. :lol:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 8., csütörtök 13:16

Toti írta:
petiamadridista írta:
Azért a címvédőnek nem szoktak 3at elrakni otthon.
nekünk 4et rakott az ajax :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. április 8., csütörtök 13:15

petiamadridista írta:
Azért a címvédőnek nem szoktak 3at elrakni otthon.
nekünk 4et rakott az ajax :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. április 8., csütörtök 13:03

Realista24 írta: Ettől a BMtől nem félnék így Lewa nélkül, a PSGtől jobban.

Mondjuk, amíg a CKM él és virul, addig nem aggódom. Persze nem azt mondom, hogy verhetetlenek vagyunk, de ennél jobb kp nem létezik.
Ha továbbmennek akkor már lesz Lewa.
Elvileg.... :|

De azzal egyetértek, hogy persze, sokkal jobb csapat a BM mint.. mint kb bárki jelenleg, de azért így nyelni a gólokat mint kacsa a nokedlit.
És abban is igaza volt vkinek, hogy ok h 31 kapura lövés de ezekből vagy 20 ilyen 16 méterről eleresztem meg 5 méterre mellefejelem, meg 16osról ráollózom című történetek. Persze a maradék 10 veszélyes is sok. Nyerniük kellett volna.
Azért a címvédőnek nem szoktak 3at elrakni otthon.
Nagyon sok az a 3 gól. Nagyon ótvar védelme van a Münchennek. Neuer is egy rakás szar már bocsánat. Potyázik szinte rendszeresen. Egyáltalán nincs benne jelenleg a top 5ben, korábban meg volt h ő volt az egyértelmű number 1.

Hátranyban vannak, simán el tudom képzelni, hogy kiveri őket a Párizs, persze a fordítva is, de ilyen káosz védelmet nem láttam az utóbbi tizenvalahány évben a BL címvédőtől. Szal amit akarok ezzel írni, hogy egyáltalán nem tökéletesek ők. A 13as München sokkal félemetesebbnek tűnt.
Aztán lehet h címet védenek..
De... de..! :kivagyhe:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 8., csütörtök 12:46

Ettől a BMtől nem félnék így Lewa nélkül, a PSGtől jobban.

Mondjuk, amíg a CKM él és virul, addig nem aggódom. Persze nem azt mondom, hogy verhetetlenek vagyunk, de ennél jobb kp nem létezik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. április 8., csütörtök 12:41

Érdekes pusztán a kapuralövések alapján azt gondolni a tegnapi meccs után, hogy ha a PSG nem szedi össze magát otthon, akkor nagy bajban lehet.

Ez a rengeteg kihagyott "ziccer" nem véletlen. Egyik sem egy sokgólos támadó, simán kihagyhatnak mindent a jövő héten is. A PSG védelem nem rossz, Navas stabil.

Ellenben a PSG támadói nem fognak megint szarozni, ennek a lomha, nyomorult Boateng, Süle, Alaba védelemnek megint eltehetnek 2-3 gólt. Könnyebben el tudom képzelni mint odaát.

A Bayern a középpályán nyert tegnap, ezt a visszavágón is meg fogják tenni, a helyzetek számával nem lesz gond, de hogy mitől lenne a német csapat hatékonyabb a franciáknál...?
Mindenesetre rosszabb meccs nem lesz mint a tegnapi :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. április 8., csütörtök 11:39

Szerintem nincs sok átütőerő a chelseaben, de okozhatnak meglepetést.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. április 8., csütörtök 11:16

előbb jussunk tovább

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. április 8., csütörtök 10:49

Kinéz a Chelsea, úgy fest jobban együtt vannak mint a Pool, bár nem követek meccseket, csak belenéztem a munkásságukba. Bár Gera Zoli volt csapatától kaptak egy méretes verést, az is igaz.

Már áprilisban jöhetnek ők is, ha mindenki tovább menetel...lesz miért leülni. jó lehet.( már ha jól emlékszem a kiírt menetrendre )
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 8., csütörtök 10:28

ikelemen5 írta: Elnézve a tegnapi mérkőzést, jó, hogy nem azon az ágon vagyunk. :)
Valahogy a Dortmund ellen kellene nyerni a döntőben. :mrgreen:
Adom :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2021. április 8., csütörtök 10:18

Elnézve a tegnapi mérkőzést, jó, hogy nem azon az ágon vagyunk. :)
Valahogy a Dortmund ellen kellene nyerni a döntőben. :mrgreen:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. április 8., csütörtök 10:03

Berti írta: Ha 10x lejátszották volna a meccset, akkor 8szor a Bayern nyert volna, még így, Lewa és Gnabry nélkül is.
31 (pár) lövése volt a BMnek, míg 6 a PSG-nek. Ebből a 4.14 xG a BMnek és 1.54 a PSG-nek.
A végeredmény 2-3.
A BM szinte mindent kihagyott, míg a párizsnak ott volt egy Mbappe, aki clutch a BL-ben idén.
Hányszor jártunk mi is így a BL-ben, vagy a Barca ellen? Vagy sok-sok bajnokin is.
Hiába vannak helyzeteid, ha nem lövöd be őket. És főleg az ilyen 16-osról, vagy azon kívülről eleresztett lövések, amik pont Navas oldalára mentek, nehogy minden másodikat gólnak számoljuk már. Azért volt a kapus, hogy védjen.
Neuer bevédett egyet, ott ment el nekik. Párizsban majd javíthatnak, de azért nem egyszerű 2 góllal nyerni, főleg Lewa nélkül.

Avatar
mexes
Hozzászólások: 794
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mexes » 2021. április 8., csütörtök 9:39

Berti írta:
Alabatol nekem is totál elment a kedvem, remélem a stábunkból is nézték a meccset.
🚨| Real Madrid have closed the signing of David Alaba for next season. The player will join on the 1st of July.
@marca [🥈]

:/

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. április 8., csütörtök 9:22

Realista24 írta: Kimmich jöhetne jövőre hozzánk apróért, de úgyis hosszabbít.
Brutál mentalitása van a fazonnak, a ckm után nekem ő a favoritom. És még focizni is tud.
Nem illik.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. április 8., csütörtök 9:14

Anthony írta: Sajnos nem láttam a Bayern meccset, de megnéztem 2 hosszú összefoglalót, az alapján még 2 darab 100%-os ziccert láttam. Volt pár Bayern kapuralövés, de kicsit erős azokba mind gólt beleképzelni, nem tudom honnan szopta Müller, hogy 6-3-ra kellett volna nyerjenek, loll.
Neymar csak esett-kelt, ha vele akar erősíteni a Barca, hát hajrá!

Mi ha továbbjutunk, akkor majd Hazard fiam elrak vagy kettőt a Chelsea ellen, meglássátok :kalapos:
Ezért nem kell összefoglaló alapján ítélni..

Ha 10x lejátszották volna a meccset, akkor 8szor a Bayern nyert volna, még így, Lewa és Gnabry nélkül is.
31 (pár) lövése volt a BMnek, míg 6 a PSG-nek. Ebből a 4.14 xG a BMnek és 1.54 a PSG-nek.
A végeredmény 2-3.
A BM szinte mindent kihagyott, míg a párizsnak ott volt egy Mbappe, aki clutch a BL-ben idén.

Alabatol nekem is totál elment a kedvem, remélem a stábunkból is nézték a meccset.

Kimmich és Coman nagyot mentek, míg túloldalt Mbappe és Navas tartotta a csapatot.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 8., csütörtök 9:10

ziro4vr írta: Alaba mindegyik poszton gyenge volt, így vagy úgy de mindegyik gólban benne volt, nekem végképp elment tőle a kedvem.
David Alaba will be a Real Madrid player on July 1st. @marca :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 8., csütörtök 9:05

Kimmich jöhetne jövőre hozzánk apróért, de úgyis hosszabbít.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. április 8., csütörtök 9:02

Egy Lewával meg egy nem bűn szar Sanéval ezt simán nyerte volna a bayern, elég jól fociznak egyébként, de a védelmük 2-3 éve trágya. Alaba mindegyik poszton gyenge volt, így vagy úgy de mindegyik gólban benne volt, nekem végképp elment tőle a kedvem.

Neymar mezőnyben más szint, olyan labdakezelése van hogy beszarsz, de egy undorító fetrengős ribanc, aki az egész közegre hatással van, jó helyen van ott. MBappé meg jöhet. Pochettino azt amúgy az elején jól csinálta hogy Kimmichet kiszedte, a másodikban már feljavult a német, akkoriban fordítottak.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 219 regisztrált és 0 vendég