Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
29
33%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
18
20%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
6
7%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
33
38%
 
Szavazatok száma: 88

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4883
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2024. április 11., csütörtök 12:47

Elkepeszto, hogy a Barcanak azota oldodott meg (relative) a vedekezese, hogy Cubarsi bekerult a kezdobe.

Lehet hogy csak szerencse meg vetetlen egybeeses, de ha nem akkor komoly karrier elott allhat. Fizikailag kell meg sokat fejlodnie.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. április 11., csütörtök 12:40

Jól leszerepelt a mai nagy generáció. bappe-haland-bellinghem-vini.
Mondjuk viniciusz volt közülük a legjobb.

Jövőhéten ezekből sztem legalább 2 hozza magát reméljük hóland nem lesz benne.

kb semmi nem dőlt el. Citynek a hazai pálya miatt adnék egy 55%ot, Bayern szerintem otthon megoldja. Barsza képes 2 perc alatt is párharcot bukni de ott azon múlik majd, hogy luisenrike képes lesz e bármit is kezdeni bappéval. Matrac szintén elbaszhatja idegenben.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2024. április 11., csütörtök 11:12

Pedri beállása nagy game changer volt amúgy, jó az a gyerek csak szarráterhelték anno, ezzel könnyen lehet hogy kiherélték a karrierje egy részét.

Én nem éreztem annyira mega fosnak Bapit, az Haaland volt, szimplán csak szar volt a francia, plusz láthatóan fejben nincs ott teljesen, nem kellett volna legalább a bl-ig szopatgatnia LE-vel ezekkel a cserélgetésekkel, nem is értem.

Mindenesetre ilyen fos kp-val nem tudom mit akar a PSG, ez a Ruiz konkrétan az egyik legrosszabb játékos ever akit láttam játszani ezen a szinten.
Nem illik.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miro. » 2024. április 11., csütörtök 8:54

Remy írta:
miro. írta:
Az arsenalak miert? Miota nem voltak elodontoben sem?
Vagy a bayern,aki aprilis kozepen elvesztheti a bajnoksagat?
Vagy mi alapjan lenne ennek a harom csapatnak az,mig a realnak nem?
Azert a City meg a Real papiron a legeselyesebb szerintem.

Hozzateszem,szvsz szarnak ra ki nyeri,ha nem ok maguk.
Azért, mert az Arsenal fanok egy az egyben megegyeznek a barca fanokkal. Annyi különbséggel, hogy míg a barca néhány kupa után tolja ezt, addig az angolok a nagy büdös semmire, vagy a végén kijátszott, 2004-es veretlen joker kártyára verik.

Jön a lúzer kis spanyol Atletico és előbb nyerne BL-t, mint ők. Nevetnék.

Bayern vagy City veresége meg miért ne lenne fricska?

Magunkról nem beszélek, mert mint mondtam, HA kiesünk...
Ertelek,azaz ezt a fanozast nem,de lehet azert,mert en nem tudok ezekre figyelni ennyire,vagy egyszeruen nem erdekel.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. április 11., csütörtök 8:40

miro. írta:
Remy írta:

Hát, ha mi nem jutunk be, akkor nyerjék is. Simán adnám, nagy fricska lenne a city, arsenal, bayern hármasnak.
Az arsenalak miert? Miota nem voltak elodontoben sem?
Vagy a bayern,aki aprilis kozepen elvesztheti a bajnoksagat?
Vagy mi alapjan lenne ennek a harom csapatnak az,mig a realnak nem?
Azert a City meg a Real papiron a legeselyesebb szerintem.

Hozzateszem,szvsz szarnak ra ki nyeri,ha nem ok maguk.
Azért, mert az Arsenal fanok egy az egyben megegyeznek a barca fanokkal. Annyi különbséggel, hogy míg a barca néhány kupa után tolja ezt, addig az angolok a nagy büdös semmire, vagy a végén kijátszott, 2004-es veretlen joker kártyára verik.

Jön a lúzer kis spanyol Atletico és előbb nyerne BL-t, mint ők. Nevetnék.

Bayern vagy City veresége meg miért ne lenne fricska?

Magunkról nem beszélek, mert mint mondtam, HA kiesünk...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

el magico
Hozzászólások: 874
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: el magico » 2024. április 11., csütörtök 8:36

miro. írta: Tartom,hogy az atletico dontot fog jatszani,es meg is nyerik,ha nem a real ellen jatszanak.
Mar a sorsolasnal volt egy ilyen erzesem.
Nem tartanam oket eselyesnek,de szerintem ez egy ilyen ev lesz,hogy mindenki a masik agrol varja a gyozest,ok meg szepen behuzzak.
Egy meccsen veszélyes az Atlético, bárkit meg tudnak folytani. De ha nem az Atma szerzi az első gólt, akkor pl. egy City ellen lefőtt nekik.

Furcsa lenne, ha pont ez a brigád nyerné meg a BL-t. A 14-16-os csapataik sokkal erősebbek voltak, és keményebb karakterekből álltak.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miro. » 2024. április 11., csütörtök 8:33

Remy írta:
miro. írta:

Tartom,hogy az atletico dontot fog jatszani,es meg is nyerik,ha nem a real ellen jatszanak.
Mar a sorsolasnal volt egy ilyen erzesem.
Nem tartanam oket eselyesnek,de szerintem ez egy ilyen ev lesz,hogy mindenki a masik agrol varja a gyozest,ok meg szepen behuzzak.
Hát, ha mi nem jutunk be, akkor nyerjék is. Simán adnám, nagy fricska lenne a city, arsenal, bayern hármasnak.
Az arsenalak miert? Miota nem voltak elodontoben sem?
Vagy a bayern,aki aprilis kozepen elvesztheti a bajnoksagat?
Vagy mi alapjan lenne ennek a harom csapatnak az,mig a realnak nem?
Azert a City meg a Real papiron a legeselyesebb szerintem.

Hozzateszem,szvsz szarnak ra ki nyeri,ha nem ok maguk.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. április 11., csütörtök 8:25

miro. írta:
Remy írta:

14-ben és 16-ban is kiejtették a BL-ben a barcát. Szóval gondolom most jönne a sima barca win. :kalapos:
Tartom,hogy az atletico dontot fog jatszani,es meg is nyerik,ha nem a real ellen jatszanak.
Mar a sorsolasnal volt egy ilyen erzesem.
Nem tartanam oket eselyesnek,de szerintem ez egy ilyen ev lesz,hogy mindenki a masik agrol varja a gyozest,ok meg szepen behuzzak.
Hát, ha mi nem jutunk be, akkor nyerjék is. Simán adnám, nagy fricska lenne a city, arsenal, bayern hármasnak.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2024. április 11., csütörtök 8:23

Araujot szivesen tudnam a sorainkban. Zseniális volt tegnap az az ember. Sokadjára.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miro. » 2024. április 11., csütörtök 8:22

Remy írta:
Faust írta: Tok mindegy, ha a teljes Barca keret kisargazodna matracek ellen, akkor is tovabbjutnatok. :lol:
14-ben és 16-ban is kiejtették a BL-ben a barcát. Szóval gondolom most jönne a sima barca win. :kalapos:
Tartom,hogy az atletico dontot fog jatszani,es meg is nyerik,ha nem a real ellen jatszanak.
Mar a sorsolasnal volt egy ilyen erzesem.
Nem tartanam oket eselyesnek,de szerintem ez egy ilyen ev lesz,hogy mindenki a masik agrol varja a gyozest,ok meg szepen behuzzak.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. április 11., csütörtök 8:18

Faust írta: Tok mindegy, ha a teljes Barca keret kisargazodna matracek ellen, akkor is tovabbjutnatok. :lol:
14-ben és 16-ban is kiejtették a BL-ben a barcát. Szóval gondolom most jönne a sima barca win. :kalapos:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

el magico
Hozzászólások: 874
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: el magico » 2024. április 11., csütörtök 8:16

Realista24 írta:
rikko írta:

Nagyon nem malacoznek a tegnapi meccsetek után :kalapos:
Miert?
Szerintem a két megpattanós gólunkra gondolt.

'shutterisland írta:szerintem mind a 4 parharc nyitott.
Így van. Nyilván van mindenhol egy esélyesebb, de alapvetően ezek az 1 gólós difik nem ledolgozhatatlan hátrányok.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. április 11., csütörtök 8:15

Tok mindegy, ha a teljes Barca keret kisargazodna matracek ellen, akkor is tovabbjutnatok. :lol:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csababarca » 2024. április 11., csütörtök 8:12

Visszavágó azért kemény lesz, MBappé nem hiszem, hogy még egyszer ennyire vakon lesz.
Illetve ha Barcola kezd és Zaire-Emery is, az okozhat gondokat, őket tegnap is nehezen tartotta a kp és a védelem, az első félidőben sokkal könnyebb dolgunk volt.

Párizs védelem bohózat egyébként, Pedri extra labdát adott a semmiből, nem volt benne akkor a meccsben, de lényegében lemozizta a psg védelem az egészet.

Raphinha meg most játszott egy jobb meccset, lassan rájönnek, hogy bár toplegkeresettebb szélsőként lamentáltak róla, semmilyen skillje nincs ahhoz a poszthoz. Kp-ra beljebb húzódva viszont tud hasznos lenni, a maga kis közepes szintjén persze.

Jó kis negyeddöntős párharcok vannak, az egyik ág nyilván erősebb, még ha tegnap meg is magyarázták nekem, hogy színvonalban és minőségben semmi különbség nem volt a meccsek között, sőt.

Visszavágónak az is a tétje, hogy kiksárgázódnak ki, mert most elég jól megúsztuk, de továbbra is van ha jól emlékszem 4-5 ember, akik az elődöntő odavágóra kipontozódhatnak. Nem tudom az atletico pl hogy áll ilyen szempontból
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62739
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. április 11., csütörtök 7:48

rikko írta:
flori írta: Enrikke triplázó mester lehozta ezt is. :) Sztem a visszavágón bármi lehet még, malacka volt ez a bárszának.
Nagyon nem malacoznek a tegnapi meccsetek után :kalapos:
Miert?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1352
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2024. április 11., csütörtök 7:45

Azért ott 2-1 nél mikor ment Psg lendületből, kicsit azt éreztem,hogy el is dönthetik most. Aztán jöttek a cserék, és ennyi lett. De Enrike is érdekesen gondolkodik. Asensio kb vegig sérült volt idén, Barcola eleg sokszor kezdo volt,es jo is volt. Ki kezd? Asensio. Ugarte is nagyon jónak tűnik egy ideje,ot be se cserelte asszem. Emery is padon kezdett. Kb saját esélyeiket rontotta el kb. Sokkal jobb csapatot, és játékot feltudtak volna tenni. Nyilvan Donnarumma amatőr teljesítményét nem látta előre senki...

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2024. április 11., csütörtök 7:26

ELSiete írta: De amúgy azt néztem, hogy a PSG nem csak rá játszotta meg folyamat a labdakat, hanem nagyon sokszor jobbról indultak meg, Mbappe meg a labda közelébe sem jutott. Nyilvan egyhangú lett volna mindig őt keresni, de konkrétan több olyan támadás is volt, ahol kivonták őt a forgalomból.
Enriqe már legalább egy hónapja szabotálja, sokszor nem is kezdeti vagy cserélgeti le elég korán, nem is tudom miért nem áll ki és jelenti be hogy aláírt velünk.

Nem semmi a Barca, amióta Xavi bejelentette hogy lépik egészen megtáltosodtak, Yamalnak nem annyira ment de most tudják verni a mellüket Cubarsival, mit mondjak ügyesek, ha itt továbbmennek az Atletit rutinból verik és döntőznek. Egy vesztes döntő nem lehet jó érzés majd nekik, de attól még nagy teljesítmény lenne bejutni.

ELSiete
Hozzászólások: 2872
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. április 11., csütörtök 7:16

RealVazquez írta:
miro. írta: Milyen volt mbappe? :hmmm:
Gyenge, tul sokat volt a vonal mellett, kozepre huzodva meg semmi helye nem volt, mar csak azert sem, mert 3 psg-s volt meg rajta kivul szuk teruletre zarva. De amugy az egesz psg elkepzeles nelkul jatszott, a vedelmuk es kp erotlen volt es instabil, a barca atfutott rajtuk ellenallas nelkul. Siman ki fognak esni a franciak, ha nem valtanak stilust es taktikat. Csak azert adok 20%-ot a tovabbjutasukra, mert Mbappe ennel csak jobb napot foghat ki, es mert a barcabol ketten is kipontozodtak. Szornyen gyenge edzo ez a Luis, nala meg Xavi is jobb, mert kepes megszervezni a vedelelmet es fel tud epiteni egy taktikat legalabb 1 meccs erejeig.
De amúgy azt néztem, hogy a PSG nem csak rá játszotta meg folyamat a labdakat, hanem nagyon sokszor jobbról indultak meg, Mbappe meg a labda közelébe sem jutott. Nyilvan egyhangú lett volna mindig őt keresni, de konkrétan több olyan támadás is volt, ahol kivonták őt a forgalomból.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8482
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2024. április 11., csütörtök 6:21

szerintem mind a 4 parharc nyitott.

gondolom bappe nem hoz meg1x ilyen szurke meccset, es mivel nincsen idegenben lott tobb gol mar, igy barmilyen vereseggel ki lehet esni.
bayern-arsenal es city-real adok kapokbol barmi lehet, napi forman es szerencsen fog mulni, dortmund sem eselytelen otthon egyet ledolgozni.

egyebkent kevesbe voltak taktikazos szar meccsek, mint odavagoknal szoktak, egesz porgos es golzaporos kor volt.


az biztos, hogy ha mi elbenazzuk otthon es kozben ti hoztok egy szokasos ancelotti szemoldok felhuzos godmode bl meccset, az eleg sokat hozo 12,9x szorzo. :D

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2024. április 11., csütörtök 0:16

miro. írta: Milyen volt mbappe? :hmmm:
Gyenge, tul sokat volt a vonal mellett, kozepre huzodva meg semmi helye nem volt, mar csak azert sem, mert 3 psg-s volt meg rajta kivul szuk teruletre zarva. De amugy az egesz psg elkepzeles nelkul jatszott, a vedelmuk es kp erotlen volt es instabil, a barca atfutott rajtuk ellenallas nelkul. Siman ki fognak esni a franciak, ha nem valtanak stilust es taktikat. Csak azert adok 20%-ot a tovabbjutasukra, mert Mbappe ennel csak jobb napot foghat ki, es mert a barcabol ketten is kipontozodtak. Szornyen gyenge edzo ez a Luis, nala meg Xavi is jobb, mert kepes megszervezni a vedelelmet es fel tud epiteni egy taktikat legalabb 1 meccs erejeig.
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég