Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
vadmagyar
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016. április 12., kedd 16:24

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: vadmagyar » 2016. április 12., kedd 16:25

sebydani írta:Bocsi a dupláért, mire szerkesztettem nem engedte elküldeni.
Először is iyen idióták miatt 2 órával hamarabb kell megszakítanom az önkéntes számüzetésem :mrgreen: :( Toti is megjött már ahogy látom. :D
Estére semmi mást nem tudok elfogadni, és nem is várok mást, mint hogy hazaküldjük őket 4 góllal. Nem létezik, hogy ilyen különbség mint ami a két csapatt között van, ne jöjjön ki két meccsen keresztül. Muszáj nyernünk és nyerni is fogunk! :zoldsalas: Mindegy milyen kezdővel nyomjuk, be kell őket szorítani a kapujukhoz, és a helyzeteket pedig belőni, hamar visszatámadni, hogy esélyük se legyen focizni. Képesek vagyunk rá! B-)
VAMOOOOOOOS! HALA MADRID ! :workout: :box: :zoldsalas:
Te egy hős vagy,szopd ki a faszom..:) Égni fogtok!!!!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. április 12., kedd 16:12

Wolfi írta: [moderálva - d.gergo]
http://youtu.be/mkdBjtvHM0I
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. április 12., kedd 16:06

Bocsi a dupláért, mire szerkesztettem nem engedte elküldeni.
Először is iyen idióták miatt 2 órával hamarabb kell megszakítanom az önkéntes számüzetésem :mrgreen: :( Toti is megjött már ahogy látom. :D
Estére semmi mást nem tudok elfogadni, és nem is várok mást, mint hogy hazaküldjük őket 4 góllal. Nem létezik, hogy ilyen különbség mint ami a két csapatt között van, ne jöjjön ki két meccsen keresztül. Muszáj nyernünk és nyerni is fogunk! :zoldsalas: Mindegy milyen kezdővel nyomjuk, be kell őket szorítani a kapujukhoz, és a helyzeteket pedig belőni, hamar visszatámadni, hogy esélyük se legyen focizni. Képesek vagyunk rá! B-)
VAMOOOOOOOS! HALA MADRID ! :workout: :box: :zoldsalas:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. április 12., kedd 15:59

Wolfi írta: [moderálva - d.gergo]
Lelkiszegény nyomorult :lol: Este várunk az afterpartyra, hozd Hettyt is meg fosit.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Wolfi
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016. április 12., kedd 15:52

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Wolfi » 2016. április 12., kedd 15:55

[moderálva, engedjük el - d.gergo]

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. április 12., kedd 15:43

Én általában a játékosok pártját fogom de most igazat kell adjak Miroéknak, negyeddöntő egy wolfsburg ellen... Szóba se kéne jöjjön ilyen nagy fogadkozás... Ez most egy kicsit más szitu minthogy münchenben,torinóban vagy dortmundbn kaptunk ki és a döntőért küzdöttünk.

Csakis a továbbjutással elégszek meg,most nem fogol tapsikolni mint ahogy azt tettem a dortmund elleni visszavágó után akkor is ha kiestünk.

Tovább kell menni,mind1 hogy hogyan...én szurkolni fogok tiszta szívemből mint ahogy tettem azt mindig,de mostár jó lenne ha a szurkolásombak eredményét is látnám :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miro » 2016. április 12., kedd 15:32

Kerlon írta: Ja szidják a játékosokat a szar hozzaallas miatt, de épp olyan szarul állnak hozzá. :roll: :roll: :roll:
Ja,pont annyit keresek en is a szurkolassal mint ok a futballal. Azt hiszem a szamonkeres kisse mas dimenzioba van.
Jogos minden kritika, a leggyengebb ellen is kepesek voltunk ilyen helyzetbe kerulni.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 12., kedd 15:23

Ónó írta:Gyerekek... ámulok rajta... hol vagyok én? Mi ez a fertő?Tanakodtok azon, hogy a kiesésünkre kellene rakni? Szégyelljétek magatokat, követelem a Bannt!!! Szurkolói csoport vagyunk, mellesleg a Real Madridé, nem másé. Osztály különbség van a két csapat között! Első fél órában le lesz dolgozva a hátrány, Ti meg remélem elbukjátok a sza*os ellenfogadásotokat!!!

Adott már örömöt bánatot ez a csapat egyaránt, de együtt örülünk együtt búsulunk.
Szóval kapjátok össze magatokat, és álljunk a csapat mögé mindannyian.(nem mellesleg nevetségessé tesztek minket, a sötét oldal imádói jókat röhöghetnek rajtunk, hogy még itt is magunk alatt vágjuk a fát.)
Ja szidják a játékosokat a szar hozzaallas miatt, de épp olyan szarul állnak hozzá. :roll: :roll: :roll:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miro » 2016. április 12., kedd 15:05

Ha kiesnek engem az se erdekel hogy ha megszakadtak a palyan.
Az egesz helyzetet maguknak koszonhetik.
Megkaptuk a nemet bajnoksag egyik kozepcsapatat,ne hogy mar az legyen az elvaras hogy akarjanak,foleg nem ilyen allasnal..
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. április 12., kedd 14:40

én mindig szurkoltam bármilyen szarul is álltunk odavágók után. most sem lesz másképp. ha azt az akarást látom majd megint mint anno a bvb ellen akkor nem lesz probléma. meg kell csinálni. legkönnyebb sorsolást kaptuk és mindig eljátszuk hogy lenézzük az ellenfelet az odavágón. hala.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. április 12., kedd 14:24

Mondjuk a legkönnyebb ellenfél most van. A Bayern, Dortmund, Juve jóval erősebbek voltak. A Dortmund ellen 4-1-ről majdnem sikerült a fordítás, pedig az a Dortmund tényleg 3-szor erősebb volt, mint ez a Wolfsburg. Első 20 percben kell 1 gól, ha az nincs akkor lesz probléma.
Igen, ezért gondolom én is, hogy bőven van esélyünk a továbbjutásra. Sok szempontból van akkora különbség a két csapat között, hogy egyáltalán nem vagyunk esélytelenek. Csak tényleg úgy kéne nyomni végre egyszer, hogy a 16-osról ne tudjanak kijönni. Én Varane játékát sajnálom, ha egészséges, mindenképpen őt kezdetném, mert a védelemnek tényleg sebesség kell.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. április 12., kedd 13:57

Arbeloa videója az estére
https://www.youtube.com/watch?v=RA9_AGZNNL8
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ónó » 2016. április 12., kedd 13:44

Gyerekek... ámulok rajta... hol vagyok én? Mi ez a fertő?Tanakodtok azon, hogy a kiesésünkre kellene rakni? Szégyelljétek magatokat, követelem a Bannt!!! Szurkolói csoport vagyunk, mellesleg a Real Madridé, nem másé. Osztály különbség van a két csapat között! Első fél órában le lesz dolgozva a hátrány, Ti meg remélem elbukjátok a sza*os ellenfogadásotokat!!!

Adott már örömöt bánatot ez a csapat egyaránt, de együtt örülünk együtt búsulunk.
Szóval kapjátok össze magatokat, és álljunk a csapat mögé mindannyian.(nem mellesleg nevetségessé tesztek minket, a sötét oldal imádói jókat röhöghetnek rajtunk, hogy még itt is magunk alatt vágjuk a fát.)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. április 12., kedd 13:35

ferni írta: Ezt a Wolfsburgot szimplán fel kell ma próbálni, szètzúzni őket, ha ez nem megy egy Real Madridnak, akkor essünk is ki a picsába.

Én is így gondolom, van akkora különbség a két csapat között,hogy ne kelljen összecsináljuk magunkat,hogy mi van ha esetleg találnak a farkasok egy gólt.Ki kell menni és agyonverni őket,aztán a fejükre kenhetik az esetleges góljukat...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

ferni
Hozzászólások: 8257
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. április 12., kedd 13:32

Lehet itt kifogásokat keresni, hogy így a bíró, de emellett siralmasak is voltunk első meccsen. Itt az ideje javítani.
Ezt a Wolfsburgot szimplán fel kell ma próbálni, szètzúzni őket, ha ez nem megy egy Real Madridnak, akkor essünk is ki a picsába.
Köv. évben meg majd biztos vagyok benne hogy sokat fogunk javulni ha Zizou normálisan tud készülni a brigáddal.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. április 12., kedd 13:19

Ha mi nem hisszuk el hogy tovabbjutunk akkor mit vartok a srácoktol amugy??

Én igenis most bízom bennük és hálisten a helyszinen lévő drukkerek is úgy tűnik teljesen a csapat mögè állnak...ez az atipikus "csakegyutt" este kell hogy legyen.
Az 1.perctől kezdve..mindenkitől 110% kell...és azt ne felejtsuk el hogy ilyenkor tudunk a legjobban hajtani mikor pengeelen táncolunk vagy bizonyitani kell...lasd Barca par hete vagy Bayern tavaly elott vagy Atletico elleni negyeddonto mikor chica eldontotte...ott is kunma nehez szituban voltunk az idegenbeli golok miatt de lehoztuk 1-0 al.
Most 3mat kerunk...ennyi.
Zizouval ugyis megy a gol loves hazaiba
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
TBone
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:48
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: TBone » 2016. április 12., kedd 12:38

Kerlon írta:Mindenki húzza le magát, aki a Real ellen fogad. Hitetlenek
így van. azt a 36 embert, aki a kiesésre nyomott, egyenként visszakövetni, és szeretnék egy 36 neves listát látni a magánzárkában minimum 2 hétre :Đ

zotyuka7
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:01
Kedvenc játékosaid: Raúl González Blanco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: zotyuka7 » 2016. április 12., kedd 12:33

https://www.facebook.com/CR7threeBallon ... 759467146/

Egy kis hangolódás estére! :lilasalas:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. április 12., kedd 12:23

Kerlon írta:Mindenki húzza le magát, aki a Real ellen fogad. Hitetlenek
+1

btw
A City és MI fogunk továbbjutni. :box:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 12., kedd 12:03

kelemen.istvan írta:Psg és Real továbbjutást várok.
Bár, a Psg-nek nehéz lesz. :mrgreen:
PSG-re kevesebb az odds. Mindenki húzza le magát, aki a Real ellen fogad. Hitetlenek
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég