Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. március 15., péntek 18:43

Professore írta:Egy szó mint száz aki ebből a párharcból tovább megy az lesz a fő esélyes a végső győzelemre.
Dehogy lesz. Ha továbbmegyünk is kb utolsó előtti esélyesek leszünk mint mindig :mrgreen: Barsza megveri a párizst akkor olyan marketinget kapnak megint, hogy szerintem a következő 10 évben is ők lesznek az esélyesek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Jim » 2024. március 15., péntek 18:09

ateeemadrid írta: Engem a Nacho vs Haaland ijeszt meg legjobban, ezt leszámítba hozhatónak érezném. A katonánk gondolom kizárt, hogy addigra kezdő lehessen.
btw nagy butaság lenne, ha nem Rüdiger lenne mindig Haaland mellett…
akkor is, ha nem Nacho, hanem Alaba vagy Militao lenne a párja

Rozsabimbo2019
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2023. április 7., péntek 11:48

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Rozsabimbo2019 » 2024. március 15., péntek 18:08

Professore írta: Osztom azt a gondolatot hogy ez egy előrehozott döntő. A mostani Bayern nem túl acélos, az Arsenal meg rutintalan. Ezenkívül a Porto ellen se alkottak semmi említésre méltó. Egy szó mint száz aki ebből a párharcból tovább megy az lesz a fő esélyes a végső győzelemre. A baj csak az hogy erős ez a City. Ugyanakkor nekem az a benyomásom hogy tavaly ők jobbak voltak. Meglehet csinálni a továbbjutást de csak akkor ha mindenki hozza a jobbik formáját és Carlo se beszari taktikával áll ki. Jelenleg egy 55-45% esély megoszlást látok a City javára. Rengeteg fog múlni a pillanatnyi formán, szerencsén is a megfelelő hozzá állás és intenzitás mellett.
Van mit törleszteni!
Csak azért 55-45 nekik, mert ott lesz a második meccs. Ha a Bernabeuban lenne, sima 50-50.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2024. március 15., péntek 17:44

Engem a Nacho vs Haaland ijeszt meg legjobban, ezt leszámítba hozhatónak érezném. A katonánk gondolom kizárt, hogy addigra kezdő lehessen.

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Professore » 2024. március 15., péntek 17:29

Osztom azt a gondolatot hogy ez egy előrehozott döntő. A mostani Bayern nem túl acélos, az Arsenal meg rutintalan. Ezenkívül a Porto ellen se alkottak semmi említésre méltó. Egy szó mint száz aki ebből a párharcból tovább megy az lesz a fő esélyes a végső győzelemre. A baj csak az hogy erős ez a City. Ugyanakkor nekem az a benyomásom hogy tavaly ők jobbak voltak. Meglehet csinálni a továbbjutást de csak akkor ha mindenki hozza a jobbik formáját és Carlo se beszari taktikával áll ki. Jelenleg egy 55-45% esély megoszlást látok a City javára. Rengeteg fog múlni a pillanatnyi formán, szerencsén is a megfelelő hozzá állás és intenzitás mellett.
Van mit törleszteni!

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: chronic » 2024. március 15., péntek 17:00

Nincs elég minőség(igen az) ebben a csapatban, pláne elől,hogy kiejtsük ezt a szitit, aztán lepjenek meg a srácok(mint megannyiszor).

Minimum 3 góllal jobb lesz a city szerintem.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. március 15., péntek 16:58

Szerintem kijelenthető, hogy a 4 erősebb egy ágon van, míg a 4 gyengébb a másikon. Ez amúgy nem feltétlenül baj nekünk, mindenki verhető, de én is attól tartok amit olvastam itt, hogy Carlo megint túlgondolja és megy a csatárnélküli 5 kp-s felállásunk ami instant egy félidő előny az ellenfélnek. Bízzunk benne, hogy a legjobb formánkban és legjobb felállásunkkal tudunk majd játszani, ha jobbak lesznek hát ez van, de szerintem meglehet a továbbjutás, ha pedig a cityt legyőzzük, bárkit letudunk.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. március 15., péntek 15:30

realistahuni írta:
dzsi91 írta:

Mi volt a mák, hogy berúgtuk a helyzeteinket? :lol:
Nem. A Citynek volt két 2v1 kontra még az első félidőben, aztán a másodikban Mahrez kapufa 1v1-ben Courtois-val, aminek a kipattanóját Foden belelőtte a védőnkbe.

És ezek csak a nagyobb helyzetek voltak. De nem hinném, hogy pont te ne emlékeznél.
Én arra emlékszek, hogy ezt a sportot több mint 100 éve gólokra játsszák nem helyzetekre. Az nem mák ha az egyik csapatban világtalan nyomorúltak kerülnek hekyzetbe a másikban meg 4/ből 3at berúgnak.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

MarioCirolo
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. március 15., péntek 15:30

En eleg pesszimistan latom a sorsolast, foleg a tavalyi visszavago utan nem orulok, hogy a cityvel kezdunk, raadasul otthon es elegge bantja az igazsagerzetemet, hogy a 4 leggyengebb csapat egy agra kerult es kb. barmelyik dontozhet ezek kozul. Nem temetem a csapatot, de ket meccsen minden jatekosunknak kb. tokeletes meccset kell hoznia es Ancelottinak nem tulgondolni a kezdot es a taktikat. Az se lenne hatrany, ha KDB nem lenne 100%os es Rodrygo legalabb ezen a ket meccsen elohuzna valamit a kalapbol.

BuzaBencze
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2022. október 23., vasárnap 22:55
Kedvenc játékosaid: Valverde, Benzema
Kedvenc csapatod: RM

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BuzaBencze » 2024. március 15., péntek 15:26

realistahuni írta:
dzsi91 írta:

Mi volt a mák, hogy berúgtuk a helyzeteinket? :lol:
Nem. A Citynek volt két 2v1 kontra még az első félidőben, aztán a másodikban Mahrez kapufa 1v1-ben Courtois-val, aminek a kipattanóját Foden belelőtte a védőnkbe.

És ezek csak a nagyobb helyzetek voltak. De nem hinném, hogy pont te ne emlékeznél.
😆

p.csabi1
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2024. március 15., péntek 15:18

zsuninnyo írta:
p.csabi1 írta: Tegnap én leírtam hogy a legerősebb csapatot meg a legerősebb ágat fogja kapni a Reál Madrid.
Persze nem csalnak minden szabályosan működik. :lol:
Kurvára unalmas már,remélem Perezéknek nagyon összefognak jönni a dolgok...

A másik ág az micsoda? :lol:
Ugyanezt mondhatna a masik 3 csapat, nyilvanvaloan csalas.
Nem így gondolom.Nézzük már meg az elmúlt évek sorsolásait. :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2024. március 15., péntek 15:10

dzsi91 írta:
realistahuni írta:
22-es és a tavalyi angliai meccs tartom hogy nagyon hasonlítottak, csak 22-ben büdös nagy mákunk volt.
Mi volt a mák, hogy berúgtuk a helyzeteinket? :lol:
Nem. A Citynek volt két 2v1 kontra még az első félidőben, aztán a másodikban Mahrez kapufa 1v1-ben Courtois-val, aminek a kipattanóját Foden belelőtte a védőnkbe.

És ezek csak a nagyobb helyzetek voltak. De nem hinném, hogy pont te ne emlékeznél.
Love football, hate antifa.

zsuninnyo
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2024. március 15., péntek 15:08

p.csabi1 írta: Tegnap én leírtam hogy a legerősebb csapatot meg a legerősebb ágat fogja kapni a Reál Madrid.
Persze nem csalnak minden szabályosan működik. :lol:
Kurvára unalmas már,remélem Perezéknek nagyon összefognak jönni a dolgok...

A másik ág az micsoda? :lol:
Ugyanezt mondhatna a masik 3 csapat, nyilvanvaloan csalas.

p.csabi1
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2024. március 15., péntek 14:58

Ja és persze otthol kezd a csapat természetesen. :agree: :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. március 15., péntek 14:53

realistahuni írta:
22-es és a tavalyi angliai meccs tartom hogy nagyon hasonlítottak, csak 22-ben büdös nagy mákunk volt.
Mi volt a mák, hogy berúgtuk a helyzeteinket? :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

p.csabi1
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2024. március 15., péntek 14:52

Tegnap én leírtam hogy a legerősebb csapatot meg a legerősebb ágat fogja kapni a Reál Madrid.
Persze nem csalnak minden szabályosan működik. :lol:
Kurvára unalmas már,remélem Perezéknek nagyon összefognak jönni a dolgok...

A másik ág az micsoda? :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1281
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miro. » 2024. március 15., péntek 14:48

Bencze írta: Miro, kicsit komolytalannak hatnak ezek a nagy elemzeseid mikozben az oszi Clasicot sem nezted sajat bevallasod szerint, ahogy ket tucat masik Real meccset sem a szezonbol. Tegnap is EL meccsek alatt kezilabdarol irogatsz, de termeszetesen az osztrak megye 2-es ifistakrol mindent tudsz. Valahogy nem all ossze a kep, hogy gyakorlatilag egy meccsrol sem irsz, de megis te vagy itt a legnagyobb szakember.
En? Leirom csak a velemenyem. Abszolut nem szentiras. Maximum te erzed annak,de ez a te dolgod,nem az enyem.

Amugy rangadokat (bundesligat,pl-t,bl-ben) szoktam nezni.
A real meccsek unalmasak,a lipcse ellenit lattam,az se volt nagy extra. A barcat neztem volna,de pont meccsen voltam.
Osztrak megye 2-es ifistakrol meg nem irtam,es nem is tudok semmit. :)
De ha leirod,hogy mit gondolsz mashogy,akkor vitazhatunk is a parharcrol,mert ez igy semmi. Nem tudok erdemben reagalni a velemenyedre,bocs.
Ha veszekedni akarsz,meg szemelyeskedni egy ismeretlen emberrel az interneten igy pentek delutan,azt velem legyszives ne is kezd el,ugyse fogok valaszolni. Arra se idom,se energiam,se kedvem.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

ELSiete
Hozzászólások: 2950
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. március 15., péntek 14:45

Man. City’s sporting director Txiki Begiristain after the draw came against Real Madrid:

“What a shame again, bored with these balls, always the same…” @marca

Pep Guardiola: "Real Madrid in the draw? We don't have another option. It looks like a little bit of a tradition, three years in a row playing the kings of the competition." via @City_Xtra
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. március 15., péntek 14:43

Kercsó írta:
🚨🚨 BREAKING: It's possible that Spanish authorities will not allow two games in Madrid in back to back days. That means Real Madrid might have to play the first leg at Etihad and then the return leg at the Bernabèu. Or, the order of the games might be changed for Atlètico Madrid against Dortmund [Diario AS].
gondolom egyik meccset teszik keddre, a másikat szerdára

jó lenne egy csere, és otthon játszani a visszavágót
Azóta már lehozták, hogy nem lesz csere.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2024. március 15., péntek 14:41

🚨🚨 BREAKING: It's possible that Spanish authorities will not allow two games in Madrid in back to back days. That means Real Madrid might have to play the first leg at Etihad and then the return leg at the Bernabèu. Or, the order of the games might be changed for Atlètico Madrid against Dortmund [Diario AS].
gondolom egyik meccset teszik keddre, a másikat szerdára

jó lenne egy csere, és otthon játszani a visszavágót
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 148 regisztrált és 0 vendég