Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. május 14., szombat 15:51

gutihaz14 írta: hogy ugrotok ezekre véleményekre :lol:
Lehet, hogy olvasnak is minket. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. május 14., szombat 15:39

hogy ugrotok ezekre véleményekre :lol:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. május 14., szombat 15:31

Igen, de a Citynek van játéka. Pepnek van filozófiája. És ennyi, csak ez számít. Innentől kezdve te jobb vagy, mint egy banda, amelyiknek a fociját nem lehet felrajzolni a táblára.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. május 14., szombat 15:23

ferni írta: Majd mikor elkezdett a csávó az xg-vel érvelni nekem ott volt végem.... :lol: :lol:
Ez a kedvencem.
A City elleni visszavagon nagyobb volt az xg-nk (2.32 - 1.37) :coffee:

Az elso felidoben nagyobb volt az xg-nk (0.46 - 0.28) :coffee:

A masodik felidoben megint nagyobb volt az xg-nk (1.00 - 0.44) :coffee:

A masodik felidoben Rodrygo goljai elott, amikor elvileg sehol sem voltunk, ugyancsak nagyobb volt az xg-nk (0.41 - 0.34) :coffee:

A 2x15 percben, foleg a 11-esnek koszonhetoen, de attol meg megint nagyobb volt az xg-nk (0.86 - 0.71) :coffee:

Az xg mutato alapjan szinte pont olyan kozel voltunk a 'megerdemelt' harmadik golhoz, mint ok a masodikhoz. Mi berugtuk, ok nem. Nem erre kene azt mondani, hogy egy megerdemelt 3-1es gyozelem, ami nuanszokon mulott? Akkor meg megis mit jonnek az xg-vel?

A mutatojukban, amire az eletuket tettek fel is megvertuk a Cityt :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. május 14., szombat 15:11

kiserik írta:
Remy írta: 9:25-től. Peeték mennyire nem értik a Real Madrid idei szériáját. És szinte rosszul vannak tőle. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ki ez a szemüveges tohonya fasz? Azt mondja: a Real Madrid európai szinten nem egy jó csapat, max a középmezőnyben van. Ekkora egy kóklert, te jó Isten :lol: :lol: :lol:
Kele Jani ugyanez. Ettol tud igazan sikeres lenni. Tesz egy szelsoseges kijelentest, majd egy nagy tabor azonnal ott van es tamogatja, hogy ezaz teso, most jol megmondtad. Ha annyit mondott volna, hogy a City meg a Chelsea jobb csapat, viszont a Realban van nehany kiemelkedo jatekos, akik folyamatosan tudnak villani, akkor azt mondom, hogy nagyjabol korrekt. De ezzel azonnal oda a megmondo statusz.

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2022. május 14., szombat 14:31

Én nem élsportoltam soha. Sportolni sportoltam, hobbi szinten, amatőr szinten, vagy anno iskolak közötti versenyeken. Kezilabda volt az en sportom, meg fociztam, nem is tartom magam szakértőnek, a hozzászólásaim mindig a dolgok emberi oldaláról vannak megközelítve.
A Barca ellenibordas nagy pofon után írtam egy hosszú hszt, kiemelve a csapatok azon okdalán, hogy hol mekkora mértekben fontos az egyén és/vagy a csapat.
A közösség egészének része vagyok ezáltal jutunk előre, higy mindenki óraműpontosa elvégzi a feladatát, vagy én vagyok az egyén aki kvázi a csapat felett áll, ezáltal az én sajatos teljesítményemből profitál az egész közeg.
A Real Madridnal mindig inkább a 2. volt tapasztalható. Pár világsztár húzta a szekeret. Az 50es évek óta így van. Nincs focireform, hanem egyéniségek a közösség javát szolgálják, nem pedig egy közösség van ami eg,ütt előre megy.
Ez kicsit olyan ellentmondásos, de na értitek.

Ezt szerintem fontos megérteni a Real Madrid kapcsán mielőtt bárki is elkezd elmélkedni erről a klubról.

Na de mindegy. A döntőt még nem játszottuk le. Ott nyerni kell, és nézni ahogy a sok hater kínlódik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. május 14., szombat 13:41

ferni írta: Azt mondják semmi sportszakmai indok nincs erre amit művelünk.... :lol:
Majd mikor elkezdett a csávó az xg-vel érvelni nekem ott volt végem.... :lol: :lol:
Pont azért nincs semmi sportszakmai indokuk mert fogalmuk nincs a futballról. Labdabirtoklás meg xg azt cső.Igaz,hogy 10 éve nem nyert blt senki labdabirtoklással de még szerintem nem is a legjobb ikszgével rendelkező csapatok nyerték amióta bejött ez a csoda.

Alapfogalmakat kevernek. Nekik akkor számít egy csapat nagybetűs csapatnak ha mindenki a posztján mozog megy a piszipaszi nem akkor ha modric csukott szemmel is megtalálja benzemát vagy ha a 90ik percben fiatal és öreg egy nagy egészként megpusztul a pályán. Mentális tényezőkről soha nem beszélnek és nem csak a real meccseken hanem semmikor. Felnőtt a fifa generáció és most ők oktatják a népet.pont úgy is beszélnek az egészről mintha egy számítógépes játék lenne. Ancelotti és zidane nem is edző csak azok akik minden momentumot vezényelnek a meccsen és semmi szabadságot nem adnak a játékosok 90%ának. Aztán amikor 120szor is elbuknak gyorsan továbblépnek a témáról mintha misem történt volna.


Multkor arról beszéltek ,hogy minek bappe a realba hiszen ott van rodrygo :lol:

Buta faszok.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. május 14., szombat 1:22

ferni írta:
Többet nem írok, kiégtem végleg :mrgreen:
Már megérte. :mrgreen: Amúgy ez a közvélemény. Senkivel nem találkoztam még, aki nem Realos és egy apró pozitív dolgot is mondott volna. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8434
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. május 14., szombat 1:13

14 gólt rúgtunk a PSG, Chelsea, City trió ellen, csak azt szajkózzák szerencsénk volt mind a 3 párharcban :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Többet nem írok, kiégtem végleg :mrgreen:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8434
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. május 14., szombat 1:06

Arsenal mezben okoskodik hogy nem vagyunk top csapat :lol: :lol:
Ha röhögni akartok zseniálisak :lol:


Ágyus főmuki: "Az a kérdés ki a legjobb a kulcspillantokban, bla bla bla ez a Real Madridban meg van"
Idióta 2.0: "De nem a Real Madridban van meg, hanem ebben a 4-5 játékosban" :lol: :lol:

Szóljanak már nekik, hogy annyi BEK/BL címünk van, mint amennyi az angoloknak van összeadva összesen :lol:


Kajak Pep ott lenne a stúdióban sorban cumiznák le ezek a senkiháziak :lol:

Nagyon benne élnek ebben a Premier League über alles dologban :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. május 14., szombat 1:04

Amúgy kezdem azt hinni, és most nem csak miattuk, hogy az embereknek az a jó csapat, ami relatíve szépen focizik. Legyen labdabirtoklás és kapuralövés. Pepszi és Xavi mágia. Ergo, ezekkel már dominálsz. Bármi történik, nem rontottál el semmit, csak maximum az ellenfélnek volt szerencséje vagy nekik fújt a bíró. :mrgreen:

Függetlenül tőlünk, a mostani menetelésünktől, engem kicsit zavar, úgy általánosságban, hogy mióta ezek az XG-zések bejöttek a köztudatba, a csodák, a bravúrok konkrétan háttérbe szorultak, mert kevésbé beszélnek róluk.

Egyből jön, hogy hát a másik csapat XG-je hú de jó volt, Érthetetlen, hogy miért kaptak ki, stb. Szerencsés ez meg az, nem érdemelték meg és társaik.

Teljesen kiöli a fociból az érzelmeket ez a dolog, ha csak innen közelítjük meg.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8434
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. május 14., szombat 0:53

Azt mondják semmi sportszakmai indok nincs erre amit művelünk.... :lol:
Majd mikor elkezdett a csávó az xg-vel érvelni nekem ott volt végem.... :lol: :lol:

Annyira jó látni, hogy még mindenki hebeg habog és még a BL triplát se értik a mai napig, hogy azt hogy erre baszki idetettük ezt a menetelést nekik még repetának és fingjuk sincs mi és hogy történik.... :lol: :mrgreen:
de -4 az xg statunk srácok, igazából már a PSG ellen kiestünk... :mrgreen:

"Real Madrid nem egy jó csapat" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ti verebek, istenem de fáj még mindig nekik, hogy egész Európa seggbe volt téve évekig és most jött egy kis emlékeztető belőle :lol:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8505
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. május 13., péntek 23:05

en sok ilyen es hasonlo podcastot hallgatok.

szerintem ezen a forumon is akad ugyanannyi hulyeseg, tevedes vagy elfogult velemeny.
annyi a kulonbseg, hogy ok lelkes amatorkent podcastokat csinalnak, mi meg egymas kozt okoskodunk.

en semmivel nem tartom a peet, kelejani, haraszti vagy egri velemenyet tobbre, mint az enyemet vagy akarmelyik torzs forumozoet, hiaba van sokkal nagyobb lexikalis tudasuk es hiaba neznek 5x annyi meccset.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. május 13., péntek 22:58

Alapvetően szerintem Peet nem rossz tag, csak ő is utálja a Realt és fáj neki. :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. május 13., péntek 22:45

Remy írta: 9:25-től. Peeték mennyire nem értik a Real Madrid idei szériáját. És szinte rosszul vannak tőle. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Az a szabo peet sztem alltime top 1 idióta az összes közül. Tipik esete annak amikor valaki nem érti a sportot aztán megpróbál valamit köré építeni amivel megmagyarázhatja. A foci nem matek.soha nem volt és nem is lesz a statisztikák segédeszközök nem pedig megoldóképletek a futballhoz. Vérzik a fülem amikor a faszságait hallgatom.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. május 13., péntek 22:42

Remy írta: 9:25-től. Peeték mennyire nem értik a Real Madrid idei szériáját. És szinte rosszul vannak tőle. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ki ez a szemüveges tohonya fasz? Azt mondja: a Real Madrid európai szinten nem egy jó csapat, max a középmezőnyben van. Ekkora egy kóklert, te jó Isten :lol: :lol: :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. május 13., péntek 22:07

9:25-től. Peeték mennyire nem értik a Real Madrid idei szériáját. És szinte rosszul vannak tőle. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: chronic » 2022. május 13., péntek 21:15

Távol álljon tőlem,hogy védjem Pepperóninkat, de most adom őt, igaz nevetséges amit a bl-ben leművel kb egy évtizede, de ne pont a veretes Evra-Berbatov duó mondja már meg neki,hogy miért nincs karaktere, van neki karaktere, a bl-ben zakós. :mrgreen:

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. május 13., péntek 21:11

El Sie7e írta: Nem lehet személyiséged, ha úgy kapsz egy perc alatt két gólt, hogy előtte több lehetőséged is volt betalálni? Úgy játszottunk Madridban, mint az utóbbi években. A szakértők, Evra és Berbatov nem voltak ott. Játszottam már ellenük, s nem tapasztaltam az általuk emlegetett személyiséget, amikor elpusztítottuk a Unitedet a Bajnokok Ligája döntőjében – utalt a spanyol tréner a 2009-es római fináléra, ahol a Barcelona 2–0-ra legyőzte a manchesterieket.

Evrat nem vagtak be a közvetítésben is egy pillanatra? :D
Fú, ez nagyon out of context. Én kegalábbis egyáltalán nem értettem meg, amíg nem láttam az alábbi cikket.

https://m.nemzetisport.hu/angol_labdaru ... ak-2892027

Amúgy van ez a podcast, gondolom itt nem túl népszerű, de ez a rész, madridistaként szerintem kifejezetten érdekes. Azzal küzdenek a srácok, hogy megfejtsék az adatok ellenére mit művelt a Madrid a City ellen, meg a BL.ben tavasszal.

https://youtu.be/Xtxbs8jwX5w

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2022. május 13., péntek 17:18

Nem lehet személyiséged, ha úgy kapsz egy perc alatt két gólt, hogy előtte több lehetőséged is volt betalálni? Úgy játszottunk Madridban, mint az utóbbi években. A szakértők, Evra és Berbatov nem voltak ott. Játszottam már ellenük, s nem tapasztaltam az általuk emlegetett személyiséget, amikor elpusztítottuk a Unitedet a Bajnokok Ligája döntőjében – utalt a spanyol tréner a 2009-es római fináléra, ahol a Barcelona 2–0-ra legyőzte a manchesterieket.

Evrat nem vagtak be a közvetítésben is egy pillanatra? :D
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 149 regisztrált és 0 vendég