Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. február 26., szerda 12:09

Galacticos írta: En vagyok itt vini egyik legnagyobb ellenzoje de ma biztos hogy ot kezdetnem a balszelen.
O az egyetlen aki kepes egyedul is varatlanra es megverni valakit.
Vagy meglepnem oket es mendy balhatved ele beraknam balszelre marcelot. Valamit ki kell talalni zizounak, de szerintem Ki is fog.
Az eddig mindig jól muzsikált..ja nem :lol:
Vinit én is mindenképp kezdetném, de Iscot is személy szerint. Viszont a kettő nem igazán megy együtt a felállás miatt. A Case-Kroos-Valverde hármas középen mindenképp kell, aztán vagy kihúzzuk a széleket Vinivel, vagy belökünk eléjük egy szabadon mozgó Iscot. Kiváncsi vagyok melyiket fogja alkalmazni ZZ :hmmm:
Szerintem a széleken jobban verhetőek lesznek.

Itt már előjött pár embernél a tipikus magyarpesszimistavagyok mentalitás, de inkább hangolódjatok rá a meccsre és bizzatok a csapatotokban. :)

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2020. február 26., szerda 12:03

Galacticos írta: En vagyok itt vini egyik legnagyobb ellenzoje de ma biztos hogy ot kezdetnem a balszelen.
O az egyetlen aki kepes egyedul is varatlanra es megverni valakit.
Vagy meglepnem oket es mendy balhatved ele beraknam balszelre marcelot. Valamit ki kell talalni zizounak, de szerintem Ki is fog.
Semmiféleképpen nem szabad Marcelot kezdetni semmilyen pozicióban, mínusz egy ember védekezésben. Mendyvel rá kell menni a Clean sheetre, és a visszavágóra akár egy 0-0 is jó alapot adhatna. Természetesen nem azt mondom, hogy bunkert toljunk, de mindenféleképpen érdemes hátul a biztonságra játszani.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. február 26., szerda 11:44

En vagyok itt vini egyik legnagyobb ellenzoje de ma biztos hogy ot kezdetnem a balszelen.
O az egyetlen aki kepes egyedul is varatlanra es megverni valakit.
Vagy meglepnem oket es mendy balhatved ele beraknam balszelre marcelot. Valamit ki kell talalni zizounak, de szerintem Ki is fog.

petiamadridista
Hozzászólások: 5254
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2020. február 26., szerda 11:33

Szerintem ma baj lesz.
Aztán lehet nem.
Meglátjuk.

El tudok képzelni nagy mezőnyfölényt, de nincs akivel ezt kihasználjuk, odaát meg brutál a támadósor.

Egy villanás és kész.


A tegnapi BM kurva jó volt. Hasonlóannerős szélekkel mint amikor megnyerték a sorozatot. Gyenge ősz után én őket látom favoritnak.
Sztem most őkna legesélyesebbek.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. február 26., szerda 11:11

Kerlon írta: Reménytelibb ez a csapat, mint a tavaly, de igazából november vége óta átütőerőnek nyoma sincs. És most, hogy hetek óta teher van rajtunk és hozni kéne a meccseket még fásultságot is látni, aztán 2 hét alatt +3-ról -5-re is süllyedhetünk sajnos. BL-ben meg kaptunk egy erős ellenfelet már elég korán.
ezt hívják szopásnak :D
ha hétvégén meg kikapunk otthon a barcától, akkor iskolapélda lesz, h lehet elbaszni egy bajnokságot rekord rövid időn belül.

tudom, tudom.. volt már olyan, h 7-8-9 pontos hátrányból lett valaki bajnok és ez a 3 pont ezekhez képest nem volt sok, de +3ról -5 lenne 3 meccs alatt abból nem fog visszajönni ez a csapat.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. február 26., szerda 10:53

Kicsit off, de tuti nevezhetnénk a világ leglassabb kezdője címre egy esetleges: Jovic, Isco, James, Kroos, Case, Modric ""fogattal"" :lol:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. február 26., szerda 10:47

kiserik írta: Mókás azt a csapatot ""gyorsnak"" nevezni, amelyikben egyszerre a pályán van Isco, Kroos, Karim és Casemiro.
Jó, hát igen. :lol: Szomorú leírni, de kb így van. Így is jobbak lesznek nálunk ütemben meg sebességben is, de tényleg... képzeld el Marceloval meg Modric-csal, Valverdevel játékon kívül a jobb szélen. Úfyhogy legyen észnél Zidane, mert valami 4-3-2-1 féle felállásban ez nyerhető lenne
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 26., szerda 10:17

Tádám írta:
Kerlon írta: Mára bevállalom a pesszimistakerlon szerepét:
ma lezárjuk az idei BL szereplésünket, de legalábbis kicsi esélyt hagyunk magunknak, hétvégén meg bukta, aztán 1 hónap alatt kiszállunk mindenből idénre.

Lehet majd ekézni, ha mégse, de inkább azt érzem, hogy eddig teljesítettünk erőnfelül, most még a völgy aljában is vagyunk. :( :'(

Az előző szezonban ugyanez volt. 1-2 héten belül elment minden, BL, Clásico, és még ott akkor a kupa is. Reméljük, most másként lesz.
De az biztos, hogy most 2 döntő vár ránk ezen a héten, és nem mi vagyunk az esélyesek.
Reménytelibb ez a csapat, mint a tavaly, de igazából november vége óta átütőerőnek nyoma sincs. És most, hogy hetek óta teher van rajtunk és hozni kéne a meccseket még fásultságot is látni, aztán 2 hét alatt +3-ról -5-re is süllyedhetünk sajnos. BL-ben meg kaptunk egy erős ellenfelet már elég korán.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. február 26., szerda 10:14

Az a baj, hogy a City támadósora és a miénk között zongorázni lehetne a különbséget.
A védelmünk elvileg jobb, de rég volt tesztelve ilyen kaliberű támadók ellen.
Vininek végre összejöhetne egy meccs amikor minden bemegy. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Tádám » 2020. február 26., szerda 10:05

Kerlon írta: Mára bevállalom a pesszimistakerlon szerepét:
ma lezárjuk az idei BL szereplésünket, de legalábbis kicsi esélyt hagyunk magunknak, hétvégén meg bukta, aztán 1 hónap alatt kiszállunk mindenből idénre.

Lehet majd ekézni, ha mégse, de inkább azt érzem, hogy eddig teljesítettünk erőnfelül, most még a völgy aljában is vagyunk. :( :'(

Az előző szezonban ugyanez volt. 1-2 héten belül elment minden, BL, Clásico, és még ott akkor a kupa is. Reméljük, most másként lesz.
De az biztos, hogy most 2 döntő vár ránk ezen a héten, és nem mi vagyunk az esélyesek.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 26., szerda 10:03

Mára bevállalom a pesszimistakerlon szerepét:
ma lezárjuk az idei BL szereplésünket, de legalábbis kicsi esélyt hagyunk magunknak, hétvégén meg bukta, aztán 1 hónap alatt kiszállunk mindenből idénre.

Lehet majd ekézni, ha mégse, de inkább azt érzem, hogy eddig teljesítettünk erőnfelül, most még a völgy aljában is vagyunk. :( :'(
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. február 26., szerda 8:59

M1Ö írta:
illgner írta:Ne ijesztgess, csak 3/3 vereség Holnap jön a 4/4.
Így értettem én is, igen. :mrgreen: :mrgreen:

Remélem amúgy Zizou nem kavarja túl a dolgokat és a gyors, "munkás" csapatunkat teszik fel. Tegnap jutott eszembe, mikor valaki beírta, hogy na, "majd Kroos is így tekeri el", hogy jó lenne, az időzítés is jó lenne elvenni a lendületüket. Az első fél órába tuti nekünk fognak esni, mindig ezt játszák, full letámadást. Azt meg nem fogjuk bírni, ha Marcelo kezd, Valverde meg 4-5-1 ben megint jobb szélsőt játszik. Rohadtul kelleni fog ott középre, Casemiro mellé. Isco is kelleni fog erősíteni a k.pályát. Egyedül a 6. ember kérdéses, talán Vazquez-t tenném be, mert a széleken is kelleni fog a meló.
Mókás azt a csapatot ""gyorsnak"" nevezni, amelyikben egyszerre a pályán van Isco, Kroos, Karim és Casemiro. Ehhez már tényleg csak Marcelo kellene meg Modric :D

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. február 26., szerda 7:40

illgner írta:Ne ijesztgess, csak 3/3 vereség Holnap jön a 4/4.
Így értettem én is, igen. :mrgreen: :mrgreen:

Remélem amúgy Zizou nem kavarja túl a dolgokat és a gyors, "munkás" csapatunkat teszik fel. Tegnap jutott eszembe, mikor valaki beírta, hogy na, "majd Kroos is így tekeri el", hogy jó lenne, az időzítés is jó lenne elvenni a lendületüket. Az első fél órába tuti nekünk fognak esni, mindig ezt játszák, full letámadást. Azt meg nem fogjuk bírni, ha Marcelo kezd, Valverde meg 4-5-1 ben megint jobb szélsőt játszik. Rohadtul kelleni fog ott középre, Casemiro mellé. Isco is kelleni fog erősíteni a k.pályát. Egyedül a 6. ember kérdéses, talán Vazquez-t tenném be, mert a széleken is kelleni fog a meló.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8502
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. február 25., kedd 23:54

elvileg 2015 ota grizes az elso idegenbeli golszerzonk a bl egyenes kieseses szakaszban, akit nem messinek hivnak. :wtf:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. február 25., kedd 23:46

Var helyett eztafos időhúzást kellett volna megoldják.

5perc ráadás piké elbuzizik belőle 2 percet a bíró rárak 1 percet. És ugyanez megy egész meccsen mindenhol. Megkell állítani az órát ha nincs játék és kész.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8502
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. február 25., kedd 23:20

Azert ez boven meleg lehet a visszavagon Busquets es Vidal nelkul.
arthur - de jong - rakitic lesz gondolom (mivel roberto is serult) ami nem hangzik rosszul, de nem tudom volt e mar fenn ez a trio egyutt.

a meccs es a jatek is felejtheto, az eredmeny ismerve az idegenbeli luzerkedeseinket meg boven elfogadhato.

illgner
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. február 25., kedd 23:11

M1Ö írta: Hogy be volt hírdetve, hogy visszatért a besztlíg a BL-be, erre eddig 4/3 vereség. :kalapos: Remélhetőleg nem holnap változik a minta. :mrgreen:
Ne ijesztgess, csak 3/3 vereség :mrgreen: Holnap jön a 4/4.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2020. február 25., kedd 23:10

Nem volt rossz de a jó nem ilyen.
Som i Serem!
6oat

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. február 25., kedd 23:04

Hogy be volt hírdetve, hogy visszatért a besztlíg a BL-be, erre eddig 4/3 vereség. :kalapos: Remélhetőleg nem holnap változik a minta. :mrgreen:

A Napoli meg jól elcseszte. :/ Az benne van, hogy 1x kikapcsolnak hátul, de elöl az nem fér bele, hogy Callejon másodperceket várhat, mégis telibe lövi Stegen-t. Insigne meg olyan lazán próbál az ötös sarkáról a hosszú felsőbe tekerni, mintha a grundon lenne.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. február 25., kedd 23:01

Alphonso Davies elkepesztoen jo. Okosan csinalta a bayern, az mls-ben es a valogatottban szelsot jatszik/jatszott, ok pedig atkonvertaltak balhatvedde.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 166 regisztrált és 0 vendég