Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Ma, 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
13
11%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 119

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miro » 2015. április 16., csütörtök 10:47

Tegye fel a kezét aki szerint ezt a psg-t mi nem vertük volna bucira?
Szánalmas ezzel foglalkozni,nekünk nem sikerült,most aztán valami kifogás kell a Barca győzelmére.. :roll: :/ :kivagyhe:

morientes írta: :hmmm:
Akkor az atmát is meg kelkett volna,ha nem is bucira,de legalább meg.Ugyan úgy dominált a barca mint mi,csak berúgták a helyzeteket.Szal fölösleges már megint bagatelizálni,kisebbíteni,csúsztatni a tényeket.
Ez nem a rayo vagy az eibar vagy a granada..mindegy hogy játszik e Ibra,Verratti vagy Silva.
Amúgy meg fölösleges mással foglalkozni,nekünk kellett volna ha nem is simázni,de nyerni kedden.És ha már ez nem jött össze,akkor a jövőhéten kötelező.
+1.
Nyerni kell,tovább kell jutni,és ennyi.
Attól hogy még a Barcelonával akarnak egyesek farkat méregetni nekünk semmivel sem lesz jobb,és igen,triplázhatnak,bőven benne van.
Akik ütik őket hogy Valencia szint,meg nincs középpálya nincs védelem,akkor azok abba gondoljanak bele hogy mi tőlük kikaptunk pár hete,sőt ők vezetik a bajnokságot is.
Akkor mi milyen gyengék lehetünk a gondolkodásmódot folytatva........ :roll:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 16., csütörtök 10:39

Tegye fel a kezét aki szerint ezt a psg-t mi nem vertük volna bucira?
:hmmm:
Akkor az atmát is meg kelkett volna,ha nem is bucira,de legalább meg.Ugyan úgy dominált a barca mint mi,csak berúgták a helyzeteket.Szal fölösleges már megint bagatelizálni,kisebbíteni,csúsztatni a tényeket.
Ez nem a rayo vagy az eibar vagy a granada..mindegy hogy játszik e Ibra,Verratti vagy Silva.
Amúgy meg fölösleges mással foglalkozni,nekünk kellett volna ha nem is simázni,de nyerni kedden.És ha már ez nem jött össze,akkor a jövőhéten kötelező.

A bayern meg... :D Nem láttam a meccset de az eredmény magáért beszél.Nem baj,Pep majd megint elmegy pihenni...aztán feltűnik majd manchester kék felén :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. április 16., csütörtök 10:35

dzsi91 írta:Mindig jókat nevetek akik bedőlnek ezeknek a nyilatkozatoknak.Suarez és Neymar azért nyilatkozza le,hogy a barca álmai klubja, mert a barcelona játékosa, semmi másért.Aztán lehet,hogy 5 év múlva a legnagyobb Culé-k lesznek, de ha ide jöttek volna ugyanezt a dumát nyomnák.
Ezeken en is nagyot szoktam nevetni. A ket spanyol csapatnal 3 dolgot kell az atigazolashoz:
1. "gyerekkori almom valt valora azaltal, hogy a Barcaba/Realba, a vilag legjobb csapataba igazolhattam"
2. "Messi/Ronaldo a valaha volt legjobb, segiteni fogom, hogy ujabb aranylabdat nyerjen"
3. alairni a szerzodest

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62771
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 16., csütörtök 10:34

Géci írta:Én jobban örülök Jamesnek mint Suareznek. :) A brazilt kicsit sajnálom, hogy nem itt kötött ki, de van egy olyan érzésem, hogy a barcának lesz baja bőven apucival...
Én meg sokkal jobban örültem volna Suareznek, Neymart meg kummára sajnálom. De nem törtük meg a hagyományokat; folytattuk, hogy a két "legjobb" opcióból a rosszabbat választjuk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. április 16., csütörtök 10:33

Ha Robbenék visszatérnek nem sok esélye van a Portonak. Ilyenkor mindig megrázza magát a bayern és jön a 3-0 vagy 4-0 az allianzban.
Love football, hate antifa.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. április 16., csütörtök 10:26

Én jobban örülök Jamesnek mint Suareznek. :) A brazilt kicsit sajnálom, hogy nem itt kötött ki, de van egy olyan érzésem, hogy a barcának lesz baja bőven apucival...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 16., csütörtök 10:16

Mindig jókat nevetek akik bedőlnek ezeknek a nyilatkozatoknak.Suarez és Neymar azért nyilatkozza le,hogy a barca álmai klubja, mert a barcelona játékosa, semmi másért.Aztán lehet,hogy 5 év múlva a legnagyobb Culé-k lesznek, de ha ide jöttek volna ugyanezt a dumát nyomnák.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. április 16., csütörtök 10:15

Guardiola-t megvédeném, mert bár tényleg nem az a csapat amelyik triplázott, de rengeteg a hiányzójuk, nem csak most, hanem egész évben. Vannak hibái, mert remek vezető, de ez mellett rendkívül makacs. Mániája védőből középpályást csinálni és fordítva. Ha emlékeztek még nálunk ha baj volt az utolsó 10 percre a taktika Piqué kapu elé tolása volt. Mascherano-ból ő csinált védőt, de volt h Busquets v Yaya volt hátul, pl egy BL döntőben. Én még nem írnám le őket, de ehhez kellene pár játékos visszatérése. Azért a Götze-Lewa-Müller nem egyenlő a Ribéry-Lewa-Robben sorral. Főleg Robben, idén messze a legjobbjuk. Ennyi hiányzót ti se meg a PSG se bírt el.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62771
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 16., csütörtök 10:11

hanem, hogy a Barcát választotta.
*az apja.
Neymaréknak adtak segítséget a választáshoz, de róla is már kb. a klub VB döntő óta cikkezgettek. Valamennyi alapja biztos volt.
Persze, hogy volt alapja, nem azt írtam, hogy csak rólunk cikkeztek, de egyértelmű, hogy miért a Barcába igazolt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Chris » 2015. április 16., csütörtök 10:09

Így van szerintem is a harapás volt a fordulópont. De pont itt jönnek be a marketingszempontok. A Real is ki tudta volna húzni októberig Suarez nélkül. Inkább arról volt szó, hogy Suarez helyére kapóra jött a kölyökképű, mosolygós James, jó nagy hypeot is kapott, ráadásul dél-amerikai. A pénz meg nyilván nevetségesen magas volt, egyszerűen nem a játékosért, hanem a marketingért tettük le a 80-at. Suarez meg a világ tán legjobb csatára volt ugyanennyiért.
Neymarnál nem nagyon követtem az eseményeket, de ez az álmaim csapata, nekem mindig olyan utólagos magyarázkodásnak tűnik. Láttunk már nem egy példát, amikor egyik pillanatról a másikra hirtelen más lett az az álomcsapat (Özil és a Barca jut most eszembe).

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. április 16., csütörtök 10:08

Realista24 írta:...
Nem azt mondom, hogy az "álmai váltak valóra", hanem, hogy a Barcát választotta. Aztán lehet, hogy tényleg a Real mondott le róla. Az esetleges érkezéséről már a harapás előtt is írtak. Neymaréknak adtak segítséget a választáshoz, de róla is már kb. a klub VB döntő óta cikkezgettek. Valamennyi alapja biztos volt.
Dupla D írta:...
Elképzelhető, hogy ez lett volna a kimenetel.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. április 16., csütörtök 10:00

danianevem írta:Ha a Barcába akartak menni (Suárez lenyilatkozta, meg Neymar esetében is ilyenre emlékszem), akkor már teljesen mindegy mennyit ajánl a többi csapat. Pl. még Danilo, aki elvileg a Realban képzelte el a jövőjét.
én úgy emlékszem, hogy egészen addig a Real volt a befutó, amíg Suareznek nem történt a harapása. a Barca is akörül kezdett el érdeklődni. a harapás után meg Pereznek nem kellett egy ilyen játékos (ráadásul hosszú eltiltás is várt rá).

ha nincs a harapás, most biztos vagyok benne, hogy Suarez nálunk játszana. és nyilván most már nem fog olyanokat nyilatkozni, hogy "a Real volt az álmom, de mivel ők letettek rólam, csak a Barcába tudtam menni".
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2015. április 16., csütörtök 9:59

'shutterisland írta:
Juventus jó csapat, de a top csapatok ellen nem sok esélye van,mint ahogy az Olasz bajnokság is gyenge az Atletico Madrid is jobb és veszélyesebb csapat náluk jelenleg , jó persze a fociban bármi lehet , benne lehet a bravúr .. de nagyobb a sansz rá hogy kihullanának a szűk elit csapatok ellen,de attól még megnyerhetik a Blt csak annyi az esélyük mint Szálasinak akasztás előtt:-)
kicsit közhely, mert a döntő szinte sose könnyű, az mindig kicsit más meccs, de szerintem a juventus tipikusan az a csapat, aki ellen kifejezetten nehéz lenne.

stabilak, szervezettek, és ha annyira nem is, mint a matracosok, de le tudják parkolni a buszt és tördelni a játékot, ha kell.
e mellé megvan az a pár sztárjuk (pogba, vidal, tevez, vagy éppen egy utolsó nagyot villantó pirlo) akikben benne van a plusz.
úgyhogy bárki ellen is döntőznének, biztos nem legyintenék rájuk.

oda-visszavágós párharcban nagyobb eséllyel jön ki a különbség, ott azért más a szituáció.
Monaco is problémákat okozott nekik, mert ez az 1-0 pillanatok alatt eltűnhet Franciaországban, előny hogy nem kaptak gólt szerencsével mert a Monaconak volt jó pár helyzete, és hazai pályán is biztos lesz , Arsenál elleni meccsen majdnem ráfáztak, mert ráültek az eredményre ,de abból biztos tanultak.. de ezen a meccsen nekik kell majd menni, tehát közel sem biztos , hogy a Juventus ott lesz a következő körben , egyedül akinek biztos az összes csapat közül az a barca.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62771
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 16., csütörtök 9:59

Suárez lenyilatkozta, meg Neymar esetében is ilyenre emlékszem
Ezt te sem hiszed el ugye? Ne legyél naiv.

Suarez fel sem merült nálatok a harapásig, amikor dobtuk.
Neymar meg egészen addig nem nyilatkozott, amíg apucit jól meg nem kenték. Az utóbbi időszakban felmutatott bizonyítékok alapján bátran kijelenthető, hogy szó szerint megvettétek Neymart, nem pedig "élete" csapatát választotta.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. április 16., csütörtök 9:53

mikor eszembe jut, hogy mi nagyságrendileg ugyanazért az összegért vettünk egy James-Bale párost (a kolumbiaival nincs bajom, csak 80 millió na), ők meg egy Neymar-Suarezt, ha ez fordítva történt volna nem lenne csapat, aki ezt a Realt megállítaná. Csak azok a fránya marketingszempontok, mert nálunk tuti ezek döntöttek.
Ha a Barcába akartak menni (Suárez lenyilatkozta, meg Neymar esetében is ilyenre emlékszem), akkor már teljesen mindegy mennyit ajánl a többi csapat. Pl. még Danilo, aki elvileg a Realban képzelte el a jövőjét.
Én nem értem a kopaszt...értelmes edző lahmot nem teszi fel tkp-nak.
A rendszerének alapja egy Xavi. Ő nem volt kéznél, vitte magával Thiagot. Amíg utóbbi egészséges volt, addig Lahm védőt játszott, aztán a kényszerből "nevelte át". Ennyi sérült mellett megint csak kevés opciója maradt.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. április 16., csütörtök 9:52

ők meg egy Neymar-Suarezt, ha ez fordítva történt volna nem lenne csapat, aki ezt a Realt megállítaná. Csak azok a fránya marketingszempontok, mert nálunk tuti ezek döntöttek.
Neymart akartuk leigazolni, a brazil nem akart jönni. Bale B terv volt. Jamesért sok volt a 80 millió, rohadtul sok, de Suarezzel sem lettünk volna előrébb. Főleg ha Bale maradt volna a kezdőben. És ez itt a baj. Ronaldo már lassan két éve 0 a nagycsapatok ellen, ezt el kell ismerni, Benzemának néha kijön a lépés, Bale meg már sokszor ki lett tárgyalva. Reménykedjünk, hogy összeszedik magukat és a szerencse is a mi oldalunkra áll, mert ez így nagyon sovány lesz, és könnyen lehet a vége 0 trófea.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62771
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 16., csütörtök 9:46

Nem a tegnapi meccs alapján írtam én, amit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Chris » 2015. április 16., csütörtök 9:44

Én is ütőképesebbnek tartottam a Heynckess-féle Bayernt, de ilyen méretű sérüléshullámmal aligha lenne csapat, akik csúcsfocit tudnának játszani. Persze az is szép dolog, hogy Guardiola "kitette" a világ egyik legjobb középpályását egy kiöregedő Alonsoért cserébe. Sokszor kevés ő már a nagy meccsekre, a hiba is jobban benne van, tegnap ez gyönyörűen kijött. Meg hát lassan a Roberyék utánpótlásáról is gondoskodni kéne. Nagyon remélem, hogy Reus nem megy a Bayernbe (így is iszonyat aljasság volt, ahogy szétszedték a riválisukat). Mert egyébként ő tökéletes választás lenne nekik.

Barcával kapcsolatban: Olyankor verem a falba a fejem, amikor eszembe jut, hogy mi nagyságrendileg ugyanazért az összegért vettünk egy James-Bale párost (a kolumbiaival nincs bajom, csak 80 millió na), ők meg egy Neymar-Suarezt, ha ez fordítva történt volna nem lenne csapat, aki ezt a Realt megállítaná. Csak azok a fránya marketingszempontok, mert nálunk tuti ezek döntöttek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chris 2015. április 16., csütörtök 9:46-kor.

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2015. április 16., csütörtök 9:43

Enrique írta:4-5 kezdő hiányát szerintem egyik csapat sem bírná el.
Rib Rob Schweini Alaba Martinez Benatia Pizarro (Starke Kurt) Hiába bő a keret ennyi sérültet nem bír el.

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2015. április 16., csütörtök 9:41

Féltem ettől a meccstől, és kiderült, hogy nem is ok nélkül. Abban azért bízom, hogy a visszavágón ilyen egyéni hibák nem lesznek. Schweini biztosan lesz, Ribéryt talán talán össze tudják rakni.
Ami a meccset illeti: érzésem szerint Xabi ellen szabálytalankodott Martinez az elején, viszont ha már tovább engedte, akkor Neuert ki kellett volna állítania. A védelem teljes csődöt mondott, míg az is jól látszik, hogy Müller Götze nem alkalmas kreatív támadójáték játszására. Bazi nehéz visszavágó lesz, de nem lehetetlen.
Ennyi sérülttel most erre futotta...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég