Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. február 27., péntek 20:31

ziro4vr írta: Nem befuccsolt igazolás, ha megnézzük mennyiért jött és mennyiért ment.

Vannak zseniális megmozdulásai, de nálam az kevés, ha van egy zsák assziszt, amiket kiosztott Cének döntő többségben és ennyi. Abszolút nem hiányzik, sőt. Ha nem is az ő hibája, de nálam az egyik szimbólikus alakja annak, hogy miért nem sikerült BL-t nyeri abban az időszakban és hogy mi hiányzott akkoriban.
Akkor picit kiegészíteném a hozzászólásom.
Nem érezném befuccsolt igazolásnak Özilt akkor sem ha mondjuk ugyanannyiért ment volna el innen mint amennyiért vettük (nem emlékszem pontosan talán 15-18 millio euro volt kb?)
És egyszerűen azért mert nem lógott ki negatívan a csapatból. Hozzáállásban igen, viszont nem hiszem Ő volt az egyik legfőbb alkotó eleme annak ami miatt nem sikerült a BL győzelem azokban az években.
Bár az tény, hogy azért arra emlékszem még, hogy nem egyszer álltam fel a TV elől Real meccs után úgy, hogy 1-1 meccs után, hogy OMG Özil...
De ha már BL és sikertelenség inkább ugrik be Higuain neve és kihagyott ziccereinek SORA... :x

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. február 27., péntek 20:22

ziro4vr írta:
Kerlon írta: Soha nem volt olyan, nem tudom mit vársz/vártok. Az ára ezen semmit sem változtat, de ha az az egy öziles passz 0-0-nál van és belövi a társ, akkor már megérte, hogy amúgy nem döglött meg egész meccsen, de nagy mértékben hozzájárult egy jobb eredményhez. Nem jött be, szar volt, ez van.
Na akkor itt van az ellentét. Szerintem meg rohadtul nem éri meg.
Példa: nyersz 2-1-re a Camp Nouban úgy, hogy remekül szolgálja ki Ronaldot, örülsz? Örülsz. Persze később átértékeled, hogy nem lehetne-e jobb. Nem tökéletes Özil, de szerintem bőven meg van a zsenije a mai fociban.
morientes írta:
Nem mondta senki, hogy csak az utált személyeket kell venni, de valaki már csak trendből is belemar olyanba, akit amúgy leszar.
Csak hogy,bármennyire rám akarják néhányan húzni ezt a kepedőt,de ez nem én vagyok...
Erre most mit mondjak? Akinek nem inge... Abszolút nem neked írtam.
morientes írta:
Soha nem volt olyan, nem tudom mit vársz/vártok. Az ára ezen semmit sem változtat, de ha az az egy öziles passz 0-0-nál van és belövi a társ, akkor már megérte, hogy amúgy nem döglött meg egész meccsen, de nagy mértékben hozzájárult egy jobb eredményhez. Nem jött be, szar volt, ez van.
Nem érte meg.Gondolj csak bele,az általad középszintnek tartott Jesé,ha szerez egy sorsdöntő gólt,(aki még csak nem is alap kezdő),szerinted megérte játszatni?No látod... :)
Meg, tavaly is örültem neki, de a mai napig tartom, hogy kevés, ezért keresnék egy jobb opciót. Özilt is leváltották ilyen-olyan okokkal.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. február 27., péntek 20:18

OutSider írta: Én például Özilt bár sosem volt a kedvencem nem tudnék rá egy befuccsolt igazolásként tekinteni (bár lehet az idő megszépíti...) még azzal a hozzáállással sem amit nagyrészt itt produkált.
Nem befuccsolt igazolás, ha megnézzük mennyiért jött és mennyiért ment.

Vannak zseniális megmozdulásai, de nálam az kevés, ha van egy zsák assziszt, amiket kiosztott Cének döntő többségben és ennyi. Abszolút nem hiányzik, sőt. Ha nem is az ő hibája, de nálam az egyik szimbólikus alakja annak, hogy miért nem sikerült BL-t nyeri abban az időszakban és hogy mi hiányzott akkoriban.
Nem illik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 27., péntek 20:12

Nem mondta senki, hogy csak az utált személyeket kell venni, de valaki már csak trendből is belemar olyanba, akit amúgy leszar. 
Csak hogy,bármennyire rám akarják néhányan húzni ezt a kepedőt,de ez nem én vagyok...
Soha nem volt olyan, nem tudom mit vársz/vártok. Az ára ezen semmit sem változtat, de ha az az egy öziles passz 0-0-nál van és belövi a társ, akkor már megérte, hogy amúgy nem döglött meg egész meccsen, de nagy mértékben hozzájárult egy jobb eredményhez. Nem jött be, szar volt, ez van.
Nem érte meg.Gondolj csak bele,az általad középszintnek tartott Jesé,ha szerez egy sorsdöntő gólt,(aki még csak nem is alap kezdő),szerinted megérte játszatni?No látod... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. február 27., péntek 20:10

ziro4vr írta:
Kerlon írta: Soha nem volt olyan, nem tudom mit vársz/vártok. Az ára ezen semmit sem változtat, de ha az az egy öziles passz 0-0-nál van és belövi a társ, akkor már megérte, hogy amúgy nem döglött meg egész meccsen, de nagy mértékben hozzájárult egy jobb eredményhez. Nem jött be, szar volt, ez van.
Na akkor itt van az ellentét. Szerintem meg rohadtul nem éri meg.
Ha rendszeresen hozza azt a mindent eldöntő gólpasszt akkor pedig igenis megéri...
Én például Özilt bár sosem volt a kedvencem nem tudnék rá egy befuccsolt igazolásként tekinteni (bár lehet az idő megszépíti...) még azzal a hozzáállással sem amit nagyrészt itt produkált.
De , hogy párhuzamba állítsam valakivel... : Balet sem tekinteném annak ha nyáron elmenne hasonló összegért amennyiért jött mert Ő is azért így vagy úgy, de megtette a magáért még ha nem is lehet egyelőre egy igazán sikeres igazolásként emlegetni.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. február 27., péntek 20:00

Kerlon írta: Soha nem volt olyan, nem tudom mit vársz/vártok. Az ára ezen semmit sem változtat, de ha az az egy öziles passz 0-0-nál van és belövi a társ, akkor már megérte, hogy amúgy nem döglött meg egész meccsen, de nagy mértékben hozzájárult egy jobb eredményhez. Nem jött be, szar volt, ez van.
Na akkor itt van az ellentét. Szerintem meg rohadtul nem éri meg.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 27., péntek 20:00

Mert Csabi szereti igazából!!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. február 27., péntek 19:49

morientes írta:
Ehhez még annyit fűznék, hogy vannak témák, játékosok, csapatok, akikről már nem lehet lassan normális kereteken belül vitatkozni a sok előítélet és berögződés miatt.
Ez oda vissza játszik ám.Elfogultság pro vagy kontra.Ha mégsem,a két ellenkező oldal csak a savazásra hörren,ha írnak xy-ról pozitívumot is,azt reflexből észre sem veszik.De ugya ez igaz a másik oldalra,akik viszont a pozitivumokat nem hajlandók észre venni xy-nál.Magyarán az esetek 90%-ban a racionalitás zero.Bocs hogy off voltam.
Nem mondta senki, hogy csak az utált személyeket kell venni, de valaki már csak trendből is belemar olyanba, akit amúgy leszar. Viszont ritka az, amikor pl. Csabi bemegy a Benzema topikba és csettint, hogy hümm most tényleg jó volt.
morientes írta:
Kerlon írta:Szokásos általánosítás ment, Özil szar, szar volt, szar lesz. Én elhiszem, hogy szar volt, de ki volt jó az Arsenalból? Nem és ez nem mentesíti őt se, de a szemellenző sokakon fennmaradt.
A monaco ellen abból a suta arsenalból is lefele lógott ki,legfőképpen a motivációja.Holott pont egy negyvenegynéhány millios igazolástól kellene elvárni hogy a hátára veszi a csapatot.Egyetlen szép amolyan "öziles" passzára emlékszem,persze sokaknak így már nyilván rendben van a produkcio...
Soha nem volt olyan, nem tudom mit vársz/vártok. Az ára ezen semmit sem változtat, de ha az az egy öziles passz 0-0-nál van és belövi a társ, akkor már megérte, hogy amúgy nem döglött meg egész meccsen, de nagy mértékben hozzájárult egy jobb eredményhez. Nem jött be, szar volt, ez van.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. február 27., péntek 12:21

dzsi91 írta:2 csapatot akarok mindenképpen elkerülni a 8 között az a Chelsea és az Atleti,
Legközelebb ne csak az idézett részt olvassátok hanem a teljes hozzászólást, de biztos egy középcsapatot akarok elkerülni a 8 között... Mind1 bocs a duplaert telorol vagyok,de befejezem mert ugyis mindjart jön a válasz,h tökmind1 mit beszélek az Atlético egy topcsapat. Köszönöm a felvilágosítás mostmár én is tudom :D ...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. február 27., péntek 12:17

h3x0r írta:
dzsi91 írta:Omg... Nyilván azért irtam h szurkáljam kicsit matracosékat , nem gondoltam komolyan -.- ... Csak a barcás már megis jelent Nehogy az legyen hogy egy középcsapatot vertek el...
Lenyegtelen hogy Barcas vagy sem, hulyeseget irtal, ha o nem reagal, majd megtette volna mas.

Szar beismerni, de JELENLEG az Atma egy top csapat.

És mintha a falnak beszélnék mondják tovább :lol: Hahó tudom,h az Atlético egy top csapat és csak vicceltem. Nem szar beismerni, TUDOM h az atma egy topcsapat, de azért írkáljatok Továbbra is úgy mintha nem ezt mondanám :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 27., péntek 12:09

Ehhez még annyit fűznék, hogy vannak témák, játékosok, csapatok, akikről már nem lehet lassan normális kereteken belül vitatkozni a sok előítélet és berögződés miatt.
Ez oda vissza játszik ám.Elfogultság pro vagy kontra.Ha mégsem,a két ellenkező oldal csak a savazásra hörren,ha írnak xy-ról pozitívumot is,azt reflexből észre sem veszik.De ugya ez igaz a másik oldalra,akik viszont a pozitivumokat nem hajlandók észre venni xy-nál.Magyarán az esetek 90%-ban a racionalitás zero.Bocs hogy off voltam.
Kerlon írta:Szokásos általánosítás ment, Özil szar, szar volt, szar lesz. Én elhiszem, hogy szar volt, de ki volt jó az Arsenalból? Nem és ez nem mentesíti őt se, de a szemellenző sokakon fennmaradt.
A monaco ellen abból a suta arsenalból is lefele lógott ki,legfőképpen a motivációja.Holott pont egy negyvenegynéhány millios igazolástól kellene elvárni hogy a hátára veszi a csapatot.Egyetlen szép amolyan "öziles" passzára emlékszem,persze sokaknak így már nyilván rendben van a produkcio...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. február 27., péntek 12:09

h3x0r írta:
dzsi91 írta:Omg... Nyilván azért irtam h szurkáljam kicsit matracosékat , nem gondoltam komolyan -.- ... Csak a barcás már megis jelent Nehogy az legyen hogy egy középcsapatot vertek el...
Lenyegtelen hogy Barcas vagy sem, hulyeseget irtal, ha o nem reagal, majd megtette volna mas.

Szar beismerni, de JELENLEG az Atma egy top csapat. quote]
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 27., péntek 10:47

h3x0r...néha, mostanában, alkalmanként, sok vagy.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. február 27., péntek 10:37

dzsi91 írta:Omg... Nyilván azért irtam h szurkáljam kicsit matracosékat , nem gondoltam komolyan -.- ... Csak a barcás már megis jelent Nehogy az legyen hogy egy középcsapatot vertek el...
Lenyegtelen hogy Barcas vagy sem, hulyeseget irtal, ha o nem reagal, majd megtette volna mas.

Szar beismerni, de JELENLEG az Atma egy top csapat. Lehet hogy sokszor undorito focit jatszanak es par jatekostol eltekintve a legtobben teljesen atlagosak, viszont csapatkent brutalisan ossze vannak gyurva. A kis ez kozep csapatokat altalban elverik, de a stilusuk miatt barmelyik nagy csapatot is boven eselyesek. Az hogy par ev mulva hol lesznek.. A jelenrol van szo.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. február 27., péntek 10:36

Szokásos általánosítás ment, Özil szar, szar volt, szar lesz. Én elhiszem, hogy szar volt, de ki volt jó az Arsenalból? Nem és ez nem mentesíti őt se, de a szemellenző sokakon fennmaradt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. február 27., péntek 10:30

De én arról a meccsről beszélek. Amit te nem láttál és ezek szerint nem érdeklődtél utána. Az, hogy előtte milyen statokat hozott miben befolyásolja a monaco elleni játékát?
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. február 27., péntek 10:19

ziro4vr írta:
Kerlon írta: Mondjuk Arsenalos haverjaim dicsérték Özilt mióta visszatért. "Harcosabb, többet lő, veszélyesebb" kb..
Bár nem láttam a Monaco meccset, mert inkább aludtam, de ők rendszeresen nézik a meccseket.
Nem haragszom ha nekik hiszel, de tegnap szörnyen akaratgyenge és láthatatlanul semmilyen volt.
Nem beszéltem velük a BL meccs után és nem láttam a meccset. Amúgy statisztikái mióta visszakerült a kezdőbe 7 meccs, 3 gól, 2 gólpassz. Játszani mondjuk nem láttam.
wxyz írta:
Kerlon írta: Teljesen igaza van. Hatalmas nagy baromság azt állítani, hogy az Atletico középcsapat. 3-4 éve elkezdtek valamit és tavaly már ez a szerencsétlen középcsapat 1,5 percre volt egy BL győzelemtől, amikor nem kis csapatok ejtett ki útközben. Lehet őket utálni, de el kell őket ismerni. Aztán lehet, hogy 3-4 év múlva visszasüllyednek a közép csapat kategóriába, de most rohadtul nem azok.
Kérdést tettem fel csak, nem fogalmaztam véleményt az Atletico szintjéről
Lehet nem te írtad, de betámadtad shuttert, mert leírta a nyilvánvalót, amit sokat nem tudnak elfogadni.
wxyz írta:Özil jól játszik az utóbbi időben? Szerintem elég naív dolog egy Arsenal szurkoló véleményét elhinni
Sajnálom, hogy szerinted és a többség szerint minden Arsenal szurkoló alexoxlade szintet képvisel.

Ehhez még annyit fűznék, hogy vannak témák, játékosok, csapatok, akikről már nem lehet lassan normális kereteken belül vitatkozni a sok előítélet és berögződés miatt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. február 27., péntek 8:52

kelemen.istvan írta:
dzsi91 írta:Omg... Nyilván azért irtam h szurkáljam kicsit matracosékat , nem gondoltam komolyan -.- ... Csak a barcás már megis jelent Nehogy az legyen hogy egy középcsapatot vertek el...
Vagy csak szimplán nem volt valós amit írtál és közbeszólt, nehogy valaki betegye aláírásba :) Amúgy tényleg, teljesen jogosan lehet utálni az atleticot de azért tartanál tőlük te is a negyeddöntő sorsolásán. :kivagyhe:
???? Ő kiragadott egy mondatod h kötekedhessen,de ugyanabban a hozzászólásban ott van,hogy az atletico-t nem akarom, nyilván azért mert egy középcsapat ... Istenem ...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2922
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. február 27., péntek 8:43

dzsi91 írta:Omg... Nyilván azért irtam h szurkáljam kicsit matracosékat , nem gondoltam komolyan -.- ... Csak a barcás már megis jelent Nehogy az legyen hogy egy középcsapatot vertek el...
Vagy csak szimplán nem volt valós amit írtál és közbeszólt, nehogy valaki betegye aláírásba :) Amúgy tényleg, teljesen jogosan lehet utálni az atleticot de azért tartanál tőlük te is a negyeddöntő sorsolásán. :kivagyhe:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. február 27., péntek 8:33

OutSider írta:
Kerlon írta: Teljesen igaza van. Hatalmas nagy baromság azt állítani, hogy az Atletico középcsapat. 3-4 éve elkezdtek valamit és tavaly már ez a szerencsétlen középcsapat 1,5 percre volt egy BL győzelemtől, amikor nem kis csapatok ejtett ki útközben. Lehet őket utálni, de el kell őket ismerni. Aztán lehet, hogy 3-4 év múlva visszasüllyednek a közép csapat kategóriába, de most rohadtul nem azok.
Így van.
Azért mert butaság amit írt dzsi.
Jelen pillanatban az AM nem csak spanyol országban hanem európai színtéren is tényező, a németországi meccstől függetlenül.
Omg... Nyilván azért irtam h szurkáljam kicsit matracosékat , nem gondoltam komolyan -.- ... Csak a barcás már megis jelent Nehogy az legyen hogy egy középcsapatot vertek el...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 15 regisztrált és 0 vendég