Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8343
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2015. február 26., csütörtök 21:33

Miért van az, hogy amikor valaki leszólja az Atleticot egy védelmező Barca szurkoló egyből megjelenik?
nem tudom, hogy ez mennyire valós jelenség, de én túl sokszor nem védtem őket, csak 1-2x valaki túlzásba esett azért velük szemben.
mert az, hogy egy tipikus spanyol középcsapat, akik mindenkitől kikapnak, bezzeg a real ellen...azért nem enyhén volt a ló tulsó oldala.

a máktól és a játékstílusuktól függetlenül is évek óta jól szerepelnek, az utóbbi években konkrétan az első vonalhoz tartoznak az európai csapatok rangsorában, bl döntőztek, bajnokságot nyertek, a barcától 7 meccsen nem kaptak ki zsinórban, és hát idén is nagyjából tartják a lépést, lehet kb. 8 vereségük az egész szezonban az összes sorozatot nézve.

szerintem is vissza fognak egyébként lassan esni, ahogy R.M.C.F. is vizionálja, ellenben nagyon sokáig nem lesznek spanyol középcsapat.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 26., csütörtök 21:05

Így van.
Azért mert butaság amit írt dzsi.
Jelen pillanatban az AM nem csak spanyol országban hanem európai színtéren is tényező, a németországi meccstől függetlenül.
Jelenleg,egy ideig....sokáig biztos nem. Ez a csapat most sikeres,a siker fő oka a fanatizmus és az erre fogékony emberek alkotta keret. Majd jön egy rossz széria,és ez a túlfűtött és túlzó lelkesedés alábbhagy majd.
Amit elkezdtek és munkának titulálunk,számomra megfoghatatlan és megmagyarázhatatlan jelenség,valós és mély tudás véleményem szerint nincsen mögötte,mivel pl tavaly is,a meccseik nagy részét(láttam kb 8-10 meccset), nem tudták jobb focival lehozni,hanem bedarálták az ellenfelet,és sokszor szimpla mázli is jelen volt,egy egy szögletnél stb........
Én hosszútávon nem számolok velük,lehet kifut még egy szezon,vagy kettő...de jelentős AM uralom itt szerintem elképzelhetetlen.
ziro4vr írta:
Kerlon írta: Mondjuk Arsenalos haverjaim dicsérték Özilt mióta visszatért. "Harcosabb, többet lő, veszélyesebb" kb..
Bár nem láttam a Monaco meccset, mert inkább aludtam, de ők rendszeresen nézik a meccseket.
Nem haragszom ha nekik hiszel, de tegnap szörnyen akaratgyenge és láthatatlanul semmilyen volt.
Vagyis úgy játszott mint legtöbbször.

hatalmas csalódás ismét a londoni gárda.
Szerintem évek óta nem lehet bennük csalódni,mert egész egyszerűen nem tudnak többet.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. február 26., csütörtök 20:24

Kerlon írta: Teljesen igaza van. Hatalmas nagy baromság azt állítani, hogy az Atletico középcsapat. 3-4 éve elkezdtek valamit és tavaly már ez a szerencsétlen középcsapat 1,5 percre volt egy BL győzelemtől, amikor nem kis csapatok ejtett ki útközben. Lehet őket utálni, de el kell őket ismerni. Aztán lehet, hogy 3-4 év múlva visszasüllyednek a közép csapat kategóriába, de most rohadtul nem azok.
Kérdést tettem fel csak, nem fogalmaztam véleményt az Atletico szintjéről

Özil jól játszik az utóbbi időben? Szerintem elég naív dolog egy Arsenal szurkoló véleményét elhinni

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. február 26., csütörtök 19:25

Kerlon írta: Mondjuk Arsenalos haverjaim dicsérték Özilt mióta visszatért. "Harcosabb, többet lő, veszélyesebb" kb..
Bár nem láttam a Monaco meccset, mert inkább aludtam, de ők rendszeresen nézik a meccseket.
Nem haragszom ha nekik hiszel, de tegnap szörnyen akaratgyenge és láthatatlanul semmilyen volt.
Nem illik.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. február 26., csütörtök 18:34

hunmadridista írta:Az Atleti meg otthon bedarálja a gyógyszergyáriakat...simán továbbmennek hazain...
Ezt, hogy lehet így kijelenteni? Én meg azt mondom, hogy kiesnek, de csak szerintem, nem állítom. :Đ
Egy ideje szerintem nem az igaziak. Nekem nem annyira meg győzőek, mint tavaly, többször is botlanak. Most a derbiket hagyjuk, mert ott tényleg olyanok, mint a pit bullok, nem ismernek lehetetlent. Így, hogy idegenben nem tudtak betalálni, szerintem bajban lesznek és esélyesebb a Bayer.

Az Arsenal-t meg sajnálom, mert szimpatizálok velük, de Giroud meg oldotta nekik, hogy kiessenek. 3 olyan helyzetet hagyott ki, amit CR ebben a gyengébb formájában is, becsukott szemmel, összekötött lábakkal belőtt volna.
Özil meg kritikán aluli... Örültem, mert tényleg úgy tért vissza, hogy ennyi idő alatt többet járt vissza, mint a madridi utolsó évében összesen. Meg is lepődtem, hogy vissza jár labdákért és korrektül osztogatott, végig játékban volt. Na hát erre tegnap lehozott egy 0 meccset.
Viszont lehet jobb ez így nekünk, mert azért ennyire nem gyengék, szerintem keményebb ellenfelek lennének, mint a Monaco.

A PSG még nem írnám le. Nem annyira stabil az a Chelsea védelem, kis szerencsével lehetett volna 3-1 az odavágó az 1-1 helyett, sajnáltam is kicsit a PSG-t, mert megérdemelték volna. Remélem valahogy összejön nekik a továbbjutás.

A Dortmund is tovább mehetne igazán, mert egész masszívnak tűnik ez a Juve. Hiába nem ők próbáltak támadni, de irányították a meccset, nem sok mindent tudott velük csinálni a Dortmund. Jóval könnyebb lenne a németek ellen. Ez a Gündi-Sahin k.pálya semmi védekezésben, megennénk őket reggelire, előre meg Reus-on kívül nincs normális emberük. Immobile-nek 10 helyzet kell egy gólhoz, ez az Aubameyang meg nagyon hullámzó.

ASahktar meg valahogy találjon egy gólt Münchenben, aztán bekkeljen, kontrázzon végig úgy, hogy megússzák 1 góllal. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. február 26., csütörtök 17:53

Kerlon írta: Teljesen igaza van. Hatalmas nagy baromság azt állítani, hogy az Atletico középcsapat. 3-4 éve elkezdtek valamit és tavaly már ez a szerencsétlen középcsapat 1,5 percre volt egy BL győzelemtől, amikor nem kis csapatok ejtett ki útközben. Lehet őket utálni, de el kell őket ismerni. Aztán lehet, hogy 3-4 év múlva visszasüllyednek a közép csapat kategóriába, de most rohadtul nem azok.
Így van.
Azért mert butaság amit írt dzsi.
Jelen pillanatban az AM nem csak spanyol országban hanem európai színtéren is tényező, a németországi meccstől függetlenül.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. február 26., csütörtök 17:17

wxyz írta:
'shutterisland írta: ez elég nagy hülyeség attól függetlenül is, hogy a real ellen az utóbbi időben jól megy nekik.
Ne vedd kötekedésnek, csak kiváncsiságból kérdem
Miért van az, hogy amikor valaki leszólja az Atleticot egy védelmező Barca szurkoló egyből megjelenik?
Teljesen igaza van. Hatalmas nagy baromság azt állítani, hogy az Atletico középcsapat. 3-4 éve elkezdtek valamit és tavaly már ez a szerencsétlen középcsapat 1,5 percre volt egy BL győzelemtől, amikor nem kis csapatok ejtett ki útközben. Lehet őket utálni, de el kell őket ismerni. Aztán lehet, hogy 3-4 év múlva visszasüllyednek a közép csapat kategóriába, de most rohadtul nem azok.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1448
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. február 26., csütörtök 17:13

Arsenal kiesett...szerintem ez egyértelmű....hatalmas csalódás ismét a londoni gárda....most még azzal sem védekezhetnek, hogy erős ellenfelet húztak nekik...innen már nincs visszaút nekik és Wengernek sem...

Az Atleti meg otthon bedarálja a gyógyszergyáriakat...simán továbbmennek hazain...

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. február 26., csütörtök 16:51

'shutterisland írta:
Atleti meg egy tipikus spanyol középcsapat, ellenünk vért hánynak, mindenki mástól kiszopnak...
ez elég nagy hülyeség attól függetlenül is, hogy a real ellen az utóbbi időben jól megy nekik.
Ne vedd kötekedésnek, csak kiváncsiságból kérdem
Miért van az, hogy amikor valaki leszólja az Atleticot egy védelmező Barca szurkoló egyből megjelenik?

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 26., csütörtök 16:43

Bár nem láttam a Monaco meccset, mert inkább aludtam, de ők rendszeresen nézik a meccseket.
Én a tegnapi meccset kommentáltam...
Megnézem őket amikor módom van rá,és tudom hogy neked az egyik kedvenc játékosod de Kerlon...Özil nem jó.Ez van sajnos.Tehetséges,de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.Ez van sajnos.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 26., csütörtök 16:43

Látom Simeone és hű társa megint hozta a formáját :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. február 26., csütörtök 16:15

ziro4vr írta:
morientes írta: Mondjuk ész nélkül nem lehet támadni,viszont a hosszabbításhoz is legalább 2 gól kellene.....nem egyszerű... :D
De mint a Feláldozhatókban..."lesz ami lesz " :mrgreen:
Azért írtam, mert jellemző rájuk, hogy nem olyan simán esnek ki/buknak el egy címet, mindig van egy pont amikor valahogy visszajönnek/tűz közelébe kerülnek, aztán onnan buknak egy nagyot ismét. És erre jöhet aztán a mentally strong duma, meg hogy Wengert nem rúgják ki, mert majdnem. Ja igen bocsánat, tavaly leesett a kupa. :lol:

Alexoxit azért még mindig meghallgatnám, hogy mondjuk Özil gyalázatos hozzáállására mi a magyarázata, vagy hogy a 2.29 méteres 131 éves merteszatyor miért való a futballpályára.
Mondjuk Arsenalos haverjaim dicsérték Özilt mióta visszatért. "Harcosabb, többet lő, veszélyesebb" kb..
Bár nem láttam a Monaco meccset, mert inkább aludtam, de ők rendszeresen nézik a meccseket.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8343
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2015. február 26., csütörtök 16:12

Atleti meg egy tipikus spanyol középcsapat, ellenünk vért hánynak, mindenki mástól kiszopnak...
ez elég nagy hülyeség attól függetlenül is, hogy a real ellen az utóbbi időben jól megy nekik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 26., csütörtök 13:08

Csabi írta:a hosszabbításhoz konkrétan 3 gól kell, mert 0-2-vel kiesnek.
Jogos,ha meg nem kapnak egyet sem,avval a hárommal tovább is mehetnek...(sci-fi)

Az atmatol meg ezt vártam....megpróbálták kihúzni xre,nem jött be,de sztm ha itthon nem kapnak,akkor 2 pontrúgásból megfordítják...a kiállítás meg nem oszt/szoroz,tudják őt pótolni,egy kaptafára vannak ezek mind,a csíkos ötven árnyalata...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. február 26., csütörtök 12:58

morientes írta:
Arsenal közel lesz a csodás comeback-hez, de ki fognak esni. :mrgreen:
Mondjuk ész nélkül nem lehet támadni,viszont a hosszabbításhoz is legalább 2 gól kellene.....nem egyszerű... :D
De mint a Feláldozhatókban..."lesz ami lesz " :mrgreen:
Azért írtam, mert jellemző rájuk, hogy nem olyan simán esnek ki/buknak el egy címet, mindig van egy pont amikor valahogy visszajönnek/tűz közelébe kerülnek, aztán onnan buknak egy nagyot ismét. És erre jöhet aztán a mentally strong duma, meg hogy Wengert nem rúgják ki, mert majdnem. Ja igen bocsánat, tavaly leesett a kupa. :lol:

Alexoxit azért még mindig meghallgatnám, hogy mondjuk Özil gyalázatos hozzáállására mi a magyarázata, vagy hogy a 2.29 méteres 131 éves merteszatyor miért való a futballpályára.
Nem illik.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. február 26., csütörtök 12:55

a hosszabbításhoz konkrétan 3 gól kell, mert 0-2-vel kiesnek.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. február 26., csütörtök 12:54

2 csapatot akarok mindenképpen elkerülni a 8 között az a Chelsea és az Atleti, továbbá nem örülnék a juventusnak, a többi nem izgat, a Barca meg a Bayern ellen nyilván ott van a kiesés lehetősége, de legalább lehet ellenük focizni, abban meg jók vagyunk.

Ez az Arsenal meg az évszázad vicce,ennyire amatőr csapat a világon nincs.Wenger knows... :lol: Atleti meg egy tipikus spanyol középcsapat, ellenünk vért hánynak, mindenki mástól kiszopnak... De jó meccsek voltak a tegnapiak.

Idén én nem várok meglepetést, talán a Bayernben érzem azt,hogy idő előtt kieshetnek, de ha nem lesznek összesorsolások akkor a jól megszokott Real-Bayern-Chelsea-Barca 4es várható az elődöntőkre.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 26., csütörtök 12:53

Arsenal közel lesz a csodás comeback-hez, de ki fognak esni. :mrgreen:
Mondjuk ész nélkül nem lehet támadni,viszont a hosszabbításhoz is legalább 2 gól kellene.....nem egyszerű... :D
De mint a Feláldozhatókban..."lesz ami lesz " :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. február 26., csütörtök 12:42

A leverkusen még így is esélytelen kb. szerintem, otthon a matracosok behúzzák ilyen-olyan módszerek segítségével.

Barca, Real, BM fix továbbjutó.

Dortmund-Juve, ha a tendenciát nézem és a körülményeket akkor az olaszok, de ha a focira gondolok és a finom török ételekre, akkor a németek.

Chelsea meg fogja oldani otthon, ennyi.

Porto-Basel mit tudom én, kit érdekel. :mrgreen:

Arsenal közel lesz a csodás comeback-hez, de ki fognak esni. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 26., csütörtök 12:23

Hát az az arsenal :lol: Most komolyan...az a portugal fickó úgy megverte taktikailag,hogy még sztm az öreg most is azon gondolkodik,hogy nem álmodott e tegnap vajon :D
Amúgy az a monaco kihozott magából mindent,nekik nem kellett 50 helyzet,vegyük pl a formán kívül évek óta játszó Berbatovot,aki élt az azonnali lehetőséggel,de pl Zsiru meg 10 ből sem.....
Özil....gondolom megint nem volt megfelelő játszótárs,széljárás,labda,(ja azzal nem találkozott),és folytathatnám.Ezek után itt az idő apunak fizetés emelésért kopogtatni.....

Amúgy ha tovább jut a monaco,(mert papíron még azért az arsenal odaérhet,pláne hogy a monaco ki tuggya mikor szerzett 3 gólt egy meccsen,szal nem hiszem hogy hirtelen most megváltozna a kondicio,két gól meg leeshet a senalnak a II.Lajosban is,akkor meg már x,bár ebbe én nem nagyon hiszek),na szal akkor mindenkinek tüskés lehet a monaco,pláne azon csapatoknál akik presszio alatt tartják az ellenfelet,tehát mint a barca a bayern vagy.....mi.
Nem szeretném őket,elég egy ellazáskodott hülyeség hátul,és megvan a baj...nem irigylem a monaco következő ellenfelét,de ettől független ez az arsenaltol,otthon csúnya volt...

Ha a monaco,végig tudja vinni ezt a koncepciot,márhogy mentálisan nem hagy ki,ha fejben ennyire toppon tudnak lenni,okozhatnak meglepetést.Csak mondjuk nem mindegyik top csapatban,(legyen inkább BL :D ),van Giroud,azért a legtöbb csatár ennyi helyzetet nem hagy ki...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég