Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5360
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. október 27., csütörtök 12:30

Halfkey írta:
El Sie7e írta: fociban én még nem láttam időn túli (lefújta elvileg a bíró) 11-est :lol:
Brighton United tavaly.
nemeteknel volt hogy felidoben az oltozobol hivta vissza oket a spori tizit rugni
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4418
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. október 27., csütörtök 10:55

El Sie7e írta: fociban én még nem láttam időn túli (lefújta elvileg a bíró) 11-est :lol:
Brighton United tavaly.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. október 27., csütörtök 10:52

Realista24 írta: Real Madrid has earned an extra €4.7M for being the only Spanish team to qualify for #UCL KO.
@marca
Koszi Xavi, koszi Simeone :sziv:
Na, ez hazard masfel havi fizuja kb. :lol:

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2022. október 27., csütörtök 10:20

fociban én még nem láttam időn túli (lefújta elvileg a bíró) 11-est :lol:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2022. október 27., csütörtök 10:12

Hát én most néztem meg hogy esett ki az Atleti, és nem tudom abbahagyni a nevetést. Pedig bírom Simeonét.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 27., csütörtök 10:02

Pad'em írta: Nem lehet, hogy Xavi szexuális vonzalmat érez az EL iránt is? :hmmm:
Ott is Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!szopni akar, erre gondolsz? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. október 27., csütörtök 10:01

Nem lehet, hogy Xavi szexuális vonzalmat érez az EL iránt is? :hmmm:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 27., csütörtök 9:42

Real Madrid has earned an extra €4.7M for being the only Spanish team to qualify for #UCL KO.
@marca
Koszi Xavi, koszi Simeone :sziv:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. október 27., csütörtök 9:31

Caraway írta: Napoli kemenyet megy iden eddig. Pool, Ajax, Rangers csoportban 5 meccs alatt 20 lott gol. :mrgreen:
Rangers hatalmas meglepetés azért, hogy ennyire vakon legyenek, az durva. 5 meccs 5 vereség 1-19-es gólkülönbség. :ozil:
Ajax is meglepően fika volt idén a csoportkörben, mondjuk abból a csoportból nehéz is lett volna továbbjutniuk.
Juventus meg szóra sem érdemes, akkora szégyen amit idén letoltak. :kivagyhe:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. október 27., csütörtök 9:03

Nagyon profik, külön tanulmány a két fél nyilatkozata a tegnapi meccs után. De Ligt vs Pedri mondjuk, az ilyen pökhendi puha fiúk mint pedri..jajj ezektől ver a víz. És ezekkel nem fognak semmit elérni Európában.

Bayernben elég nagy a firepower, Gravenbech meg Tel akik alig játszanak bennük is hatalmas a potenciál.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 27., csütörtök 9:02

A Barcanak egy kaput eltalalo lövése sem volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11468
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. október 27., csütörtök 8:57

ziro4vr írta:
Realista24 írta: De Ligt kozben azert szepen csendben csak-csak bizonyitja, hogy nem rossz jatekos.
2 hónapba telt mire fizikálisan rendbe hozták a juvés időszaka után, addig vért hugyozott meg bakizgatott, most már stabil valóban.
azert rák megeszi ezeket a kurva nemeteket - mármint jo ertelemben :lol: :mrgreen: - nagyon tudjak szakmailag mi a fasz van... ilyen robbenekbol csinalnak epkezlab focistat a korhazi agyrol pl, de mindig is nagyon magas szakmai munka folyt - talan az fc hollywoodos idoket kiveve, de sok eve folyamatosan topon vannak europaban is, nagyon keves ilyen klub van manapsag ezen a szinten, legalabbis amit kivulallokent lat es tapasztal az ember
thereisonly1ronaldo

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. október 27., csütörtök 8:53

Realista24 írta: De Ligt kozben azert szepen csendben csak-csak bizonyitja, hogy nem rossz jatekos.
2 hónapba telt mire fizikálisan rendbe hozták a juvés időszaka után, addig vért hugyozott meg bakizgatott, most már stabil valóban.
Nem illik.

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2022. október 27., csütörtök 8:48

lordgabi írta:
RealAsensio írta: Atletico meccsen mi van? Eredmenyek.com azt jelezte, lefujtak a meccset 2-2-vel, most nezem, meg megy, Carrasco kihagyott egy buntetot
Mekkora nap volt ez a kárörvendésre! :lol: :lol:
https://sbanh.com/pef7xs02v4gr.html
13:07-től. Beadják az utolsó perces szögletet, semmi nem lesz belőle, lefújja a meccset tényleg, és utána ami jön... :mrgreen: :salute:
Jézusom, mi történt itt? :lol: :lol: :lol: Az Atletico is visszakapta a sorstól ami jár. Úgy látom ez ilyen karma tisztítás volt a tegnapi nap :agree: :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 27., csütörtök 8:46

De Ligt kozben azert szepen csendben csak-csak bizonyitja, hogy nem rossz jatekos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. október 27., csütörtök 8:34

hehetheoriginal írta: de azert csak jobb szeretek remego labakkal meg idegben leulni egy el clasico elé...
Én személyszerint most úgy vagyok ezzel, hogy pár évig takarékra kerülhetnének, és jó lenne őket itt-ott megcsapkodni minél jobban. Pihenjenek most egy pár évig. :D

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11468
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. október 27., csütörtök 8:15

1. felidot lattam tegnap, kifejezetten elveztem a davies vs dembele parharcot, jo volt nezni, ahogy probaljak kavargatni meg szopatni egymast, mindketto top10 leggyorsabb ember kozt van, technikasak. tobb kene ilyenbol a fociba manapsag.

hector az oreg bajszos, majd valaki aki nyomon követte elmondja, hogy ennyire szétcsapta a sérulése? asszem sokat kihagyott az arsenalban, azota kallodik osszevissza, de fűgeci nagyon gyenge lett szegény, nyilvan hosszu kihagyas utan teljesen ritmuson kivul van gondolom én.

amugy mondjatok, hogy a barca keret nem eleg jo vagy keves, nem ertek egyet. egyszeruen mindig vannak a perememberek, sok év ota, (rengeteg név, felsorolni is nehéz), akik amugy huzoemberek lehetnének es korabbi csapataik legjobbjai voltak az adott poszton, de a katalan életérzés meg a gőg elbassza az egészet általában, es kötelező a 40 kilós gyerekeket meg a járókeretes buszkeccet játszatni minden meccsen, aztan csoadlkoznak, hogy vedelem semmi, kp egy jobban labdat tarto csapat ellen semmi, bizhatnak az egy darab levandovszkiban kb elöl.
azt gondolná az ember, hogy pont a pjanic, kessie, meg hasonlo arcok azert ulnek a padon evekig, mert a kezdok jobbak, hát látjuk...
ezek a pedri, gavi meg ezek, de amig nem valtozik a filozofia, addig ez lesz a barca. hogy ez jo, vagy nem pl nekunk, nem tudom, lehet orvendezni, de azert csak jobb szeretek remego labakkal meg idegben leulni egy el clasico elé...
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 27., csütörtök 7:47

Anthony írta: Lehet itt örülgetni hogy kiesett a Barca vagy az Atletico, de az hogy 1 spanyol csapat élte túl a csoportkört az elég sokat elmond a spanyol bajmokság erejéről.

A Barca ha nem esik össze anyagilag még tényező tud maradni, de pl. az Atletico egyre jobban lecsúszik, és pénzügyileg ők is szarban vannak (jut eszembe ez a kiesés nekik is eléggé fog fájni).

A többiek? Mintha nem is lennének. Hol van egy EL győztes Sevilla, egy jó Valencia, egy Villareal?

Ez hamarosan vissza fog ütni, egy gyenge bajnokság senkinek sem jó.
Anyagilag a spanyol és az olasz bajnokság egyre lejjebb csúszik, ez azt jelenti hogy még több csapatuk fog a BL-en kívül maradni ami még több pénzkiesést jelent.
Pont forditva. Minel kevesebb a BL-ben a spanyol csapat, aranyaiban annal tobb bevetel jut nekunk.

A nagy penzesbodon 15%-a kerul csak kiosztasra az orszagok kozott, az albbiak szerint:

An additional €300.3m (15 percent of the total purse) is made available as part of the broadcast revenue once all the broadcast deals are finalized around the continent.

The national federation for each country represented in the UEFA Champions League is provided a share of this money based on the proportional value of each TV market. Each national federation then distributes that money to the participating Champions League clubs based on:

50 percent of the allocation to a national federation will be divided among the participating Champions League clubs from that nation based on fixed percentages determined by UEFA.
The other 50 percent is paid out in proportion to the number of matches played by each club in the 2022/23 competition.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. október 27., csütörtök 7:41

Lehet itt örülgetni hogy kiesett a Barca vagy az Atletico, de az hogy 1 spanyol csapat élte túl a csoportkört az elég sokat elmond a spanyol bajmokság erejéről.

A Barca ha nem esik össze anyagilag még tényező tud maradni, de pl. az Atletico egyre jobban lecsúszik, és pénzügyileg ők is szarban vannak (jut eszembe ez a kiesés nekik is eléggé fog fájni).

A többiek? Mintha nem is lennének. Hol van egy EL győztes Sevilla, egy jó Valencia, egy Villareal?

Ez hamarosan vissza fog ütni, egy gyenge bajnokság senkinek sem jó.
Anyagilag a spanyol és az olasz bajnokság egyre lejjebb csúszik, ez azt jelenti hogy még több csapatuk fog a BL-en kívül maradni ami még több pénzkiesést jelent.

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. október 27., csütörtök 7:28

Na ez egy nagyon jó kör volt.
Juventus,Barcelona,Atletico off. :mrgreen: :lol: :agree:

Így kell ezt csinálni.
Megnéztem az Atletico utolsó perceit az itt belinkelt videó alatt.Hát gyönyörű. :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 260 regisztrált és 0 vendég