Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Ma, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

cart
Hozzászólások: 2639
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: cart » 2023. június 13., kedd 11:58

Mondjuk ez egy atlag angol embernel is alap viselkedes szombat estenkent, akkor is ha nem nyernek BL-t

:D

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2023. június 13., kedd 11:33

MVP of the party. erre jó.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. június 13., kedd 11:31

petiamadridista írta: Nézem az ünneplés képeit.
Jó gyerek ez a Grealish, követi a George Best, Gazza féle angol hagyományokat. :lol:
Masnap hajnali 5kor is meg mezbe volt. :lol:
De lattam mar olyat is ahol ontottek a szajaba a vodkat,tancol az asztalon egyedul stb. Nagyon laza a csavo. :lol:
En kurvara adom,egy bl gyozelem utan ezert had ne kelljen elnezest kernie.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

petiamadridista
Hozzászólások: 5253
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. június 13., kedd 10:38

Nézem az ünneplés képeit.
Jó gyerek ez a Grealish, követi a George Best, Gazza féle angol hagyományokat. :lol:

Avatar
mexes
Hozzászólások: 793
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mexes » 2023. június 12., hétfő 9:24

Nekem bejön. A nagyokat mindig utánozzák... durva milyen fixaciokat okoz a Real egy két csapatnak.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11213
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. június 12., hétfő 9:13

https://twitter.com/AdriRM33/status/166 ... 53/photo/1

why
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2023. június 11., vasárnap 15:58

gutihaz14 írta: most mivan azzal hogy kizarjak a barcat a bl-bol?
napok ota semmi hir

kezdem ugy erezni hogy itt csak nekünk log bilibe a kezunk es valojaban nem lesz soha semmi retorzio hogy penzeltek a birokat...

Amíg nincs vége a bírósági ügynek addig nem hiszem, hogy lesz előrelépés ezen a téren. Amúgy se kell nagy reményeket fűzni ahhoz, hogy kizárják a barcát. Majd jön egy közlemény a barca részéről, hogy kilépnek a szuperligából és minden meg lesz bocsájtva.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. június 11., vasárnap 15:47

most mivan azzal hogy kizarjak a barcat a bl-bol?
napok ota semmi hir

kezdem ugy erezni hogy itt csak nekünk log bilibe a kezunk es valojaban nem lesz soha semmi retorzio hogy penzeltek a birokat...
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: SzB » 2023. június 11., vasárnap 15:33

Inzaghi jól taktikázott, a visszavágón nekünk is hatásosabb lett volna a 4-4-2. És ami hibát mi elkövettünk az első meccsen, azt az Inter is benézte: a Ciky betolul a 11-es vonalára, és a két 6-osuk (vagy aki éppen arra jár) üresen várja a kipattanókat, oda rúgják, ahová akarják. A vége azért tűzforró volt. Di Marco jól menne nálunk is - 2-3 év alatt még madridos szíve is nőne, ami Mendynek vagy Csuaméninek soha nem lesz.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2023. június 11., vasárnap 14:53

Én tegnap ismét megbizonyosodtam róla, hogy nincs egyáltalán nagy gáz. Sőt. A City visszavágó egy taktikai káosz volt, rengeteg rossz egyéni teljesítmény mellett, azért alakult úgy, ahogy. Néhány jó igazolás kell, és ismét oda lehet majd csapni. Most az ilyen ki a valaha volt legjobb meg Pep hány treble-t nyert el kell engedni. Gyerekek, meg pár Péter felé xg arc van aki ezeket mondja csak. Viszont az Inter balbekkje meglepett, benne van fantázia, meg lehetne talán próbálni. Barella szerintem nem jobb mint Ceballos, a többit el kell engedni, semmire se mennénk velük. Jövőre megint oda lehet csapni Európának, csak jöjjön 2-3 értelmes arc még.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 11., vasárnap 14:26

Azért ez meglepett hogy a Chelsea többet költött, mint a City. :ozil: Nem gondoltam volna. Végül is 2 BL nekik is leesett az emúlt 11 évben.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. június 11., vasárnap 14:07

a golon kivul ott volt az a haaland felzinyo, 10-bol 8x az olyanokat beveri, foden helyzete szinten sokkal nagyobb volt annal, mint amilyen gyengen rugta el, silvanak is volt az a lovese, amit az elejen en kb benn lattam.
szerintem nagyjabol egy x-es meccs volt, elmehetett volna hosszabbitasra a helyzetek alapjan.

az meg, hogy kdb-t le kellett cserelni mar az elso felidoben, az is az inter malmara hajtotta a vizet.

szerintem abszolut nem volt tobb szerencseje a citynek, mint amennyi egy bl gyoztesnek altalaban van.
a ti meneteleseiteknel vagy annak iden a mieinknek is voltak kapus bakik vagy szerencses clutch szituk, a bl gyozelemhez ez is kell azert.

amugy nekem abszolut semmi bajom azzal, hogy ok nyertek, most ha pep-et felre is teszem akit nyilvan a forum kb utal es en nyilvan nem, de alig van szamomra antipatikus jatekosuk, ellenben pl tobbek kozott gundogan, rodri, kdb, silva vagy haalandot kifejezetten birom, grealish oldschool jatekat is megkedveltem, mellette osszessegeben egy szorakoztato, tamado focit tolnak.
az arab hatter persze mas kerdes, de en most konkretan a jatekukrol es roluk, mint csapat beszelek.


Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 11., vasárnap 13:33

Teljesen érthető hogy a City nem vállalt többet, nem akartak újra elrontani a lehetőségüket.

Aki mást vart, az túl sok Realos döntőt nézett az elmúlt 10 évben :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11213
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. június 11., vasárnap 13:19

el magico írta:zsinórban negyedik éve 1-0 a BL döntő :(
Ez amúgy kemény. Utóljára tényleg még a karius féle pool elleni meccsen voltak izgalmak egy bl döntőben.

Az elmúlt évtizedben azért rendre jó meccsek voltak a döntők mostanra ez már csak inkább feszült erőlködés lett.

Amúgy hatalmas szerencsénk azért, hogy a lautaro lukaku kettősből nem talált be egyik sem tegnap mert még képesek lettünk volna leigazolni valamelyiket.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

rikko
Hozzászólások: 929
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. június 11., vasárnap 12:43

ferni írta: Lófaszt nem csinált tegnap a City, be volt fosva a csodaedző Pep, nyomatták a full biztonsági fost, amire csúnyán ráfázhattak volna már Lautaronál, az meg hogy nem hozta vissza X-re az Inter egy kisebb csoda, le volt mattolva nem egyszer a City védelem.

El voltam képedve ellenünk mennyire jók voltak a visszavágón, konkrétan csalódtam most a Cityben nem kicsit, hatalmas szerencséjük volt hogy ennyire gyenge volt a másik ág, mert egy rendes támadószekció ellen a tegnapi mutatványuk semmire nem lett volna elég.
Nem értem ezeket... Úgy irtok itt, mintha Haaland nem hibázta volna el a ziccerét vagy Foden ue... Az két sima ziccer volt. Ráadásul nem az alapvonalról kellett volna ellőni mint Lautaro -nak a kapus mellett, hanem kb kapuval szemben hibáztak.
Rossz meccs volt és nagyon biztonsági játékot nyomott mindkét csapat.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. június 11., vasárnap 12:30

'shutterisland írta: ha mar kerdeztetek, merre van... :mrgreen:
Rendezte ő már őket (magát) a kezdés előtt is. :mrgreen:
https://www.instagram.com/p/CtTc8Mft0NK ... BiNWFlZA==
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. június 11., vasárnap 12:25

Hehe haverja mutatta a képességeit a tegnap, a legjobb City játékos volt a pályán :lol:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8413
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. június 11., vasárnap 12:22

Lófaszt nem csinált tegnap a City, be volt fosva a csodaedző Pep, nyomatták a full biztonsági fost, amire csúnyán ráfázhattak volna már Lautaronál, az meg hogy nem hozta vissza X-re az Inter egy kisebb csoda, le volt mattolva nem egyszer a City védelem.

El voltam képedve ellenünk mennyire jók voltak a visszavágón, konkrétan csalódtam most a Cityben nem kicsit, hatalmas szerencséjük volt hogy ennyire gyenge volt a másik ág, mert egy rendes támadószekció ellen a tegnapi mutatványuk semmire nem lett volna elég.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. június 11., vasárnap 11:36

ebben van valami de akkor az osszes olyan sztarjatekos akit kiemelt figyelemmel kisernek a vedok, nem tud szar lenni mert ha szar akkor is figyelnek ra.
nyilvan ez sarkitas lenne, de van egy ilyen vetulete.
bullshitnek hangzanak a "lekototte a vedoket", "helyet csinalt" meg "megnyitotta a passz savokat" dolgok de szerintem tobbszor igaz, mint ahanyszor nem.

ceronaldonak es messinek is hany egyenileg szar meccse volt, amikor megis kenytelenek voltak duplazni oket mivel barmikor bennuk van az "x" aztan ezt kihasznalva pedro vagy di maria koszonte szepen.

abban viszont egyetertek barkivel, hogy haalandnak ezeket az igazan nagy meccseket es a kituntetett figyelmet meg szoknia kell, en latom benne, hogy ezt a szintet is meglepi.

el magico
Hozzászólások: 893
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. június 11., vasárnap 11:32

Nagy kár az Interért, szerintem sokkal veszélyesebb helyzeteik voltak, és a mezőnyben is meglepően jók voltak. Remélem egyik csatáruk sem jön Madridba.
De a meccs maga ótvar minőség volt, zsinórban negyedik éve 1-0 a BL döntő :(
wZoLee7 írta: A meccs után azon kezdtem el gondolkodni, hogy a city mikor és hogy fog elkezdeni megújulni. Ebben a kp-ban nekik kb ennyi volt. Gündogan távozik, KDB innentől fizikailag már csak lefele fog menni, kell majd nekik egy jó igazolás. Innen nézve egészen meglepő, hogy komolyabban nem merült fel a nevük Bellinghammel kapcsolatban.
Plusz Bernardot is rendere szóba hozzák más klubokkal. A padon ülők közül is ki tudja hányan unják meg. De azért őket nem kell félteni, miből igazolnak majd :roll:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 127 regisztrált és 0 vendég