Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. október 11., kedd 19:53

Az a Hegyi Iván a stúdióban. Mintha az 1x8-as Viserys Targaryent látnám.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mocsok » 2022. október 11., kedd 19:33

Sokkoló látni, hogy Ronaldo hogy elbaszta ott a csapategyseget. Azóta se sikerült összeszedni magukat.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5169
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. október 11., kedd 19:32

harcolnak hogy kimenjen EL-be

citynek meg olyan meccse van tipikusan mikor magukat rúgják tökön
nagy gólt elvették, tizit kihagyták és még piros is :lol:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. október 11., kedd 19:31

Remy írta: Juventus. :lol: :lol: :lol:
Iszonyat ez a csapat, ha kapnak negyet akkor sem szolhatnanak egy szot sem.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. október 11., kedd 19:25

Juventus. :lol: :lol: :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2022. október 9., vasárnap 7:53

Jó kis hangulatos, hidegrázós, rövid TikTok videó a múlt szezonról :sziv:

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: filatáska » 2022. október 6., csütörtök 13:51

babaking írta: Asensio heréjén a májfoltot is látni lehet ha megvakarja
Nahh, mesélj! Dualipa nem válaszolt. :lol:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. október 6., csütörtök 13:06

Süti írta:
realbeckham írta: 📷: Eduardo Iturralde (korábbi LaLiga játékvezető): "Rendkívül egyértelmű piros lap volt Calhanoglu megmozdulása Busquets-cel szemben, valamint két büntető járt volna a Barçának, az egyik Dumfries kezezése, a másik pedig Lewandowski meglökése miatt. Tudom, hogy a játékvezetők is hibáztnak, de ez..."
Adam Martinnal szembeni lokessel nem volt tele igy a vilag sportsajtoja. :-( érthetetlen.
Mert nem volt tizi - akármenniyre is fáj nekünk
Realista24 írta:

Én már így is rosszul vagyok a 8-10 perces hosszabbításoktol.
Nagyjából jó ez így, ami érthetetlen számomra hogy egy eset után a twitteren jobb kepanyag van mint a var szobában.
Ez a nem volt olyan felvétel bullshit arra jó, hogy mögé tudnak bújni.
Ez. Az egész stadion be van kamerázva, olyan technológia van, hogy kis túlzással Asensio heréjén a májfoltot is látni lehet ha megvakarja, de a VAR-nak nincsen rendes képanyaga - érthetetlen.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. október 6., csütörtök 12:57

realbeckham írta: 📷: Eduardo Iturralde (korábbi LaLiga játékvezető): "Rendkívül egyértelmű piros lap volt Calhanoglu megmozdulása Busquets-cel szemben, valamint két büntető járt volna a Barçának, az egyik Dumfries kezezése, a másik pedig Lewandowski meglökése miatt. Tudom, hogy a játékvezetők is hibáztnak, de ez..."
Adam Martinnal szembeni lokessel nem volt tele igy a vilag sportsajtoja. :-( érthetetlen.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. október 6., csütörtök 12:47

Realista24 írta:
wZoLee7 írta: Az a baj, hogy egyszeruen szarul van hasznalva var. Adott egy technologia amit korlatoznak. Hasznaljanak mindenre. Szurjek ki a szineszkedest. Mehet a jatek, de ha egyertelmuen van egy szabalytalansag amit nem vettek eszre akkor alljunk meg, es szulessen a jo dontes. Ertem miert tiltakoznak sokan, de nem keves penz mulik egy egy idiota biroi dontesen. Ezt lehetne sokkal de sokkal jobban is csinalni. Mind1 melyik csapattol van szo, mar mindenki ellen es mellett is tortentek teves iteletek. De tenyleg adnam ha legalabb a szabalytalansagokat korlatlanul lehetne ellenorizni, nem csak ha ott a labda vagy gol szuletik. A biro nem latja pl ha a palya masik oldalan lerugnak valakit, de var lathatja. Ha valaki egyertelmuen szimulal akkor kapja a sargat stb...
Én már így is rosszul vagyok a 8-10 perces hosszabbításoktol.
Nagyjából jó ez így, ami érthetetlen számomra hogy egy eset után a twitteren jobb kepanyag van mint a var szobában.
Ez a nem volt olyan felvétel bullshit arra jó, hogy mögé tudnak bújni.
Nem kellene megallitani a jatekot, dontsenek a var szobaban. De ertem mire gondolsz. Nekem sokszor az az erzesem nem is neznek ezek vissza semmit 😀

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 6., csütörtök 12:38

wZoLee7 írta: Az a baj, hogy egyszeruen szarul van hasznalva var. Adott egy technologia amit korlatoznak. Hasznaljanak mindenre. Szurjek ki a szineszkedest. Mehet a jatek, de ha egyertelmuen van egy szabalytalansag amit nem vettek eszre akkor alljunk meg, es szulessen a jo dontes. Ertem miert tiltakoznak sokan, de nem keves penz mulik egy egy idiota biroi dontesen. Ezt lehetne sokkal de sokkal jobban is csinalni. Mind1 melyik csapattol van szo, mar mindenki ellen es mellett is tortentek teves iteletek. De tenyleg adnam ha legalabb a szabalytalansagokat korlatlanul lehetne ellenorizni, nem csak ha ott a labda vagy gol szuletik. A biro nem latja pl ha a palya masik oldalan lerugnak valakit, de var lathatja. Ha valaki egyertelmuen szimulal akkor kapja a sargat stb...
Én már így is rosszul vagyok a 8-10 perces hosszabbításoktol.
Nagyjából jó ez így, ami érthetetlen számomra hogy egy eset után a twitteren jobb kepanyag van mint a var szobában.
Ez a nem volt olyan felvétel bullshit arra jó, hogy mögé tudnak bújni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. október 6., csütörtök 12:35

Az a baj, hogy egyszeruen szarul van hasznalva var. Adott egy technologia amit korlatoznak. Hasznaljanak mindenre. Szurjek ki a szineszkedest. Mehet a jatek, de ha egyertelmuen van egy szabalytalansag amit nem vettek eszre akkor alljunk meg, es szulessen a jo dontes. Ertem miert tiltakoznak sokan, de nem keves penz mulik egy egy idiota biroi dontesen. Ezt lehetne sokkal de sokkal jobban is csinalni. Mind1 melyik csapattol van szo, mar mindenki ellen es mellett is tortentek teves iteletek. De tenyleg adnam ha legalabb a szabalytalansagokat korlatlanul lehetne ellenorizni, nem csak ha ott a labda vagy gol szuletik. A biro nem latja pl ha a palya masik oldalan lerugnak valakit, de var lathatja. Ha valaki egyertelmuen szimulal akkor kapja a sargat stb...

Avatar
rolandantal
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2016. február 28., vasárnap 15:37
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rolandantal » 2022. október 6., csütörtök 11:02

babaking írta:
realbeckham írta: 📷: Eduardo Iturralde (korábbi LaLiga játékvezető): "Rendkívül egyértelmű piros lap volt Calhanoglu megmozdulása Busquets-cel szemben, valamint két büntető járt volna a Barçának, az egyik Dumfries kezezése, a másik pedig Lewandowski meglökése miatt. Tudom, hogy a játékvezetők is hibáztnak, de ez..."
A Lewa meglökését nem láttam, de a piros szerintem is adható volt, és a tizi is. Amit nem értek, hogy állítólag az a felvétel ami alapján most mindenki mondja´, hogy tizi az nem állt a VAR rendelkezésére? Vagy ez kacsa?
Megértem azt, hogy elemzik a kétes döntéshozatalokat játékvezetői és VAR részről - de ha játszottunk volna valami értelmezhetőt és helyzeteket dolgoztunk volna ki, akkor el is fogadnám ezt. De jobb inkább belekapaszkodni 1 vagy 2 helyzetbe, amivel csak feltételezhetően elérhettünk volna egy gólt, s hárítani a felelőséget.

Bayern elleni büntetőt is lehetne említeni, (de nincs miért, mert az már múlt - csakúgy mint a javunkra hozott döntések, bármelyik korábbi meccsen) de ha helyzeteink felét ha belőttük volna (és nem szarjuk össze magunkat a befejezésnél), akkor most nem fájna annyira az Inter elleni eredmény sem.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. október 6., csütörtök 9:38

realbeckham írta: 📷: Eduardo Iturralde (korábbi LaLiga játékvezető): "Rendkívül egyértelmű piros lap volt Calhanoglu megmozdulása Busquets-cel szemben, valamint két büntető járt volna a Barçának, az egyik Dumfries kezezése, a másik pedig Lewandowski meglökése miatt. Tudom, hogy a játékvezetők is hibáztnak, de ez..."
A Lewa meglökését nem láttam, de a piros szerintem is adható volt, és a tizi is. Amit nem értek, hogy állítólag az a felvétel ami alapján most mindenki mondja´, hogy tizi az nem állt a VAR rendelkezésére? Vagy ez kacsa?
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2022. október 6., csütörtök 9:35

📷: Eduardo Iturralde (korábbi LaLiga játékvezető): "Rendkívül egyértelmű piros lap volt Calhanoglu megmozdulása Busquets-cel szemben, valamint két büntető járt volna a Barçának, az egyik Dumfries kezezése, a másik pedig Lewandowski meglökése miatt. Tudom, hogy a játékvezetők is hibáztnak, de ez..."
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2022. október 6., csütörtök 8:22

Galacticos írta:
dzsi91 írta:

Nálunk is lőne ennyit. Prime Cr formát hoz.
De a prime crnek itt jobb kiszolgalo szemelyzete volt mint, itt most lenne haalandnak.
miafasz. nem volt. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 6., csütörtök 7:02

cart írta: Volt valami hir Marcan, hogy a szerzodeseben benne van hogy 2024-ben leigazolhatja a Real 200 millio euroert:

https://www.marca.com/en/football/manch ... b457a.html

Nem tudom mennyire megbizhato a forras :mrgreen:
Guardiola: "It's not true, Haaland has no release clause for Real Madrid or any other team. It's not true, what can I say?"
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. október 5., szerda 23:58

1:47-nel
az a loket, olyan kifele tarto mozgasbol...milyen osero van a paliban, mint a pes 2006-ban adriano a 98-98-as strenght/shot power komboval.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: cart » 2022. október 5., szerda 22:48

Volt valami hir Marcan, hogy a szerzodeseben benne van hogy 2024-ben leigazolhatja a Real 200 millio euroert:

https://www.marca.com/en/football/manch ... b457a.html

Nem tudom mennyire megbizhato a forras :mrgreen:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. október 5., szerda 22:44

Anthony írta: Ideális házasság volt ez a Cityvel. Sehol máshol nem lőne ennyi gólt.
Ezeket a szamokat itt is hozna szerintem. Nem hiszem el, hogy Benz, Vini, Rodrygo, Valverde, Modric es Kroos ne tudna kiszolgalni legalabb ugy, mint a City jatekosai. Na majd kiderul, ha egyszer megerkezik :shifty:
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég