Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. október 5., szerda 21:12

Haaland aranylabda 2023.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2022. október 5., szerda 21:12

City gól, Haaland.

Nagyon durva a gyerek.

illgner
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: illgner » 2022. október 5., szerda 20:58

csababarca írta:
ez így van, a gólunkat tök jogosan vették el.

viszont Dumfries kezezése se mondható természetes helyzetnek, fent volt a feje mellett, elütötte a labdát Fati elől.
bőven fújható volt.


de mindegy, ez a BL, itt nem tudunk labdába rúgni, ilyen KP-val ami nulla támogatást nyújt előrefelé, ez az eredmény.
Nem találtak egyértelmű bizonyítékot arra, hogy kézzel ért labdához, ezért nem szóltak a jv-nek, hogy nézze meg az esetet. Mert a VAR-nal az a szabály, hogy az eredeti döntést csak akkor lehet módosítani, ha minden kétséget kizáróan bizonyítható, hogy rossz döntés született.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 5., szerda 20:24

4Rv írta:
Realista24 írta:

Mármint 10-15 éve folyamatosan a javatokra tévedtek általában.
hát hogyne, csak szelektív a memóriátok, mert a végén, jó esetben nem befolyásolta a kimenetelt és nem jöttünk ki rosszul belőle. de ott van a 2010-es kiesésünk az elődöntőben, amiről nektek csak a busquets kukucska jut eszetekbe, pedig milánóban a 3. gólt milito lesről szerezte, a visszavágón pedig a 91. percben nem adták meg a továbbjutást érő szabályos gólunkat. és akkor az 1000km-es buszozást milánóba nem is említettem.. :lol: de ez akkor sem érdekelt senkit mert végül a barcelona esett ki ilyen körülmények között. De ugye most már van var, csak kérdés, hogy minek?
Azt írtam többségében. De gondolom az nem számít hogy kb évekig nem fújtak ellenetek büntetőt. Nektek annal többet, mindenre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1358
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2022. október 5., szerda 20:24

Egy real madrid forumon, kérlek had karorvendjunk és beszéljük ki, kritizaljuk a barcat. Nem nagy kérés.

A hires esetek régen voltak? Nem számít? Nem tudtam, hogy ennek elevulesi ideje van. Elnézést érte, visszaszivtam. Bár a remontada es ott, mikor suarez megfulladt es berepedt a koponyaja egyszerre, az azért nem volt olyan régen.

Mikor a tolvajt meglopjak es az szamonkeri....azt hiszem van is ilyen vicc, de a szelektiv realbuzi memoriam miatt nem emlekszem már ra.

Ha valami nem megy, ha nem sikerül érvelni, jol megmondani,
smileykkal meg mindennel többszöri próbálkozásra engedd el.
Ne erolkodj. Csak kinosabb lesz.

En szurkolok a barcanak. Annak, hogy essenek ki, de megnyerjek az europa ligat." Lewy"nek is szurkolok, birom az oreget. Nektek kellenek a kupak, kell a pénz, az eredmeny, xavinak új ruhaszett, de türelem is kell. En nem aggodnek es idegelnem magam szir szar bl meccsen. Ilyen projekt és edző mellett jonni fog minden majd.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. október 5., szerda 20:19

El Sie7e írta:
halamadrid írta: Gulát mi lelte? Azt írják komoly a sérülés.
rosszul lépett egy passz után és a térde megsérült, sztem idén már nem véd
Bmeg,
Kösz.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Yazid » 2022. október 5., szerda 20:08

Mindenki nagyon izgul a mai meccs miatt :mrgreen:

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2022. október 5., szerda 19:58

halamadrid írta: Gulát mi lelte? Azt írják komoly a sérülés.
rosszul lépett egy passz után és a térde megsérült, sztem idén már nem véd
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. október 5., szerda 19:29

Gulát mi lelte? Azt írják komoly a sérülés.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

4Rv
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2019. január 6., vasárnap 17:20

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 4Rv » 2022. október 5., szerda 18:58

Realista24 írta:
4Rv írta:


azért kemény, 2022-ben a VAR korszakában övrebőzni, mondván jogosan csalják el a meccseinket videózás után(bayern ellen sem kaptunk meg egy egyértelmű 11-est), hiszen 5-10-15 évvel ezelőtt a javunkra is tévedtek.. :lol:
Mármint 10-15 éve folyamatosan a javatokra tévedtek általában.
hát hogyne, csak szelektív a memóriátok, mert a végén, jó esetben nem befolyásolta a kimenetelt és nem jöttünk ki rosszul belőle. de ott van a 2010-es kiesésünk az elődöntőben, amiről nektek csak a busquets kukucska jut eszetekbe, pedig milánóban a 3. gólt milito lesről szerezte, a visszavágón pedig a 91. percben nem adták meg a továbbjutást érő szabályos gólunkat. és akkor az 1000km-es buszozást milánóba nem is említettem.. :lol: de ez akkor sem érdekelt senkit mert végül a barcelona esett ki ilyen körülmények között. De ugye most már van var, csak kérdés, hogy minek?

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1769
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. október 5., szerda 18:16

4Rv írta: azért kemény, 2022-ben a VAR korszakában övrebőzni, mondván jogosan csalják el a meccseinket videózás után(bayern ellen sem kaptunk meg egy egyértelmű 11-est), hiszen 5-10-15 évvel ezelőtt a javunkra is tévedtek.. :lol:
A bíró a pályán nem fújta be a büntetőt, innentől kezdve a videóbírónak olyan felvételt kell találnia, ami ezzel egyértelműen szembe megy. A tvben ilyet emlékeim szerint nem mutattak, a közeli, bekarikázott felvétellel én már ma reggel találkoztam a neten. Szerinten ezért ben fújták be.
Viszont az tény, hogy azt a felvételt is az ottani stáb készítette, és így érthetetlen, hogy miért nem látta a VAR stáb. Nekem még mindig nem kerek ez a story.
De ezzel együtt is rühellem a Barcát a rengeteg szardobálás miatt, ne várd el, hogy könnyeket hullajtsunk, ilyen ez a műfaj. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 5., szerda 18:15

4Rv írta:
Toti írta:
Egyszer fent, egyszer lent battya.
Sztem az elmult 10-15evben kaptatok annyi segitseget, annyi ketes szitu jott ki szamotokra kedvezo itelettel (piros lapok labdaelrugasert.. , szineszkedesek, konnyelmu buntik), h boven-boven belefert egy ilyen meccs is. :agree:
realbeckham írta: Láttam én már ennel jobb barca inter rangadot
Akkor ott Busi varázsolt. A földön fekve


Igazából ovrebo, remontada duó után az a legkevesebb, hogy örökös lopásra legyetek ítélve a bírók és isten keze által :salute:

Spanyolban majd ugy is villogni fog a gavi, busi, lewy trio, jön a mesterharmas, meg sarkazgatas. Amugy is vezetitek a ligát, jo a projekt, tele a kassza. Ne legyetek telhetetlenek.
azért kemény, 2022-ben a VAR korszakában övrebőzni, mondván jogosan csalják el a meccseinket videózás után(bayern ellen sem kaptunk meg egy egyértelmű 11-est), hiszen 5-10-15 évvel ezelőtt a javunkra is tévedtek.. :lol:
Mármint 10-15 éve folyamatosan a javatokra tévedtek általában.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

4Rv
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2019. január 6., vasárnap 17:20

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 4Rv » 2022. október 5., szerda 17:49

Toti írta:
Egyszer fent, egyszer lent battya.
Sztem az elmult 10-15evben kaptatok annyi segitseget, annyi ketes szitu jott ki szamotokra kedvezo itelettel (piros lapok labdaelrugasert.. , szineszkedesek, konnyelmu buntik), h boven-boven belefert egy ilyen meccs is. :agree:
realbeckham írta: Láttam én már ennel jobb barca inter rangadot
Akkor ott Busi varázsolt. A földön fekve


Igazából ovrebo, remontada duó után az a legkevesebb, hogy örökös lopásra legyetek ítélve a bírók és isten keze által :salute:

Spanyolban majd ugy is villogni fog a gavi, busi, lewy trio, jön a mesterharmas, meg sarkazgatas. Amugy is vezetitek a ligát, jo a projekt, tele a kassza. Ne legyetek telhetetlenek.
azért kemény, 2022-ben a VAR korszakában övrebőzni, mondván jogosan csalják el a meccseinket videózás után(bayern ellen sem kaptunk meg egy egyértelmű 11-est), hiszen 5-10-15 évvel ezelőtt a javunkra is tévedtek.. :lol:

4Rv
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2019. január 6., vasárnap 17:20

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 4Rv » 2022. október 5., szerda 17:44

Blowfish írta:
4Rv írta:

nem látom, hogy ezután az eset után is ilyen vehemenciával követelnéd a 11-est...

https://twitter.com/marca/status/1577420816618205184

ez pedig calhanoglu "sárga" lapja

https://twitter.com/AzoriHD/status/1577427754446106626

de pedri gólját elvették var-ozás után mert a kapus fél méterről ráütötte fati kezére a labdát.
Ismerni kéne a szabályokat...
Ha a támadó fél bármilyen módon hozzáér a labdához kézzel az szabálytalan. Védekező félnél csak akkor ha a kéz nincs természetes helyzetben, vagy ha szándékos kezezés történik.
a szabály úgy szól, hogy ha a vétlen kezezést követően nem az "elkövető" szerzi a gólt, akkor az szabályos.. lehet, hogy neked kéne frissíteni a tudásodat mielőtt felülsz a magas lóra...

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mocsok » 2022. október 5., szerda 17:33

Xavi has 3 losses in 5 games for Barcelona in the champions league. Zidane won the competition 2 times before he had his 3rd loss.

Ez igaz? :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 5., szerda 15:58

https://twitter.com/Chava__x/status/157 ... UeKuUZH0Kg

Ezt megnezem, es leszarok mindent :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realfan
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realfan » 2022. október 5., szerda 15:35

Blowfish írta:
MorataMartin írta: Egyébként teljesen mindegy ez a meccs, katalánék tovább fognak jutni csoportmásodikként. Jövő héten otthon minimum két góllal fogják verni az intert, a plzent is legyőzik és még lehet a byerntől is lopnak pontot.
Még ha így is lenne, ez nem feltétlenül továbbjutás :roll:
A mutatott játék alapján az Inter egyáltalán nem volt rosszabb, a visszavágó szerintem háromesélyes
illetve elvileg addigra Lukaku is visszatér, ő azért erősítés lesz az Internek

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. október 5., szerda 14:32

Csabi írta:
Caraway írta: Dembele csak szerintem elkepesztoen overrated?

Hat ez a csavo maga a labdatemeto, konkretan ennyi rossz megmozdulast egymas utan reg lattam (Bruno minden 2. United meccsen :mrgreen: ). Gyors meg robbanekony, de a donteshozatala borzaszto, hasonloan irritalo jatekos mint di Maria.
mondjuk dimaria is csak nálatok volt az, nálunk (főleg az utolsó évében) meg a psg-ben is kulcsember volt.
Pedig rengetegszer volt olyan, hogy loves vagy passz helyett tovabb cselezett vagy epp forditva. Nem veletlenul volt Di Maria is a KHÖD tagja. Amikor nehany honapig a csapat huzoembereve valt, azonnal verte az asztal a fizu emelesert. Perez jol dontott, hogy a masodik ilyen alkalom utan inkabb szabadult tole.

Nyaron olvastam egy interjut Di Maria felesegevel, meg is van:

Speaking to Argentine TV show LAM, she said: Angel came to me one day and said, ‘Look at this proposal from Manchester United’.

I didn’t want to go, I told him to go alone. ‘Let’s go both of us’, he replied. It was a lot of money, more than the Spaniards had offered.

So, we went. If you work in a company and someone offers you double the salary, you go running.

We were friends with Gianinna Maradona, Sergio Aguero’s wife, and we travelled to Manchester on vacation for a year.

It was always horrible! We came home and I said: ‘If you’re ever transferred, make sure it’s anywhere in the world but England.'

Pressed for specifics on why Manchester was so unpleasant, Jorgelina took aim at the food, the women and the weather.

“I didn’t like it at all… I can tell you,” she added.

People are all weird. You walk around and you don’t know if they’re going to kill you.

The food is disgusting. The women look like porcelain.

Angel and I were in Madrid, at the best team in the world, perfect food, perfect weather, everything was perfect. And then came United’s proposal…

I told him ‘no way, no way’, but he kept saying we will be a little more financially secure and we have to go. We fought about it… We try to be closer when things go wrong.

I don’t blame him for going there. It was horrible, so horrible. I just told him, ‘Darling, I want to kill myself, it’s night time at two o’clock.'

Blowfish
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2022. május 20., péntek 14:41

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Blowfish » 2022. október 5., szerda 14:31

MorataMartin írta: Egyébként teljesen mindegy ez a meccs, katalánék tovább fognak jutni csoportmásodikként. Jövő héten otthon minimum két góllal fogják verni az intert, a plzent is legyőzik és még lehet a byerntől is lopnak pontot.
Még ha így is lenne, ez nem feltétlenül továbbjutás :roll:
A mutatott játék alapján az Inter egyáltalán nem volt rosszabb, a visszavágó szerintem háromesélyes

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2022. október 5., szerda 14:07

Egyébként teljesen mindegy ez a meccs, katalánék tovább fognak jutni csoportmásodikként. Jövő héten otthon minimum két góllal fogják verni az intert, a plzent is legyőzik és még lehet a byerntől is lopnak pontot.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 150 regisztrált és 0 vendég