Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. április 23., csütörtök 21:52

CS0ki írta:
Én továbbra is azt mondom, hogy nem fognak engedni egy újabb házi döntőt...
Kik, a gyíkemberek? :)
:lol: :lol: :lol: Tetszik ez az új Csoki!

Juve kell egyértelműen, aztán Berlin Calling
Nem illik.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. április 23., csütörtök 21:44

Matt írásáról EZ a véleményem. :)

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. április 23., csütörtök 21:39

Én továbbra is azt mondom, hogy nem fognak engedni egy újabb házi döntőt...
Kik, a gyíkemberek? :)

Én Juvet akarom, a másik kettővel játszottunk azóta...Kell a változatosság. Modric-csal mindenki ellen esélyesnek tartanám magunkat, így két meccsen inkább az olaszokat várnám...Most komolyan, ahol Morata a kezdő sztárcsatár, az milyen csapat már?

Avatar
Gilberto
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 23:33
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Gilberto » 2015. április 23., csütörtök 17:21

Bár úgy gondolom, mindegyik párharcnál szükség lenne a szerencsére is, és nem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy kiejtenénk bármelyik csapatot is, de ha minden úgy fog történni, ahogy a játék képe alapján elvárható, és hozni fogjuk azt, amit tudunk, akkor én sem félek sem a Bayern-től, sem pedig a Juventus-tól, mert egyszerűen jobbak vagyunk. Barcelona már más tészta, El Clasico-n sosem tudhatjuk előre mi fog történni. Legjobb lenne a Juventus-t kapni, mert azt érzem én is a legkönnyebb párositásnak, és a Barcelona megizzadna a Bayern ellen, de a Bayern mellett is szól egy érv: jó meccsek lennének és nem ez a bunkeres sz.r, amiket a Chelsea, Juventus vagy Atlético tud alkalmazni.

Meglehet simán a 11., csak oda kell figyelni és szivvel játszani, mint tegnap. Látni akarom ugyanazt a tüzet.

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. április 23., csütörtök 17:18

Én is csatlakozom a tömeghez, Juve - Real és Barca - Bayern meccseket szeretnék. Lehet hogy nem lesz könnyű a Juventus sem, de a másik kettőhöz meg kéne Modric. Na meg nagyon megnéznék egy Guardiola vs Barca-t, de nagyon nem a döntőben, mondjuk azt a meccset meg sem nézném, így az elődöntőben igen. Tehát jó lesz a Juve, és a "biztos" továbbjutás, a döntőben meg jöhet a classico.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 23., csütörtök 17:04

Matt009 írta:Én a Barcát akarom ellenfélnek. Már az előző sorsoláskor is a Juve/Atmát akartam elkerülni, most sem akarok az olaszokkal meccselni. Papíron ők a leggyengébbek, annyira nem is domborítottak nagyot eddig, de ellenünk már csak a tradíciók miatt is felszívnák magukat. Ezen felül a Barca szerintem túl van misztifikálva itt az MSN-nel együtt. Az idei meccseinken is látszott, hogy semmivel sem jobbak, mint mi, viszont nagyon könnyen lekontrázhatóak. Ráadásul jobb meccseket is játszanánk velük.
A Barcás résszel egyetértek, a Juve viszont atom gyenge, szóval tőlük semennyire nem tartok. Igazából a Bayerntől sem tartok. Modriccal kétségeim se lennének, akkor már most pakolnék egy kis pénzt a 11-re.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. április 23., csütörtök 16:48

Én a Barcát akarom ellenfélnek. Már az előző sorsoláskor is a Juve/Atmát akartam elkerülni, most sem akarok az olaszokkal meccselni. Papíron ők a leggyengébbek, annyira nem is domborítottak nagyot eddig, de ellenünk már csak a tradíciók miatt is felszívnák magukat. Ezen felül a Barca szerintem túl van misztifikálva itt az MSN-nel együtt. Az idei meccseinken is látszott, hogy semmivel sem jobbak, mint mi, viszont nagyon könnyen lekontrázhatóak. Ráadásul jobb meccseket is játszanánk velük.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kodo » 2015. április 23., csütörtök 16:32

Juve-Real lesz...viszont nekem tök mindegy melyik jön, mindenkit utni kell. mondjuk az olaszok ellenit szívesen nézném, főleg hogy a másik ágon egyik "kedvencem" így búcsúzik.
amennyire lesajnálják a Juventust, annyira van tulmisztifikalva a Bayern. szerintem ezen a ponton már bárki uthet barkit, ami nekunk kedvező lehet így megfogyatkozva. jöjjenek csak a zebrák, van mit törleszteni nekik. Guardiola meg meccseljen egyet a volt klubjával, kíváncsi lennék rá, főleg egy 2 meccses párharc során.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. április 23., csütörtök 16:18

Még akarjatok ety bayernt vagy barcat ellenfelnek...normalisak vagytok? :D
Nem nézem le a juvet, az se lenne könnyű, épp ezért kell nekünk.

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. április 23., csütörtök 16:08

Hat ha az elődöntőben legalább meg 2-3 játékos ugy fog harcolni mint Chica az este akkor nagyon szépen fogunk mennybe jutni vagy kiesni.
Eszméletlen ahogy ez a csatár akit egész szezonban jegelt szartak ra, most lehetőséget kap es nem duzzog morcog hogy most már késő....ennyire szimpatikus a cimerert meghalni kész játékos rég játszott igy. Ahányszor kiintett a közönség fele az majd felrobbant. Ettol arrafelé bárhogyan játszik nekem bebizonyitotta hogy ő az a csere akire lehet számítani.
Őszintén nem varom vissza a benzema bale parost. Ez a csapat az este igazi CSAPAT volt. Modric es marcelo tamadasban meg egy nagy plusszt segít. De a masik 2 játékos egyáltalán nem hiányzik...
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
kupak17
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2013. április 30., kedd 9:26

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kupak17 » 2015. április 23., csütörtök 16:01

Remélem mi leszünk a győztes oroszlán. :D
a két FCB küzdjön csak meg egymással.:)
hala madrid!
Javi Garcia, Isco válogatott csapattársa: “A képességei, és a csapat ahol szerepel mint nagyon sokat segítenek neki. Egy hozzá hasonló játékos ott játszik és azt csinál, ahol és amit csak akar.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. április 23., csütörtök 15:51

Én továbbra is azt mondom, hogy nem fognak engedni egy újabb házi döntőt...szóval valamiért azt érzem, hogy a Barca ellen fogunk meccselni...de én a Bayernt akarom mindenképpen elkerülni...a Juve ellen meg megint menne a bunker, ami a legkevésbé fekszik a csapatnak, nem beszélve Moratáról, aki tuti elpakolna pár gólt ellenünk...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 23., csütörtök 15:06

Tavaly nem így volt, Alonso a 3 sárgája miatt hagyta ki a döntőt, de idén úgy emlékszem,hogy pont az ilyenek miatt az lesz amit felvázoltál
Ezért írtam hogy tavaly óta.Lehet félreérthető volt.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. április 23., csütörtök 15:02

Na ha ezt így megbeszéltétek, akkor valaki tudja hogy a többi csapatnál lesz-e eltiltott? Egyébként jól írtátok, most mindenki 0-ról indul, vagyis a döntőre már csak az kaphat eltiltást, aki pirosat kap a második mérkőzésen, vagy az elsőn, és 1 meccsnél hosszabb eltiltást kap, sárga itt már nem játszik. Viszont most még ki lehetett pontozodni az elődöntők első meccsére, ezért kellett Ramos-nak, Kroos-nak és Coentrao-nak figyelnie erre, valamelyest meglepő, de mindhármuknak sikerült. Szerencsére az Atletico most csak a busszal törödött, eszük ágában nem volt egy minimálos nyomás alá is helyezni a csapatot, így nem kényszerültek szabálytalanságokra a játékosok.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. április 23., csütörtök 14:33

csababarca írta:Tavaly így volt legalábbis.
idén van először így. tavaly éppen ezért nem játszhatott a döntőben Alonso.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 23., csütörtök 14:33

csababarca írta:
dannen írta:én is úgy emlékszem, hogy az elődöntőben törlik, hogy a döntőben ne lehessen eltiltott, de ettől függetlenül az elődöntő első meccsén szerintem lehet eltiltott az előző körből. vagy túlgondolom?
Jól gondolod, aki tegnap kipontozódott,vagy kedden, az nem játszik az elődöntő első meccsén, a többi lapot törlik viszont, a döntőre csak piroslappal lehet így kipontozódni.
Tavaly így volt legalábbis.
Tavaly nem így volt, Alonso a 3 sárgája miatt hagyta ki a döntőt, de idén úgy emlékszem,hogy pont az ilyenek miatt az lesz amit felvázoltál
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. április 23., csütörtök 14:30

dannen írta:én is úgy emlékszem, hogy az elődöntőben törlik, hogy a döntőben ne lehessen eltiltott, de ettől függetlenül az elődöntő első meccsén szerintem lehet eltiltott az előző körből. vagy túlgondolom?
Jól gondolod, aki tegnap kipontozódott,vagy kedden, az nem játszik az elődöntő első meccsén, a többi lapot törlik viszont, a döntőre csak piroslappal lehet így kipontozódni.
Tavaly így volt legalábbis.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. április 23., csütörtök 14:28

Az 1 vagy 2 sárgásoknak törlik a lapjait az elődöntőkre, hogy a döntőre ne lehessen kipontozódni (3 sárga). A most 3 sárgás vagy piros lapos játékosoknak szerintem ki kell hagynia az első meccset, de ebben már nem vagyok biztos.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 23., csütörtök 14:20

Mondjuk tavaly a Bayernt úgy verte ki a csapat,hogy itthol kezdtek.
Na mindegy.
Ja hát ez így persze precedens értékű....amúgy az első meccsen is lehet,(sőt kell),idegenben gólt lőni,így meg aztán nyilván nyugodtabban lehetne várni a visszavágót,ezért mondtam azt amit..

A lapokat meg tudtommal törlik,tavaly óta.De nem vok benne 100%...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. április 23., csütörtök 14:13

dzsi91 írta:
Becksy23 írta:Nálunk ugye nincs eltiltott, a többi csapat hogy áll ezzel?
Elődöntőben már törlik a lapokat,vagy nem?
Tudtommal nem.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 234 regisztrált és 0 vendég