Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. április 25., szombat 17:07

morientes írta:na de hovatűnt a sportszellem
Semmi gond, majd vesznek azt is kulfoldrol, mint ahogy jatekosokat is. :)

sentry írta:Amúgy nem értem hogy csinálták azt, hogy a legtöbben azt a sz_rt (ez az én véleményem, nekem nem tetszik, tessék elfogadni) nézik.
Abban mondjuk nem vagyok biztos hogy azt nezik a legtobben. Annyit tudunk biztosra hogy a PL generalja a legtobb bevetelt belfoldi kozvetitesi jogokbol. Ez az a brutalis szam ami nemreg nyilvanossagra kerult.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. április 25., szombat 16:02

PL>>>>>>>>>>>>BL

De ezt már rég tudni.

Amúgy nem értem hogy csinálták azt, hogy a legtöbben azt a sz_rt (ez az én véleményem, nekem nem tetszik, tessék elfogadni) nézik. Brutális lovékat fognak kiosztani a csapatoknak következő szezontól, mert elképesztő összeg folyik be közvetítési díjból. Így sajnos elfordulhat az, hogy a sok zsoldos odamegy, és tényleg pár év múlva a legerősebb liga lesz. Bár gyanítom, hogy sok angol focista és edző nem lesz akkor. :lol: Hála égnek ők azért még rombolják a foci szépségét, ahol csak lehet. #baszdelőrefussutána #toldmegbaszdbeközépre #íveldfelizomból #csakívelvepasszolj

miro írta:
sentry írta:PSG-re is azt mondtam, hogy a Barca veri oda-vissza, ugyan ez lesz a BM-el is.
Pep megint varázsolni akar...húzni egy nagy taktikát..aztán pont ahhoz nem ér annyira és szépen belebukik.
Majd az összes BM fan és sajtó arra fogja fogni, hogy sok volt a sérült.
Nyitott könyv.
Megint mindenki leírja a Bayernt,nem értem.Koránt sem lefutott,sőőőt.
Sokak gondolkodása alapján Barca-Porto-nak kéne következnie nem?
Kemény meccs lesz,nagyon,és nálam 50-50.
Első meccs Barcelonába lesz,ha gólt fog rúgni a Bayern,és persze nem kap ki 3-4 góllal,akkor borzasztó 2. meccs vár rájuk.
Jah tavaly mi is 1-0 nyertünk csak, és már temetett mindenki. Sőt előre odaaták a BL-t már tavaly a BMnek, mert annyira k_rvajók voltak. Aztán tudjuk mi lett a vége. Nem lenézem a BM-et, hanem max nem írtam le szájbarágósan a véleményem. De tömören:messi formában, Barca formában, nincs sérült, LE>Pep (nálam mindenképp), Barca megtanult kontrázni, MSN jelenleg(!) világ legjobb támadószekciója, bármelyik eldönt egy meccset ha kifog egy olyan napot,Bayern védelme fos, Bayernnél talán Robben lesz, de sok a sérült. Jelneleg minden a Barcának fekszik. Nem azt mondtam hogy 2x 5-0ra elveri a Barca a bőrgatyásokat, de hogy ha okosan játszanak, akkor ki fog jönni ezek a különbségek. Persze a nagy név meg ez a Portó kiütése beszaratott most mindenkit. Nem leírom őket, csak a Barca sem taktikailag sem játékosokban nem egy Portó. Valaki meg írta, hogy nem tudnak küzdeni. Azért ez nem teljesen igaz, még ha nem is a legküzdősebb csapat a Barca, de a Bayern se szokott ahhoz hogy egy(!) meccsen hátrányba kerüljön és onnan felálljon. Ráadásul ez a BL, és itt mindenki más mentalitással áll fel. Barca az eddigi BL meccseit komolyan vette, ezt is komolyan fogja. Ezek az érveim.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 25., szombat 15:58

sonic írta:
morientes írta:Angol?Itt sem?
Az a story hogy az angoloknak nem fontos az EL, inkabb direkt kiesnek. :)
Jó,persze tudom,az utolsó is többet kap a PL-ben,mint ha megnyerik az EL -t,na de hovatűnt a sportszellem :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miro » 2015. április 25., szombat 15:56

sentry írta:PSG-re is azt mondtam, hogy a Barca veri oda-vissza, ugyan ez lesz a BM-el is.
Pep megint varázsolni akar...húzni egy nagy taktikát..aztán pont ahhoz nem ér annyira és szépen belebukik.
Majd az összes BM fan és sajtó arra fogja fogni, hogy sok volt a sérült.
Nyitott könyv.
Megint mindenki leírja a Bayernt,nem értem.Koránt sem lefutott,sőőőt.
Sokak gondolkodása alapján Barca-Porto-nak kéne következnie nem?
Kemény meccs lesz,nagyon,és nálam 50-50.
Első meccs Barcelonába lesz,ha gólt fog rúgni a Bayern,és persze nem kap ki 3-4 góllal,akkor borzasztó 2. meccs vár rájuk.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. április 25., szombat 15:48

Miért lenne nekik fontos? Övék a legerősebb bajnokság a világon, ne legyetek már ilyen szűklátókörűek.



:smile:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 25., szombat 15:43

sonic írta:
morientes írta:Angol?Itt sem?
Az a story hogy az angoloknak nem fontos az EL, inkabb direkt kiesnek. :)
de már a BL se, csak nem merik kimondani :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. április 25., szombat 15:36

morientes írta:Angol?Itt sem?
Az a story hogy az angoloknak nem fontos az EL, inkabb direkt kiesnek. :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 25., szombat 13:07

De az is benne van , hogy szépen lefekszik nekik a Barca .. a két klub nagyon jóban van , szerintem még smaci is lesz a meccs előtt :D :D 
Ezt gondolom nem gondoltad komolyan :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. április 25., szombat 13:02

ikarus93 írta:Verrattira kéne pályázni a nyáron. Elég meggyőző teljesítményt produkált a Barca ellen. Elnézegetném itt a kp-n. :Đ
A jelenlegi felhozatalból nálam is ő lenne a nr1 igazolás a középpálya megerősítésére.
Akárhányszor láttam játszani a bl-ben, mindig baromi jól tolta, pöppet menne a zsuga Modricékkal :mrgreen: .
Carlo szerintem meg is tudná győzni a srácot...

A másik, hogyha bejutnánk a döntőbe, akkor elvileg Modric bevethető lesz majd.
Ráadásul előtte még játszhatna is egyet az utolsó bajnokin.
Azért Lukával és Benzivel jelentősen javulnának az esélyeink egy esetleges barca, vagy bayern elleni döntőben.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. április 25., szombat 12:57

ikarus93 írta:Barca helyébe beállnék kontrákra, még otthon is.
Tavaly mi is azzal aláztuk meg a bajorokat, a Barcának is menne. Ott van elől az a 3 állat, azoknak ha területük van nincs olyan védelem aki megállítsa őket.
Erős...nagyon erős túlzás.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3848
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. április 25., szombat 12:40

Verrattira kéne pályázni a nyáron. Elég meggyőző teljesítményt produkált a Barca ellen. Elnézegetném itt a kp-n. :Đ
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2015. április 25., szombat 12:23

sentry írta:PSG-re is azt mondtam, hogy a Barca veri oda-vissza, ugyan ez lesz a BM-el is.
Pep megint varázsolni akar...húzni egy nagy taktikát..aztán pont ahhoz nem ér annyira és szépen belebukik.
Majd az összes BM fan és sajtó arra fogja fogni, hogy sok volt a sérült.
Nyitott könyv.
De az is benne van , hogy szépen lefekszik nekik a Barca .. a két klub nagyon jóban van , szerintem még smaci is lesz a meccs előtt :D :D a játéktudásban jobb a Barca a körülményeket figyelembe véve Bayern sérültek stb.. de viszont küzdésben keresztbe lenyeli ezt a Barcát a Bayern .. mert nem tartom sokra katalánékat ha küzdeni kell.. abban nullák.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. április 25., szombat 12:19

Szerző: BBeno Dátum: 23 ápr. 2015, 12:38
BBeno írta:Azt almodtam hogy elsonek a barcat huzzak ki es a bayernt kapja utana ugy orultem a juvenak hogy felkeltem szoval nem tudom hogy otthon lesz-e az odavago de a tobbi az fixed :D
most nézem hogy kicsit megálmodtam a dolgot előre :lol: :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 25., szombat 11:54

nem gondoltam volna hoy a nápolyt tartom bármikor esélyesebbnek, de ahogy kiejtették a wolfsburgot, az nem volt semmi. pedig jó lenne megint a sevilla a szuperkupában. :D na persze előbb oda el kell jutni :mrgreen:
Én meg nem gondoltam volna hogy két olasz csapat lesz az EL-be a 4 között,meg egy a BL-ben :D
Angol?Itt sem? :mrgreen: :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. április 25., szombat 11:53

PSG-re is azt mondtam, hogy a Barca veri oda-vissza, ugyan ez lesz a BM-el is.
Pep megint varázsolni akar...húzni egy nagy taktikát..aztán pont ahhoz nem ér annyira és szépen belebukik.
Majd az összes BM fan és sajtó arra fogja fogni, hogy sok volt a sérült.
Nyitott könyv.

Avatar
Raul7
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. április 24., péntek 13:16
Kedvenc játékosaid: Raul, Puskás, Guti, Modric, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Győri ETO, PSV Eindhoven

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Raul7 » 2015. április 25., szombat 11:39

morientes írta:
Kerlon írta:Tudjátok mi lenne a kemény? Ha augusztusban megint Real - Sevilla EU szuperkupa lenne. Most néztem még csak meg az EL sorsolást és a Sevillának is bőven meg van az esélye az ismétlésre. :)
Szerintem be is húzzák :) Esetleg még a nápolyi :)

nem gondoltam volna hoy a nápolyt tartom bármikor esélyesebbnek, de ahogy kiejtették a wolfsburgot, az nem volt semmi. pedig jó lenne megint a sevilla a szuperkupában. :D na persze előbb oda el kell jutni :mrgreen:
"Real buy these big players like Figo, Zidane and Ronaldo, but I think the best player in the world is Raul." (Sir Alex Ferguson)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 25., szombat 11:25

Kerlon írta:Tudjátok mi lenne a kemény? Ha augusztusban megint Real - Sevilla EU szuperkupa lenne. Most néztem még csak meg az EL sorsolást és a Sevillának is bőven meg van az esélye az ismétlésre. :)
Szerintem be is húzzák :) Esetleg még a nápolyi :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 25., szombat 11:20

Tudjátok mi lenne a kemény? Ha augusztusban megint Real - Sevilla EU szuperkupa lenne. Most néztem még csak meg az EL sorsolást és a Sevillának is bőven meg van az esélye az ismétlésre. :)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 25., szombat 11:05

Persze, ez fordítva is igaz, de akármennyire is nem tartom Guardiolat se a legnagyobb edzők között, szerintem azért klasszisokkal jobb, mint LE. Nehéz kérdés ez a párharc.
Dehogy jobb klasszisokkal :D Ráadásul makacsul ragaszkodik az elképzeléseihez,LE meg mer váltani ha kell.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. április 25., szombat 10:58

Én nem írom le a Bayernt, hiába gyengébbek, mint tavaly vagy tavaly előtt, de Guardiola azért mégis ismeri a Barca játékosait, mint a rossz pénzt. Oké, hogy mást játszik már LE alatt a csapatuk, de azért Guardiola (noha nem tartom csodaedzőnek) azért biztosan emlékszik, hogy az ő idejében miért nem ment mondjuk Messinek a játék néhanapján. Ha arra kitalál valamit, hogy most is néhanapján legyen Messinek (és azért ő ismeri legjobban Messit) akkor az már félsiker.

Persze, ez fordítva is igaz, de akármennyire is nem tartom Guardiolat se a legnagyobb edzők között, szerintem azért klasszisokkal jobb, mint LE. Nehéz kérdés ez a párharc.

Nem nagyon lehet megjósolni, mert szerintem mindkét csapatnak kijöhet a lépés - akár nagy veréssel is mindkét irányban, mert mindkét védelem nagyon gyenge.

Juve-Real: itt mi vagyunk a favoritok, de az idei ingadozó teljesítményünket nézve lehetnek gondjaink. De alapvetően azt hiszem, tovább megyünk, pont az Atleticó meccs bizonyította számomra, hogyha nem is megy nekünk a játék, és még szerencsénk sincs, de cserébe elképesztő fegyelmezettek is tudunk lenni, és hiba nélkül tudunk játszani, akkor ki kell jönnie a két csapat közti különbségnek.

Plusz, a 2003-as BL elődöntőért van mit törleszteni egy ilyen jelentőségű, nagy meccsen a Juve ellen. Az nagyon fájt anno - a kezdete volt a "7 szűk esztendőnkek" az a vereség.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég