Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. május 29., vasárnap 11:41

hehe írta:
Remy írta:Hivatalosan is az Atletico a legszerencsétlenebb csapat Európában.

2/2 bukott döntővel állt eddig a Valencia és a Reims mellett, de a 3/3 lett az új rekord. :mrgreen:
boldog vagyok.

igen.
örülök, hogy hittél bennük :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. május 29., vasárnap 11:32

Mi vaaaaaaan BL??????
A csapat negyed nyolcra futott be, de ott álltunk végig mert Europa Királyai megérdemlik!!!!!!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. május 29., vasárnap 11:25

Remy írta:Hivatalosan is az Atletico a legszerencsétlenebb csapat Európában.

2/2 bukott döntővel állt eddig a Valencia és a Reims mellett, de a 3/3 lett az új rekord. :mrgreen:
boldog vagyok.

igen.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. május 29., vasárnap 11:08

Hivatalosan is az Atletico a legszerencsétlenebb csapat Európában.

2/2 bukott döntővel állt eddig a Valencia és a Reims mellett, de a 3/3 lett az új rekord. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. május 29., vasárnap 10:58

Köszi srácok,csak nekem ez furcsa hogy nincs ma ismétlés.
Na mindegy.
Nem érdekel!!!
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. május 29., vasárnap 10:36

Winning on penalties is not really like winning in normal playing time even if 'winning is everything.'
:lol: :lol: :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. május 29., vasárnap 10:32

Belegondolva, azért mennyire ****** szar lehet Atletico drukkernek lenni, hiszen van egy korszakos csapatuk, megtörték a Real elleni átkot anno a kupa döntőn, majd elég sokszor megszívattak minket, 2x bejutnak a BL döntőbe, ami egy ekkora klubnál valami eszméletlen nagy siker, és mind a kétszer a Real Madrid ellen bukják el. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Még egy barcát kéne elverni a döntőben. :shifty:

Campeones! Campeones! :salute:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. május 29., vasárnap 10:31

csabi87 írta:PPfff most ez komoly,hogy ma nem ismétlik a meccset? :roll:
magon fentvan, de real madrid tv-n már egész nap az megy :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2016. május 29., vasárnap 10:28

Itt egy kis gyors segély, amíg nem érkezik vmi komolyabb vidi visszanezesre.

http://nb1.hu/nemzetkozi-labdarugas/bl- ... pillanatai
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. május 29., vasárnap 10:03

PPfff most ez komoly,hogy ma nem ismétlik a meccset? :roll:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. május 29., vasárnap 9:55

lehet böngészni a statokat:

http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Dow ... WNLOAD.pdf

:D :D :D :sziv: :sziv: :sziv:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. május 29., vasárnap 9:51

Érdemes visszanezni az extra timeot? Addigra már nem volt úgy képben, csak CR mez levrtelenel esett le, hogy mi van
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. május 29., vasárnap 9:43

realcamp írta:Mi az hogy nincs olyan,h valaki nekünk és a barcának is szurkol.két éve mikor nyertünk kiraktam facera decimás képeket,lájkolt,kommentelt a fazon.mondom fasza,egy jó arccal több,de nem ismerem annyira a tagot.erre látom tavaly bl döntő idején a borítóképe a barca.összetalálkoztam vele utána nem sokkal egy sörözés alkalmával és számonkértem,hogy akkor most hogy van ez.hát ő mindkét csapatnak szurkol mert a spanyol focit szereti,sőt még az atleticonak is,de inkább azért real barca. én majdnem elájultam,én még az életben ilyenről nem hallottam,haverok mondták,hogy hagyjam rá,mert kezdtem idegbe lenni.és nem trollkodott,full komolyan mondta,még engem nézett hülyének. Ja,és természetesen az elmúlt napokban már realos volt a borítóképe. :lol:
Szerintem ezzel semmi baj nincs. Sőt, ez a sztori szerintem ezerszer hitelesebb, mint a 15 éves magyar fiú helyzete, aki szívfájdalomként éli meg a katalán elnyomást. :lol: Ha valaki csak a focit szereti, és egyik klubért se rajong különösebben, akkor simán hihető, hogy a Barcát és a Realt is szereti. Szerintem legalábbis ez nem gáz, magyarok vagyunk, nem katalánok.
Egyébként erről csak mondom, hogy Betis szurkoló spanyolokkal néztem tavaly az Európa Ligát. Nem is tudom már, hogy kivel játszott a Sevilla de nekik drukkoltak, "mert spanyolok". Pedig aBetis-Sevilla rivalizálást gondolom senkinek sem kell bemutatni. :D

amúgy meg le van szarva minden és mindenki. lesgól? who da fuck cares. így a legszebb :lol: :lol: le kellett volna simázni amúgy az egész meccset, kár hogy kimaradtak a helyzetek, de még egyszer....who da fuck cares

csakaaaamaaaadriiid undeciiiimmaaaaa

az ünneplésről kérnék majd valami videót, ha van valakinek. Sajnos pont ment a buszom, de ahogy olvasom, a csodálatos M4 nem is adott ilyen hülyeségeket. :lol: :lol: :lol:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. május 29., vasárnap 9:42

A végén már majdnem sajnáltam az Atleticot, aztán mondom álljunk már meg :lol: Az igaz, hogy az este nem tolták annyira a gladiátorjátékot, de focizni még mindig keveset tudnak, nehogymár ezek legyenek BL győztesek. Megcsináltuk őket, amikor a legjobban kellett, ennyi!!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. május 29., vasárnap 9:25

Nincs annál jobb érzés, hogy mennyire szenved a sok kis pöcsű komplexusos senki a világban.

Lehet nézni a trónt fiúk.

Miért egy tujában ébredtem? Remélem jól viselkedtem.
Nem illik.

Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Puding » 2016. május 29., vasárnap 7:05

Lagziba néztük haverommal telefonon. :lol: A kihagyott 11-es előtt mondom tegyük csak arrébb a telefont mert eddig minden bement ameddig itt volt... kimaradt egyből... utána meg vissza is tettük ahol addig volt, és CR bevágta. :mrgreen:

:zoldsalas: :zoldsalas: :zoldsalas: :zoldsalas: :lilasalas: :lilasalas: :lilasalas: :lilasalas: :lilasalas: :iszunk: :iszunk: :iszunk: :iszunk: :luck: :luck: :luck: :he: :cheers: :cheers: :loveyou: :loveyou: :loveyou: :loveyou:
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. május 29., vasárnap 7:00

Hát srácok minden jó ha a vége jó :salute:


Először is M4:hát elmentek a jó büdös akárhova a szakkommentálást már nem értékelem nem is érdekel bár jót röhögtem amikor az a balfasz beharangozta oblakot a 11es párbajra aztán köze nem volt :lol: de hogy a nyitó ünnepség közepén is a migránsokról kell reklámokat nézni? Aztán a másik sokk hogy inádott csapatom legfontosabb meccséhez odaküldik ezt a Gundelt?Hát te jó isten teljesen élvezhetetlen volt a közvetítés.Aztán nem mutatják az ünneplést? Elmentek a... A digin 2 éve kb végig mutattak mindent unneplés sajtotájékoztató stb. Nívótlan szar az egész.

Tavaly amikor Carlo-t elküldte Perez teljesen kivoltam mert tudtam,hogy ez van maradt bennünk, a 11ik...Benitezzel meg teljesen kilátástalanná vált az egész....

Imádom ezt a csapatot, ezt a generációt és most végre kiakasztották az én játékomat.Ez egy korszakos Madrid egy csapat egy mag akik 2szer felülnek európa trónjára az számomra történelem.Ramosostól Ronaldostól végre mindenki révbe ért, ez egy olyan korszak ahol a 10 és a 11ik is meg lett.Becsüljük meg, ne legyünk elégedetlenek.

Bajnoki címek is fontosak persze, de azt emersonokkal meg drenthekkel is lehet nyerni.Bajnokok ligájához viszont több kell,Raulok Zidane-ok és Cristiano-k.

A Meccsről:
Ugye aki azt hitte,hogy egy döntőn amiben az Atletico az egyik résztvevő ott lehet majd focizni az teljesen vakon volt eddig valószínüleg.És ezt nagyon jól látta Zidane is.

Ugye sokat volt emlegetve a barca bayern kiverése és hogy akkor majd a Realt is legyűrik.Erős csapatok nagyon de van valami ami miatt a Real Madrid mindenki fölé emelkedik és ezt imádom a klubban, míg a barca meg a bajorok csak és kizárólak akkor tudnak nagy sikereket aratni amikor minden összeáll nálluk addig a Real Madrid bármilyen szituációból képes felállni,nem ragaszkodik makacsul egy stilushoz alkalmazkodik az ellenfélhez és ez volt a kulcs ezen a meccsen.

Van elég tűzerőnk ahhoz,hogy mi is beszorítsuk az Atletit,meghalhattunk volna mi is szépen mint a 2 fcb de mi nagyon okosan elsősorban a védekezésre koncentráltunk.Ezt Zidane nagyon jól felismerte,hogy itt csak akkor nyerhetünk ha nem mi kapjuk az első gólt.Jóp össze rakta a csapatot a kezdősípszóra.

A korai gólig jobban nyomtunk(ami külön öröm számomra hogy végül les lett,imádom habzó szájú barcáékat) aztán okosan átadtuk a területet várva a kontra lehetőségekre,ezt az atletico ellen így kell, másképp nem lehet.

A második félidő az Atletico-é volt,Carvajal-Danilo cserénél szívbajt kaptam(és van egy olyan értésem h Dani is azért sírt mert tudta,hogy ki váltja majd...).Keoos lecserélése viszont totál homály ha nem volt sérült számomra érthetetlen, a lucas benzema csere ok de nagy butaság volt ellőni minden cserét 1-0nál.Ezt biztos egy életre megtanúlta Zizu.

A hosszabbítás már a miénk volt én en bem igazán éreztem veszélyben magunkat inkább attól fostam végig h a 11esek döntenek majd.Aztán jöttek is, életembe nem gondoltam volna,hogy ennyire FE a brigád mindenki bevarrta és végül Cé (ostor ez a láb :D).

Egyébként nálunk mindenki jobbra lőtte matracék nál meg mindenki balra.

Navasnak sok dolga nem volt a gólról nem tehetett.A védelem is rendben volt , Ramos maga az atyaúristen a korszak legnagyobb védője közelébe nincs senki.A kp tanár volt amíg kroos le nem ment.A támadósor viszont pont a védekezőbb felfogásunk miatt nem nagyon tudott ficánkolni.Benzema botrány volt.Bale nagyot küzdött,jól játszott.Cr szerintem sérült volt és Godinék nagyon figyeltek de nagyon megérdemelte,hogy végül az ő 11ese döntsön ismét törtélmet írt/írtunk.

Nem gondolom,hogy az Atletico itt bármit is érdemelt volna az örök második tituluson kívül.2ik félidőben jobbak voltak de azért ez nem egy olyan félelmetes világverő atleticonak tűnt,2 éve mi rendesen a kapuhoz szögeztük őket, én ezt nem éreztem a meccs többi része meg a mi kezünkben volt inkább.

Ami tény,hogy a világ legnehezebb elenfelét mi vertük meg 2 bl döntőben és tavaly is mi ejtettük ki őket.A nagy bayern kiesett ellenük a barca meg az elmúlt 3 évben 3szor bukott matracék ellen nagy "döntőt". 1 bajnoki döntőt és 2 bl párharcot.Szerencsére a világ legjobb csapatával még mindig nem bírnak,akkor se ha éppen nem vagyunk csúcsformában.De matracék tényleg szart sem érdemeltek szerintem nehéz ellenfél, de egyik döntőn se érdemeltek győzelmet,persze ha antimadridista valaki akkor nyilván nem látja ezt.

Ezt a butitott Mourinho hasonmást meg élmény volt megint bukni látni,mindet godinostól gabistól ganxta zolistol. barcáék egy külön mise nekik ez jobban fáj mint matracékbak szerintem.De jó volt az a tétnélküli clasico a 11ikig repített minket :lol:




Én ezért nézek focit, a nagy és drámai győzelmek miatt, ahol a gyomrom összerándul minden percben. És ennek a csapatnak ez a védjegye a dráma,a nagy fordítások a padlóról való felállás 11es párbaj, ettő vagyunk mi a legnagyobbak...

Remélem mindenki emlékszik még 2013ban a dortmund ellen visszavágóra, mint egy kis gyerek úgy bőgtem Ramosékkal a lefújás után, 3 elődőntőt buktunk zsinórban,Mourinho távozóban volt és hihetetlen távolságra került a decima, azóta már mehetünk 12ikért.Vagy hogy Cé honnan állt fel amikor messi sorra nyerte a bogyókat,vagy hogy idén honna álltunk fel.Kit izgat higy ez a generacio nem nyert 10 ligacímet? Egyet nyertek de azt stílusosan minden rekordot megdöntve,viszont igazán a bl győztes csapataink írták be magukat a klub történelmébe,ez 3 csapat,Puskásék,Raulék és most Cristianoék.Én maximálisan elégedett vagyok az eddig elértekkel csak jobb lett volna 2012ben kezdeni mert kicsit soká tartott :D

Zidane:
Inádom az embert,hall of fame az ember legenda.Még nincs kész, de fejlődik tanul a hibákból és ez a legfontosabb.Nem veti meg az olaszos stílust,alkalmazkodik jo volt a mestere.Ez a bl siker elsősorban a mentális löketnek köszönhető amit adott a játékosoknak de taktikailag is láttunk már tőle bizakodásra adó okokat.Úgyérzem edző kesz belőle m, bem is akármilyen és az az ölelkezés a végén Cével mindent elmond.Ezekbek a játékosoknak ez kell olyan emberek akikre felnéznek mint Carlo vagy Zizu.A következő szezon nagy vizsgalesz számára,megtervezni az egész előszezont,klub vb stb.Ja és az arcot visszafogni ami mindig előjön nálunk egy nagy siker után.

A ligát már illene behúzni,de a címvédés fontosabb, előbb utóbb őssze fog jönni valakinek és azok mi kell legyünk.Az a jó,hogy úgy nyertünk bl-t hogy még bőven van hova fejlődnünk még van 1-2 jó év ebben a generációban,még lehet ezt fokozni, jó esélyt látok a címvédésre, de az elődöntő amit elvárok onnantól lutri az egész.

Perez remélem mostmar a seggén marad és átadja fogadott kisfiának a varázspálcát.Szerelmes Zidaneba,megmentette a seggét játékosként és most edzőként remélem tanúlt az Ancelotti esetből.

Kicsit hosszú lett de nagyon boldog vagyok.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realcamp » 2016. május 29., vasárnap 2:57

Jobb az,ha részegen nem tudsz írni. :lol: Mert én is olyan vagyok,h hiába nem emlészem rá,az írásomon aztán nem lehet észrevenni semmit,és mindig nagy beszélgetésekbe keveredek a leányzókkal ilyenkor,aztán másnap fogom a fejem.Ha meg össze-vissza írnék,akkor nem vennének komolyan és max azt mondanák h holnap megbeszéljük.Szóval meg kell tanulnom részegen helytelenül írni :lol:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. május 29., vasárnap 2:50

Sebydani szerintem igyal meg egy par felest tul jozan vagy :lol:


Amugyis A hetty geciket le kell szarni.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. május 29., vasárnap 2:49

Kétféle típusú ember van. Aki tud részegen is írni, és aki nem. Hálistennek én ha kell negyedóráig írok valamit, de az értelmes legyen. Mint pl most. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 148 regisztrált és 0 vendég